Main Content:

Pagini: 1 ... 120 121 [122]

INVINCIBIL

Răspuns: INVINCIBIL
« Răspunde #1815 : Martie 09, 2019, 22:07:14 »

Dacă îl întâlneam vreodată (nici ca țărănist) pe Caramitru îl întrebam doar atât: „ Câte pahare de rachie ați băut cu Nicu  
     Ceaușescu?” / Este clar, simplu că șefa DNA nu este Ileana Cosânzeana; eu cunosc ceva, dar asta-i numai ceva moral, gafă
     de tânără îndrăgostită ... Așa se întâmplă când pui în funcții foarte mari „tineri așa tineri.” Dar, revenind la profesie,
     ea personal cu ce a greșit? Păi dlor, toți părinții suntem vinovați de greșilele copiilor noștri. Oare Yohannis, Dragnea,
     Dăncilă, Tăriceanu, Orban, Barna nu ar trebui schimbați și arestați de greșelile subordonaților?    

Memorat
« Răspunde #1816 : Martie 09, 2019, 22:16:45 »

Dle Rădulescu vă credeam mai circumspect: ce este aia „ ... care i s-a atribuit ...”  „ ... grad de diabolicitate ...”

„ ... sporește zi de zi ...” Nu vă recunosc ... judecați prin alții? ....

- ați fost mai rapid ca mine.
Memorat
« Răspunde #1817 : Martie 10, 2019, 00:34:16 »

"- ați fost mai rapid ca mine." ? ? ? Roll Eyes  In ce sens ? ? ? Huh   Pai si dvs.  " judecați prin alții? " Shocked   ''Credeam ca doar eu ... '' Grin   
V-am mai rugat ... o tara mai  "citibil" ... da' cel mai bine ... "fiti increzator ( in viitor )''  si ... ''lasati-o, ca merge ss-asa''. Grin
Memorat
« Răspunde #1818 : Martie 10, 2019, 01:21:50 »

Dacă îl întâlneam vreodată (nici ca țărănist) pe Caramitru îl întrebam doar atât: „ Câte pahare de rachie ați băut cu Nicu  Ceaușescu?” /
     Este clar, simplu că șefa DNA nu este Ileana Cosânzeana; eu cunosc ceva, dar asta-i numai ceva moral, gafă
de tânără îndrăgostită ...
     Așa se întâmplă când pui în funcții foarte mari „tineri așa tineri.” Dar, revenind la profesie, ea personal cu ce a greșit?
     Păi dlor, toți părinții suntem vinovați de greșilele copiilor noștri.
     Oare Yohannis, Dragnea, Dăncilă, Tăriceanu, Orban, Barna nu ar trebui schimbați și arestați de greșelile subordonaților?  

1. Nu are nicio importanta nr. paharelor. Important este sa nu fii o zdreanta si sa nu  (mai)  recunosti  (sau, si mai rau, sa il si-njuri) !!!
2. Insusi faptul ca pomeniti de asta si nu e o.k.; dar daca era ceva care o vulneraliza ... ori statea acasa ... ori a fost gata pt. compromisuri !!!
3. Nu. Tineri incapabili sa faca fata intr-o functie. Greselile, daca sunt, i le va stabili justitia ... sau nu  (mai)  este o justitie o.k. ? ? ?
4. Nu legal !!!
5. Doar daca in institutiile respective ar fi unicii salariati !!!
Memorat
« Răspunde #1819 : Martie 10, 2019, 01:25:27 »

Scuze. "vulnerabiliza".
Memorat
« Răspunde #1820 : Martie 11, 2019, 20:26:07 »

Dlor, am intrat în Post!      - puțină decență și ceva cavalerism.

cine-i ortodox.           - cine-i altceva, rămâne cum am stabilit.

Memorat
« Răspunde #1821 : Martie 11, 2019, 21:30:42 »

Si cu d-nul Klaus Werner cum ramane, dom' profesor ... s-a convertit la Ortodoxism ?  Nu stiu s-o fi facut.
Inseamna ca ... este 'scutit motivat' ... de ... "puțină decență și ceva cavalerism" ... !!!  Sau ... nu ...  ? ? ?
Memorat
« Răspunde #1822 : Mai 28, 2019, 23:32:28 »

- de ce? vrei să spui că „error” vine de la lusy?
- nu am pretenția să te intereseze și așa iești de kiatră da vânătă.
- și te ma rog ceva: - schimbă pe PRESCHIMBAREA .... CĂ NU TEAM RUGAT SĂ SCHIMBI. e clar?

''Aaah, NU! ... de la procesor.  Da' unul de ultima generatie, - 'GEABA' de-ar fi -, tot  ''GEABA''  este!  Incercati aici:'' https://www.olx.ro/oferte/q-procesoare-vechi/
Vielen Dank, Genosse Professor. Cry
''Clientul nostru, stapanul nostru'' Grin ... s-a executat!? Roll Eyes

Da' ... odata cu  "schimbatu' pe preschimbare" ... dadui peste: ...   !?    !?    !?
Concisă și verticală scrisoarea dlui Dogaru. Vin cu o singură remarcă: USA nu este o țară, un stat, ci un subcontinent, un catâr, un hibrid ce astăzi se dorește a fi o aspirație. Un mare cataclism natural va descompune acest spațiu geografic. 
" USA nu este o țară, un stat, ci un subcontinent, un catâr, un hibrid ce astăzi se dorește a fi o aspirație. Un mare cataclism natural va descompune acest spațiu geo... " 
Dom' profesor ... it's about United States !!!   Pai ... daca i se aduce la cumostinta Domnului Presedinte Iohannis  !?   Nu mai zic de americani ... daca afla  !?
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1823 : August 04, 2019, 19:49:18 »

Mesaj pentru departamentul SRI-SIE #rezist.

Cu acest tip de mesaje însă nu sînt de acord.
Măi glumeților, care mai e diferența între voi și ei dacă procedați așa?

Memorat
Pagini: 1 ... 120 121 [122]
Schimbă forumul: