Main Content:

Pagini: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 96

FACEBOOK

• mercurie2
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: FACEBOOK
« Răspunde #735 : Iulie 31, 2017, 18:00:32 »

Este taina Domnului. ca atunci cand Biserica este atacata ea sa iasa mai puternica si triumfatoare din erezie sau atac demonic.
Crestinii ies mai puternici.
 Pericolul cel mai mare este schimbarea dogmei ortodoxe, asa cum s-a intamplat la catolici, deci de atacul din interior si de la nivel inalt.
Memorat

DATA VIITOARE VOTATI NATIONALISTI CRESTINI, CACI ACESTIA NU TRADEAZA SI NU FURA ! PANA NU ESTE PREA TARZIU, CACI ALTFEL SE PUSTIESTE ROMANIA SI VIN ALTII IN LOCUL NOSTRU !
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #736 : August 01, 2017, 20:25:44 »

Mergea postată și la ”să mai rîdem nițel”.
https://www.facebook.com/groups/1317540581643224/?multi_permalinks=1521537384576875%2C1521536561243624%2C1521420344588579&notif_t=group_activity&notif_id=1501587640862994

Dan Perju
Liga Nationala a Revolutionarilor din Moldova are sediul la Brasov in Piata Sfatului..

Cornel Chelaru Așa este domnule Trandafir Costica ce afirma Dan Perju

Dan Perju In Asociatia Brasov Decembrie 1989 90 la suta sunt moldoveni cu Mardare in frunte

Mircea Penteliuc Si care-l problema !

Dan Perju Problema e ca acolo e sediul Ligii din Moldovan Mihai

Trandafir Costica Imi place perjule ca tu le sti pe toate , numai ca aceasta Liga are sediul in ORASUL Focsani Jud, Vrancea , cine tea informat cred ca a vrut sa vada ce scrii tu despre aceasta Liga, asa ca dane informeazate, ca noi Focsaneni , nu avem de aface cu o liga Brasoveana , scriei lui acela care tea informat , sa imi scrie mie personal , si am argumente de a da reprici.
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #737 : August 09, 2017, 00:37:22 »

Un document publicat abia acum de domnul Dorel Haraga:

SCRISOARE DESCHISĂ

Citesc, citesc, citesc și nu mai prididesc a mă minuna

De mai mulți ani, multe categorii socioprofesionale revendică drepturi materiale invocând diverse motive, de la venitul mic obținut din profesarea meseriei, până la importanța pentru societate/națiune a activității desfășurate.
Profesorii au cerut măriri salariale în ciuda faptului că produc pe bandă rulantă analfabeți, dovadă în acest sens fiind gradul de absolvire al Examenului de Bacalaureat, etc.
Medici și cadrele medicale cu studii medii, revendică salarii mai mari, în ciuda faptului că, Actul Medical este exercitat cu carențe iar contravaloarea medicației, nu în puține cazuri, trebuie suportată de beneficiarul serviciilor medicale.
Fostele cadre militare disponibilizate, solicită și ele drepturi materiale sporite.
Despre strungari, matrițeri, frezori, rabotori, siderurgiști și alte categorii socioprofesionale implicate în producerea de bunuri, nu se prea vorbește fiindcă se pare că în România, aceste meserii sunt pe cale de dispariție, Românii transformându-se în mare parte în bucătari, barmani, picoli, curieri, etc. Bineînțeles că nu putem vorbi ca fiind nemulțumiți de cei ce lucrează în domeniul bancar, asigurări și în general, în cadrul Corporațiilor Multinaționale.
Mai nou, vedem că Parlamentarii, Administrația Publică Centrală și Locală și-au mărit substanțial veniturile salariale și asta fără a mai pune la socoteală angajații din serviciile ordonate, beneficiari ai celebrului Ordin 50 și altele de acest gen.
Dacă-s bani, nu-i bai, să se dea la toți, că viața este scumpă dar, de ce suntem oropsiți tocmai noi, Revoluționarii care, prin sacrificiul făcut în Decembrie 1989, am deschis calea către Democrație?
Încă de la emiterea Legii 42/1990, instituțiile cu atribuții în acordarea drepturilor prevăzute de Lege, sub diverse motive au făcut totul pentru cel puțin a tergiversa acordarea dreptul solicitat de titular, asta fără a mai vorbi de refuzul motivat infantil sau chiar nemotivat.
Persoane rău intenționate, afirmă despre noi, cum că am primi ”stipendii” însemnate. Domnilor, îndemnizația acordată prin Legea 42/1990, respectiv Legea 341/2004 cu completările și modificările ulterioare, specifică clar faptul că îndemnizația acordată revoluționarilor, este DE RECUNOȘTINȚĂ și REPARATORIE.
Încă din primii ani de după Revoluție, angajatorii, în ciuda faptului că Legea prevedea că Revoluționarii nu pot fi dați afară decât din motive imputabile lor, au încălcat prevederile Legii și Revoluționarii au fost primii disponibilizați, sub motivul că au îndemnizații și alte avantaje conferite de Lege.
Autoritatea Locală sub multiple motive, a refuzat în nenumărate cazuri să atribuie revoluționarilor acel lot de 1ha , pentru ca revoluționarul să poată obține un venit spre a-și întreține familia. Mai mult, în unele cazuri, deși au fost eliberate Procesele Verbale de punere în posesie, autoritatea locală, a refuzat să elibereze Titlul de Proprietate, punând astfel titularul dreptului în imposibilitate de a beneficia de dreptul în cauză. Cu toate acestea, Autoritatea Locală a raportat acordarea dreptului solicitat, în speță o suprafață oarecare de teren extravilan.
Asistența medicală Gratuită, prevăzută de Lege, nu este pusă în practică invocându-se conflict între Acte Normative sau nereglementarea aplicări prevederilor Legii prin ”protocoale”. Medicamentele și analizele medicale gratuite, prevăzute de Lege ne costă bani, întrucât prestatorul de servicii medicale invocă lipsa banilor sau a contractelor cu Casa OPSNAJ sau alte motive puerile precum ”Închiderea Listelor cu Programări” chiar pe data de 1 a lunii respective.
De câțiva ani, pentru a se justifica neacordarea îndemnizației REPARATORII și de RECUNOȘTINȚĂ, se invocă existența în rândul Revoluționarilor a IMPOSTORILOR.
Domnilor politicieni, țin să vă reamintesc faptul că, acordarea Certificatelor de revoluționar, respectiv verificarea dosarelor în baza cărora am fost promovați ca revoluționari, a fost efectuată inclusiv de reprezentanți ai unor Ministere și parlamentari. Nu se poate pune infracțiunea numai în sarcina Președinților de asociații. Reprezentanții Ministerelor, împreună cu parlamentarii ce au făcut parte din comisiile respective, sunt direct implicați și vinovați dacă, în rândul revoluționarilor, au fost promovate persoane care nu meritau această calitate.
Reluând ideea pe care am început a o expune mai sus, în timp ce la majoritatea categoriilor socioprofesionale s-au mărit veniturile salariale și îndemnizațiile, Revoluționarilor li s-au sistat inițial apoi nu li s-au mai acordat îndemnizațiile sau, cum este cazul în ultimul timp, în mod discriminatoriu se mențin diminuări nejustificate ale îndemnizațiilor REPARATORII și de RECUNOȘTINȚĂ.
Domnilor, marea noastră majoritate, am depășit vârsta de 60 ani și urmare a implicării în Revoluție, dacă nu am fost răniți fizic, am rămas totuși TRAUMATIZAȚI PSIHIC. La accentuarea acestor traume, a contribuit și societatea care, urmare a unor acțiuni media rău intenționate, a ajuns să ne perceapă ca pe niște ”PARIA”.
Am ieșit la pensie, datorită motivelor expuse anterior, cu pensii mizerabile. Avem familii în întreținere. Suntem bolnavi și avem nevoie de medicație, asistență medicală și tratamente.
Cu toate acestea, NU CERȘIM NIMIC.
Solicităm doar SĂ SE APLICE LEGEA ÎN SPIRITUL ȘI LITERA CE AU GUVERNAT EMITEREA EI.
Dorel Haraga

08.08.2014
București
Memorat
  • vamil
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #738 : August 09, 2017, 15:51:29 »

Domnule NVal, O singură adăugare fac la textul domnului Dorel Haraga, lucrurile stau ”bine” nu numai la casa OPSNAJ, aceea-i o casă privilegiată, numai la pensionarii militari, la cei din justiție, etc. , restul suntem dați de casele județene și a municipiului București, unde treaba-i mult mai ”bună”.

Asta ca să fim imparțiali.

Memorat
  • Kobra 22
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #739 : August 10, 2017, 00:45:04 »

Un document publicat abia acum de domnul Dorel Haraga:

SCRISOARE DESCHISĂ

Citesc, citesc, citesc și nu mai prididesc a mă minuna

De mai mulți ani, multe categorii socioprofesionale revendică drepturi materiale invocând diverse motive, de la venitul mic obținut din profesarea meseriei, până la importanța pentru societate/națiune a activității desfășurate.
Profesorii au cerut măriri salariale în ciuda faptului că produc pe bandă rulantă analfabeți, dovadă în acest sens fiind gradul de absolvire al Examenului de Bacalaureat, etc.
Medici și cadrele medicale cu studii medii, revendică salarii mai mari, în ciuda faptului că, Actul Medical este exercitat cu carențe iar contravaloarea medicației, nu în puține cazuri, trebuie suportată de beneficiarul serviciilor medicale.
Fostele cadre militare disponibilizate, solicită și ele drepturi materiale sporite.
Despre strungari, matrițeri, frezori, rabotori, siderurgiști și alte categorii socioprofesionale implicate în producerea de bunuri, nu se prea vorbește fiindcă se pare că în România, aceste meserii sunt pe cale de dispariție, Românii transformându-se în mare parte în bucătari, barmani, picoli, curieri, etc. Bineînțeles că nu putem vorbi ca fiind nemulțumiți de cei ce lucrează în domeniul bancar, asigurări și în general, în cadrul Corporațiilor Multinaționale.
Mai nou, vedem că Parlamentarii, Administrația Publică Centrală și Locală și-au mărit substanțial veniturile salariale și asta fără a mai pune la socoteală angajații din serviciile ordonate, beneficiari ai celebrului Ordin 50 și altele de acest gen.
Dacă-s bani, nu-i bai, să se dea la toți, că viața este scumpă dar, de ce suntem oropsiți tocmai noi, Revoluționarii care, prin sacrificiul făcut în Decembrie 1989, am deschis calea către Democrație?
Încă de la emiterea Legii 42/1990, instituțiile cu atribuții în acordarea drepturilor prevăzute de Lege, sub diverse motive au făcut totul pentru cel puțin a tergiversa acordarea dreptul solicitat de titular, asta fără a mai vorbi de refuzul motivat infantil sau chiar nemotivat.
Persoane rău intenționate, afirmă despre noi, cum că am primi ”stipendii” însemnate. Domnilor, îndemnizația acordată prin Legea 42/1990, respectiv Legea 341/2004 cu completările și modificările ulterioare, specifică clar faptul că îndemnizația acordată revoluționarilor, este DE RECUNOȘTINȚĂ și REPARATORIE.
Încă din primii ani de după Revoluție, angajatorii, în ciuda faptului că Legea prevedea că Revoluționarii nu pot fi dați afară decât din motive imputabile lor, au încălcat prevederile Legii și Revoluționarii au fost primii disponibilizați, sub motivul că au îndemnizații și alte avantaje conferite de Lege.
Autoritatea Locală sub multiple motive, a refuzat în nenumărate cazuri să atribuie revoluționarilor acel lot de 1ha , pentru ca revoluționarul să poată obține un venit spre a-și întreține familia. Mai mult, în unele cazuri, deși au fost eliberate Procesele Verbale de punere în posesie, autoritatea locală, a refuzat să elibereze Titlul de Proprietate, punând astfel titularul dreptului în imposibilitate de a beneficia de dreptul în cauză. Cu toate acestea, Autoritatea Locală a raportat acordarea dreptului solicitat, în speță o suprafață oarecare de teren extravilan.
Asistența medicală Gratuită, prevăzută de Lege, nu este pusă în practică invocându-se conflict între Acte Normative sau nereglementarea aplicări prevederilor Legii prin ”protocoale”. Medicamentele și analizele medicale gratuite, prevăzute de Lege ne costă bani, întrucât prestatorul de servicii medicale invocă lipsa banilor sau a contractelor cu Casa OPSNAJ sau alte motive puerile precum ”Închiderea Listelor cu Programări” chiar pe data de 1 a lunii respective.
De câțiva ani, pentru a se justifica neacordarea îndemnizației REPARATORII și de RECUNOȘTINȚĂ, se invocă existența în rândul Revoluționarilor a IMPOSTORILOR.
Domnilor politicieni, țin să vă reamintesc faptul că, acordarea Certificatelor de revoluționar, respectiv verificarea dosarelor în baza cărora am fost promovați ca revoluționari, a fost efectuată inclusiv de reprezentanți ai unor Ministere și parlamentari. Nu se poate pune infracțiunea numai în sarcina Președinților de asociații. Reprezentanții Ministerelor, împreună cu parlamentarii ce au făcut parte din comisiile respective, sunt direct implicați și vinovați dacă, în rândul revoluționarilor, au fost promovate persoane care nu meritau această calitate.
Reluând ideea pe care am început a o expune mai sus, în timp ce la majoritatea categoriilor socioprofesionale s-au mărit veniturile salariale și îndemnizațiile, Revoluționarilor li s-au sistat inițial apoi nu li s-au mai acordat îndemnizațiile sau, cum este cazul în ultimul timp, în mod discriminatoriu se mențin diminuări nejustificate ale îndemnizațiilor REPARATORII și de RECUNOȘTINȚĂ.
Domnilor, marea noastră majoritate, am depășit vârsta de 60 ani și urmare a implicării în Revoluție, dacă nu am fost răniți fizic, am rămas totuși TRAUMATIZAȚI PSIHIC. La accentuarea acestor traume, a contribuit și societatea care, urmare a unor acțiuni media rău intenționate, a ajuns să ne perceapă ca pe niște ”PARIA”.
Am ieșit la pensie, datorită motivelor expuse anterior, cu pensii mizerabile. Avem familii în întreținere. Suntem bolnavi și avem nevoie de medicație, asistență medicală și tratamente.
Cu toate acestea, NU CERȘIM NIMIC.
Solicităm doar SĂ SE APLICE LEGEA ÎN SPIRITUL ȘI LITERA CE AU GUVERNAT EMITEREA EI.
Dorel Haraga

08.08.2014
București

TARZIU, FOARTE TARZIU AI REALIZAT CAPCANA INTINSA DE CATRE CEI AFLATI LA "BUTOANELE PUTERII" DORELE.
   DACA PANA ACUM AI FOST RETINUT IN AFIRMATII, TE ROG SA O FACI SI PE MAI DEPARTE.
   RAUL DEJA ESTE FACUT.
   SISTEMUL SI-A ATINS TINTA SI I-A INLOCUIT INCET DAR SIGUR, PE CEI CARE AU AVUT CURAJUL SI NEBUNIA SA SE IMPOTRIVEASCA SISTEMULUI COMUNISTO-SECURIST DIN ANII 89.
   PENTRU FAPTUL CA SCRIU SI TRANSMIT CAMARAZILOR MEI INFORMATIA REALA, AM AVUT (SI AM SI IN PREZENT) DE SUFERIT CU INTREAGA FAMILIE.
   PRESIUNILE SUN FOARTE MARI SI NIMENI NU MAI SE AFLA LANGA MINE.
   TOTI APROPIATII MEI CAND AUD DE GUVERN DE DNA, ISI INCHID TELEFOANELE SAU SUNT FOARTE OCUPATI.
   CELOR CARE MA INTALNESC SPORADIC PE LA UNIVERSITATE MI-AM CALCAT PE SUFLET SI LE-AM SPUS ADEVARUL.
   ERAM SA MA INCAIER CU ACESTIA, SPUNANDU-MI CA SUNT "POCNITOAREA SERVICIILOR"

AM INCERCAT SA LE EXPLIC DE CE NU AVEM UN SECRETAR DE STAT PANA LA ACEASTA DATA.

SUNT FERM CONVINS CA PRIETENUL NOSTRU COMUN TI-A OFERIT ACEASTA INFORMATIE.

DOAR CU MICI "SCAPARI" SI ANUME CA, INDEMNIZATIA BENEFICIARILOR LEGII 341/2004 TREBUIE REDUSA LA  " 0 " PANA IN ANUL 2020.

ACESTA ESTE MOTIVUL PENTRU CARE NIMENI NU-SI ASUMA RASPUNDEREA DE A VENI IN FRUNTEA SSMLIRCIR.

DACA N-AM FOST INJURAT PE ACEST PORTAL PANA IN ACEST MOMENT, ACUM VOI FI.
   SIGUR SE VOR GASI POSTACII DE SERVICIU SA MA INJURE REGESTE PENTRU ACEASTA INFORMATIE.

ASA CUM AU CREZUT TOTI CEI SARACI CU DUHUL CA VOR PRIMI O "MARIRE" DE SALARIU  (MAMAAAAAAA CE MARE ESTE ! ) DIN PARTEA CELOR AFLATI LA GUVERNARE NUMAI CA, ACEASTA "MARIRE" LE VA INTRA IN CUR NU IN BUZUNAR ( CA TOT ESTE LA MODA SUSTINEREA FAMILIEI DE HOMOSEXUALI ).

REALITAEA ESTE CU TOTUL ALTA. NU MAI AVEM O TARA CA SA PUTEM SPUNE CA SUNTEM URMASII LUI DECEBAL.

NOI SUNTEM URMASII CELUI NUMIT BASTOS - TRADATORUL.

METODA ASTA CU MARIREA VENITURILOR PANA IN ANII 2020 ESTE O METODA PRELUATA DE LA EVREII CONSERVATORI - " AZI CU BANI, MAINE FARA BANI "
   BUGETUL ESTE LIPSIT DE LICHIDITATI. COLAPSUL FINANCIAR BATE LA USA GUVERNULUI ROMANIEI.
   CA SA IASA DIN ACEASTA SITUATIE DELICATA, VOR INVENTA CONFLICTE INTERNE IN PARTID SI-N COALITIE PENTRU LUNA SEPTEMBRIE, TRECAND IN OPOZITIE.

DOAR DACA VOR TRECE IN OPOZITIE NU VOR AVEA PIERDERI SERIOASE IN ZONELE IMPORTANTE CU ELECTORI SOCIALI.
   METODA HOTULUI: LASA SI FUGI.

ATAT DRAGNEA CAT SI PONTA AU JUCAT RULETA RUSEASCA NUMAI CA, JUCATORUL CARE A FOST ELIMINAT A FOST INLOCUIT DE ALT PARTICIPANT LA JOCUL MORTAL.

ODATA CE AI INTRAT IN JOC NU POTI IESI VIU DIN EL. GLONTUL TE OCOLESTE O DATA, DE DOUA ORI, DE TREI ORI, DAR , SPRE SFARSITUL JOCULUI SI TU ITI ZBORI CREIERII.

SISTEMUL NU TE LASA SA PLECI DE LA MASA CELOR CARE AU INTRAT IN ACEST JOC MORTAL.

APROPO, PENTRU FAPTUL CA AM PROSTUL OBICEI DE A SPUNE ADEVARUL, AM FOST RUGAT SA NU MAI AM "INITIATIVE" LA SERVICIU.

CU PRIMUL MINISTRU AL ROMANIEI NU MAI POT COMUNICA PENTRU FAPTUL CA, AM FOST INTRODUS PE LISTA NEAGRA SI SUNT BLOCAT DE CATRE ADMIN.DE LA GUVERN SA MAI TRANSMIT INFORMARI CATRE SEFUL GUVERNULUI DE PE CALCULATORUL INSTITUTIEI CENTRALE.

SUNA INTERESANT NU ? 

S-AUZIM DE BINE DRAGA DORULE, CA DE RAU AU GRIJA GUVERNANTII NOSTRI.

Memorat
« Răspunde #740 : August 10, 2017, 12:40:20 »

Da... nene Kobra,perfect adevărat,cinică aprecierea dar așa este Sad :(vă înțeleg întrutotul...ne prăpădim în ignoranța vremurilor moderne Sad Sad

Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #741 : August 16, 2017, 16:38:25 »

Dorel duce un război de hărțuire cu contracandidații domnului Mester de aici, din Capitală și împotriva oricărui alt candidat din țară. Tocmai a publicat o nouă postare la adresa https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1762953553732216&set=a.344911315536454.95294.100000527666423&type=3.
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #742 : August 16, 2017, 16:40:31 »

Dorel Haraga
3 ore ·
Pentru că aceste persoane m-au citat într-un ”PROCES DE MEDIERE” a unui presupus ”conflict”, ce gândesc Domniile lor că ar exista între mine și Grupul lor de Interese, postez citația transmisă mie și primită la data de28.07.2017.
 După cum se poate lesne observa, ”Citația” este NE DATATA, NU ARE NUMĂR DE ÎNREGISTRARE și se referă la ”articole și informații difuzate în mediul on line al internetului din data de 04 Iulie 2016...”
Iată că ”distinșii revoluționari” mă citează pentru afirmații făcute în anul 2016, abea în 2017, la un an de la apariția materialelor respective.
 Pentru a înlătura orice dubiu cu privire la informațiile făcute publice, cu privire la cei trei, voi re posta meterialele respective și altele în plus, în postări dedicate fiecăruia în parte.

Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #744 : August 19, 2017, 12:44:57 »

MINTI  MESTERE.......MINTI CU OBISNUINTA COMUNISTILOR SECOND HAND ILIESCIENI FLAMANZI SI CERSETORI DE FUNCTII NEMERITATE .MINTI CU DEZINVOLTURA CELUI EJECTAT DE SOCIAL DEMOCRATI AFLATI IN REABILITARE LA REMORCA ADEVARATULUI PRIM MINISTRU IN FUNCTIE CARE NE-A DEMONSTRAT SURPRINZANDU-NE CA DRAGNEA E DOAR UN PASAGER IN POLITICA .cERSESTI CU NERUSINARE O ULTIMA SINECURA CONVINS FIIND CA NU VEI AVEA PARTE DE EA . ......SI SCUIPI.....SCUIPI PE CEI CE TEAU PROTEJAT IN NIMICNICENIA TA .....AVORTON AL ILIESCULUI SI AI "ILUSTRILOR VOSTRII INAINTASI COMUNISTI ....STAFIA ILIESCULUI S-A USCAT IAR STRAVEZIA LUI UMBRA IN CARE TE-AI HRANIT ...E TOXICA !.....ASTA NU AI SESIZAT POZAND PENIBIL PENTRU ULTIMA OARA .

DACA AS FI LAS CA TINE .....AS NUMI CELE DE MAI SUS .....PAMFLET .

PAMFLET SA FIE !
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #745 : August 19, 2017, 21:34:02 »

De obicei sînt mai reținut, domnule Burada, dar de data asta ma declar mulțumit de reacția dumneavoastră și chiar vă felicit pentru ea!
Sorin Meșter a fost repus la nivelul său (nu și la locul lui, unul mult mai modest), de copil de mingi, fără talent, dar plin de abnegație.
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #747 : August 20, 2017, 15:35:07 »

Aceasta a fost discuția. Văd că au mai apărut postări noi.
Eu am avut probleme mari azi ca sa postez pe un alt subtopic.
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #748 : August 20, 2017, 16:01:00 »

Domnul Nelu Bența greșește, sau minte prin omisiune. De urmași și alte categorii s-a discutat inclusiv în cadrul întrunirii de la Brașov. Puiu Nicolae Fesan chiar a pus accentul pe implicarea lor. Urmariți de la minutul 3.50, 4.00, dar nu numai acolo. Discutiile de la Brasov - Nicolae Puiu Fesan, la adresa https://www.youtube.com/watch?v=cQlIHGy0b1c. Este competiție electorală însă, ne putem aștepta la orice, chiar la lucruri mai urate decît simplele minciuni. Nu e frumos, dar așa se întîmplă de cele mai multe ori.
Memorat
« Răspunde #749 : August 20, 2017, 16:04:07 »

Aceasta a fost discuția. Văd că au mai apărut postări noi.
Eu am avut probleme mari azi ca sa postez pe un alt subtopic.

HAMAR SI ARAGA NU SUNT ALTCEVA DECAT VISATORII CU FUNCTII PROMISE DE MESTER IN ILUZORIA SA FUNCTIE DE SS.....E PRACTICA CURENTA IN MAFIA POST REVOLUTIONARA ......DUPA CUM STITI ....AMANDOI ZBURATI DISCIPLINAR DIN SSPR .
NU TRATATI HAMAIALA IN SERIOS ......NU MERITA .
TOTUL PENTRU UN CIOLAN DESCARNAT SI COMPROMIS .
RUSINEA A MURIT DOMNILOR......
Memorat
Pagini: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 96
Schimbă forumul: