Main Content:

Pagini: 1 ... 92 93 [94]

FACEBOOK

Răspuns: FACEBOOK
« Răspunde #1395 : Decembrie 02, 2019, 22:05:57 »

Lucian Teodor Radulescu: Maria Barbu
Cum v-am citit postarea,am raspuns cu promptitudine solicit..

Acu','umil' va rog,pot indrazni sa sper la o lamurire 'vizavi' de:
-1. ''Am scris pe Forumul Portalului Revolutiei Romane sub
mai multe identitati...", adresata intr-o disc.a dvs. cu dl. Iosif.
-2. "Urasc revolutionarii..." -3. "Primesc bani pe postari..."
Va reamintesc,desi,sunt sigur,nu era cazul: Toate aceste
3 (trei) afirmatii va apartin,fiind exprimate in scris pe Fb.!
Va precizez, pt.a ''n''-a oara, ca sunt in integralitate false!

Ca si cea, conf, careia, pe Forum au acces doar PSD-istii.
FALS! Va precizez si aici ca vb.doar in numele meu,pt.ca
v-am dat o replica si cand v-am vazut aceasta postare.

Al. dvs. antipatic...scrie (si,de fapt, stiti) cum 'ma intitulez'!
P.s. Nu, sa nu credeti, va rog, ca va suspectez de cine stie
ce 'intentie necurata',noo...dar puteti spune cine v-a dezinf.! · 16h

Lucian Teodor Radulescu
Lucian Teodor: Radulescu Maria Barbu

Am uitat un 'marunt' amanunt, ''nesemnificativ...da' totusi:

AFIRMATIA ... ''Am scris pe Forumul Portalului Revolutiei Romane sub mai multe identitati..." I-ATI ADRESAT-O
DOMNULUI IOSIF, SUB FORMA DE ACUZA / REPROS !

Dar un pretins, sau posibil, 'revolutionar' cu 13 identitati pe
Fb. nu va deranjeaza... Este vb., stiti sigur, de cel care este UNUL SI ACELASI cu: Nyky Dumitriu = Traian Lascu = Emil Dragos = Ilie Vasile = Gyury Marincas‎ = Wyliam Totok = Dan Vasile = Radu Nemes = Gigi Marin = Marius Augustin = Mihai Costel = Mihnea Mihneam = Lungu Adrian = nick-uri pe Facebook ("numai" 13; atatea stiu eu, dar ? or mai fi !), si = craisoru67 (fost) pe Forumul Portalului Revolutiei Romane, NU! grupul Fb.! CRED CA S-A MAI CLONAT!, inca-l cercetez!

P.s."COMENTARIILE CE SE FAC ,DAR CARE NU NE FAC CINSTE,DIN CONTRĂ NE PUN ÎNTR-O LUMINA PROASTĂ." Nu credeti ca o mare parte din aceasta vina va apartine  Angry !? · 15h

Lucian Teodor Radulescu

'' P.s. Nu, sa nu credeti, va rog, ca va suspectez de cine stie
ce 'intentie necurata',noo...dar puteti spune cine v-a dezinf.! ''

Io-mi mentin convingerea ca ati fost dezinformata...da',totusi,
chiar dvs.,o cetateanca atat de minutios documentata !?.!?.!? · 14h

Lucian Teodor Radulescu

"Legea 341/2004
-Barbu F. Maria ,dosar 16521 din 10. 01.2005 în plenul Comisiei de la SSPR, ammortizzatori avizată în data de 11.11.2008, cu 8 voturi din 8.
În CPRD am fost avizată în 28.11.2008,și am avut aviz
de la AJLRD 88 RIUSCITO IALOMIȚA.
(Rotaru Magdalena a decedat în septembrie 2009);
La imprimerie certificatul avut fost tipărit în 2009."
Inca o curiozitate: Initiala, deci, este F. ... nu ... I. ... ⁉️  ·  32min

" Lucian Teodor Radulescu: Preluare de pe Facebook:

"Confirm faptul ca figura in listele cu revolutionari de care se ocupau defunctii Marilena Rotaru si Daniel Perju.
Figureaza pe lista cu dosare depuse de doamna Rotaru la SSPR.
1412- REGISTRU DOSARE LUPTATORI
Pozitia Data inregistrarii Nr.dosar NUME Initiala Tatalui PRENUME Cine Depune Calitatea
16504 10/01/05 16521 BARBU I MARIA ROTARU MAGDALENA LRFD" · 13 min

Lucian Teodor Radulescu
Lucian Teodor Radulescu:
Postarea d-nei Barbu Maria:

"Legea 341/2004
-Barbu F. Maria ,dosar 16521 din 10. 01.2005 în plenul Comisiei de la SSPR, ammortizzatori avizată în data de 11.11.2008, cu 8 voturi din 8.
În CPRD am fost avizată în 28.11.2008,și am avut aviz de la AJLRD 88 RIUSCITO IALOMIȚA.
(Rotaru Magdalena a decedat în septembrie 2009);
La imprimerie certificatul avut fost tipărit în 2009." · 8 min "

" Costea Catalina: Are mai multe conturi facebuc si in grupul rezist · 1z

Maria Barbu
    Maria Barbu:
Ce păcat ca nu mi-am făcut și declarația de avere,o sa enumăr toate conturile,păcat ca nu sunt bancare și cât nu sunt pline.
    Și păcat ca mi sau blocat toate conturile pe care nu le-am declarat și spre rușinea mea nu ke-am făcut cunoscute. · 21h

Lucian Teodor Radulescu
  ''o sa enumăr toate conturile'' Aveti mai muulte !?..."Ca mine"... · 13h "
Memorat
« Răspunde #1396 : Decembrie 03, 2019, 13:36:11 »

Domnule Silviu, am tot respectul pt. dumneavoastra!   ÎN ATENȚIA DOAMNEI MARIA BARBU (cu initiala F.sau I. !?):

Va atentionez pt., repet, a nu stiu cata oara, ca pe grupul ''PORTALUL REVOLUTIEI'', al carui administrator sunteti (cu 4 (patru) 'identitati'
diferite) , permiteti (as putea spune chiar ca incurajati, datorita faptului ca v-am semnalat aceasta situatie de 'n' ori si nu ati luat nicio
masura ce cred ca se impunea!), unui pretins, sau posibil, 'revolutionar', sa profereze si prolifereze niste minciuni crase si denigrari de cea
mai joasa speta!   Mentionez ca acestea sunt de natura a-mi putea provoca insemnate prejudicii de tot felul!  Este vorba de cel care este:

UNUL SI ACELASI cu: Nyky Dumitriu = Traian Lascu = Emil Dragos = Ilie Vasile = Gyury Marincas‎ = Wyliam Totok = Dan Vasile = Radu
Nemes = Gigi Marin = Marius Augustin = Mihai Costel = Mihnea Mihneam = Lungu Adrian = nick-uri pe Facebook ("numai" 13; atatea
stiu eu, dar ? or mai fi !), si = craisoru67 (fost) pe Forumul Portalului Revolutiei Romane, NU! grupul dvs. Fb.!

Reiterez: SUNT MINCIUNI ORDINARE!  Daca veti persista in a tolera aceasta stare de fapt, voi considera ca sunteti in cardasie cu acesta.
Prin urmare, voi tine cont de acest aspect in actiunile LEGALE pe care urmeaza sa le intreprind cat de curand.  Dupa parerea mea ma vad indreptatit sa cred acest lucru deoarece si dvs. ati facut unele afirmatii cu un continut FALS SI MINCINOS! in integralitate; afirmatii fara
nici cea mai insignifianta baza reala, ce le consider denigratoare la adresa mea!   V-am mai atras atentia public, - atat pe gr. Fb., cat si pe
Forumul  (opinia mea!:  cel ADEVARAT!)  Portalului Revolutiei Romane -, in alte randuri!   Nici nu aveti cel putin  decenta de a le dezminti!
De fapt...decenta !?  !?  !?   Ce-o fi aia...!?  !?  !?   Buna ziua.
Memorat
« Răspunde #1397 : Decembrie 04, 2019, 15:28:56 »

Domnule Silviu, am tot respectul pt. dumneavoastra!   ÎN ATENȚIA DOAMNEI MARIA BARBU (cu initiala F.sau I. !?):

Va atentionez pt., repet, a nu stiu cata oara, ca pe grupul ''PORTALUL REVOLUTIEI'', al carui administrator sunteti (cu 4 (patru) 'identitati'
diferite) , permiteti (as putea spune chiar ca incurajati, datorita faptului ca v-am semnalat aceasta situatie de 'n' ori si nu ati luat nicio
masura ce cred ca se impunea!), unui pretins, sau posibil, 'revolutionar', sa profereze si prolifereze niste minciuni crase si denigrari de cea
mai joasa speta!   Mentionez ca acestea sunt de natura a-mi putea provoca insemnate prejudicii de tot felul!  Este vorba de cel care este:

UNUL SI ACELASI cu: Nyky Dumitriu = Traian Lascu = Emil Dragos = Ilie Vasile = Gyury Marincas‎ = Wyliam Totok = Dan Vasile = Radu
Nemes = Gigi Marin = Marius Augustin = Mihai Costel = Mihnea Mihneam = Lungu Adrian = nick-uri pe Facebook ("numai" 13; atatea
stiu eu, dar ? or mai fi !), si = craisoru67 (fost) pe Forumul Portalului Revolutiei Romane, NU! grupul dvs. Fb.!

Reiterez: SUNT MINCIUNI ORDINARE!  Daca veti persista in a tolera aceasta stare de fapt, voi considera ca sunteti in cardasie cu acesta.
Prin urmare, voi tine cont de acest aspect in actiunile LEGALE pe care urmeaza sa le intreprind cat de curand.  Dupa parerea mea ma vad indreptatit sa cred acest lucru deoarece si dvs. ati facut unele afirmatii cu un continut FALS SI MINCINOS! in integralitate; afirmatii fara
nici cea mai insignifianta baza reala, ce le consider denigratoare la adresa mea!   V-am mai atras atentia public, - atat pe gr. Fb., cat si pe
Forumul  (opinia mea!:  cel ADEVARAT!)  Portalului Revolutiei Romane -, in alte randuri!   Nici nu aveti cel putin  decenta de a le dezminti!
De fapt...decenta !?  !?  !?   Ce-o fi aia...!?  !?  !?   Buna ziua.

TOT ... ÎN ATENȚIA DOAMNEI MARIA BARBU (cu initiala F.sau I. !?):

Ati afirmat (in scris), in cursul discutiei avute (NU cu mine!):  "În CPRD am fost avizată în 28.11.2008" !!!  Sunteti sigura ca aceasta e data !? 
Va intreb pt. ca pe site-ul oficial al C.P.R.D. nu exista inregistrata nicio sedinta desfasurata in luna Noiembrie 2008; nici in Decembrie !!! 
P.s.  Sunt sigur ca ati facut o confuzie; nu-mi pot inchipui ca poate fi vorba de vreo ''sedinta secreta'' !!!  P.P.s. Nu pot fi avocat !!!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1398 : Decembrie 04, 2019, 19:41:52 »

Cred ca e vb de ceva important, dle Silviu, in consecinta cred ca ar trebui sa tastati un raspuns.
Am impresia ca M Barba s-a inscris pe acelasi tobogan pe care i-a fost dat exit si ziaristei comu.
Memorat
  • thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #1399 : Decembrie 05, 2019, 20:08:24 »

Am remarcat ca nimeni nu a preluat documentele postate de dl. Sorin Mester pe Facebook, asa ca o fac eu acuma.
Memorat
  • thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #1400 : Decembrie 05, 2019, 20:11:13 »

Si mai este un fisier care nu mi-a fost permis sa il adaug la celalalt mesaj.
Memorat
« Răspunde #1401 : Decembrie 05, 2019, 21:29:40 »

Pe Facebook sunt aceleasi si acelasi numar, nu stiu de alt fisier.

Grupul Revolutionarilor Nemultumiti
www.facebook.com/groups/302695776533052/?multi_permalinks=1832826690186612%2C1832884126847535%2C1832474126888535&notif_id=1575519135612745&notif_t=group_activity
Joi, 5 ianuarie 2019

Sorin Mester
Știam de ieri, din surse parlamentare apropiate CPRD, că astăzi vor fi prezenți la sediul SSRML mai mulți pretendenți ai calității de Luptător cu Rol Determinant, cu scopul de a crea presiune asupra conducerii interimare a instituției. Am verificat în cursul zilei de ieri informația pe care am pus-o la dispoziția domnului Octav Bjoza.
S-a dovedit astăzi a fi reală, confirmându-mi, încă odată, cine sunt autorii mizeriilor din ultimul an, mizerii care au adus pe o pantă extrem de periculoasă instituția, cu consecințe grave dar nemeritate pentru adevărații revoluționari, urmașii eroilor martiri, răniților, reținuților și luptătorilor.
Lupta împotriva celor care au văzut în Revoluție doar prilejul de care se poate profita, este grea și din ce în ce mai puțini combatanți se încumetă a o duce. În ceea ce mă privește, nu voi renunța sub nici o formă la a merge până la capăt!
Postez astăzi documente extrem de importante, care pot fi un început de răspuns pentru cei care așteaptă semnarea secretelor de către Președintele României și nu înțeleg de ce se întârzie acest demers. Iată cel puțin un motiv!

Memorat
« Răspunde #1402 : Decembrie 05, 2019, 21:44:58 »

Remarcasem felul in care ati dezbatut problema pe Facebook. Ati dat tot ce aveti mai bun in dv. Va temeati ca nu voi citi mistoul jignitor?

Béni Hamar Paaaaa Nicolicea, Mitralieră , Greblă, Ciolacu şi alte specimene !

Boanca Sorin Virgil Brasov si Resita NU intrunesc cerintele pentru titulatura de Oras Determinant? Pai atunci cum de sunt LRD-ei din aceste localitati?

Stanciu Stanciu Boanca Sorin Virgil Bună întrebare, răspunde cineva?Huh??

Béni Hamar Boanca Sorin Virgil să-ți rāspundā ciripitorul cu valiza. Smiley

Petre Briciu Boanca Sorin Virgil da au murit 60 de Brașoveni la revoluție de la o gripa, nu vă mai dați cu părerea, de unde ești tu d le troaca

Dorel Haraga Petre Briciu știți cumva și la de data au decedat "gripatii"?

Boanca Sorin Virgil Petre Briciu, troaca este locul unde servesti dumneata masa. Eu sunt din oras determinant curat, prevazut in OUG 95/30.12.2014. Si eu nu am facut altceva decat sa constat ceea ce au scris procurorii militari. Asa ca, ... cine este din localitatile enumerate de procurori in documentele postate de Sorin Mester, ... sunt pa.

Petre Nadolu meșterica,IAR AI PRINS COAJĂ,DOAR TE POTOLISEI DUPĂ CE ȚI SA ARĂTAT PISICA,DIN DOSARUL TĂU,AȘTEPT POSTAREA OFICIALĂ,UNDE AMAFLAT(pe surse)CĂ TU AI APĂRUT ÎN CC,DUPĂ ORA 14,CA ATARE TE INCADREZI ÎN art.49 DIN OG.95,CÂT PRIVEȘTE AȘA ZISĂ ADRESĂ DE LA PARCHET,NU PARCHETUL HOTĂRĂȘTE,CI O INSTANȚĂ DE JUDECATĂ,LUCRU CE NU SA ÎNTÂMPLAT,AȘA CĂ NU MAI MURI,PRECUM CÂINELE DE GRIJA ALTORA....
Memorat
« Răspunde #1403 : Decembrie 06, 2019, 00:57:24 »

''Béni Hamar Paaaaa Nicolicea, Mitralieră , Greblă, Ciolacu şi alte specimene !'' Béni Hamar, pa bă! https://www.youtube.com/watch?v=bIJZDcSiG2w
Memorat
« Răspunde #1404 : Decembrie 06, 2019, 01:32:25 »

Am remarcat ca nimeni nu a preluat documentele postate de dl. Sorin Mester pe Facebook, asa ca o fac eu acuma.
Cu tot respectul, da'...''doc.'' sunt simple raspunsuri; primite de Mester Sorin, in urma unor adrese facute de acesta la Parchet, "pa pers. fizica" (cnf.datelor)!   Bine, dansu' a actionat, "cu mult succes, dealtfel", si Presedintia in judecata, parca tot "pa pers. d-aia"... ''Iar a patit rusinea...''
Memorat
Pagini: 1 ... 92 93 [94]
Schimbă forumul: