Main Content:

Pagini: [1]

invincibil

invincibil
« : Aprilie 01, 2014, 14:47:39 »

-  așa cum v-am scris și prima dată, avem în fața politicienilor și mai ales a unora perfizi, ranchiunoși
   și neputincioși ca ialomițeanu, băse, boc, ponta, etc. un AS în mânecă inbatabil.
-  nu doresc să fac pe grozavul și apoi să mă dezumflu ca o bășică înțepată, dar credeți-mă că avem acest
   atuu pe care nu-l are nimeni în fața acestor ticăloși incurabili- rețineți vă rog, incurabili!
-  totul este, să vină lăngă mine numai cei care se încadrează în una din cele 4 pricipii ale legii.
-  până acum pe forum,,,??? nu a venit nimeni!
-  asta demonstrează că nu aveți credință, curaj, că dreptatea nu este de partea voastră.
-  să vă dea Dumnezeu lumina minții și o fărâmă din Harul Său.
Memorat
Răspuns: invincibil
« Răspunde #1 : Aprilie 01, 2014, 16:46:26 »

-  așa cum v-am scris și prima dată, avem în fața politicienilor și mai ales a unora perfizi, ranchiunoși
   și neputincioși ca ialomițeanu, băse, boc, ponta, etc. un AS în mânecă inbatabil.
-  nu doresc să fac pe grozavul și apoi să mă dezumflu ca o bășică înțepată, dar credeți-mă că avem acest
   atuu pe care nu-l are nimeni în fața acestor ticăloși incurabili- rețineți vă rog, incurabili!
-  totul este, să vină lăngă mine numai cei care se încadrează în una din cele 4 pricipii ale legii.
-  până acum pe forum,,,??? nu a venit nimeni!
-  asta demonstrează că nu aveți credință, curaj, că dreptatea nu este de partea voastră.
-  să vă dea Dumnezeu lumina minții și o fărâmă din Harul Său.
Buna ziua, eu vin de partea oricui vrea sa faca ceva concret, va rog in masura in care este posibil sa ma contactati si sa imi spuneti cum pot sa fiu si eu de folos!
Memorat
« Răspunde #2 : Aprilie 01, 2014, 17:11:50 »

Domnule Sbarcea Nicilae, de mult noi revolutionari care suntem constant neinformati, dezinformati, marginalizati, noi care nici o data nu facem parte din listele scurte desi suntem poate mai sinceri si mai merituosi decat cei de pe listele scurte dar si mai saraci, cum spuneam de mult cautam, asteptam, dorim un LIDER remarcabil cu carizma si potential, neinfricat si ne-viciat care sa ne reprezinte sau si sa ne conduca in lupta pentru finalizarea si materializarea idealurilor ale revolutiei din Decembrie 1989.
Poate speram prea mult sau poate chiar dv sunteti "alesul" Scanteia care va pune tot mecanizmul in functiune, dupa ce am vazut neputinciosi cum si lideri nostri au dus o lupta acerba care mai decare sa distuga si sa scoata din istorie Revolutia anti Comunista din Decembrie 1989, bine inteles ca au avut doar interese meschine!
Memorat
  • iulia
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Aprilie 01, 2014, 22:17:12 »

Sunt sigura dl.prof. Sbarcea,ca,daca nu ati fi avut atatea probleme stringente,ati fi putut fi un lider marcant al revolutionarilor,un om fara pata, cinstit curajos, credincios si un bun roman, iubitor de neam si tara...
Dar si prin intermediul forumului, ne puteti fi de mare ajutor, prin idei,prin modul domniei voastre, de a gandi clar, precis,logic si la obiect.
Sper sa va conturati o idee de a veni in sprijinul revolutionarilor autentici,despre modul prin care,ne putem spala rusinea si onoarea la care au fost supusi revolutionarii,de  catre toti cei care, de 25 ani jefuesc tara,si umilesc poporul roman.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Aprilie 05, 2014, 00:51:40 »

B a i  i   i ...   Ce pacaleala ne-ai tras de intai aprilie! !!
Memorat
« Răspunde #5 : Aprilie 18, 2014, 10:36:41 »

- politica-i grea de priceput

Dacă cei din ministerul de externe ar lucra după scenariile care apar aici pe foruum, atunci ne-am duce cu tot cu UE de râpă. Cum credeți voi că Rusia, la ora actuală ( cu aliații ei ) este capabilă să țină piept UE, SUA, Australia, Canada, Africa de Sud, Coreea de Sud, etc./ China, India, arabii vor fi neutrii până spre sfârșitul conflictului. Resursele ei sunt imense, dar are săraca doar 145 mil. locuitori. Ea acum doar forțează nota până unde se poate întinde coarda să nu se rupă. băse știe bine acest lucru deoarece, este inteligent dar fără caracter ( inteligența este cea mai slabă calitate a unui om de caracter)! Numai în aceste condiții, guvernatorul României este obraznic cu rușii ( ce rușine!)Sper ca cei din minister să facă abstracție de cuvintele acestui semiignorant și să contracareze diplomatic prostiile debitate de el. Concluzie = rușii într-un conflict n-au nici o șansă.

Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Aprilie 19, 2014, 10:17:53 »

Nicule nu cumpara marfa la prima vedere si nu o alege dupa ambalaj,te poti arde.
Memorat
« Răspunde #7 : Aprilie 19, 2014, 16:34:31 »

este ultima dată când răspund unui necunoscut, sau, n-o să mai am replică niciodată!

- suntem în sâmbăta Paștilor și oamenii după 2000 de ani, nu au învățat nimic de la Mântuitorul.
  - mai rău este că, dacă au învățat nu aplică.
  - Domnul, tot ce a lucrat, a făcut pe față ; inclusiv pildele!
  - în politică nu este ca în spionaj mister KOSTAȘ
  - și crede-mămămă, nu știu care popor din lume este mai pragmatic precum rușii?
Memorat
Pagini: [1]
Schimbă forumul: