Main Content:

Pagini: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 122

INVINCIBIL

Răspuns: INVINCIBIL
« Răspunde #1020 : Octombrie 21, 2015, 12:44:25 »

hoții și securiștii revoluționari.

- să vă număr pe cei mai venali : bramburici, rebus 43, elo elo... nulvaloare, iacob, janV...
    - ei au recunoscut, aici, că LE ESTE FRICĂ SĂȘI DECLAME NUMELE -le este frică rețineți!
    - cu cine să ne confruntăm noi, cei cu numele ADEVĂRAT ;cu ... ăștia?
    - ce legătură este între iacob și ăștia? o să vo spun la momentul potrivit.
    - dacă sunteți bărbați vreau război, dar de data asta va fi dus cu armele mele, să vă
       cunoască lumea de pramatii ce sunte-ȚI.

Nicule - cu asemenea parașute eu nu vreau să colaborez, cel mult confruntare, că alceva nu merită.
Memorat
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1021 : Octombrie 21, 2015, 12:45:08 »

Dragi revolutionari sibieni,ma intristeaza discutiile in contradictoriu dintre voi(nu folosesc nimanui,in special revolutionarilor sibieni).Sunt de acord ca discutiile in contradictoriu,duc de multe ori la sedimentarea unor elemente care scot la iveala adevarururi,adevaruri care avantajeaza pe cei adevarati.Dragi colegi sibieni,nu merita,nu aveti de castigat niciunul din asemenea contre facute din ambitii(poate prostesti,unele).Au trecut atatia ani de la revolutie si,nu merita sa cautam,sa gasim defecte,nu merita sa cautam metode de razbunari personale.Trebue sa recunoastem ca nimeni,nu-i perfect.Repet,suntem putini si ar fi bine sa gasim o punte de dialog si respect reciproc.Nu doresc sa fiu de partea cuiva,doresc liniste,iertare si intelegere la modul cinstit intre noi.Daca avem ceva de reprosat cuiva(Si sigur avem),sa o facem"in familie",in familia noatra a revolutionarilor sibieni.Nu doresc sa"ne spalam rufele in public"Asta e spre binele tuturor!Stima si respect pentru toti!Sucuturdean
Memorat

Nihil sine Deo!!
  • King
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1022 : Octombrie 21, 2015, 13:09:21 »

- să vă număr pe cei mai venali : bramburici, rebus 43, elo elo... nulvaloare, iacob, janV...
    - ei au recunoscut, aici, că LE ESTE FRICĂ SĂȘI DECLAME NUMELE -le este frică rețineți!
    - dacă sunteți bărbați vreau război, dar de data asta va fi dus cu armele mele, să vă

Nicule - cu asemenea parașute eu nu vreau să colaborez, cel mult confruntare, că alceva nu merită.
Parasuta esti tu cu tot neamul tau de mincinos ordinar. Ce razboi vrei tu mai limbric ce esti!Razboiul tau o sa-l duci cu cei care o sa vina sa iti ia inapoi toti banii pe care i-ai incasat nemeritat.Sa te vad atunci cum o sa explici ca tu taiai cu drujba in padure cind era Revolutia. Sa te vad cum o sa explici ca nu ai documente justificative in dosarul tau. Sa te vad mai ales cum o sa explici diferentele mari intre primul memoriu si al doilea.Cam ce zici de astea limbricule?
Memorat

The path of the righteous man is beset on all sides by the iniquities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness.
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1023 : Octombrie 21, 2015, 16:15:09 »

Parasuta esti tu cu tot neamul tau de mincinos ordinar. Ce razboi vrei tu mai limbric ce esti!Razboiul tau o sa-l duci cu cei care o sa vina sa iti ia inapoi toti banii pe care i-ai incasat nemeritat.Sa te vad atunci cum o sa explici ca tu taiai cu drujba in padure cind era Revolutia. Sa te vad cum o sa explici ca nu ai documente justificative in dosarul tau. Sa te vad mai ales cum o sa explici diferentele mari intre primul memoriu si al doilea.Cam ce zici de astea limbricule?

In curind se vor lua la purecat si dosarele de LRMD , cei care nu au depus pe OUG 95. Am promisiuni ferme ca asa se va face si ca cei care au incasat bani pe nemerit ii vor da inapoi, ca o consecinta a faptelor penale de fals si uz de fals. Sa nu uitam ca exista niste declaratii pe proprie raspundere in fiecare dosar....Dupa aceea se va verifica la singe modul in care s-au obtinut titlurile de retinut, deoarece in multe dosare nu exista conditia NECESARA dar nu suficienta , anume FISA DE CAMERA. Distractie nenicule, distractie....Asa ca daca apar doua declaratii contradictorii in legatura cu acelasi eveniment, sigur una e falsa....De aceea, atentie!!!!
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1024 : Octombrie 21, 2015, 16:22:33 »

In curind se vor lua la purecat si dosarele de LRMD , cei care nu au depus pe OUG 95. Am promisiuni ferme ca asa se va face si ca cei care au incasat bani pe nemerit ii vor da inapoi, ca o consecinta a faptelor penale de fals si uz de fals. Sa nu uitam ca exista niste declaratii pe proprie raspundere in fiecare dosar....Dupa aceea se va verifica la singe modul in care s-au obtinut titlurile de retinut, deoarece in multe dosare nu exista conditia NECESARA dar nu suficienta , anume FISA DE CAMERA. Distractie nenicule, distractie....Asa ca daca apar doua declaratii contradictorii in legatura cu acelasi eveniment, sigur una e falsa....De aceea, atentie!!!!

Măi DiJei măi..., de ce ți-ar promite cineva așa ceva, eventual este vorba de informații..., caraghiosule...!
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1025 : Octombrie 21, 2015, 16:29:59 »

Profesóre(dottore într-o traducere magistrală)..., profesóre..., îți pare bine că te bag în seamă...?  Jucăm cuvinte întoarse..., da' arată vreun citat că a recunoscut vreunu', şi hai..., ia alege armele şi cheamă de-un martor! Până atunci am să văd de niscai specificaţii ale procesorului ce-ţi înnobilează mansarda şi oareşce scurtcircuitări la placa de bază că parcă se-ncinge ceva şi iese fum la sursa de alimentare.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1026 : Octombrie 21, 2015, 16:36:45 »

Profesóre(dottore într-o traducere magistrală)..., profesóre..., îți pare bine că te bag în seamă...?  Jucăm cuvinte întoarse..., da' arată vreun citat că a recunoscut vreunu', şi hai..., ia alege armele şi cheamă de-un martor! Până atunci am să văd de niscai specificaţii ale procesorului ce-ţi înnobilează mansarda şi oareşce scurtcircuitări la placa de bază că parcă se-ncinge ceva şi iese fum la sursa de alimentare.

CRED CA ESTI ULTIMUL CARE AR TREBUI SA VORBEASCA DESPRE DILEALA, OLELELELELE! TU ESTI DILIU CU ACTE IN REGULA, DE CE NU RECUNOSTI? DAR E DREPT TOTI NEBUNII AU IMPRESIA CA EI SUNT SINGURII NORMALI. IN FINE, CEI CARE CHIAR AU PROBLEME CU CAPUL, MEREU SPUN DESPRE CEILALTI CA SUNT NEBUNI, EXACT CA SA ISI FACA CURAJ , STIIND CA EI AU O PROBLEMA. E DE MANUAL BOALA TA OLELEL, SE VEDE DIN CUM TE EXPRIMI.
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1027 : Octombrie 21, 2015, 18:50:43 »

CRED CA ESTI ULTIMUL CARE AR TREBUI SA VORBEASCA DESPRE DILEALA, OLELELELELE! TU ESTI DILIU CU ACTE IN REGULA, DE CE NU RECUNOSTI? DAR E DREPT TOTI NEBUNII AU IMPRESIA CA EI SUNT SINGURII NORMALI. IN FINE, CEI CARE CHIAR AU PROBLEME CU CAPUL, MEREU SPUN DESPRE CEILALTI CA SUNT NEBUNI, EXACT CA SA ISI FACA CURAJ , STIIND CA EI AU O PROBLEMA. E DE MANUAL BOALA TA OLELEL, SE VEDE DIN CUM TE EXPRIMI.

Măi DiJei măi..., măi caraghiosule da' eşti invidios rău...!
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1028 : Octombrie 21, 2015, 19:25:09 »

La încpeut, doar am zîmbit, apoi am rîs cu poftă! Însă chestiunea e serioasă. LRM-59 ar vrea să pună batista pe țambal, ceea ce ar fi incorect și chiar ilegal. Dcă individul este un impostor, să fie contestat, ca cei în drept să se ocupe în final ca să fie deferit justiției. Nu mi se pare normal ca și la acest nivel de selecție să pătrundă impostorii.
Memorat
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1029 : Octombrie 21, 2015, 20:06:54 »

Ma!!!.Eu vreau pace si buna intelegere.Dar nu ma dau inapoi de la clarificari,iar clarificarile pe care le pot face eu,sunt fff documentate.Nu vreau(sper sa nu fiu nevoit)sa pun punctul pe "i",caci vei/veti fi tare dezamagit/dezamagiti,sau poate chiar vrei"rezultate"indifirent cine va avea de suferit".Oricum,adevarul e undeva la mijloc.Nu ma provoca,sunt liber,independent.Nu datorez nimanui nimic si,sunt unul dintre cei mai documentati(prin documente reale,oficiale).Incetati!!!Cand provoci(daca te tin coaiele)Scrie corect:LRM-S.....,nu am nimic de ascuns"nu pun batista pe tambal"in sensul pe care tu vrei sa-l iduci.Daca vrei"concurenta"ma sacrific.
Memorat

Nihil sine Deo!!
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1030 : Octombrie 21, 2015, 20:26:57 »

Voi va hraniti cu ura fiindca nu sunteti in stare de nimic decit sa va ocupati cu inselaciuni. Il exclud de aici pe OLELE dar REMUS SI NVAL sunt penali cu acte in regula. Asa cum e si firesc , hartuirea informatica se pedepseste, lucru de care voi profita din plin. Deci mai ziceti ca de astazi imi convine!

Hai măi DiJeiu' măi..., ce caraghioslâc mai e şi ăsta..., fără comentariile tale maliţioase devenite obişnuinţă atunci cănd eşti dovedit..., parcă te dai prins...! Hai să fii împăcat sufleteşte, tot ceea ce vezi postat în legătură cu activitatea ta pe forum sunt opiniile utilizatorilor ca răspuns sau reacţia la faptul că ocoleşti să răspunzi, dar şi a modului incorect de a te adresa şi comunica pe acest forum.
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1031 : Octombrie 21, 2015, 23:14:27 »
Memorat
« Răspunde #1032 : Octombrie 22, 2015, 03:19:42 »

Va fi curățenie.

- d-le Iosif pregățeștete să dai în vileag numele adevărat al celor citați de mine
       mai sus, deoarece, se va ajunge să fie comparate, cântărite, fiecare faptă a lui
        Sbârcea vi-a vis de fiecare faptă ( precizez, fiecare faptă a lui iacob, val vârtej,
         ole... bramburici, rebus 43, ..., și Fesan, Bucur, și mulți sibieni.

- va fi implicat în acest proces IRDD, COMISIA PARLAMENTARĂ..., CEI CARE AU HOTĂRÂT DIN
       PARTEA fostului ssspr titlul de RD, ETC.
    - acest forum fiind controlat numai de noi, de cei care l-au înființat, va devenii .. după
       curat de tot sau desființat.
    - să te văd eu jan valjan(alias-voiculescu) care sunt faptele tale până la
       căderea lui ceaușescu și care sunt greutatea faptelor mele; vom cântării faptele tale
        după căderea lui ceașcă și pe ale mele criminalule; vei ajunge ca și șeful tău cu
         mineriada.
    - niște inculți și șmecheri vor să rescrie în favoarea lor istoria României.

nicule- toți vom fi cântăriți, atât în țară cât și la cedo.
       - concurența va scoate adevărul la lumină

Memorat
« Răspunde #1033 : Octombrie 22, 2015, 03:33:42 »

D-le Oprea

Te rog să-mi fi alături în divulgarea acestor securiști revoluționari ascunși, ce lansează
    întrețin, exacerbează sentimentul fricii și acum după 26 ani de la revoluție. Din cauza acestor
     ticăloși, la mulți colegi le este frică să intre în dialog. Dacă mă refuzi, o să încep singur. 
Memorat
« Răspunde #1034 : Octombrie 22, 2015, 06:31:52 »

Nu ai rusine si bun simt nemernicule.
      Tu vi intre noi aici pe portal si sari la gatul nostru cand  toti din Sibiu spun ca  nu ai fost la revolutie.?
      Nu ai ce cauta pe aici nemernicule. Nu te recunosc revolutionarii Sibiului.
      Mai  creatura urata sunt pe acest topic scanate declaratiile tale. Ce mai vrei maaaaa!!!!!!!!!!!
      De  cand ai aparut pe aici nemernicule ai lasat in urma ta dara de cacat.
        Mars de aici spurcatule.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Memorat
Pagini: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 122
Schimbă forumul: