Main Content:

Pagini: 1 [2] 3

demascarea impostorilor din Constanta

• Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: demascarea impostorilor din Constanta
« Răspunde #15 : August 08, 2008, 17:28:58 »

Multumesc frumos pentru apreciere. Pai n-o fac dezinteresat nu sti? Cu tupeul meu de bucurestean (asa ma alinta timisorenii mei cand vor sa ma convinga sa mai postez cate ceva trimis de ei) m-am autopropus moderator al forumului. Pai nu terebe sa castig simpatia colegilor? Uite asa fac si eu ce pot. Musc mai putin si rad mai mult. Devin simpatic si pac la capcana cu voi! Administratoru tace malc deocamdata pentru ca-l prefera pe altu. Da nu-i nimic. Sant major si hotarat.
Sa traiesti si dumneata si sa nu te lasi niciodata. Domnii astia mari cel mai mult si mai mult urasc indaratnicia noastra. Asa sa ramanem. Sa vedem cat ii duc ficatii.
Memorat
  • marias
  • Membru nou
  • *
  • Deconectat Deconectat
  • TO TALK GOODNESS IS NOT GOOD ONLY DO IT IS.. ..
  • Vezi Profilul
« Răspunde #16 : August 08, 2008, 17:33:44 »

Multumesc frumos pentru apreciere. Pai n-o fac dezinteresat nu sti? Cu tupeul meu de bucurestean (asa ma alinta timisorenii mei cand vor sa ma convinga sa mai postez cate ceva trimis de ei) m-am autopropus moderator al forumului. Pai nu terebe sa castig simpatia colegilor? Uite asa fac si eu ce pot. Musc mai putin si rad mai mult. Devin simpatic si pac la capcana cu voi! Administratoru tace malc deocamdata pentru ca-l prefera pe altu. Da nu-i nimic. Sant major si hotarat.
Sa traiesti si dumneata si sa nu te lasi niciodata. Domnii astia mari cel mai mult si mai mult urasc indaratnicia noastra. Asa sa ramanem. Sa vedem cat ii duc ficatii.

AM VOTAT PT  DV  SUNT DE ACORD SA  FITI MODERATOR    AVETI      CAPACITATEA   NECESARA! SI EU SUNT  BUCURESTEAN!D-L SA TE OCROTEASCA!!!
Memorat

YOU TEND TO BE TOO HARD ON YOURSELF....LIGHTEN UP!!!
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #17 : August 08, 2008, 17:53:58 »

Stiam si va multumesc. Si pe dumneavoastra sa va ocroteasca Dumnezeu si pe noi pe toti. Lumea asta pe cat e de frumoasa pe atat e de periculoasa si numai in Dumnezeu poti sa te increzi. Acum scriem pe forumu constantenilor. Iata ca pe malu celalal al Marii Negre a izbucnit razboiu. Doamne fereste!
Memorat
« Răspunde #18 : August 09, 2008, 05:51:38 »

O mina calda si prieteneasca din Moldova lui Stefan Nani-Nani,imi reinnoesc si eu votul pentru domnia ta.
Memorat
« Răspunde #19 : Ianuarie 02, 2009, 00:58:00 »

An Nou fericit si plin de realizari membrilor asociatiei!
Si va invitam sa folositi acest Forum care va apartine.
« Ultima modificare: Martie 07, 2009, 09:29:02 de către razvan »
Memorat
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
« Răspunde #20 : Ianuarie 18, 2009, 07:48:40 »

Somnul ratiunii naste monstri !
"Somnul natiunii naste monstri"!

Apelul Parintelui Iustin Parvu catre poporul ortodox, ierarhi, preoti si cinul monahal:

Este vremea muceniciei!
Luptaţi până la capăt! Nu vă temeţi!

PAZA BUNA TRECE PRIMEJDIA REA!

FIECARE SEMNATURA CONTEAZA!
Impotriva cipurilor cu date biometrice, premergatoare pecetluirii cu numarul Fiarei, 666.

http://www.petitiononline.com/NU666/petition.html
Memorat

Nihil sine Deo!!
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
  • LRD-S ,NR.47
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil sine Deo!
  • Vezi Profilul
« Răspunde #22 : Februarie 01, 2009, 14:30:03 »

Va indemn sa va idreptati atentia spre continutul din acest link:
www.razbointrucuvant.ro
Memorat

Nihil sine Deo!!
  • Ionescu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #23 : Aprilie 07, 2009, 23:27:55 »

De cine a fost trecut in baza de date a CPDR-ului?Pentru ca acolo apare Vasilescu Denis-Aurelian(Constanta)nascut in anul 1971.Tata-Constantin,Mama-Aurelia certificat pe legea 42/1990 numarul 7581.Vezi sa nu te fi inselat Vlad Tepes pentru ca daca s-au trecut date eronate in baza de date este foarte grav.

Exista o chestiune interesanta cu Vasilescu Denis-Aurelian: el figureaza in celebra lista a 'duplicatelor' 1996 vs 2002, acolo aparand intr-adevar o varsta de 14 ani (10.11.1975)

Vezi http://www.revolutie89.info/index.php?lg=ro_RO&p=dupl_view&cor=&cso=&cpg=&DID=112
De asemenea, nu l-am gasit in nici un monitor oficial (mentionez ca nu am analizat inca eratele si completarile)
Memorat

Perplex in forma continuata.
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #24 : Aprilie 24, 2009, 19:26:44 »

--------------------------------------------------------------------------------
 Sindicatul Liber Independent al Revolutionarilor din Decembrie 1989-Liga Euro-Atlantica
  Va aducem la cunostinta ca pina la aceasta data, Secretariatul de Stat pentru Problemele Revolutionarilor din Decembrie 1989 refuza,cu buna stiinta , indeplinirea procedurilor legale in vederea eliberarii certificatelor pentru persoanele ale caror cereri au fost avizate atit de Comisia SSPR  cit si CPRD  respectiv:
 a) nu a trimis si nu vrea sa trimita la Imprimerie nici o lista validata de comisioa SSPR si avizata de Comisia CPRD "pina cind nu vede unilateral,secretarul de stat, fiecare dosar in parte;
 b) de la data de la care este Secretar de Stat nu a transmis nici o lista la CPRD cu dosare validate de Comisia SSPR invocind ca revolutionarii nu au dosare intocmite conform Legii 341/2004;

c) se lucreaza la Ordonanta de urgenta privind abrogarea drepturilor banesti din lege pentru luptatorii remarcati; secretarul de stat  al SSPR " sustine ca aceasta initiativa ar apartine unui secretar de stat de la Ministerul de Finante  dar, in aceasta criza financiara el este nevoit sa o avizeze"

FATA DE TOATE ACESTE ABUZURI IN SERVICIU,ABUZURI CONTRA INTERESELOR PERSOANELOR SI ABUZ CONTRA INTERESELOR PUBLICE,SINDICATUL LIGA EURO-ATLANTICA  ORGANIZEAZA ,INCEPIND DE MARTI,28 APRILIE 2009 ORELE 9, PE PERIOADA NELIMITATA

ACTIUNE DE PROTEST
  LA GUVERNUL ROMANIEI,SSPR, Iancu de Hunedoara 3-5.
  CEI AFLATI INTR-UNA DIN ACESTE SITUATII  SUNTETI ASTEPTATI,ALATURI DE MEMBRII NOSTRI REPREZENTATI ,
CA DOAR NU OM FI TOTI "IMPOSTORI SAU INFRACTORI" IAR CEI "ADEVARATI," DOAR CEI 1266...

BATAIA DE JOC TREBUIE SA INCETEZE!

Actiunea este autorizata conform Legii nr.60/1991, sindicatul avind calitatea de organizator;
 telefon comitet organizatoric: 0722572372 
Memorat
  • kmelia
  • Membru nou
  • *
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #25 : Mai 04, 2009, 00:34:38 »

buna seara...sant noua pe aici...cine m ar putea ajuta si pe mine cu cateva raspunsuri?Huh Huh
Memorat

Smiley
  • Martinel
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #26 : Mai 04, 2009, 07:49:57 »

buna seara...sant noua pe aici...cine m ar putea ajuta si pe mine cu cateva raspunsuri?Huh Huh
bine ai venit!pune intrebari,si daca ne pricepem iti vom raspunde,cu multa placere.
Memorat
  • néant
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #27 : Iulie 02, 2009, 00:16:58 »

Capitolul 16
1.    Cât despre strângerea de ajutoare pentru sfinţi, precum am rânduit pentru Bisericile Galatiei, aşa să faceţi şi voi.
2.    În ziua întâi a săptămânii (Duminică), fiecare dintre voi să-şi pună deoparte, strângând cât poate, ca să nu se facă strângerea abia atunci când voi veni.
3.    Iar când voi veni, pe cei pe care îi veţi socoti, pe aceia îi voi trimite cu scrisori să ducă darul vostru la Ierusalim.
4.    Şi de se va cuveni să merg şi eu, vor merge împreună cu mine.
5.    Ci voi veni la voi, când voi trece prin Macedonia, căci prin Macedonia trec.
6.    La voi mă voi opri, poate, sau voi şi ierna, ca să mă petreceţi în călătoria ce voi face.
7.    Căci nu vreau să vă văd acum numai în treacăt, ci nădăjduiesc să rămân la voi câtăva vreme, dacă va îngădui Domnul.
8.    Voi rămâne însă în Efes, până la praznicul Cincizecimii.
9.    Căci mi s-a deschis uşă mare spre lucru mult, dar sunt mulţi potrivnici.
10.    Iar de va veni Timotei, vedeţi să fie fără teamă la voi, căci lucrează ca şi mine lucrul Domnului.
11.    Nimeni deci să nu-l dispreţuiască; ci să-l petreceţi cu pace, ca să vină la mine; că îl aştept cu fraţii.
12.    Cât despre fratele Apollo, l-am rugat mult să vină la voi cu fraţii; totuşi nu i-a fost voia să vină acum. Ci va veni când va găsi prilej.
13.    Privegheaţi, staţi tari în credinţă, îmbărbătaţi-vă, întăriţi-vă.
14.    Toate ale voastre cu dragoste să se facă.
15.    Vă îndemn însă, fraţilor, - ştiţi casa lui Ştefanas, că este pârga Ahaei şi că spre slujirea sfinţilor s-au rânduit pe ei înşişi S
16.    Ca şi voi să vă supuneţi unora ca aceştia şi oricui lucrează şi se osteneşte împreună cu ei.
17.    Mă bucur de venirea lui Ştefanas, a lui Fortunat şi a lui Ahaic, pentru că aceştia au împlinit lipsa voastră.
18.    Şi au liniştit duhul meu şi al vostru. Cunoaşteţi bine deci pe unii ca aceştia.
19.    Vă îmbrăţişează Bisericile Asiei. Vă îmbrăţişează mult, în Domnul, Acvila şi Priscila, împreună cu Biserica din casa lor.
20.    Vă îmbrăţişează fraţii toţi. Îmbrăţişaţi-vă unii pe alţii cu sărutare sfântă.
21.    Salutarea cu mâna mea, Pavel.
22.    Cel ce nu iubeşte pe Domnul să fie anatema! Maran atha! (Domnul vine).
23.    Harul Domnului Iisus Hristos cu voi.
24.    Dragostea mea cu voi toţi, în Hristos Iisus! Amin.
Memorat
« Răspunde #28 : Noiembrie 24, 2010, 22:44:59 »

Stimabile domn …NOR… Se pare ca nu cunosti o vorba din batrani,adica: ” cine semana vant culege furtuna”.Dar nu ai cum sa intelegi,pentru ca esti un simplu “nor” aruncat de catre nu se stie cine in valtoarea furtunii,acea furtuna pe care adevaratii revolutionari o asteapta de foarte mult timp si care spre deosebire de dumneata nu se feresc sa spuna aceasta.Daca preferi sa stai cu impostorii “la masa”,poti face asta,dar nu intina adevaratele crezuri ale revolutionarilor si nu incerca sa manipulezi.Stiu prea bine ca mai este numai aproximativ o luna,timp in care se mai pot depune contestatii,dar mai stiu ca acest termen este unul stramb,dintr-o lege stramba.Acest termen nu se poate prescrie vreodata astfel incat,mai devreme sau mai tarziu’ impostorii sa nu poata a fi dovediti.Altfel cum poti explica faptul ca la Constanta sunt mai multi revolutionari decat in Timisoara,Sibiu… sau alte orase martir,adica aprox. 1000 persoane. Oricum vom astepta mereu o VREME SENINA FARA NORI.
Memorat
« Răspunde #29 : Decembrie 19, 2010, 09:02:58 »

La PRO TV la ora 18 in cadrul emisiunii "Romania te iubesc" se va discuta despre impostorii Revolutiei.
Memorat
Pagini: 1 [2] 3
Schimbă forumul: