Main Content:

Pagini: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 124

ALERTĂ MAXIMĂ

• buzdugan
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ALERTĂ MAXIMĂ
« Răspunde #1785 : Martie 13, 2017, 15:45:27 »

Colonel disponibilizat(a treia cizma"n cur),Valeriu,din ce "pricina"te mănâncă pielea?.Tu crezi ca toți sunt bambilici cu trei nickname?Sau aveți parolele unul de la altul ca faceți ore suplimentare?Ma,Dogaru e pe interesul lui,nu va baga"n seama.Nu ca ar fi si el vreun sfânt,dar are aluat de comunist sadea ca si tine bambilici.
Memorat
« Răspunde #1786 : Martie 13, 2017, 16:52:12 »

E mare norocul că sistemul revoluționar nu depinde de indivizi ca Burada și Oprea, altfel era de mult timp distrus.
Observ că la Sibiu domină damblaua folosirii unor nicknamuri de către revoluționarii locali pentru a se lăuda pe ei înșiși.
Am citit povestea celor șase nicknameurilor ale domnului Sucuturdean. Acum e în plină desfășurare cea a lui Oprea, alias Buzdugan.

SISTEMUL REVOLUTIONAR HuhHuh.......Stupizenie mai mare n-am auzit ......Pe ce baza functioneaza Huh??....SA NU-MI SPUI CA PE BAZA DE VAJNICI PRESI DE ASOCIATII ....BLOCURI SCARI ,BORDEIE ,CONFEDERATII SI COTIZATII .....CA NU TE CRED.
ps......PILIMOC .....E DE MULT  COMPROMIS ....SI DISTRUS .COMPONENTELE AIURELII CU CARE FACI TU MISTO DE LIMBA ROMANA ,INSA ,NU SUNT DELOC LIPSITE DE RESPONSABILITATI PENTRU MATRAPAZLACURILE DE PANA ACUM.ATI VRUT TOTI CURATENIE HuhHuh? CATIVA SE OCUPA !Inca ceva ......sa nu mai bajbai in ceata ,,,,ITI JUR CA BUZDUGAN  NU E OPREA ......Da e buzdugan !!! Grin Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #1787 : Martie 13, 2017, 16:56:38 »

Colonel disponibilizat(a treia cizma"n cur),Valeriu,din ce "pricina"te mănâncă pielea?.Tu crezi ca toți sunt bambilici cu trei nickname?Sau aveți parolele unul de la altul ca faceți ore suplimentare?Ma,Dogaru e pe interesul lui,nu va baga"n seama.Nu ca ar fi si el vreun sfânt,dar are aluat de comunist sadea ca si tine bambilici.
Memorat
« Răspunde #1788 : Martie 13, 2017, 17:32:28 »

E mare norocul că sistemul revoluționar nu depinde de indivizi ca Burada și Oprea, altfel era de mult timp distrus.
Observ că la Sibiu domină damblaua folosirii unor nicknamuri de către revoluționarii locali pentru a se lăuda pe ei înșiși.
Am citit povestea celor șase nicknameurilor ale domnului Sucuturdean. Acum e în plină desfășurare cea a lui Oprea, alias Buzdugan.

SISTEMUL REVOLUTIONAR HuhHuh.......Stupizenie mai mare n-am auzit ......Pe ce baza functioneaza Huh??....SA NU-MI SPUI CA PE BAZA DE VAJNICI PRESI DE ASOCIATII ....BLOCURI SCARI ,BORDEIE ,CONFEDERATII SI COTIZATII .....CA NU TE CRED.
ps......PILIMOC .....E DE MULT  COMPROMIS ....SI DISTRUS .COMPONENTELE AIURELII CU CARE FACI TU MISTO DE LIMBA ROMANA ,INSA ,NU SUNT DELOC LIPSITE DE RESPONSABILITATI PENTRU MATRAPAZLACURILE DE PANA ACUM.ATI VRUT TOTI CURATENIE HuhHuh? CATIVA SE OCUPA !Inca ceva ......sa nu mai bajbai in ceata ,,,,ITI JUR CA BUZDUGAN  NU E OPREA ......Da e buzdugan !!! Grin Grin Grin Grin

Juri...da' cin' te crede...? ? ?  Deci "e buzdugan", nu...'draga Buzdu'... Grin Grin Grin  Nu'l 'poarta' deloc in fata...prefera alta pozitie...!!!   Cry Cry Cry   Aveti preferinte comune ? ? ?   Shocked Shocked Shocked
Memorat
« Răspunde #1789 : Martie 13, 2017, 18:13:22 »

Juri...da' cin' te crede...? ? ?  Deci "e buzdugan", nu...'draga Buzdu'... Grin Grin Grin  Nu'l 'poarta' deloc in fata...prefera alta pozitie...!!!   Cry Cry Cry   Aveti preferinte comune ? ? ?   Shocked Shocked Shocked

Nu ...nu avem .....mie de exemplu ,nu-mi plac arestatii fara fisa de celula prinsi de fapt la furat si care au trait si traiesc din asta ! Grin.....TIE HuhHuh
Memorat
« Răspunde #1790 : Martie 13, 2017, 18:36:13 »

Nu ...nu avem .....mie de exemplu ,nu-mi plac arestatii fara fisa de celula prinsi de fapt la furat si care au trait si traiesc din asta ! Grin.....TIE HuhHuh
"Inteligenta voastra"...sunteti convins de veridicitatea spuselor...aveti informatii sigure sau 'pe surse'...? ? ?  In acest caz...nici la Gataia 'nu mai aveti sanse'...!!!  P.s. Ii puteati intreba pe cei cu care 'colaborati', evitand astfel acuzele de doi lei... Dar ce pretentii pot avea...la un 'piroman' "vero"  Grin...? ? ?   Kiss Kiss Kiss  Pa...prietenu' lu' ''buzdu' ''...
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1791 : Martie 13, 2017, 21:25:40 »

astia    doi   ciripitori  burada   ghe  si oprea alex   au  un tupeu  iesit   din   comun ei   au  impresia    ca   pot   sa  manipuleze  sa   minta   sa faca   ce vor    ei   CONSIDERA ca  daca     sunt   DENUNTATORI  au   alte drepturi mai  multe  decat  noi ceilalti  oameni   ei  OPREA/ BURADA   se  viseaza   cetateni   exemplari   ai REPUBLICI     adica  ei   nu  sunt   Turnatori =  RAME  DE  GUNOI   sunt  cetateni  ai REPUBLICI   MODEL   care  saraci   de ei   Sprijina   Republica  ei  CHIAR  se  considera    EROI    nu   Informatori mizerabili     dupa  ce  au creat   doar necazuri   revolutionarilor  dupa  ce  GRUPUL  lor   a DEZBINAT   REVOLUTIONARI  si au  creat   probleme  in toate  orasele   de revolutionari  mai au tupeul sa  spuna   la   revolutionari    ce  lucruri   bune    fac ei   cand   DENUNTA  astia ne  considera   fraieri pe  toti     cand  INFORMEAZA  si cu AJUTORUL   LOR  se intamla    doar   necazuri   la    revolutionari  in   multe  orase   din    tara  astia   doi nesimtiti  MINT  SI  RECLAMA    astia   doi   nesimtiti    dau  si  lecti  de  MARALITATE   si  de limba    romana   astia   doi    se  lauda    cand     denunta oameni   de  parca   ar fi  cei  mai  mari  eroi  care  LUCREAZA   LA  SERVICI   SPECIALE   astia doi CIRIPOI si  ceilalti nesimtiti  din   grupul  lor  GARDIENI  ORDINULui    care nu   exista se  bucura  cand   fac  rau  oamenilor oraselor   de revolutionari     au o   MISIUNE  a LOR   =RAUL  ma  oprea   /burada  ciripoilor  uitativa in  oglinda  sa vedeti   ce sunteti  ma  mizerabililor
Memorat
« Răspunde #1792 : Martie 13, 2017, 21:46:20 »

Draga ''buzdru...'', ai cumva idee unde si cand (''pe ce planeta...in ce viata...,etc. ...'') a fost cetateanu' "neme oprea"...'sef de institutie'...? ? ?   Shocked Roll Eyes Grin
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1793 : Martie 14, 2017, 01:18:17 »

Asa iti trebuie, domnule Vlad, daca le arati culoarea rosu. Bourenii nu mai vad decat rosu in asemnea situatii, pun capul la pamant si se reped cu coarnele inainte.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1794 : Martie 14, 2017, 01:43:24 »

Pe portalul asta vad doar frustrați și oameni care doar au demolat fără să construiască nimic in viața lor de cele mai multe ori mică și neimportantă. Ei încearcă sa-i tragă pe toți în mocirla din care ei nu au fost capabili să se ridice niciodată în viața lor. Din aceste motive voi proceda la fel ca oamenii curați și serioși și care au părăsit acest portal, devenit o cloacă de deștepți neînțeleși și de genii pustii. ADIO!
Memorat
  • buzdugan
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1795 : Martie 14, 2017, 11:26:30 »

Ia zi remusica 43,Ce zici de Eminescu care te pomenește cam asa :Capitane(colonele)Macovei,pupo"n cur pe dumneaei,si pe mine daca vrei(poiezie de doi lei). Grin
Memorat
  • buzdugan
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1796 : Martie 14, 2017, 12:01:25 »

Alex,nu le face jocul ticalosilor,nu pârasi  acest portal.Trebuie ca cineva sa le puna oglinda in fata acestor nemernici.Ei se bucura când pleacă de aici cineva care le încurca misiunea.Nu pleca de aici,aratale ticăloșilor ca duhoarea lor e combătută cu spray contra ploșnițe.Cu bune si cu rele,acest portal e primul portal al revolutionarilor in care au putut socializa,au putut fi informați.Pentru mine,chiar e portal de suflet,spun adevărul.Regret ca adminul a luat,sau mai bine zis,nu a luat masurile necesare ca portalul sa rămână doar a revoluționarilor.Oricum,eu chiar am respect pentru dl Iosif.Poate in viitor va hotăra ca acest portal sa rămână doar a revoluționarilor.
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1797 : Martie 14, 2017, 12:55:52 »

...Nu pleca de aici...Cu bune si cu rele,acest portal e primul portal al revolutionarilor in care au putut socializa,au putut fi informați.Pentru mine,chiar e portal de suflet,spun adevărul...

Măi DiJei măi..., măi Buzdugan caraghios și ipocrit care ești..., da' ce faci, în genunchi mă-ntorc la tine..., ştiam că nu te lasă fierea să iei cu adio forumul..., mno..., treci la locul tău şi ia-ţi în primire postul de ăla mic şi negru...

Memorat
« Răspunde #1798 : Martie 14, 2017, 12:58:28 »

Alex,nu le face jocul ticalosilor,nu pârasi  acest portal.Trebuie ca cineva sa le puna oglinda in fata acestor nemernici.Ei se bucura când pleacă de aici cineva care le încurca misiunea.Nu pleca de aici,aratale ticăloșilor ca duhoarea lor e combătută cu spray contra ploșnițe.Cu bune si cu rele,acest portal e primul portal al revolutionarilor in care au putut socializa,au putut fi informați.Pentru mine,chiar e portal de suflet,spun adevărul.Regret ca adminul a luat,sau mai bine zis,nu a luat masurile necesare ca portalul sa rămână doar a revoluționarilor.Oricum,eu chiar am respect pentru dl Iosif.Poate in viitor va hotăra ca acest portal sa rămână doar a revoluționarilor.

"EMOTIONANT"... Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes  Grin Grin Grin  Concluzia este urmatoarea : ''Nici la cea mai performanta clinica de specialitate...nu mai sunt sanse'' !!!   Kiss Kiss Kiss Cry Cry Cry
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1799 : Martie 14, 2017, 15:23:21 »

pai   oricum    oprea   alex  denuntatorul   cel  viteaz    poate    sa   manipuleze   sa  jicneasca   sa  denigreze   pe  cine   vrea   el  impreuna    cu   cei   din   micul  GRUP  toate   faptele    lOR    de   vitejie   poate    sa le scrie   PE  BLOCUL   LUI   HAMAR   BENJAMIN     ALPAR     roman  dal   nostru  pur   sange    care   scrie   numai in  limba   noastra  a   romanilor  = maghiara  ACOLO   la  blocul   revolutionarilor  lui hamar    ROMANUL  oricine  il contrazice pe  oprea   si  Grupul lor  chiar  daca  are dreptate  este  scos  din  LISTA  eu   i-am  cerut  lui oprea  sa nu  mai denigreze pe  nimeni   fara dovezi  sa nu mai jicneasca   revolutionari    asociati   etc   domnul  hamar  mia  cerut IMEDIAT  mie  ACTELE   DE INFIITARE  a   Asociatiei  luptatorilor   caras-severin    eu  i-am  raspuns  civilizat  ca   poate   sa    vada pe  saitul   sspr  ce il   intereseaza  la pozitia  nr  32   si  pe  portal  la pozitia 37 ...registrul   asociatilor  pentru   asta  ma scos  din  LISTA  blocului   Revolutionarilor    dar lui oprea nu ia cerut  nici  un   ACT de  infiitare    de   la  Miscarea   civica   Revolutia   curata  apoi   fiul  meu  fost  membru   pe   BLOC ia cerut  domnului  hamar    sa spuna  ce are  EL  hamar cu mine  pentruca   spune fel  de  LUCRURI  la   adresa   mea  ca el   hamar   stie  MULTE  de ALEXA    sa   spuna  CE STIE    de ce ma DENIGREAZA    si  de ce ii permite  lui oprea sa jicneasca   familia  mea  la   care domnul   asta  din   grupul ORDIN  a  raspuns   imediat  la   SCOS  DIN  LISTA  pe fiul   meu  deci   GRUPUL  LOR  au  bloc   au  o  SCARA    =BENJAMIN   alpar    acolo   pot   sa   reclame  pe  cine  vor   ACUM   vreau   sa   va amintesc   ceva  din  trecut  de   unul   ZOLY   fost  presedinte  la TG Mures  inaitasul  lui  hamar  NEAM   de al lui  de  dac   si  de ocupatia  lui cu   -MERCUR  .  ASTA  neamul lui   a fost  salvat   de revolutionari   altfel   primea   cadou  ceva dar  norocul  lui  au  fost  revolutionari  care l-au  ajutat    PE  asta   ai  stiuto    hamar  sau  poate   ai uitato  mai  benjamin
Memorat
Pagini: 1 ... 118 119 [120] 121 122 ... 124
Schimbă forumul: