Main Content:

Pagini: 1 ... 122 123 [124]

ALERTĂ MAXIMĂ

Răspuns: ALERTĂ MAXIMĂ
« Răspunde #1845 : Iulie 26, 2018, 02:28:07 »

repostez aici un comentariu interesant de pe facebook:
“ văzând ultimele postări ale d-lui Valentin Nae ( " Self-Employed "
!?! conform profilului său de pe facebook ) mă întreb dacă instituţiile abilitate ale statului sunt conştiente de apartenenţa reală a acestuia la “  neşte chestii " cu miros de vodcă ! “

Ce "cuminte" erai..., SARACU' de tine... !!! Cool Cool Cool
Memorat
  • nna
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1846 : Septembrie 15, 2018, 09:12:08 »

Dl Mester a cam incurcat timpul,asa face si cand gandeste? 17 sept este luni ,18 sept este marti .Oare in ce lume traieste? Probabil ca PSD-ul e vraiste si nu mai rationeaza nimeni cum trebuie.Parca pana acum au reactionat normal!Sau poate traieste PARALEL.Nu ma mir ca nu face nimic ptr MAJORITATE,se ocupa de minoritati(determinanti) pe ADEVARATI REVOLUTIONARI ii paseaza la alt Ss,cei cu fapte bdeosebite nu trebuie sa fie luati in seama ca asa-i porunca de partid.Asta e cand ss-ul e numit politic.Sa nu ne miram ca ne scoate in ILEGALITATE ca le-am dat jos de la putere parinti si buniciin 89
Memorat
« Răspunde #1847 : Septembrie 15, 2018, 15:31:15 »

Dl Mester a cam incurcat timpul,asa face si cand gandeste? 17 sept este luni ,18 sept este marti .Oare in ce lume traieste? Probabil ca PSD-ul e vraiste si nu mai rationeaza nimeni cum trebuie.Parca pana acum au reactionat normal!Sau poate traieste PARALEL.Nu ma mir ca nu face nimic ptr MAJORITATE,se ocupa de minoritati(determinanti) pe ADEVARATI REVOLUTIONARI ii paseaza la alt Ss,cei cu fapte bdeosebite nu trebuie sa fie luati in seama ca asa-i porunca de partid.Asta e cand ss-ul e numit politic.Sa nu ne miram ca ne scoate in ILEGALITATE ca le-am dat jos de la putere parinti si buniciin 89
Puteti preciza si unde anume  "l-a incurcat" ?  Aici :  "în zilele de MARŢI (18.09.2018) şi MIERCURI (19.09.2018)", - http://www.sspr.gov.ro/index.php?comunicate&id=989 -, vad ca nu.
Memorat
Pagini: 1 ... 122 123 [124]
Schimbă forumul: