Main Content:

Pagini: 1 [2]

VOTATI MILEA IONEL

Răspuns: VOTATI MILEA IONEL
« Răspunde #15 : Februarie 02, 2014, 10:55:24 »

IN SCURT TIMP LA AS ALRUE BV VOR AVEA LOC ALEGERI, CA NE PLACE, CA NU NE PLACE O SA VA PREZINT PRESEDINTII CARE S-AU PERINDAT LA CONDUCERE IN CEI 25 DE ANI DE LA INFIINTARE, CONCLUZIILE LE VETI TRAGE SINGURI!

1. CARAUSU VICTOR, SECRETAR UTC CU PROPAGANDA, II DA DECLARATIE DE MARTOR MAIORULUI DE SECURITATE NICOLAE PARASCHIV, CULMEA SI DEVINE PRIMUL PRESEDINTE DE AS.

2. SARMASI DEZIDERIU, SUBOFITER ANGAJAT AL SECURITATII

3. SAMSON NICOLAE, REV ADEVARAT, CADE IN MIRAJUL CERT DE REV SI CU AJUTORUL AUTORITATILOR, DAR AJUNGE SINGUR IN FATA PROCURORILOR, SE SPINZURA CU O ZI INAINTE SA FIE AUDIAT.

4. LAZAR MAIOR DORIN, CEL MAI LONGEVIV PRESEDINTE DE AS, ATIT LA BRASOV CIT SI PE PLAN NATIONAL 1993-2013, FOST DEPUTAT PRM SI PSD, ESTE CEL CARE A DAT CELE MAI MULTE AVIZE NOMENCLATURII SECURISTE-COMUNUSTE PT A OBTINE CALITATI DE REV, EL INSUSI FIIND CONTESTAT DE REV ADEVARATI. A FACUT CENTRE DE COMANDA IN STIL MAFIOT IN BV CIT SI IN TARA PT AS CONSOLOIDA PUTEREA, MULTI REV ADEVARATI CARE I S-AU OPUS AU FOST AMENINTATI, BATUTI DE GORILELE LUI. A INGROPAT IN CIMITIRUL EROILOR O PERSOANA CONTOVERSATA PE NUME STAMATIN ION, CARE A DECEDAT DUPA ZECE ANI DE LA REVOLUTIE IAR PE CRUCEA ACESTUIA SCRIE CA A FOST GENERAL, GRAD CARE NU L-A AVUT NICIODATA. TOATE ASTEA LE-A FACUT PT A PINGARI CIMITIRUL EROILOR SI PE REVI ADEVARATI !

5. MARDARE VASILE, PRIM VICE PRESEDINTE, CANDIDAT LA NOILE ALEGERI LA FUNCTIA DE PRESEDINTE, FOST INFORMATOR AL SECURITATII, NUME DE COD PANAIT, DA DECLARATIE DE MARTOR COLONELULUI ION LUPU SEFUL TRUPELOR DE SECURITATE UM 391 DE LA RULMENTUL BV!

PE CINE VRETI SA ALEGETI PRESEDINTE IN CONTINUARE SI CINE VA SUSTINE ASEMENEA SPECIMENE PT DEGRADAREA MORALA A REVOLUTIEI, A REVOLUTIONARILOR DIN DECEMBRIE 1989 SI UMILIREA EROILOR MARTIRI CARE NU-SI GASESC ODIHNA !?
Memorat
  • DAN IOSIF
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #16 : Februarie 08, 2014, 19:09:52 »

VOTATI MILEA IONEL [/color]
Memorat
  • judecator
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • cand eu am fost! voi unde erati?
  • Vezi Profilul
« Răspunde #17 : Februarie 08, 2014, 19:36:55 »

VOTATI MILEA IONEL [/color]
votati in continuare fariseii facatorii de minuni si vom mai sta in intuneric si stigmati inca 10 ani  nu uitati din ce cauze suntem huliti si batjocoriti cine au fost de a lungul anilor artizani si fariseii care ne au vandut pe 2 argint !!
Memorat

'Only the dead have see the end of war.' Plato'
  • DAN IOSIF
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #18 : Februarie 09, 2014, 16:02:47 »

VOTATI IONEL MILEA este singurul care poate duce steagul mai departe membrul fondator al asociatiei face parte din CLUBUL VETERANILOR REVOLUTIEI care functioneaza de mult timp la nivel national
Memorat
  • judecator
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #19 : Februarie 10, 2014, 14:19:43 »

VOTATI IONEL MILEA este singurul care poate duce steagul mai departe membrul fondator al asociatiei face parte din CLUBUL VETERANILOR REVOLUTIEI care functioneaza de mult timp la nivel national

DA! DA! DA! STAPANE!!! VOTAM ORBESTE CU MILEA IONEL SI ARTIZANI LUI1! FARISEI SAI! SI MAI VOTAM SA VA DUCETI TOTI LA PUSCARIE PT: NELEGIUIRILE FACUTE  DE VOI ASTA OSA VOTAM BA NICK NAME-ULE SAU CINE OI FI TU!!
Memorat

« Răspunde #20 : Februarie 10, 2014, 16:10:02 »

Ce mesaj e asta, Judecatorule? L-am luat peste ochi de mi-a imprastiat lacrimile pe pereti! Crezi ca, daca scriai putin mai mic, nu ne prindeam de ironie?  Grin
Memorat

That's why you're here, isn't it?
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #21 : Februarie 10, 2014, 16:45:26 »

JUDECATORULE SCHIMBATI DIOPTRIILE CA IESI DIN MONITOR AFARA CU SCRISUL ASTA
Memorat
« Răspunde #22 : Februarie 10, 2014, 17:53:24 »

E CUMVCA USL-IST SI NOI NU STIM?
Memorat
  • judecator
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #23 : Februarie 10, 2014, 19:37:22 »

E CUMVCA USL-IST SI NOI NU STIM?
de cand te pe tine grija de ce sunt eu? si daca sunt usl-ist iti stau cum-va in gat? si eu aflu acum? sau si tu esti? un produs al fariseiilor?
Memorat

• DAN IOSIF
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #24 : Februarie 11, 2014, 11:01:12 »

VOTATI IONEL MILEA                  UN REVOLUTIONAR AUTENTIC PT O ASOCIATIE AUTENTICA                                                                       
Memorat
  • judecator
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25 : Februarie 11, 2014, 17:33:26 »

VOTATI IONEL MILEA                  UN REVOLUTIONAR AUTENTIC PT O ASOCIATIE AUTENTICA                                                                       
DA!DA!DA! MILEA E REVOLUTIONAR LA FEL CA SI TINE GLOAB-O!!! ARATA- Grin ;DMI OAMENI CU CARE TE INSOTESTI SA IT-I SPUN CINE ESTI!!
Memorat

• judecator
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #26 : Februarie 11, 2014, 17:35:15 »

DA!DA!DA! MILEA E REVOLUTIONAR LA FEL CA SI TINE GLOAB-O!!! ARATA-MI OAMENI CU CARE TE INSOTESTI SA IT-I SPUN CINE ESTI!!
Grin Shocked
Memorat

• judecator
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27 : Februarie 11, 2014, 17:47:33 »

POATE MILEA SCUZE VENERABILUL MAESTRU MILEA NE SPUNE CUM A REUSIT SA FACA REV.PE NUMITA 13257   LRM-S   01229   SMÎNTÎNĂ   MARIA LILI   GHEORGHE   SÎNZIANA   BRAŞOV   09   01   1969 Grin
Memorat

• judecator
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #28 : Februarie 25, 2014, 14:29:25 »

HALLO!!! CENZURA DE Ce AU FOST STERSE CELE 6 POSTARI!!!! mister josif ati afirmat ca pe portal nu e cenzura!! am ca de obicei  screenshot la tot ce postez! sau ati primit ordin de sus sa le stergeti? mister jo. cu ii serviti? puteri sau opozitiei?
Memorat

« Răspunde #29 : Februarie 25, 2014, 19:02:15 »

Fac trafic intre amandoua, altfel cum as fi ajuns baron local!
Domnule, te-ai luat de postarea unui punct, care n-a fost altceva decat o incercare de a debloca sistemul care nu-mi permitea sa postez in alta parte. Am intrat aici, am postat un punct, dupa care am reusit sa postez si la topicul la care nu reuseam inainte. Oricum, sa stiti ca aveam de gand sa sterg doar punctul, dar am gasit si reactiile dumneavoastra, neavenite dupa parerea mea, pe care am decis sa le sterg de asemenea. Salvti si ecranul acesta, pentru ca si aceste postari, inutile, vor fi sterse. In rest, ca sa va linistesc, va anunt ca nu va cenzurez.
Memorat
Pagini: 1 [2]
Schimbă forumul: