Main Content:

Sondaj

Întrebare: sunteţi de acord să cerem administratorului portalului să interzică accesul tuturor persoanelor care folosesc expresii şi cuvinte injurioase în postările lor?

fără rezerve
da
nu
Pagini: 1 2 3 [4] 5

haideţi să scăpăm de nesimţiţi

• iulia
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: haideţi să scăpăm de nesimţiţi
« Răspunde #45 : Martie 11, 2014, 13:50:58 »

Corespondente pe teme de revolutie.1989
TUDOR CONSTANTIN
To Me
Nov 10, 2007
Stimata IULIA, ma numesc ALEX  (Alexandra Tudor),am vazut din postarile dumneavoastra ca avem cam aceleasi idei si preocupari despre revolutia din 1989 si revolutionari,deacea indraznesc sa va spun ca eu si citeva colege de revolutie ne-am gindit sa promovam mai mult femeile care au fost la revolutie.ASTEPTAM IDEI SI SOLUTI din partea tuturor femeilor revolutionare. Multumim!

Asta sa fim in clar...PACIUITORULE....
Memorat
« Răspunde #46 : Martie 11, 2014, 13:53:39 »

Remus,am atacato pe dna Dascalu,in stilul caracteristic, si limbajului forumului...astia sunt revi si cu ei defilam...se spun lucruri urate foarte urate de ea,dar asta este treaba ei ce face cu viata...dar eu am intrebato simplu, este infiltrata de la SRI?si ce interes are cu revolutionarii???trebuia sa raspunda simpla da, sau ba...nu ma mai impresioneaza zecile de studii facultati, etc. foarte bine ca avem tineret studios...si frumos...si copii nostri sunt la fel...dar cum tocmai acum si a gasit un interes deosebit pentru revi???pana acum nu a stiut ca a fost o Revolutie???Si inafara de a participa si fotografia la diferitele evenimente ale revilor, cum a mai ajutat miscarea revolutionara???N am citit un articol in presa despre revi, sau Revolutie...doar poze si atat...Si apropo,pozele de la mitingul din 6 martie,...unde sunt???sau ploua afara????sunt sigura ca vreun rev amabil i ar fi tinut umbrela, caci sunt si revolutionari bine scoliti...si cu bun simt...
      IULIA.....ESTI JALNICA SI IMBATRANESTI URAT. iMBATRANESTI VULGAR, CU FRUSTARI,CU NEIMPLINIRI....CU URA.DOAMNA DASCALU ESTE DINCOLO DE "APRECIERILE" TALE. TE CONSUMI INUTIL,RIDICANDU-TI POALELE-N CAP PENTRU A MASCA URATENIA,NU ATAT FIZICA DESI ZICE-SE CA ASPECTUL FIZIC TRADEAZA CARACTERUL.nU-TI DAU SFATURI....PENTRU CA E INUTIL. ESTI O PATA REGRETABILA AICI PE PORTALUL PE CARE AI MARTURISIT CA-L URASTI
  DESI MA-NTREB....CE NU URASTI ?!.....tU NU O POTI ATACA PE DOAMNA DASCALU.....eSTI MULT PREA VLAGUITA MULT PREA JOS SI MULT PREA VULGARA. SI CULMEA.....PRETINZI CA ESTI FEMEIE....OFILIRE USOARA !!!!
Memorat
  • iulia
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #47 : Martie 11, 2014, 14:04:24 »

Multumesc asemenea...
Memorat
  • Revo SB
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #48 : Martie 11, 2014, 14:08:02 »

Paciuitorule fost Tudor,etc.tot ceea ce am sustinut sunt cu dovezi, tocmai am primit de la Parchetul Militar, raspunsul oficial, unde esti si tu trecut...una este sa acuzi cu dovezi, alta este sa injunghii pe la spate....asa cum o faci tu, si altii...eu ceea ce am de spus spun in fata,si raspund de ceea ce spun...nu ma feresc de nimeni,adevarul este unul singur,si nu poate fi interpretat...

Nu sunt"fost tudor etc."Citeste cu atentie(sunt nou aici).Si inca ceva:Eu nu sunt trecut la parchet,ma confunzi!
Da,chiar e necesar sa dai niste raspunsuri in legatura cu participarea dumitale la revolutie si in legatura cu unele declaratii si afirmatii.Asta vor face mai multi,nu numai dumneata.Cand vom vedea adevarul din poze si declaratii etc..,vom face expertiza legalizata.Sau crezi ca daca folosesti metoda"cea mai buna aparare este atacul"tine la toata lumea?.

Revoluţia de la Sibiu: goana după terorişti

Citeste mai mult:

adevarul.ro/news/eveniment/revolutia-sibiu-goana-teroristi-1_50aca8d57c42d5a66387cf93/index.html
Memorat
  • iulia
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #49 : Martie 11, 2014, 14:24:46 »

Daca nu ai fost trecut la \Parchetul Militar inseamna ca esti fals RETINUT...si ai avut un certificat prin fals si uz de fals...ti ai luat spatiu printr un fals...asta e...
Memorat
  • iulia
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #50 : Martie 11, 2014, 14:27:33 »

Si apropo, ai scris Burada,  un comentariu,o sa l caut,cand am timp,dar suna cam asa///Nu i am permis nevestei, care a fost tot timpul cu mine la revolutie,SA SI IA CERTIFICAT...Explica te rog,ca nu am inteles faza cu permisiune...asta cred, este viziune unor masculi despre femei...ele trebuie doar sa spele, calce, sa faca si creasca copii,mangaindu i duios, etc.nu pot fi si revolutionare,trebuie sa moara de frica,cand masculul se uita urat...bla bla bla...intuiesc acum ce este in mintea ta,de sub pletele demodate...sa ti fie de bine,daca te ai bagat in seama, trebuia sa ti raspund...cu toate ca n ar trebui sa ma mai obosesc...pentru o asa aratare..//
Memorat
  • iulia
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #51 : Martie 11, 2014, 14:37:03 »

Ce faceti?ati luat pauza?
Memorat
  • Revo SB
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #52 : Martie 11, 2014, 14:55:33 »

Daca nu ai fost trecut la \Parchetul Militar inseamna ca esti fals RETINUT...si ai avut un certificat prin fals si uz de fals...ti ai luat spatiu printr un fals...asta e...
Te hranesti cu cearta"doamna".Ar trebuii sa scriu cu litere mari ca sa intelegi ca ma confunzi.Nu am avut si nu am certificat de retinut.Nu am avut si nu am spatiu de la stat.Toti care intra sub incidenta legii trebuie sa suporte rigorile ei.
Nu mai polemizez cu dumneata pentru ca nu poti purta un dialog civilizat.
Memorat
« Răspunde #53 : Martie 11, 2014, 15:00:34 »

DA IULIA.....IN RELATIA CU TINE....ABSOLUT INUTILA,UNII DIN NOI ...NU STIU CATI....AM LUAT PAUZA. PUNE-TI VOCABULARUL SI AMBITIILE IN ACORD CU VARSTA....SI VOM REVENI IN CE TE PRIVESTE.lASA SA NE JUDECE DUMNEZEU,DACA E DISPUS SA-SI PIARDA TIMPUL CU NOI CEI INCHIPUITI ASEMENEA LUI,IAR TU.....CAUTA SA GASESTI ATRIBUTELE NECONDITIONATE DE VARSTA ALE "FEMEII",IAR LUMEA ASTA MASCULINIZATA PROBABIL TE VA ACCEPTA.
Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #54 : Martie 11, 2014, 15:34:20 »

DA IULIA.....IN RELATIA CU TINE....ABSOLUT INUTILA,UNII DIN NOI ...NU STIU CATI....AM LUAT PAUZA. PUNE-TI VOCABULARUL SI AMBITIILE IN ACORD CU VARSTA....SI VOM REVENI IN CE TE PRIVESTE.lASA SA NE JUDECE DUMNEZEU,DACA E DISPUS SA-SI PIARDA TIMPUL CU NOI CEI INCHIPUITI ASEMENEA LUI,IAR TU.....CAUTA SA GASESTI ATRIBUTELE NECONDITIONATE DE VARSTA ALE "FEMEII",IAR LUMEA ASTA MASCULINIZATA PROBABIL TE VA ACCEPTA.

Memorat
  • iulia
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #55 : Martie 11, 2014, 16:00:56 »

Asa si trebuie Burada sa ei o pauza mai lunga,sa ti vezi lungul nasului,si sa ti vezi de treaba ta...M ai acuzat pe nedrept, cei drept, ti ai cerut scuze...eu iert dar nu uit...asa ca nu ma face sa mi aduc aminte de cum te ai manifestat tu fata de mine....sau crezi ca daca esti batran, paros,si mascul ai un drept sa acuzi pe cineva????Vocabularul mi l am pus in acord cu al tau, dar pentru voi astia care va credeti mai presus de orce femee, care va raspunde la fel voua,acest lucru este de neanchipuit
strigator la cer...Eu nu vreu sa fiu acceptata de masculi, cum va credeti unii din voi, ci doar de prieteni,si colegi...si crede ma,am multi...
PAUZA ESTE ACCEPTATA....
Memorat
  • iulia
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #56 : Martie 11, 2014, 16:05:59 »

Paciuitorule, nu te confund deloc....si tu sti asta,asa ca, folosesti si celalalt niknam...poti sa razi in continuare,dar cine rade la urma rade mai bine...Prietenii stiu de ce....
Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #57 : Martie 11, 2014, 16:20:47 »

Asa si trebuie Burada sa ei o pauza mai lunga,sa ti vezi lungul nasului,si sa ti vezi de treaba ta...M ai acuzat pe nedrept, cei drept, ti ai cerut scuze...eu iert dar nu uit...asa ca nu ma face sa mi aduc aminte de cum te ai manifestat tu fata de mine....sau crezi ca daca esti batran, paros,si mascul ai un drept sa acuzi pe cineva????Vocabularul mi l am pus in acord cu al tau, dar pentru voi astia care va credeti mai presus de orce femee, care va raspunde la fel voua,acest lucru este de neanchipuit
strigator la cer...Eu nu vreu sa fiu acceptata de masculi, cum va credeti unii din voi, ci doar de prieteni,si colegi...si crede ma,am multi...
PAUZA ESTE ACCEPTATA....

Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #58 : Martie 11, 2014, 17:59:26 »

PAUZA ESTE ACCEPTATA....

Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #59 : Martie 11, 2014, 18:01:22 »

PAUZA ESTE ACCEPTATA....

Memorat
Pagini: 1 2 3 [4] 5
Schimbă forumul: