Main Content:

Pagini: 1 2 [3] 4 5 ... 124

ANUNŢURI TRISTE ! -DECESE-

• remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ANUNŢURI TRISTE ! -DECESE-
« Răspunde #30 : Octombrie 20, 2013, 23:15:20 »

Dumnezeu sa il ierte.
A fost inselat si el de Costin si P.D.L.
Memorat
  • marga
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31 : Octombrie 21, 2013, 22:54:19 »
Memorat
  • marga
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #32 : Octombrie 23, 2013, 09:57:42 »

EU  CRED CA A FOST REDUS LA  TACERE  DE  SECURITATE...din ianuarie 2012 pana in 29 martie a mers la negocieri la parlament si in 9 aprilie ...Cancer linfatic  no hodgkin stadiul IV...in 3luni jumate sa dus...acesta se face pe baza de stres sau intoxicatie cu chimicale... HuhHuh??
Memorat
« Răspunde #33 : Octombrie 26, 2013, 05:52:52 »

kostas
Hero Member

Deconectat

Citat Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #24523 : Octombrie 24, 2013, 21:22:15 »

--------------------------------------------------------------------------------
Camaradul nostru Emil Ionescu din Buzau neavad posibilitatea sa posteze m-a rugat sa va dau urmatoarea veste trista;

Astazi 24.10.2013 a incetat din viata LA VARSTA DE 45 de ani camaradul nostru
                                         DOBRIN DANUT
In urma mortii lui a lasat lacrimile si durerea celor trei copii,a sotiei,a rudelor apropiate,a prietenilor si camarazilor.
        Pe aceasta cale sa transmitem SINCERE CONDOLEANTE celor care-si varsa lacrimile la capataiul lui.

DUMNEZEU SA-TI IERTE PACATELE LUANDU-TI SUFLETUL NOBIL IN GRADINA CELOR DREPTI.

Memorat
  • un urmas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #34 : Octombrie 26, 2013, 15:35:56 »

kostas
Hero Member

Deconectat

Citat Răspuns: ANUNTURI
« Răspunde #24523 : Octombrie 24, 2013, 21:22:15 »

--------------------------------------------------------------------------------
Camaradul nostru Emil Ionescu din Buzau neavad posibilitatea sa posteze m-a rugat sa va dau urmatoarea veste trista;

Astazi 24.10.2013 a incetat din viata LA VARSTA DE 45 de ani camaradul nostru
                                         DOBRIN DANUT
In urma mortii lui a lasat lacrimile si durerea celor trei copii,a sotiei,a rudelor apropiate,a prietenilor si camarazilor.
        Pe aceasta cale sa transmitem SINCERE CONDOLEANTE celor care-si varsa lacrimile la capataiul lui.

DUMNEZEU SA-TI IERTE PACATELE LUANDU-TI SUFLETUL NOBIL IN GRADINA CELOR DREPTI.

Sunt urmaş al Eroului- Martir CIORTAN FLORICA, care s-a jertfit pentru idealurile ROMÂNILOR, în Buzău.
Dumnezeu să îl odihnească pe camaradul nostru, să aibă linişte şi lumină veşnică. Condoleanţe familiei, şi iertare că sunt departe, şi nu pot fi lângă ei, în aceste clipe grele.
Memorat

EROII NU MOR NICIODATA
« Răspunde #35 : Noiembrie 12, 2013, 20:38:43 »

MERUŢĂ TIBERIU LRM
 născut 07.10.1947
 înmormîntat astăzi 12.11.2013 ALBA IULIA

DUMNEZEU SĂ-L ODIHNEASCĂ !!!
Memorat
« Răspunde #36 : Noiembrie 12, 2013, 21:00:04 »

MERUŢĂ TIBERIU LRM
 născut 07.10.1947

Condoleante familiei indurerate si odihneste te in Pace in Rai, acolo unde nu este suferinta si umilire!
Memorat
  • mental
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #37 : Noiembrie 12, 2013, 21:07:30 »

Dumnezeu sa-l odihneasca! Condoleante familiei!
Memorat
« Răspunde #38 : Noiembrie 12, 2013, 21:10:29 »

Dumnezeu sa-l ierte.
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #39 : Noiembrie 12, 2013, 21:14:38 »

Dumnezeu sa-l ierte,codoleante familiei si apropiatilor.

Cred ca pana la urma acest portal-forum va fi numit portalul revolutionarilor victime ale sistemului democrat pentru ca din ce in ce mai des anuntam ca ne-au parasit cate unul sau mai multi camarazi probabil de neajunsuri si inima rea.
Multumim guvernului, presidentiei si celorlalte institutii ale statului care prin grija lor ne grabeste trecere in nefiinta fara ca sa ne mai chinuim prin anii de bunastare care ne-au fost promisi de dupa revolutie.
Va multumim " prea moralule domn"p.m. pontea ca ati avut grija sa asmutiti toata societatea civila impotriva noastra si impreuna sa ne aruncati la groapa de gunoi a istorie.
Cred ca sunte-ti cu totii multumiti ca prin comportamentul cel aveti faceti tot posibilul sa grabiti trierea noastra fara sa mai fie nevoie de comisii si instante.
Eu unul daca voi murii innaitea voastra va voi astepta la poarta Sf.Petru sa va arat cararea spre iad,caci acolo meritati sa va odihniti "sufletele".Daca voi traii sa va fereasca Cei Sfinti sa mai inceapa o rasmerita ca nici scutul antiracheta a americanilor nu va putea sa va apere de mania si explozia mamaligii Romanesti.
Iarta-ma Doamne ca m-am infierbantat si-am luat-o razna. 
Memorat
« Răspunde #40 : Noiembrie 12, 2013, 21:20:04 »

Dumnezeu sa-l odihneasca.
Memorat

That's why you're here, isn't it?
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #41 : Noiembrie 12, 2013, 21:45:39 »

Inserează citat

Dumnezeu sa-l ierte,codoleante familiei.
Memorat
« Răspunde #42 : Noiembrie 12, 2013, 22:11:31 »

Dumnezeu sa-l ierte,codoleante familiei si apropiatilor.

Cred ca pana la urma acest portal-forum va fi numit portalul revolutionarilor victime ale sistemului democrat pentru ca din ce in ce mai des anuntam ca ne-au parasit cate unul sau mai multi camarazi probabil de neajunsuri si inima rea.
Multumim guvernului, presidentiei si celorlalte institutii ale statului care prin grija lor ne grabeste trecere in nefiinta fara ca sa ne mai chinuim prin anii de bunastare care ne-au fost promisi de dupa revolutie.
Va multumim " prea moralule domn"p.m. pontea ca ati avut grija sa asmutiti toata societatea civila impotriva noastra si impreuna sa ne aruncati la groapa de gunoi a istorie.
Cred ca sunte-ti cu totii multumiti ca prin comportamentul cel aveti faceti tot posibilul sa grabiti trierea noastra fara sa mai fie nevoie de comisii si instante.
Eu unul daca voi murii innaitea voastra va voi astepta la poarta Sf.Petru sa va arat cararea spre iad,caci acolo meritati sa va odihniti "sufletele".Daca voi traii sa va fereasca Cei Sfinti sa mai inceapa o rasmerita ca nici scutul antiracheta a americanilor nu va putea sa va apere de mania si explozia mamaligii Romanesti.
Iarta-ma Doamne ca m-am infierbantat si-am luat-o razna. 

Legile strimbe genereaza o realitate strimba.Lipsa de legitimitate este cea care ii duce la un astfel de comportament.Bine zis domnule Kostas !
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #43 : Noiembrie 12, 2013, 23:17:03 »

MERUŢĂ TIBERIU LRM
 născut 07.10.1947

Dumnezeu să-l ierte şi să-l odihnească în pace!
Memorat
« Răspunde #44 : Noiembrie 13, 2013, 07:41:28 »

Dumnezeu sa-l ierte.Când ne trezim?HuhHuh sa ripostam e prea târziu,facem doar numerotarea colegilor doar an minus. O zi buna .
  • Huh Huh Shocked Shocked Shocked Shocked Huh Huh Huh Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Huh Huh Huh ? Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes?? Huh Huh Huh
  • Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry
Memorat
Pagini: 1 2 [3] 4 5 ... 124
Schimbă forumul: