Main Content:

Pagini: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 647

Dezvaluiri despre Revolutia Romana din 1989

• DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Re: Dezvaluiri despre Revolutia Romana din 1989
« Răspunde #8415 : Februarie 18, 2010, 23:25:43 »

VREI UN RASPUNS PE MASURA: CU SCUZELE DE RIGOARE ...

NU AM FOST PUBLICAT IN  M. OF> 226/1992  PENTRU CA NU L-AM PUPAT IN CUR  PE  ION ILIESCU,

ASA CUM AI FACUT  TU , STIMABILE.

DESPRE  VASILE  NEGREA SI CIO-CIO- SAN:

CE POT SA-TI SPUN IN ACEASTA SEARA ;  DE CARE DINTRE EI ESTI INTERESAT ?

DE CEL CARE A ORDONAT " RONDOUL "  SAU DE CEL CARE A AVUT O SARCINA PRECISA

DIN PARTEA CELUI CE A FOST  ALEXANDRU BIRLADEANU, VETERAN AL PCR, MULTUMITA

CARUIA S-A NASUT  LEGEA 42/1900   LEGE  PRIN CARE, STIMABILE , AI DEVENIT

EROU IN VIATA AL NEAMULUI ROMANESC ,  NU  ...

CONCLUZIA : VASILE NEGREA, PRIN  CEEA CE A FACUT , TE-A FACUT  DIN ANONIM  EROU.

În 1992 cand dec 226 a aparut, din pacate nu mai eram in tara si nu eram un boschet ambulant de care toata lumea buna si revolutionarii din Ploiesti se fereau. Motivul? Miroseai urat si cauta-i un cur sa-l lingi pentru a devenii revolutionar cu patalama. Un alt nemernic ca si tine, fara scuzele de rigoare, Negrea Vasile a emis Diplome si Certificate F A L S E cu propia lui semnatura. Din pacate atat el cat si tu sunteti niste anonimi si marginali parveniti! Atat pentru astazi! Maine continuarea! Date concrete, nu aberatii schizoide, iti voi oferi! Doresc in continuare raspuns valabil cu eratele si bisurile prin care te-ai autentificat!!!!
Apropos, cu vechimea in campia muncii cum stai in ultimii 20 de ani?

P.S. N-am avut niciodata pretentia ca sunt erou! Sunt un anonim revolutionar real!

UN ULTIM MESAJ PENTRU SEARA ASTA , SCHEENE .

NEGREA VASILE  TE-A FACUT  DIN  BOI  ,  EROU .

TE-A RECUPERAT DIN BOSCHETI  SI PRIN 215 TE-A

PLASAT IN BELGIA  CU "  LEGITIMATIE DE EROU RADICAL "

SI AI CERTIFICATUL PRESCHIMBAT ...STTTTTTTTTTTTTTTT.

DE EROU  VOPSIT  NU DE BOU.
Memorat
  • scheianul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul
Dezvaluiri despre Revolutia Romana din 1989
« Răspunde #8416 : Februarie 18, 2010, 23:26:52 »

HAI PEARJÃ, TE ASTEPT!
Memorat

Pentru cei adevarati si verticali! S-auzim numai bine!
  • scheianul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8417 : Februarie 18, 2010, 23:42:40 »

NU AM FOST PUBLICAT IN  M. OF> 226/1992  PENTRU CA NU L-AM PUPAT IN CUR  PE  ION ILIESCU,

CONCLUZIA : VASILE NEGREA, PRIN  CEEA CE A FACUT , TE-A FACUT  DIN ANONIM  EROU.

În 1992 cand dec 226 a aparut, din pacate nu mai eram in tara si nu eram un boschet ambulant de care toata lumea buna si revolutionarii din Ploiesti se fereau. Motivul? Miroseai urat si cauta-i un cur sa-l lingi pentru a devenii revolutionar cu patalama. Un alt nemernic ca si tine, fara scuzele de rigoare, Negrea Vasile a emis Diplome si Certificate F A L S E cu propia lui semnatura. Din pacate atat el cat si tu sunteti niste anonimi si marginali parveniti! Atat pentru astazi! Maine continuarea! Date concrete, nu aberatii schizoide, iti voi oferi! Doresc in continuare raspuns valabil cu eratele si bisurile prin care te-ai autentificat!!!!

P.S. N-am avut niciodata pretentia ca sunt erou! Sunt un anonim revolutionar real!

Am fost si voi un radical cu impostori si parveniti ca tine, de profesie "revolutionar"!!!
N-am practicat lovituri de stat la Cofetaria CIO-CIO-SAN si "trecerea" pe nume propiu impreuna cu "stimabila" radiata, a unei sucursale LNRD Bucuresti...
Daca tot l-ai mazilit pe celalalt escroc, ai inapoiat cumva sumele de bani pierdute de saracii amatori de patalama revolutionara sau ai continuat intru Domnul cu escrocheria si fabrica de stantat revolutionari?
Ah, era sa uit cu CNSAS-ul cum stai stimabilu' senicurist cameleon?
Memorat

• gally
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8418 : Februarie 18, 2010, 23:53:15 »

Domnule scheianul.consider ca s-a depasit limita bunului simt!!!...nu avem acest forum la dispozitie pentru jigniri personale...nu va cunosc personal,pe daniel da,si stiu ca impreuna cu Magda Rotaru au fost foarte activi,si daca astazi exista legea 341 le-o datoram si lor,precum si altor colegi...manifestari de genul acesta nu-si au loc pe acest forum...dezbateti idei,programe,propuneri de care sa tina cont factorii de decizie,au trecut 20 de ani,si nu vad nici o speranta de reconciliere...ce mai aveti de impartit???!!!...onoarea ar trebui sa fie mai presus de orice mic incident...nu va este suficient cat rau ne face mass media si cei imbogatiti peste noapte pe fondul saracirii poporului roman?...mai este necesar ca si noi sa ne aratam fata hidoasa a acestor parveniti...eram o forta in 89,acum ce mai suntem?,o clasa speciala careia ar trebui sa-i plangem de mila,si multumiti politicului si celor carora le-am rupt legatura cu clasa priviligiata...unii s-au vandut pe 30 de arginti...nu le mai faceti jocul lor murdar,redeveniti ce ati fost in 89!!!...
Memorat
  • scheianul
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8419 : Februarie 19, 2010, 00:08:40 »

Domnule scheianul.consider ca s-a depasit limita bunului simt!!!...nu avem acest forum la dispozitie pentru jigniri personale...nu va cunosc personal,pe daniel da,si stiu ca impreuna cu Magda Rotaru au fost foarte activi,si daca astazi exista legea 341 le-o datoram si lor,precum si altor colegi...manifestari de genul acesta nu-si au loc pe acest forum...dezbateti idei,programe,propuneri de care sa tina cont factorii de decizie,au trecut 20 de ani,si nu vad nici o speranta de reconciliere...ce mai aveti de impartit???!!!...onoarea ar trebui sa fie mai presus de orice mic incident...nu va este suficient cat rau ne face mass media si cei imbogatiti peste noapte pe fondul saracirii poporului roman?...mai este necesar ca si noi sa ne aratam fata hidoasa a acestor parveniti...eram o forta in 89,acum ce mai suntem?,o clasa speciala careia ar trebui sa-i plangem de mila,si multumiti politicului si celor carora le-am rupt legatura cu clasa priviligiata...unii s-au vandut pe 30 de arginti...nu le mai faceti jocul lor murdar,redeveniti ce ati fost in 89!!!...

Cum îti permiti d-le sa sustii asemenea aberatii? Ce rol ai în "afacerea" perjul?
Asta prea se crede a cincea roata de la caruta! Daca sustii un astfel de specimen, intruchiparea profesiei de revolutionar parvenit si contrafacut imi dau seama cam in ce ape te scalzi!
Ce ai de imputat omule?
N-a fost persoana pe acest forum de care sa nu se fii luat excrementul in cauza!
Faci parte din LNRD Bucuresti?
Tocmai o fac pentru ca nu am pret, nu m-am vandut ca alti! De "binele" l-a care a-ti pus si voi umarul am parasit RO!
Probabil adevarul va cam supara, nu?
Memorat

• DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8420 : Februarie 19, 2010, 00:14:41 »

Am fost si voi un radical cu impostori si parveniti ca tine, de profesie "revolutionar"!!!
N-am practicat lovituri de stat la Cofetaria CIO-CIO-SAN si "trecerea" pe nume propiu impreuna cu "stimabila" radiata, a unei sucursale LNRD Bucuresti...
Daca tot l-ai mazilit pe celalalt escroc, ai inapoiat cumva sumele de bani pierdute de saracii amatori de patalama revolutionara sau ai continuat intru Domnul cu escrocheria si fabrica de stantat revolutionari?
Ah, era sa uit cu CNSAS-ul cum stai stimabilu' senicurist cameleon?

AI STERS-O CA O JAVRA  DUPA CE TE-AI " INTOXICAT IN AFACERI CU MISOR DE PETROL  SI  PRAFURI-SUBSTANTE KODAK."

NI SE RUPE IN PAISPE DE  " RADICALUL  SCHEIANU " LA CAPITOLUL " DEMASCARE IMPOSTORI "

ATITA TIMP CIT DUMNEZEUL TAU RAMINE PSD  TE INTELEG : DUPA VOI , REVOLUTIONARI SUNTETI DOAR PUPINCURISTII

BUNICUTEI ; ASTA E !

DESPRE CNSAS POT SA TE ANUNT CA STAU BINE...SI NU I-AM LINS MIINILE GRALULUI FLOREA  CA SA OBTIN

PATALAMAUA CU CARE TE LAUZI CA O DETII IN 1992: PARTICIPANT LA MANIFESTATII, PUBLICAT INTR-UN

MONITOR OFICIAL ( paremise 42/1993) CA ANONIM;

SOMN USOR, SCHEIENE ......

SI CIND AI OCAZIA , VIZITEAZA CIO-CIO- SAN......( MENIUL CASEI: CIOCOLATA SI SANA )

"STIMATA RADIATA ".....ESTI UN PORC, SPUS LA DIRECT......FABRICATII CNSAS VA APARTIN TIE SI COMPLICILOR...

DAR TOATE LA TIMPUL LOR ....
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8421 : Februarie 19, 2010, 00:18:36 »

HAI PEARJÃ, TE ASTEPT!

MA ONOREAZA:

AM OBTINUT CEEA CE NE-AM PROPUS LA ACEA DATA: PROROGAREA TERMENELOR.

CITEVA MII DE REVOLUTIONARI ADEVARATI PE CARE DOREATI SA II EXCLUDETI

AU ASTAZI CERTIFICATELE PRESCHIMBATE.

ATI VRUT SA RAMINETI DOAR VOI : NU V-A IESIT CARTEA.

CNSAS-UL  EXCLUDE  LINGAII CA TINE;  IN CURIND !!!

Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8422 : Februarie 19, 2010, 00:23:07 »

SCHEIENE: SE INFIINTEAZA IN CURIND " ASOCIATIA SECURISTILOR REFUGIATI PESTE GRANITA, POSESORI DE PATALAMA DE REVOLUTIONAR " CARE TE ARE PRINTRE FONMDATORI.

''" BRATUL LUNG AL SECURITATII TE VA GASI SI ACOLO UNDE TE ASCUNZI  PENTRU REACTIVARE !"

ATENTIE ROMANI :  LICHELELE TREBUIESC INDEPARTATE ; PREA MULTI BOI AU DEVENIT ERORI !
Memorat
« Răspunde #8423 : Februarie 19, 2010, 00:26:51 »

SCHEIENE: SE INFIINTEAZA IN CURIND " ASOCIATIA SECURISTILOR REFUGIATI PESTE GRANITA, POSESORI DE PATALAMA DE REVOLUTIONAR " CARE TE ARE PRINTRE FONMDATORI.

''" BRATUL LUNG AL SECURITATII TE VA GASI SI ACOLO UNDE TE ASCUNZI  PENTRU REACTIVARE !"

ATENTIE ROMANI :  LICHELELE TREBUIESC INDEPARTATE ; PREA MULTI BOI AU DEVENIT ERORI !

Bou esti mata cu B mare ,scheianul are dosar de urmarit,securitatea ii are activi pe apevist care din 90 nu muncesc dar traiesc pe spatele revolutionarilor8
Asculta tabla jumate de azi ininte esti terminat!
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8424 : Februarie 19, 2010, 00:32:54 »

Bou esti mata cu B mare ,scheianul are dosar de urmarit,securitatea ii are activi pe apevist care din 90 nu muncesc dar traiesc pe spatele revolutionarilor8

AM DERANJAT  " LINISTEA VOASTRA A LINGAILOR SECURISTI....INTERESANT  KNORSDATD 2

LEGEA 341  ART 8  .....APLICATA !

ESTE CEEA CE SUSTIN  SI VOM SCAPA SI DE BOI SI DE ERORI !
Memorat
« Răspunde #8425 : Februarie 19, 2010, 00:34:26 »

HAI PEARJÃ, TE ASTEPT!

MA ONOREAZA:

AM OBTINUT CEEA CE NE-AM PROPUS LA ACEA DATA: PROROGAREA TERMENELOR.

CITEVA MII DE REVOLUTIONARI ADEVARATI PE CARE DOREATI SA II EXCLUDETI

AU ASTAZI CERTIFICATELE PRESCHIMBATE.

ATI VRUT SA RAMINETI DOAR VOI : NU V-A IESIT CARTEA.

CNSAS-UL  EXCLUDE  LINGAII CA TINE;  IN CURIND !!!

Lingau portocaliu ai reusit prin loviturea de cafenea din 94 sa transformi o as. in sereleu,si impreuna cu Maior sa fabrici mii de revolutionari,acum vrei inca o pororogare ca sa nu iti pierzi obiectul munci:
Pina acum nu ai dat nici un raspuns obectiv,crezi ca daca insultuti scapi de raspunsuri:
1.de ce esti in bisuri si erate
2. de ce toti revolutionarii au fost trecuti prin as; din Brasov,esti un penal ca si Maior
3. adeverinta CNSAS
4. de ce ai fost dat afara din armata
5. ce ai facut in 21_22 decembrie 89
6. de ce nu ai muncit ultimii 20 de ani
Eu stiu adevarul ,si mai ales nemeniciile de la Ploiesti!
Memorat
« Răspunde #8426 : Februarie 19, 2010, 00:40:02 »

AM DERANJAT  " LINISTEA VOASTRA A LINGAILOR SECURISTI....INTERESANT  KNORSDATD 2

Bai nea tabla nu ai nici o dovada dar " bati apa in piua", eu am dovada la tot ce afirm,si cum ai fost un las in decembrie 89 seara mergeai acasa si veneai dimineata putin ca sa fii vazut!
Ce ai facut in 94 prin " lovitura de cafenea",ca nu ai adeverinta de la CNSAS,si multe alte mirsavii!
Vreau dovada ca noi suntem lingai securisti!
O mare eroare este apartia matale pe aceasta lume Cheesy
,
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8427 : Februarie 19, 2010, 00:53:37 »

Bai nea tabla nu ai nici o dovada dar " bati apa in piua", eu am dovada la tot ce afirm,si cum ai fost un las in decembrie 89 seara mergeai acasa si veneai dimineata putin ca sa fii vazut!
Ce ai facut in 94 prin " lovitura de cafenea",ca nu ai adeverinta de la CNSAS,si multe alte mirsavii!
,

KNORSDADT 2    RAMII UN " EXPERMENT  GENETIC RATAT " ( SE POATE CITI SI EXCREMENT ...)
Memorat
« Răspunde #8428 : Februarie 19, 2010, 00:55:21 »

AI STERS-O CA O JAVRA  DUPA CE TE-AI " INTOXICAT IN AFACERI CU MISOR DE PETROL  SI  PRAFURI-SUBSTANTE KODAK."

NI SE RUPE IN PAISPE DE  " RADICALUL  SCHEIANU " LA CAPITOLUL " DEMASCARE IMPOSTORI "

ATITA TIMP CIT DUMNEZEUL TAU RAMINE PSD  TE INTELEG : DUPA VOI , REVOLUTIONARI SUNTETI DOAR PUPINCURISTII

BUNICUTEI ; ASTA E !

DESPRE CNSAS POT SA TE ANUNT CA STAU BINE...SI NU I-AM LINS MIINILE GRALULUI FLOREA  CA SA OBTIN

PATALAMAUA CU CARE TE LAUZI CA O DETII IN 1992: PARTICIPANT LA MANIFESTATII, PUBLICAT INTR-UN

MONITOR OFICIAL ( paremise 42/1993) CA ANONIM;

SOMN USOR, SCHEIENE ......

SI CIND AI OCAZIA , VIZITEAZA CIO-CIO- SAN......( MENIUL CASEI: CIOCOLATA SI SANA )[/b][/i][/size][/color]

Pearja esti un habarnist,noi l-am arestat pe Florea nu i-am lins miinile asa cum ai lins tu in 2000 ca sa fii trecut in MO 100 BIS 2000 auzi rzvolutionar dupa 10 ani,ne crezi prosti Grin
Daca decretul 226/92 este cu revolutionar anonimi,te pomenesti ca cel din 2000 este cu Eroi - Parventi care au mai fost si apevisti!
Nea Perju dupa postari mata esti tot timpul drogat dar cred ,ca alcoolul este devina!
Mai Perja ce fapte marete ai facut la revolutie ,eu,scheianul,admin; in 21 decembrie la ora 16 eram in fata gloantelor!
Apropo in Brasov sa tras in 21 decebrie la ora 16 nu la 17 cum ai postat mata!
Memorat
« Răspunde #8429 : Februarie 19, 2010, 01:00:54 »

,

KNORSDADT 2    RAMII UN " EXPERMENT  GENETIC RATAT " ( SE POATE CITI SI EXCREMENT ...)
Nea Perja adevarul,nu insulte,mata ai zis sa caut sa ma documentez,eu am fost la PLOIESTI si am vorbit cu revolutionari adevarati,mi-am facut datoria,mata ce scrii sunt numai aberatii dar eu voi scrie tot ce am aflat de mataluta!
Memorat
Pagini: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 647
Schimbă forumul: