Main Content:

Pagini: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 77

Muzica - manipularea manipularii...

Răspuns: Muzica - manipularea manipularii...
« Răspunde #210 : Mai 13, 2014, 22:16:35 »

MAI INTELIGENTULE, FIECARE SPRIJINA PE CINE VREA, LA PSDEA E PESTE 70% SI PLUS DE ASTA NU MAI E LOC DE TINE. AM GLUMIT, LOCUL TAU E ACOLO LA CARUTA ! CIT DESPRE MAHALA SI COSTUMELE ARMANI, EU CUNOSC ORIGINALELE FATA DE TINE, TU ESTI UN PASARIC GINGAS A TOT STIUTOR SI ITI DAI CU PAREREA DE PULA MEA SI CUM PERCEP EU DUREREA.CIT DESPRE VIRSTA, SUFLETESTE SUNT MAI TINAR CA TINE. DESPRE BATAIE, DE CE VORBESTI MIELULE DACA NU CUNOSTI  FENOMENUL DECIT DIN FILME, ASA CA NU MAI CREA CONFUZIE SA NU-TI SCAP VRE-UN CROSEU SA SARI DIN SOSETE.
Memorat
« Răspunde #211 : Mai 16, 2014, 21:51:10 »

"It will be alright. Just let it be..."

https://www.youtube.com/watch?v=ajCYQL8ouqw
Memorat
  • iulia
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #212 : Mai 17, 2014, 00:34:16 »

Cuconet, noi am crescut cu muzica asta...tu o descoperi, deci nu te mai da importanta....ma astept sa ti expui studiile de rigoare...
Memorat
« Răspunde #213 : Mai 17, 2014, 08:16:44 »

Cuconet, noi am crescut cu muzica asta...tu o descoperi, deci nu te mai da importanta....ma astept sa ti expui studiile de rigoare...

Femeie, nu te cunosc, nu ma cunosti, dar m-am saturat de tine si de continua uimire pe care mi-o provoci ca te mai suporti pe tine insati. Am crezut initial ca ai anumite interese in ce ma priveste (ale tale sau dictate de altii), dar am ajuns la concluzia ca pur si simplu ai mari probleme de personalitate, mai ales de caracter. Ii faci de ras pe sibieni, pe care eu ii stiu ca pe niste oameni civilizati, cu mintea si sufletul la locul lor. Despre revolutionari ce sa mai spun...?!

Let It Be a fost lansata in 1970, doamna draga, cand deja erai cam maricica pentru a mai creste in cei 7 ani de acasa cu aceasta muzica.

Sfarsit de saptamana fain iti doresc. Cu speranta ca, intr-adevar, "vei fi bine" candva. Acum, nu esti. Daca nu ma crezi ca ma pricep, iti pot recomanda pe cineva chiar de la Sibiu.
Memorat
« Răspunde #214 : Mai 17, 2014, 13:13:13 »

Femeie, nu te cunosc, nu ma cunosti, dar m-am saturat de tine si de continua uimire pe care mi-o provoci ca te mai suporti pe tine insati. Am crezut initial ca ai anumite interese in ce ma priveste (ale tale sau dictate de altii), dar am ajuns la concluzia ca pur si simplu ai mari probleme de personalitate, mai ales de caracter. Ii faci de ras pe sibieni, pe care eu ii stiu ca pe niste oameni civilizati, cu mintea si sufletul la locul lor. Despre revolutionari ce sa mai spun...?!

Let It Be a fost lansata in 1970, doamna draga, cand deja erai cam maricica pentru a mai creste in cei 7 ani de acasa cu aceasta muzica.

Sfarsit de saptamana fain iti doresc. Cu speranta ca, intr-adevar, "vei fi bine" candva. Acum, nu esti. Daca nu ma crezi ca ma pricep, iti pot recomanda pe cineva chiar de la Sibiu.

..............................
          Aveti dreptate, doamna Sorina Dascalu.
       Intradevar, "iulia" va fi bine cindva...destul de curind, insa.
       Cercetatorii italieni au descoperit cauza si motivul aversiunii "iuliei" fata de d-voastra.
      Cauza: consumul indelungat de intaritoare pe baza de suc de struguri fermentat amestecat cu concentrat de poroambe verzi, in care a adaugat un deget de zeama de blesteme...Acest intaritor, desi are rezultate deosebite in ceea ce priveste pilozitatea (indeosebi deasupra buzei superioare), acreste sufletul si otraveste caracterul...
      Motivul:
               - Sorina Dascalu, azi
->

- "iulia", azi ->

Memorat
« Răspunde #215 : Mai 17, 2014, 13:34:01 »

Nu mi se pare amuzant. Eu nu am nimic cu ea. Ea are ce are cu mine. Nici nu stiu ce si a inceput sa nu ma mai intereseze. Dar in ultimul timp chiar a cam exagerat si a reusit sa ma scoata din fire. Iar eu sunt o persoana destul de calma, cred. Imi pare rau ca se intampla astfel de dispute gratuite.

Acum, lasand la o parte nervii... Sa stiti ca nici eu nu prea arat ca Mona Lisa, nici doamna Iuliana Cruciat nu e atat de "acra" (e numai cu mine si, poate, cu dv... nu?). Nici batrana nu e, arata binisor - deci ipoteza dv nu se sustine.

Sambata frumoasa in continuare!
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #216 : Mai 17, 2014, 13:56:58 »

Adriane ce facusi neica?tea mancat limba si ai luat-o,se spune ca in cearta dintre doua persoane (mai ales de sex feminin)nici o data sa nu de bagi ca ai toate sansele sa iesi ciufulit,daca mai intri si-n gura lui Iulia s-ar putea vre-o luna sa te banezi singur fara ca cineva sa-ti ceara banarea.
Memorat
« Răspunde #217 : Mai 17, 2014, 14:47:38 »

Nu mi se pare amuzant. Eu nu am nimic cu ea. Ea are ce are cu mine. Nici nu stiu ce si a inceput sa nu ma mai intereseze. Dar in ultimul timp chiar a cam exagerat si a reusit sa ma scoata din fire. Iar eu sunt o persoana destul de calma, cred. Imi pare rau ca se intampla astfel de dispute gratuite.

Acum, lasand la o parte nervii... Sa stiti ca nici eu nu prea arat ca Mona Lisa, nici doamna Iuliana Cruciat nu e atat de "acra" (e numai cu mine si, poate, cu dv... nu?). Nici batrana nu e, arata binisor - deci ipoteza dv nu se sustine.

Sambata frumoasa in continuare!

..............................
        De acord cu d-voastra, ca nu aratati ca Mona Lisa... ar fi vrut ea sa arate ca d-voastra...
      Cit despre "iulia", da!, poarta un nume frumos; desi arata un caracter de smochina,  ne putem gindi (intr-o ipoteza optimista) ca nu e atit de acra...
Memorat
« Răspunde #218 : Mai 17, 2014, 14:57:39 »

Adriane ce facusi neica?tea mancat limba si ai luat-o,se spune ca in cearta dintre doua persoane (mai ales de sex feminin)nici o data sa nu de bagi ca ai toate sansele sa iesi ciufulit,daca mai intri si-n gura lui Iulia s-ar putea vre-o luna sa te banezi singur fara ca cineva sa-ti ceara banarea.
       ......................
      Stai linistit, Tizule. Ma descurc eu...
       Sa vezi ce o sa ma mai iubeasca "iulia", cind o sa primeasca acest cadou de la mine.
       Are mare nevoie de el...cind il va mingiia - ii va trece toata acreala...

Pentru "iulia", cu toata dragostea...
Memorat
« Răspunde #219 : Mai 17, 2014, 15:47:47 »

ION ILIESCU-VICTOR PONTA BRENDUL POTRIVIT !

http://www.youtube.com/watch?v=gX_N1SKSLH0
Memorat
« Răspunde #220 : Mai 17, 2014, 16:01:12 »

VICTOR PONTA TE SALUTA ADRIANE CA AI FOST PRINTRE PRIMII EDUCATORI DUPA 89 IN PARLAMENT SI DATORITA TIE SI LA ALTII CA TINE, VICTOR PONTA SI ALTII CA EL NE FACE SI IN ZIUA DE AZI SA ZIMBIM AMAR!

http://www.youtube.com/watch?v=NMOBxroe3rc
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #221 : Mai 17, 2014, 16:17:13 »

ION ILIESCU-VICTOR PONTA BRENDUL POTRIVIT !

http://www.youtube.com/watch?v=gX_N1SKSLH0

Yooo!  Excelenta!  Uite dle ca poti si tu sa propui una de nota 10. Bravo!  A doua e trasa de par (Ponta claxonand la semafor? Totusi... e cam trasa de par).
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #222 : Mai 17, 2014, 16:24:44 »

Am uitat sa intreb. Cum vi le trimit? Aveti o zi anume, o ora la care primiti ce trebuie sa postati, sau mercenarii piratului lucreaza underground la propaganda din aceasta campanie electorala?

Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #223 : Mai 17, 2014, 16:39:17 »

O altfel de parodiere, o altfel de propagnada. Rugăciunea lui Kirill pentru Republica Moldova. Parodie „Ora de ras", http://www.youtube.com/watch?v=tm9QcUdr--A.
Memorat
« Răspunde #224 : Mai 17, 2014, 16:48:34 »

VICTOR PONTA TE SALUTA ADRIANE CA AI FOST PRINTRE PRIMII EDUCATORI DUPA 89 IN PARLAMENT SI DATORITA TIE SI LA ALTII CA TINE, VICTOR PONTA SI ALTII CA EL NE FACE SI IN ZIUA DE AZI SA ZIMBIM AMAR!

http://www.youtube.com/watch?v=NMOBxroe3rc

........................
       Se pare ca azi e ziua ta, Sorine, daca te lauda lumea pentru postari.
       Si ai dreptate sa spui "VICTOR PONTA TE SALUTA ADRIANE"...pe mine ma saluta (daca la mine te referi), iar pe voi va...face; si in ziua de azi, si in ziua de miine...Ca asta li se intimpla fraierilor, Sorine: sint...facuti. Da-i bine ca (inca) mai puteti zimbi, fie si...amar. Da' ce va mai place!!!
Memorat
Pagini: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 77
Schimbă forumul: