Main Content:

Pagini: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 51

Totul despre MAIOR LAZAR DORIN

Răspuns: Totul despre MAIOR LAZAR DORIN
« Răspunde #420 : Februarie 10, 2012, 21:36:35 »

Incerc de ceva vreme sa va atasez copia dupa un document autentic, prin care MAIOR LAZAR DORIN, promoveaza la SSPR dosarul de "REVOLUTIONAR" a maiorului de SECURITATE din Brasov, PARASCHIV NICOLAE.
Cu parere de rau, va anunt ca nu reusesc sa postez documentul.
Daca domnul administrator sau altcineva ma poate ajuta, pot trimite documentul pe email pentru a fi publicat.

Demi Ioan

nastasache@hotmail.com nastasache_iulian@yahoo.com
    Vezi Profilul WWW Adresa de email Mesaj personal (Deconectat)

Citat

Răspuns: Forum - Tehnic - Sugestii, probleme, neclaritati legate de forum
« Răspunde #28 : Februarie 10, 2012, 14:32:57 »
Mai multi membri ai forumului au constatat ca nu pot uploada documente. Pare sa fie o problema cu directorul de upload (am incecat si eu cu cateva zile in urma sa uploadez; eroarea ar fi ca directorul e plin; sau asa ceva). Ar fi bine daca razvan sau alt administrator ar verifica.
O solutie alternativa - pt. cei care nu o cunosc deja -, daca nu se pot uploada documente pe Portal, ar fi uploadarea documentului respectiv (obs.: e valabil pentru poze/scanari etc) oriunde in alta parte pe Internet unde utilizatorul are access de upload (de ex. facebook, bloguri personale etc), si utilizarea butonului "Insereaza imagine" din meniul de la comentariu, cu link spre locatia (url-ul exact al imaginii) unde a fost uploadat documentul. Cu observatia ca documentele astfel afisate vor fi vazute si fara logare.
Memorat
  • TATA
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #421 : Februarie 10, 2012, 23:12:28 »

Incerc de ceva vreme sa va atasez copia dupa un document autentic, prin care MAIOR LAZAR DORIN, promoveaza la SSPR dosarul de "REVOLUTIONAR" a maiorului de SECURITATE din Brasov, PARASCHIV NICOLAE.
Cu parere de rau, va anunt ca nu reusesc sa postez documentul.
Daca domnul administrator sau altcineva ma poate ajuta, pot trimite documentul pe email pentru a fi publicat.

Demi Ioan

DEMI CHIAR NU SIMTII CA, ITII PUTE RAU GURA!!!!!!!!! PLIMBA URSU,CA RUGINESTE LANTU, TU VEZI ASCHIA DIN OCHI ALTORA, DAR BARNA DIN OCHI TAI NU!! NU AI RASPUNS: CUM AI REUSIT SA IL FACI PE FRATI-TO CU APARTAMENT, SI CEL MAI INTERESANT CUM LAI FACUT REVOLUTIOAR!!!!!   
  ASTEPTAM RASPUNSUL TAU         

Ca de obicei o alta minciuna, in M.O exista un singur revolutionar cu numele Demi,concluzie fratele lui Demi nu este revolutionar!
http://www.badpolitics.ro/lista-lunga-si-ciudata-lista-a-%E2%80%9Eluptatorilor-in-revolutie-remarcati-prin-fapte-deosebite%E2%80%9D-partea-i-a-l-mo/
4183 LRM-D 00346 DEMI IOAN ALEXANDRU ECATERINA TIMISOARA 16 04 1952
4184 LRM-D 01175 DEMIR CHEMALEDIN REGEP ARZI COM. PELINU 02 08 1950
4185 LRM-D 00518 DENA ION PAUNE SIMONA COSTESTI 05 08 1958
4186 LRM-D 00020 DENDRINO HORATIU – GALATION LEONIDA MARIOARA SIBIU 05 11 1939

KRONSTADT 2  ESTI AVOCATUL DIAVOLULUI  SAU ATI PLACE SA TE BAGI MEREU IN CA::AT AIUREA  DEMI ARE UN FRATE DUPA MAMA DAR ALT TATA SI IL CHEAMA  TIBI  :::: MAI DEPARTE SAPA SI TU SI ARATATI IMPARTIALITAEA SI SCOATE TU ADEVARUL LA IVEALA  ARATA SI TU CAT ESTI DE CORECT  SAU AUTO STiuTOR IAR AI PIERDUT SAC SAC !!!!!   
Memorat

STIU CA SUNT PROST DAR CIND MA UIT IN JUR PRIND CURAJ
  • TATA
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #422 : Februarie 10, 2012, 23:29:20 »

KRONSTADT2 MAI IA UN TIP, SA ATI FIE MAI USOR CAUTATUL LUI, DEMI IOAN SE TRAGE DIN COM DOPCA DE LANGA COM. HOGHIZ. NU TE LASA PACALIT DE LOCU NASTERI E UNA SI UNDE A COPILARIT SI A CRESCUT E ALTA.EU STIU MAI MULTE DAR DE CE NU INSISTI LA DEMI SA POSTEZE EL ADEVARUL DESPRE EL SI ORIGINEA SANATOASA  A SA UNTERMENSCH ADICA 50% SU CUM LA FACUT PE TIBI :::: REVOLUTIONAR SI CUM LA FACUT  PE TIBI CU UN APARTAMENT SI CHIAR SI DEMI IOAN (UNTERMENSCH) CUM A OBTINUT APARTAMENTUL? HAI SA VEDEM DACA POTI SA NE PRZINTI TU KRONSTADT2 DACA POTI AFLA ADEVARUL SAU AL VEI ASCUNDE!!!!!!! Roll Eyes Grin
Memorat

• MAXIMUS
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #423 : Februarie 10, 2012, 23:47:08 »

Hai sa nu divagam.
Demi cred ca nu a avut niciodata vreo functie sau atributie care sa-i permita sa fabrice revolutionari, fie ei si rude.
Daca Demi are un frate care s-a facut revolutionar, ma indoiesc ca e opera lui si pe de alta parte, vorbim discutii atata timp cat nu cunoastem persoana si nu stim ce a facut el in perioada Revolutiei.
Iar aiurelile astea cu apartamentul cedat unui frate mi se pare total deplasat cand prezentam asta pe acelasi plan cu penalele unuia ca Maior Lazar Dorin.
Aici discutam despre modul cum o mana spala pe cealalta, ca intre securisti.
Si revolutionari.
Memorat
« Răspunde #424 : Februarie 11, 2012, 13:02:46 »

Astazi am intrat in posesia documentului original, nu mai e nici un dubiu pe aceasta tema, daca vrea cineva sa-l filmeze, sa ma contacteze. In fond ce ne miram asa sint lucruri care mai devreme sau mai tirziu ieseau la iveala.

Sorin Boaca
Memorat
« Răspunde #425 : Februarie 11, 2012, 14:28:39 »

Mai Sorine, de unde naiba ai tu originalul?
Puteai doar sa-l iei de la notar din arhiva, desi ma indoiesc ca ti l-ar fi dat sau sa-l iei din dosarul de la SSPR si iarasi cred ca nu l-ai fi putut obtine.
Ai grija ca daca de la una dintre cele doua locatii a disparut originalul, declaratia ta ca il ai te cam acuza si nu te vad bine.
Memorat

Blogul lui DOFTOREANU pe www.iuliandoftoreanu.blogspot.com
Blogul lui MAIOR pe www.maiorlazardorin.blogspot.com
Blogul ROMEXTERRA BANK pe www.mkbromexterra.wordpress.com
CREATORII DE IMAGINE - www.maroma.ro
FERMA LU'TATICU - www.facebook.com/FermaLuTaticu
EU - www.facebook.com/iuliandoftoreanu
« Răspunde #426 : Februarie 11, 2012, 14:56:22 »

Asa e ai dreptate, dupa cum sti, eu in perioada sarbatorilor am fost in greva foamei si la mine nu a venit Mos Craciun si ce sa vezi, azi cind m-am dus la posta am gasit originalul, nu avea cine sa-l puna acolo decit Mos Craciun. Deci ca sa ma rezum, l-am gasit in posta. La modul cel mai serios originalul este in posesia mea.                 
                                         Sorin Boaca
Memorat
« Răspunde #427 : Februarie 11, 2012, 15:05:25 »

Daca zici ca Mos Craciun ti-a adus originalul, atunci raspunde-mi la urmatoarele intrebari:
Ce culoare are stampila notarului?
Ce culoare are stampila asociatiei Brasov, Decembrie 89?
Ce culoare are pixul cu care a semnat Maior?
In cate capse e fixat tabelul de imputernicire?
Esti sigur ca Mos Craciun nu era Mos Gerila?
Memorat

« Răspunde #428 : Februarie 11, 2012, 15:21:58 »

E foarte amuzant. Puneti originalul (sau "originalul" lui Mos Gerila) pe acel blog ca sa ne putem distra si noi.
Memorat
« Răspunde #429 : Februarie 11, 2012, 15:58:20 »

Daca o sa-l am in mana, daca ma voi convinge ca toate paginile sunt originale si o sa pot face oscanarea lor color, o sa-l pun si pe acel blog.
Deocamdata, pe acel blog e doar scanarea unei copii alb-negru, deci nu ma pot lauda ca am vazut un original.
La mine nu a venit Mos Craciun.
Memorat

« Răspunde #430 : Februarie 11, 2012, 19:47:18 »

" Democraţia a izbutit
Puţin aiurea, 'n dungă
Căci de decenii-a-orbecăit
Din turmă se ne împungă.

Şi sensul ei e astăzi scrum
Peste întinderi vaste,
Căci înţeles nu-i nicidecum
În creierele noastre.

Poporul este ostenit
Şi-n braţe are cuie;
În sânge zace răstignit
Deşi intrat e-n UE.

Nici cetăţean şi nici popor,
Român fără poruncă,
Nu poţi să ai istoric spor
Cu şpaga într-o pungă."
Memorat
  • TATA
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #431 : Februarie 11, 2012, 20:26:18 »

KRONSTADT2 MAI IA UN TIP, SA ATI FIE MAI USOR CAUTATUL LUI, DEMI IOAN SE TRAGE DIN COM DOPCA DE LANGA COM. HOGHIZ. NU TE LASA PACALIT DE LOCU NASTERE, E UNA SI UNDE A COPILARIT, SI A CRESCUT, E ALTA.EU STIU MAI MULTE! DAR DE CE NU INSISTI LA DEMI SA POSTEZE EL ADEVARUL DESPRE EL SI ORIGINEA SANATOASA  A SA UNTERMENSCH ADICA 50% SI CUM LA FACUT PE TIBI :::: REVOLUTIONAR, SI CUM LA FACUT  PE TIBI CU UN APARTAMENT SI CHIAR SI DEMI IOAN (UNTERMENSCH) CUM A OBTINUT APARTAMENTUL? HAI SA VEDEM DACA POTI SA NE PREZINTI TU KRONSTADT2 DACA POTI AFLA ADEVARUL SAU AL VEI ASCUNDE!!!!!!!!!    http://
Memorat

• MAXIMUS
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #432 : Februarie 11, 2012, 21:15:31 »

Hai sa nu divagam.
Demi cred ca nu a avut niciodata vreo functie sau atributie care sa-i permita sa fabrice revolutionari, fie ei si rude.
Daca Demi are un frate care s-a facut revolutionar, ma indoiesc ca e opera lui si pe de alta parte, vorbim discutii atata timp cat nu cunoastem persoana si nu stim ce a facut el in perioada Revolutiei.
Iar aiurelile astea cu apartamentul cedat unui frate mi se pare total deplasat cand prezentam asta pe acelasi plan cu penalele unuia ca Maior Lazar Dorin.
Si revolutionari.

Memorat
  • TATA
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #433 : Februarie 11, 2012, 22:22:28 »

Hai sa nu divagam.
Si revolutionari.

ba!ba! maximus minimus! sau cum te mai cheama!! eu nu te am chemat? te bagi in seama cu noi cu japca. sau ce? vezi de muci tai, si nu te mai baga ca un ob scuze ca un limbirc!! ok. vezi de oile tale mucio!!!  Grin Grin Grin
Memorat

• MAXIMUS
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #434 : Februarie 11, 2012, 22:32:23 »

Hai sa nu divagam.
Si revolutionari.

Cu tot respectul şi toată consideraţia pe care nu ţi le pot acorda, nu pot să-ţi spun decât urmatoarea urare de bine: DUTE-N MĂTA.
ba!ba! maximus minimus! sau cum te mai cheama!! eu nu te am chemat? te bagi in seama cu noi cu japca. sau ce? vezi de muci tai, si nu te mai baga ca un ob scuze ca un limbirc!! ok. vezi de oile tale mucio!!!  Grin Grin Grin
Memorat
Pagini: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 51
Schimbă forumul: