Main Content:

Pagini: [1]

Cazul căpitanului de miliţie Adrian Tinca

• Marius
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Cazul căpitanului de miliţie Adrian Tinca
« : Aprilie 28, 2014, 12:05:00 »

Căpitanul de miliţie Adrian Tinca din Tîrgu Mureş a fost trimis în judecată în 1990 pentru că ar fi bătut 6 revoluţionari tîrgmureşeni (cercetare abuzivă).
Amănunte găsiţi la Trimiterea în judecată a căpitanului de miliţie Adrian Tinca. Declinarea competenţei
Nu am însă rezultatul procesului, numai o sentinţă prin care se declină competenţa către o altă instanţă.
Rog pe cei care ştiu cum s-a isprăvit acest proces să mă anunţe.
Memorat
Răspuns: Cazul căpitanului de miliţie Adrian Tinca
« Răspunde #1 : Aprilie 30, 2014, 17:37:32 »

CAZUL milițianului Tincă a fost mușamalizat !!! Unii dintre victime au acceptat bani, spații comerciale, și alte favoruri pt a retrage plîngerile !!!
 EU I-AȘI RETRAGE CERTIFICATELE DE REVOLUȚIONAR AI ACESTOR EXCROCI, CARE AU TRĂDAT IDEALURILE REVOLUȚIEI ȘI AU DAT MÎNA CU CRIMINALII !!!!!!!!!!!!
Memorat
  • Marius
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: Cazul căpitanului de miliţie Adrian Tinca
« Răspunde #2 : Mai 05, 2014, 21:54:38 »

CAZUL milițianului Tincă a fost mușamalizat !!! Unii dintre victime au acceptat bani, spații comerciale, și alte favoruri pt a retrage plîngerile !!!
 EU I-AȘI RETRAGE CERTIFICATELE DE REVOLUȚIONAR AI ACESTOR EXCROCI, CARE AU TRĂDAT IDEALURILE REVOLUȚIEI ȘI AU DAT MÎNA CU CRIMINALII !!!!!!!!!!!!

M-ar interesa niște documente în acest caz. Vreo hotărîre judecătorească care să consemneze că cutare victimă și-a retras plîngerea sau și-a schimbat declarația.
Memorat
Pagini: [1]
Schimbă forumul: