Main Content:

Pagini: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 94

FACEBOOK

Răspuns: FACEBOOK
« Răspunde #750 : August 20, 2017, 16:07:38 »

Aceasta a fost discuția. Văd că au mai apărut postări noi.
Eu am avut probleme mari azi ca sa postez pe un alt subtopic.

HAMAR SI ARAGA NU SUNT ALTCEVA DECAT VISATORII CU FUNCTII PROMISE DE MESTER IN ILUZORIA SA FUNCTIE DE SS.....E PRACTICA CURENTA IN MAFIA POST REVOLUTIONARA ......DUPA CUM STITI ....AMANDOI ZBURATI DISCIPLINAR DIN SSPR .
NU TRATATI HAMAIALA IN SERIOS ......NU MERITA .
TOTUL PENTRU UN CIOLAN DESCARNAT SI COMPROMIS .
RUSINEA A MURIT DOMNILOR......
[/quote
SCUZE ....VORBEAM DE HARAGA NU ARAGA ....SI EL FOST PANDAR LA ARHIVE IN PERIOADA MARII FURTUNI DE RAHAT CARE NE-A COMPROMIS TOTAL ......ACUM ........SE DAU POPULARI .PENIBIL
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #751 : Septembrie 13, 2017, 08:24:23 »

Memorat
« Răspunde #752 : Septembrie 13, 2017, 14:59:16 »

" Ca sa fie foarte clar: Nu ma intereseaza nici o functie....."

''Fals...fals...fals...ca intotdeauna...!!! "Limaxu' " ar fi incantat de o 'fonctie'...!!!'' Grin Grin Grin
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #753 : Septembrie 13, 2017, 16:29:12 »

Memorat
« Răspunde #754 : Septembrie 13, 2017, 17:26:56 »

Dupa   aplicarea  OUG \95\2014     si caderea guvernelor   anti -romanesti   
in viziunea   marilor patrioti     de pe acest portal      eram la un protest 
in fata  sediului psd     carati    si un pic santajati de presed de asociatii
  ca daca nu  vii bai  vezi tu    la cartele la foi la cine stie    de  documente
a iesit la   VORBE .... DANDDY        .ce a vb ..a  GOGOSARU A VB CU EL     
 i a spus pasul     PASUL  se stia      INDEMNIZATIA      sanchi democratle   vrajeala  hoha  !!!!..DADDY    s a dus sa vorbeasca    cu  CACARAU    SI  IL DOTTORE 
  asta DANDDY   era cam mana a treia         am aflat    din sursa sigura   
un camarad  era la usa la ei   .....cand a intrat in camera  ce i doi sefi l au intrebat     ;;....daddy    le spus ce vroiam    noi  ....dragi camarazi 
 ce credeti ca i au raspuns astia     doi care  sant pielea PU      LII acum la ora actuala
   BAI   IAR AI VENIT CU  DE ASTEA   !!!!
am postat asta pt ca am vazut     niste polemici   intre   camarazii de revolutie 
Memorat
« Răspunde #755 : Septembrie 13, 2017, 17:32:34 »

26.MIRON MITREA   VICE PSD  condamnat definitiv
27. MYKY   SPAGA   PSD SENATOR URMARIT PENAL
28.DAN NICA   EURO PARLAMENTAR PSD CERCETET PENAL
29.ION ADAM  SENATOR PSD   CERCETAT PENAL 
30.SEBY GHITA  DEPUTAT  PSD   CERCETAT PENAL
...........................................
-------------------------------------------------
PSD  PSD  PSD  PSD  PSD   PSD    PSD  PSD   
CIUMA ROSIE    CIUMA ROSIE     CIUMA ROSIE   
Memorat
« Răspunde #756 : Septembrie 13, 2017, 18:08:23 »

O stire    spune   ca s au    declasificat niste   niste
in iunie 1990      minerii   veniti   de capul lor   sa apere
ordinea siguranta   si linistea bucurestenilor  ..
au fost hraniti    imbracati   cazati   omeniti   stimulati
[..o bere  o votca un vin   un pachet de tigari    samd ]
de catre    ARMATA   ROMANA    DIN BUGETUL TARII     DE CE  ???DE CE Huh?
avand in vedere   atunci comandantul   armatei   era ion.ilici  iliescu
functie preluata   prin vot democratic d la fostul sau sef  ...n ceausescu
inseamna ca aceasta     CARPA   KGB  ISTA [..VERSUS  WC WCW WC   TUDOR]
TREBUIE CONDAMNAT  PT CRIME   IMPOTRIVA  UMANITATII FSN  FDSN  PSDR     PSD  CIUMA ROSIE  ..CIUMA ROSIE  !!!
Memorat
  • oleoleole
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #757 : Septembrie 13, 2017, 18:51:36 »

Memorat
« Răspunde #758 : Septembrie 14, 2017, 19:44:40 »

Sursa : Facebook

''Alex Oprea
1 oră ·

INTERNATIONAL RADIO DEUTSCHLAND
21.00 ROMANIA CURATA-in direct cu Alex
1. Cum apreciați comportamentul lui Mirel Palada care l-a bătut pe un alt deputat?
2. Credeți că la români trădarea este un mod de viață?
Vă aștept în direct la 0771742398 sau 0740651199
International RADIO Deutschland
1 oră ·

INTERNATIONAL RADIO DEUTSCHLAND
http://37.59.224.239:8200/listen.pls or http://176.31.60.21:8200/listen.pls
21.00 ROMANIA CURATA-in direct cu Alex
1. Cum apreciați comportamentul lui Mirel Palada care l-a bătut pe un alt deputat?
2. Credeți că la români trădarea este un mod de viață?
Vă aștept în direct la 0771742398 sau 0740651199''

Si-a mai ''facut rost"...de un subiect..."nu prea mai avea inspiratie"... Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #759 : Septembrie 14, 2017, 20:03:32 »

'' Mirel Palada care l-a bătut pe un alt deputat? ''

Unul este sociolog, celalalt senator. Care or fi deputatii'  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #760 : Septembrie 15, 2017, 00:48:58 »

Tot Facebook:

'' Aurelian PAVELESCU
13 ore ·

Povestea merge mai departe... Unul dintre denuntatorii procurorului Negulescu - Portocala -, internat prin ordin judecatoresc la nebuni la Obregia (supranumit Someru)! Omul e sanatos tun si mai e si inteligent (tipul descurcaretului)... Un jurnalist a intrat in spital, rezerva era incuiata cu lacat pe dinafara; a reusit sa intre pacalind-o pe asistenta; Someru zice: "mi-e frica sa nu ma machiasca!"

Oooo, pai asta este cea mai grea dintre toate! S-a trecut la metode disperate, pentru ca aceste metode nu mai pot avea eficienta acum. Compromiterea DNA este totala! Trecerea la tortura a fost pasul final. Este dincolo de dubiu ca procurorul care a dispus internarea fortata nu a facut-o de capul lui. Zic si eu ca Iohannis: "trebuie sa moara oameni" sa cada Portocala si sefii lui?

Am intalnit un caz, tot din Prahova. Un cetatean era in conflict cu primarul dintr-o comuna. L-au luat cu politia de acasa si l-au internat cu forta la nebuni, tot cu ordin de la un procuror, in mod abuziv. A stat inchis cateva luni. A formulat plangere la CEDO. Dupa ani de zile, CEDO a constatat abuzul. Cu cateva luni inainte de a veni condamnarea statului roman si despagubirile, omul a murit. Avea vreo 45 de ani. Asa ca despagubirile n-au mai fost platite de stat... ce ironie! Procurorul a scapat... L-am cunoscut bine, i-am fost avocat. Cu siguranta, omul a murit in urma socului produs de internarea la nebuni de catre procuror, pentru a acoperi abuzurile primarului. Facuse Dreptul, avea o mama batrana si bolnava... S-a intamplat in 2011!

"Trebuie sa moara oameni..." ''

Sa fie mai important subiectul unui pumn si cateva 'picioruse' incasate pe merit, d.p.m.d.v., de catre un "ales al neamului"...plin de nesimtire... ( datorita "somnurilor" din Parlament, eu asa il consider...) ? ? ?
Memorat
« Răspunde #761 : Septembrie 16, 2017, 10:25:39 »

" Cristi Florea
3 ore
Să vă spun ce sa întâmplat ieri în Brașov la adunarea revoluționarilor și asociațiilor de revoluționari din tara ...... La un moment dat a apărut un fost secretar ... Meșter....persoana fara nici o meserie care pe timpul lui a făcut cacatul paf..atunci cu infractori.. acum tot cu infractorii in spate... A apărut și profesorul doctor în drept Zanfirescu Emanoil.... Meșter a început cu povesti.... Că el deja este numit secretar de stat....c martu apare numirea în monitorul oficial.... Cu povesti ca el al cunoaște cu Iliescu.....pe Codrin Ștefănescu...care de fapt nu are vreo legătură cu Revoluție...cu doamna Iulia Startz.... Care a venit la revoluție pe data de 24_25 Decembrie....și are probleme penale pentru șpagă și fabricare de dosare de revoluționar... .. Că domnul senator Nicolicea Eugen este un prost .....un excroc....că nu știe ce vorbește . ...acest domn dorește să fie secretar de stat la sspr pentru a ajuta persoanele care au probleme penale.....și este băgat în fața pântru că ssprul sa retragă plângerile penale ca sa se liniștească apele...ca infractori sa nu de ducă la pușcărie...... de fapt el profită de toate asociațiile din tara in interesul unora...... nu vă lăsați prostiți......a vorbit 3o .4o de minute... nimeni nu a înțeles nimic....fără un plan fără o ideie...fără un proiect...de îmbunătățirea a legi ,de ajutor pentru rev....nimic.....el vrea doar secretar de stat.... când a luat cuvântul domnul profesor Zanfirescu Emanoil....a explicat care este treabă cu legile și ce semnifică​ fiecare ce de poate poate realiza....dar a avut nenumărate întreruperi de infractori ...a vb prea mult....Acesta persoana..... Meșter....vrea .....ca șef de cabinet...un ungur.....care nu știe nici macar limba româna. . ..și o altă gașca de infractori.......in concluzie. .......nu vă lăsați păcăliți de acest​ Meșter și de persoanele care al susțin................ singura persoană care are calificarea nu este compromisă financiar politic și moral ....este profesorul doctor în științe juridice penale domnul Zanfirescu Emanoil......."
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #762 : Septembrie 25, 2017, 20:48:50 »

Gheorghe Ionescu
..
...dragi revolutionari,...TRADAREA CA MOD DE A FI LA ROMANI (RADULESCU MOTRU, 1923),…SE CONFIRMA !
“Cum se-ajunge pân' la gâtul Voievodului de Ţară,
Dacă nu-s trădări acasă, lângă ura de afară?”

...RECOMANDARE DE LA "PRIETENI"!
 ...IERI, am avut șansa de a constata cat de cuminți sunt revoluționarii determinanți si cu câtă cerbicie ne poartă de grija nouă, care nu suntem de rangul(ranga)LOR, sa fim cuminți, sa vorbim frumos cu voce joasă, sa nu punem întrebări si sa nu ne întrebam, sa ne aliniem, ca așa e frumos( dle. Dide), sau dl. Haraga ne spune ca ce o sa rada cand o sa constate ca instanta o sa il gesesca nevinovat pe cel ce a tradat miscarea revolutionarilor si a compromis-o atunci cand a tranzactionat-o ca la complexul Europa cu amicii lui cu care a incheiat juramantul de creinta la padurea de verde, noaptea ca hotii, atunci cand au incheiat ei marea intelegere de la timisoara si au jurat ca o sa devina presul lui ponta, si aplicarea dorintei paranoice a acestuia din parlament atunci cand in vazul intregii tati a strigat ca ,...daca nu taceti , va tai toate trepturile I (...CE VA INDREPTATESTE dle. HARAGA, sa radeti,...si sa ne manipulati cand spuneti sa asteptam,...in interesul cui ?
 ...Ce-am să mai râd dacă se va dovedi că Sanda este ne vinovat! Bunul Simț spune că trebuie să așteptăm Decizia Instanței. Înțeleg că OUG 95 a dereanjat pe mulți; pe unii justificat dar, pe cei mai mulți în mod nejustificat obiectiv,
 ...dl. Dorel Haraga, ne sugerează că deține adevărul absolut ) !
 ...NORMAL ZIC EU, ei SUNT CU SACII IN CĂRUȚĂ, linistiti si cuminti, AȘA CA LI SE CAM RUPE DE ȚARĂ ȘI POPOR si mai ales de noi !
 SCRISOARE DESCHISA,…!
…ADRESATA MAI MULT COONSTIINTEI REVOLUTIONARILOR ROMANIEI, DAR SI LOR !
 MOTO
“Eu, de-o singură-ntrebare, mă scârbesc şi mă mai mânii
 Totuşi unde-au fost, românii? Totuşi, unde sunt românii?”
Dragi revolutionari si draga constiinta a VOASTRA,…dupa aproape 28 de ani de la MARELE MOMENT DECEMBRIE 1989, MA ADRESEZ VOUA SI INTREB SI MA INTREB !!!
…Ati schimbat o lume urata cu o alta lume in care ati sperat sa fie mult mai bine si mai normala viata voastra si a natiei din care faceti parte, o fi mai bine sa-u nu,…poate fiecare sa isi raspunda si sa raspunda,...V-ATI RASPUNS DE CE SUNTETI PERSIFLATI SI UMILITI ? !!!
…Nu ati cerut nimic nimanui, si nici nu ati mers cu jalba in bat la mutantii ce s-au urcat abuziv si calcand pe naivitatea voastra la zic ei conducerea tarii,.. EI PROBABIL AVAND PROCESE DE CONSTIINTA, DACA ASEMENEA SPECII POT AVEA ASA CEVA,…au decis ca au obligatia de a va recunoaste sacrificiul vostru facut in acel DECEMBRIE de poveste si de povestit urmasilor si ADEVARATEI ISTORII A ACESTUI NEAM, CAND APELE SE VOR LINISTII SI LIMTEZII !
…Stau zilnic si ma siderez cand vad cu cata acerbicie si continuitate va flagelati intre voi, cum sunteti manipulate si umiliti de golani ca acest viorel cel mic si tradator care si-a permis de la tribuna parlamentului sa va ameninte,…daca nu sunteti cuminti nu va da nimic,…cand de fapt acest vremelnic si insinifiant personaj sinistru nu va dadea nimic de la el,…nefiind constient ca de fapt voi i-ati dat dreptul sa urce la INALTIMEA UNEI TRIBUNE DE LA CARE S-AU ADRESAT NATIEI CU RESPECT SI RECUNOSTIINTA MINTI, CA KOGALNICEANU, IORGA, BRATENII, MANIU SI CIPAIAN GHEORGHE, ROMANI CE AU FOST CONSTIINTI DE MENIREA LOR IN VIATA DE A FI CONSTRUCTORII UNEI NOI ROMANII MODERNE SI CONSISTENTE, spre deosebire de demolatorii si dezintegratorii statului si tarii noastre de astazi care sunt ei.
…GANDITI SI ANALIZATI, ca drepturile voastre au fost taiate de unelte ale securitatii si urmasii a celor ce au tradat MISCAREA DE REZISTENTA ANTICOMUNISTA DIN MUNTII APUSENI, condusa de EXCEPTIONALI OFITERI REGALI ai armatei tarii, cei CE AU LUPTAT CA ZMEII PE FRONTUL DE RASARIT pentru tara, patria si natia lor, SI PREOTI CU CRUCEA IN MANA SI SUFLET ce s-au sacrificat in numele constiintei lor si a dragostei de neam si tara.
…Ei v-au taiat drepturile voastre pentru ca va urasc si PENTRU A AVEA EI CE FURA SI DEVALIZA, ura ce le vine din INVIDIE SI PROSTIE,… VOI VETI RAMANE IN ISTORIE SI CARTEA DE ISTORIE A NAMULUI,…ei niste marunti, vor ajunge la recycle bin-ul istoriei si neamului, de fapt acolo de unde au venit si ca miriapodele s-au urcat pe ALTARUL PATRIEI.
…Ati fost TRADATI de presedintii vostrii de asociatii, (ei introducand intre dumneavoastra falsi si dezirabili cu scopuri oneroase sau numai de ei stiute), DE INFILTRATII CU SARCINI PRECISE, de tradatorii din interior cum spune poetul, tradarea din interior fiind greu de identificat si nominalizat cred ei:
“Totuşi unde-au fost ai noştri, şi atunci, şi-n vremea asta?
 Cum se-ajunge pân' la gâtul Voievodului de Ţară,
Dacă nu-s trădări acasă, lângă ura de afară?”,…cu toate ca noi ii stim si i-am identificat de mult pe tradatori !
…Apar tot felul de aventurieri ce se dau grande si se lauda, ca ei vor face si vor drege, va asigur ca NU AU FACUT SI NICI NU VOR FACE nimic,…FIINDCA NU AU AVUT SI NU AU INTERESUL SA CLARIFICE LUCRURILE, constientizati ca nimeni nu stie mai bine adevarul SI NUMAI ADEVARUL,…CA NOI !
 ...NICI COMISIILE LUI PESTE PRAJIT DE LA SSPR SI CPRD, NU VOR CLARIFICA SITUATIA REALA A DUMNEAVOASTRA, DECAT ORGANELE ABILITATE ALE STATULUI CU O ANALIZA LA SANGE,…de la vladica la opinca, pe concret,…DACA SE VREA ACERST LUCRU !
…Este dureros sa constatam ca TRADAREA a inceput de la cei ce au fost STEAUA ROMANIEI SI EUROPEI IN ACEL MOMENT, DE LA CEI CE TREBUIE SA FIM CONSTIINTI CA EI S-AU SACRIFICAT SI AU REZISTAT 4 ZILE,…URGIEI SI TEMBELISMULUI CEAUSISTILOR, FIIND MODELELE NOASTRE SI CARORA TREBUIE SA LE RECUNOASTEM SACRIFICIUL SI CURAJUL !
…NU PUTEM SA II UITAM NICI PE CEI CE S-AU SACRIFICAT IN 21 DECEMBRIE SI SI-AU LUAT INIMA IN DINTI SI SAU SOLIDARIZAT CU FRATII LOR DIN TIMISOARA,…DAR NIMENI NU ARE DREPTUL DE A DIMINUA MERITUL BUCURESTIULUI, CLUJULUI, SIBIULUI SAU LUGOJULUI, PRECUM MULTE ALTE LOCURI DIN TARA PENTRU CURAJUL SI JERTFA LOR, SACRIFICIUL DUMNEAVOASTRA NU S-A TERMINAT LA ORA GASITA DE SMECHERASI SI MANIPULATORI PENTRU A BAGA ZAZANIA SI SCARBA INTRE DUMNEAVOASTRA,…CI MULT MAI TARZIU!
…FAC UN APEL LA DUMNEAVOASTRA SI VA INTREB,… cate scursuri securiste, militieni, derutati ai armatei romane (ca, carp de la unitatea militara din Floresti Cluj, de exemplu), activisti,… s-au autodenuntat si parat CUM FACETI DUMNEAVOASTRA, ei si-au impopotonat umerii cu grade si functii pentru ca V-AU OMORAT , RANIT SI UMILIT IN ZILELE REVOLUTIEI, ei mergand acasa cu UN MUNTE DE BANI LUNAR, FARA SA AIBA NICI UN MERIT SAU CONTRIBUTIE LA PIB-ul national, DECAT ACELA DE A NE FI DISTRUS ELITA INTELECTUALA SI SPUMA ACESTUI POPOR,…INCAT AZI NU NE MAI REGASIM SI ALERGAM “VICTOTIOS” SPRE ULTIMUL LOC IN UNIUNEA EUROPEANA,…IN TIMP CE DUMNEAVOASTRA V-AU TAIAT SI PRAFUL ACELA NESEMNIFICATIV DE RECUNOSTINTA IN COMPARATIE CU ,…”SPECIALELE LOR”, pentru care lupta cu dintii si intr-o solidaritate de invidiat !(singurul lucru pentru care merita invidiati).
…TREBUIE SA STITI, CA DIN TIMISOARA IN IASI, DIN ORAVITA IN SIGHETUL MARMATIE, DIN ORADEA IN CONSTANTA, …ULTIMUL CETATEAN AL ACESTEI TARI CE A IESIT IN STRADA IN ACELE ZILE DE DECEMBRIE SI S-A MANIFESTAT IMPOTRIVA CEAUSISMULUI SI bolsevismului,…MERITA MULT MAI MULTA RECUNOSTINTA SI RESPECT, CA CELE MAI MARI grade din aceste institutii ale sistemului de forta bolsevic, si RESPECT CAT MAI MARE POSIBIL PENTRU FIECARE DINTRE DUMNEAVOASTRA!
 Cu respect, Dr. ing. Gheorghe Ionescu
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #763 : Septembrie 25, 2017, 21:12:12 »

Gheorghe Peschir
..
Nu cunosc motivul de ce aveti inima frinta.....dar sa afirmati ca concetateni dv.nu iubesc revolutionari intreb.......,,CU CE AU GRESIT REBOLUTIONARI,,CA AU REZISTAT "4" ZILE SA DARIME UN REGIM TOTALITR COMUNIST,DACA SAR PUTEA SA SI RASPUNDETI AS FI INCINTAT.

Emilian Vasile Cutean

Nelu Benta  Acei concetateni nu suporta revolutionarii datorita laturilor in care i-au bagiat de-a lungul anilor sefii din sspr si cprd, acordand certificate de revolutionar multor neaveniti. Contra bani,rubedenii de familie,cumetrii sau prietenii politice, AU AJ...Vezi mai mult
5 · 23 septembrie la 21:16

Bancan Cristirm  Au ajuns rev cei care au tras in noi la baricada si la Timisoara
Si cei care au venit cu ordin sau mai bine zis ACOPERITI care au lucrat la 2 capet.

Nelu Benta  fac parte din cei de dincolo de baricada.

Emilian Vasile Cutean  Am inima franta pentru ca ma gândesc la Eroii care au căzut luptând pentru o Românie democratica, pentru libertate, pentru respectarea drepturilor omului, impotriva dictaturii, impotriva securității, impotriva fricii impuse de un regim care se baza pe structurile de fortă....etc. Azi, suntem în fața unor abuzuri inimaginabile și de neacceptat intr-o țară europeană , și cu toate acestea......lumea e liniștită. Pai nu e păcat să-ți dai viața pentru un deziderat de care lumea nu are nevoie?! Oamenii vor liniste, sa nu deranjeze pe cineva ....ca nu cumva sa li se opreasca indemnizatia. De aceea , MĂ DOARE SUFLETUL
Memorat
  • mercurie2
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #764 : Septembrie 26, 2017, 06:11:49 »

Cutean are dreptate... Dar iata ce-am patit eu fiind filat si hartuit rau de tot, de nu ma mai puteam concentra pe lucruri elementare de vietuire.. Am inceput sa protestez in scris.. Am scris la comisiile de abuzuri de pe la Parlament si la Presedentie. Raspunsurile erau invariabil ceva de genul: nu sunt element care sa justifice demersuri mai serioase.. Adica eu le spun ca sunt filat 24 din 24, ca ma hartuiesc in public, ca primesc amenintari pe strada sau prin intermediul diferitelor persoane, ca nu sunt lasat sa-mi pastrez locurile de munca , ca nu-mi dau voie sa-mi fac familie (ce femeie sa se incurce cu un urmarit ?), etc. si ei imi raspund ca nu ofer ¨elemente¨...Mi-am dat seama ca si persoanele cu pricina faceau parte din sistem.. De unde sa le ofer eu dovezi ca pt tribunal ?
Singurul care a cedat a fost senatorul Sandulescu, fostul sef al comisiei SRI, care la randul sau fiind stigmatizat a ales sa de curs petitei mele. Astazi am un raspuns de la SRI in care mi se confirma existenta problemei, dar ca n-ar fi ei vinovati.. Deci a mai ramas servicul de inflrmatii al MI-lui...
Cutean are dreptate, statul este nefunctional pt ca este oligarhic. Este atat de oligarhic si corupt ca riscam sa fim desfintati ca tara. Cereti DEMOCRATIE DE JOS IN SUS !
Memorat

DATA VIITOARE VOTATI NATIONALISTI CRESTINI, CACI ACESTIA NU TRADEAZA SI NU FURA ! PANA NU ESTE PREA TARZIU, CACI ALTFEL SE PUSTIESTE ROMANIA SI VIN ALTII IN LOCUL NOSTRU !
Pagini: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 94
Schimbă forumul: