Main Content:

Pagini: 1 ... 48 49 [50]

Totul despre MAIOR LAZAR DORIN

• remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: Totul despre MAIOR LAZAR DORIN
« Răspunde #735 : Decembrie 03, 2013, 19:15:47 »

Va rog sa precizati cui va adresati, doamna.
Memorat
  • Kobra 22
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #736 : Decembrie 03, 2013, 20:50:35 »

DRAGII MEI CAMARAZI DE SUFERINŢĂ

De la începutul acestui mesaj vă informez faptul că, voi rămâne imun la toate atacurile venite din partea " binevoitorilor " de pe acest portal.
    Împreună, facem aceeaşi greşeală de 23 de ani.
    Acuzăm în stânga şi-n dreata pe toţi cei care, în concepţia noastră nu ne fac cinste.
    Şi suntem îndreptăţiţi să ne manifestăm ca atare.
    Dar, din păcate, cadrul legal primează în faţa constatărilor noastre.
    Această situaţie nefericită, când unii au dreptate iar alţii fac legi strâmbe înclinând balanţa către cei nemerituoşi, nu poate fi remediată decât într-un singur mod : MANIFESTAREA ÎN STRADĂ A NEMULŢUMIRILOR NOASTRE !
    Dragii mei camarazi, prin aceeaşi  situaţie cruntă prin care treceţi în prezent, trec şi eu cu familia mea.
    NIMENI, dar NIMENI nu ne doreşte rezolvarea situaţiei noastre, în regim de urgenţă.
    Politicienii, in totalitatea eşicherului politic, îşi rezolvă interesul de grup politic, nicidecum problema celor care le-a oferit LIBERTATEA in 1989.
    Vestea proastă venită din partea Guvernului României este că, în 2014, se vor căuta soluţii pentru punerea în plată a beneficiarilor Legii 341/2004, deposedaţi ilegal de drepturile prevăzute de legea menţionată.
    Legea 283/2011 precum şi OUG 84/2012 nu oferă nici o şansă de rezolvarea situaţiei de faţă.
   NOI REVOLUTIONARII, SUNTEM ÎN PLINĂ CRIZĂ ECONOMICĂ !
    NOI, NU AM IEŞIT DIN ACEASTĂ SITUAŢIE CU TOATĂ CREŞTEREA ANUNŢATĂ .
    Noi, suntem sacrificaţi in avantajul politicienilor de carton.
    NU AVEM ALTĂ REZOLVARE, DECÂT SĂ NE STRIGĂM DISPERAREA ÎN STRADĂ PENTRU ANULAREA LEGII 283 !
    Ştiu că voi primi critici din partea celor care cred că deţin adevarul.
    Nu mă deranjează câtuşi de puţin criticile şi atacurile ce vor veni asupra mea.
    Eu rămân statornic în adevărul creştin si-n educaţia primită, într-un regim militar.
    IUBESC APROAPELE, şi nu iau în seamă, acuzele aduse.
    Nu primim NIMIC în 2014!
    Şi dacă mai continuăm cu aceleaşi personaje arhicunoscute în sens negativ să ne conducă destinele, SUNTEM PIERDUŢI !
    În ceasul de pe urmă vă convoc, la o consfătuire în Bucureşti, pe toţi aceia care mai au curajul să spună adevărul, pentru o rezolvare de criză, a situaţiei în care ne aflăm.
    Dacă nu vom unifica eforturile noastre, a tuturor acelora care dorim acelaşi lucru, vorbind aceeaşi limbă şi trasmiţând un singur mesaj către cei care şi-au făcut temele politice, suntem "PARIA SOCIETĂŢII" !
    REVOLUŢIONARI  TREZIŢI-VĂ  PÂNA NU-I PREA TÂRZIU !
Memorat
« Răspunde #737 : Decembrie 04, 2013, 11:39:54 »

DRAGII MEI CAMARAZI DE SUFERINŢĂ

De la începutul acestui mesaj vă informez faptul că, voi rămâne imun la toate atacurile venite din partea " binevoitorilor " de pe acest portal.
    Împreună, facem aceeaşi greşeală de 23 de ani.
    Acuzăm în stânga şi-n dreata pe toţi cei care, în concepţia noastră nu ne fac cinste.
    Şi suntem îndreptăţiţi să ne manifestăm ca atare.
    Dar, din păcate, cadrul legal primează în faţa constatărilor noastre.
    Această situaţie nefericită, când unii au dreptate iar alţii fac legi strâmbe înclinând balanţa către cei nemerituoşi, nu poate fi remediată decât într-un singur mod : MANIFESTAREA ÎN STRADĂ A NEMULŢUMIRILOR NOASTRE !
    Dragii mei camarazi, prin aceeaşi  situaţie cruntă prin care treceţi în prezent, trec şi eu cu familia mea.
    NIMENI, dar NIMENI nu ne doreşte rezolvarea situaţiei noastre, în regim de urgenţă.
    Politicienii, in totalitatea eşicherului politic, îşi rezolvă interesul de grup politic, nicidecum problema celor care le-a oferit LIBERTATEA in 1989.
    Vestea proastă venită din partea Guvernului României este că, în 2014, se vor căuta soluţii pentru punerea în plată a beneficiarilor Legii 341/2004, deposedaţi ilegal de drepturile prevăzute de legea menţionată.
    Legea 283/2011 precum şi OUG 84/2012 nu oferă nici o şansă de rezolvarea situaţiei de faţă.
   NOI REVOLUTIONARII, SUNTEM ÎN PLINĂ CRIZĂ ECONOMICĂ !
    NOI, NU AM IEŞIT DIN ACEASTĂ SITUAŢIE CU TOATĂ CREŞTEREA ANUNŢATĂ .
    Noi, suntem sacrificaţi in avantajul politicienilor de carton.
    NU AVEM ALTĂ REZOLVARE, DECÂT SĂ NE STRIGĂM DISPERAREA ÎN STRADĂ PENTRU ANULAREA LEGII 283 !
    Ştiu că voi primi critici din partea celor care cred că deţin adevarul.
    Nu mă deranjează câtuşi de puţin criticile şi atacurile ce vor veni asupra mea.
    Eu rămân statornic în adevărul creştin si-n educaţia primită, într-un regim militar.
    IUBESC APROAPELE, şi nu iau în seamă, acuzele aduse.
    Nu primim NIMIC în 2014!
    Şi dacă mai continuăm cu aceleaşi personaje arhicunoscute în sens negativ să ne conducă destinele, SUNTEM PIERDUŢI !
    În ceasul de pe urmă vă convoc, la o consfătuire în Bucureşti, pe toţi aceia care mai au curajul să spună adevărul, pentru o rezolvare de criză, a situaţiei în care ne aflăm.
    Dacă nu vom unifica eforturile noastre, a tuturor acelora care dorim acelaşi lucru, vorbind aceeaşi limbă şi trasmiţând un singur mesaj către cei care şi-au făcut temele politice, suntem "PARIA SOCIETĂŢII" !
    REVOLUŢIONARI  TREZIŢI-VĂ  PÂNA NU-I PREA TÂRZIU !

Memorat
« Răspunde #738 : Decembrie 04, 2013, 11:49:32 »

toti cei care au culore politica,trbuiesc exclusi din functiile de conducere,numai asa o noua organizatie a tuturor REVI.va putea fi credibila.
Memorat
« Răspunde #740 : Martie 08, 2014, 19:02:35 »

Multumim pentru document, domnule Doftoreanu!
Memorat
« Răspunde #741 : Martie 08, 2014, 19:07:21 »

Exista pe aceasta lista vreunul care sa nu fi fost " ciripitor ' remarcat al manastirii SECU ?! Cheesy
Memorat
« Răspunde #742 : Martie 08, 2014, 19:21:01 »

E BINE CA A APARUT ACEASTA LISTA CU CONDUCEREA AS ALRUE BV CA DIN CEI 450 DE MEMBRII CARE AU PARTICIPAT LA VOT SA STIE CE AU VOTAT. EU AM POSTAT PAREREA MEA IN LEGATURA CU CONDUCEREA AS LA VIRF, ACUM PE LISTA AVEM TOT CONSILIUL DIRECTOR. AS REV 21 DEC. 89 BV, UREAZA MULT SUCCES TUTUROR. TOTUSI, AS FACE UNELE PRECIZARI, MAI MULT DE JUMATATE DIN LISTA NU-I CUNOASTEM, DIN TOTI MEMBRII FONDATORI NUMAI DOI SUNT PE ACEASTA LISTA TIGOIU TIBERIU MIHAI SI PROF STOICA EMIL, CARE NU SI-A MAI PRESCHIMBAT CERTIFICATUL DE PE LEGEA 42 PE LEGEA 341. VREO SAPTE PERSOANE DIN ACEASTA LISTA SUNT PE LISTA CELEBRA 107 CARE SE AFLA LA PARCHET. MAI AVEM PE LISTA  SI VICEPRESEDINTELE PASARE TRAIAN IOAN, CARE NU-L CUNOASTEM, DIN AUZITE CICA AR FI LUPTAT PE LA PREDEAL, SI DOMNIA SA SE AFLA PE LISTA CELEBRA 107. IN REST SA AUZIM NUMAI DE BINE! GOOD LUCK!
Memorat
« Răspunde #743 : Octombrie 31, 2014, 20:27:48 »

Astăzi este ziua lui Maior Lazăr Dorin.
Aș vrea să-l sun să-i urez "La Mulți Ani", însă nu mai am numărul lui de telefon.
Mă poate ajuta cineva???
Memorat

Blogul lui DOFTOREANU pe www.iuliandoftoreanu.blogspot.com
Blogul lui MAIOR pe www.maiorlazardorin.blogspot.com
Blogul ROMEXTERRA BANK pe www.mkbromexterra.wordpress.com
CREATORII DE IMAGINE - www.maroma.ro
FERMA LU'TATICU - www.facebook.com/FermaLuTaticu
EU - www.facebook.com/iuliandoftoreanu
« Răspunde #744 : Octombrie 31, 2014, 22:20:30 »

SINCER NU-L AM, DAR SUNT PE AICI CARE IL AU!!! DE CIND SI-AU TERMINAT ALEGERILE  AS ALRUE BV (OPT LUNI IN URMA) MARIA SA MARDELA SI ALAIU NU S-AU DUS LA TRIBUNAL SA SE LEGIFEREZE. NOSTALGICI SPUN CA S-AR DA O ADMISTIE SI ATUNCI AR VENI SI MAIOR ACASA, DUPA CARE O SA-L CHEME LA AS SA-L INCORONEZE DIN NOU !!!
Memorat
« Răspunde #745 : Noiembrie 01, 2014, 10:04:10 »

SINCER NU-L AM, DAR SUNT PE AICI CARE IL AU!!! DE CIND SI-AU TERMINAT ALEGERILE  AS ALRUE BV (OPT LUNI IN URMA) MARIA SA MARDELA SI ALAIU NU S-AU DUS LA TRIBUNAL SA SE LEGIFEREZE. NOSTALGICI SPUN CA S-AR DA O ADMISTIE SI ATUNCI AR VENI SI MAIOR ACASA, DUPA CARE O SA-L CHEME LA AS SA-L INCORONEZE DIN NOU !!!

Legea privind aministia si gratierea , dupa cum aparea in presa se referea la pedepsele cu executare pina la 5 ani!
Memorat
« Răspunde #746 : Ianuarie 06, 2019, 15:17:59 »

Cine ar fi crezut ca un subiect cu titlul asta ar putea sa ajunga sa fie abandonat mai mult de patru ani? Nimeni nu-i asa? Iata ca e abandonat ca nu a mai scris nimeni din noiembrie 2014. Foarte ciudat ca nici Doftoreanu nu a mai trecut pe aici. Adica tocmai el care a fost unu dintre primii colaboratori ai lui Maior, cu care s-a cetat de mai multe ori apoi si caruia i-a dat in cap pana la urma. Doftorene Doftorene! Ce asigurari si din partea cui ai primit ca poti sa faci ce vrei fara sa dai socoteala? Articolu publicat azi de Cotidianul trebuie ca te-a facut sa sari din fotoliu ca ars. Daca nu ai aflat inca il copiez eu. Trebe numa sa imi amintesc tipicul postarilor de pe forum asa cum ne-a cerut adminul.
Memorat
« Răspunde #747 : Ianuarie 06, 2019, 15:25:53 »

Duminica, 6 ianuarie 2019 https://www.cotidianul.ro/dezvaluiri-senzationale-in-dosarul-romexterra/?fbclid=IwAR1dN37xWGov4MUGNc5DIYoW0piWfJcoehX9gcD4c-lbKdxRrbWz3KUJWlQ

DEZVĂLUIRI SENZAŢIONALE ÎN DOSARUL „ROMEXTERRA”
Procurorul cerea denunţuri împotriva lui Ponta şi judecătoarei Şerban Mirela

Gravele abuzuri de la DNA Ploieşti şi DNA Oradea nu sînt nici pe departe cazuri izolate. După dezvăluirile procurorului Marius Vlădoianu, căruia procuroarea Mihaela Iorga de la DNA Bucureşti i-a cerut sub ameninţare să facă un denunţ împotriva Olguţei Vasilescu, iată că apare o nouă dovadă uluitoare referitoare la instigarea unui inculpat pentru a face denunţuri false la adresa unei judecătoare şi chiar a lui Victor Ponta!
Dezvăluirea aceasta apare în controversatul Dosar „Romexterra” instrumentat de DNA Braşov, în care Dorin Lazăr Maior, fost deputat PSD şi preşedintele „Blocului Naţional al Revoluţionarilor” este condamnat pentru un presupus şantaj, după ce a dat în vileag o fraudă de sute de miliarde de lei de către conducerea băncii Romexterra din Braşov. Din acest dosar s-a disjuns un altul, în care Florina Maior este acuzată de trafic de influenţă pentru că a refuzat să-şi denunţe soţul!
„MI S-A CERUT DE CĂTRE PROCUROR SĂ FAC DENUNŢ ÎMPOTRIVA ACORDULUI DINTRE DORIN MAIOR ŞI VICTOR PONTA PENTRU DĂRÎMAREA GUVERNULUI”
În 30 mai 2018, la audierile de la Curtea de Apel în dosarul 4753/62/2015, Şerban Iuliu Tiberiu, unul dintre inculpaţi, a făcut cîteva declaraţii şocante în faţa instanţei, acuzîndu-l pe procurorul Cornel David-Deca, şeful DNA-Braşov că i-a cerut să facă un denunţ împotriva lui Victor Ponta şi a lui Dorin Lazăr Maior pentru un presupus acord prin care aceştia ar fi urmărit dărîmarea Guvernului! Inculpatul a fost ameninţat că dacă va refuza va fi condamnat la 7 ani de închisoare, ceea ce – culmea! – s-a şi întîmplat! Iată fila din dosar unde este consemnată declaraţia lui Şerban Iuliu Tiberiu:

Este absolut halucinantă declaraţia lui Şerban Iuliu Tiberiu, dar şi lipsa de reacţie a judecătorului de la Curtea de Apel, care parcă nici n-ar fi auzit-o:
„Întrebare inculpata Maior Florina: Dacă a fost constrîns să declare împotriva soţului dînsei?
Răspuns: Da, şi mi s-a cerut să fac denunţul despre acordul dintre domnul Dorin Maior Lazăr şi domnul Ponta pentru răsturnarea Guvernului şi atunci eu am rîs.
Întrebare avocat Şerban: Dacă avocaţii care au consultat dosarul de lipsire de libertate [au spus că, n.n.] este un dosar fabricat împotriva sa? În ce a constat constrîngerea procurorului de caz?
Răspuns: Da, avocaţii au făcut o asemenea afirmaţie. În legătură cu procurorul Deca, arăt că acesta cînd m-a audiat mi-a spus că în ipoteza în care nu declar ce doreşte dînsul să am grijă că voi rămîne cu condamnarea din dosarul de lipsire de libertate de 7 ani, lucru care s-a şi întîmplat. Procurorul Deca mi-a cerut să intervin pe lîngă inculpatul Costin pentru ca acesta să facă împreună cu mine denunţul împotriva domnului Ponta, omul politic”!
„MI S-A CERUT SĂ FAC DECLARAŢII ÎMPOTRIVA JUDECĂTOAREI ŞERBAN MIRELA”
În orice ţară civilizată, unde funcţionează cu adevărat statul de drept, instanţa trebuia să retrimită dosarul la DNA şi să sesizeze Parchetul în vederea anchetării faptelor demascate de inculpat în cursul audierii. Judecătorul, însă, a rămas insensibil, chiar dacă, în finalul audierii, Şerban Iuliu Tiberiu avea să denunţe şi faptul că acelaşi procuror Cornel David-Deca, şeful DNA-Braşov, i-a cerut să facă un denunţ şi împotriva judecătoarei Şerban Mirela de la Curtea de Apel Braşov, soţia judecătorului Alexandru Şerban, fost vicepreşedinte CSM, fiind ameninţat că va fi arestat pentru refuzul său:

Pasajul acesta din declaraţia lui Şerban Iuliu Tiberiu ar trebui să facă acum obiectul unei anchete din partea CSM şi a Inspecţiei judiciare, întrucît este vorba despre un grav atac asupra independenţei judecătorului:
„Procurorul Deca de asemenea mi-a solicitat să fac declaraţii împotriva doamnei judecător Şerban Mirela cum că inculpatul Lascu ar fi vorbit cu ea iar eu i-am spus că nu cunosc absolut nimic… Eu i-am spus procurorului Deca că nu am fost implicat în nici o chestiune politică, nici un partid politic şi acesta mi- a replicat că mă arestează pentru atitudinea mea”!
Redacţia noastră este şi în posesia „Acordului” la care făcea referire Cornel David-Deca, şeful DNA-Braşov, atunci cînd dorea să obţină un denunţ pentru presupusa intenţie de dărîmare a Guvernului de către Victor Ponta şi Dorin Lazăr Maior. În realitate, este vorba despre cunoscutul „Acord” semnat de mai multe persoane în timpul suspendării lui Traian Băsescu din 2012 şi înaintea alegerilor parlamentare din 2012, prin care se solicita „desfiinţarea structurilor de poliţie politică de tip stalinist şi a instrumentelor politice tip Curtea Constituţională, ANI, DNA, CNSAS etc şi încredinţarea atribuţiilor acestora structurilor statului deja existente”. Semnatarii acestui document au fost:
– Daniel Chiţoiu, co-preşedinte USL
– Victor Viorel Ponta, co-preşedinte USL
– Daniel Constantin, co-preşedinte USL
– Col. (r) Mircea Dogaru, preşedintele SCMD
– Dorin Lazăr Maior, preşedinte Blocul Naţional al Revoluţionarilor.

După cum se vede, acest „Acord” era semnat de 5 persoane, între care trei reprezentau conducerea USL, alianţă formată din PSD, PNL şi PC, iar celelalte reprezentau BNR şi SCMD, însă Cornel David-Deca, şeful DNA-Braşov, i-a ales doar pe Dorin Lazăr Maior şi pe Victor Ponta, deputaţi PSD, pe care i-a considerat „vinovaţi” de intenţia de „dărîmare a Guvernului”, împotriva cărora cerea din partea unui inculpat să facă denunţuri!
Aşadar, avem acum o nouă probă care demonstrează felul în care acţiona însuşi Şeful DNA Braşov, care i-a cerut unui inculpat să facă denunţuri ireale împotriva judecătoarei Şerban Mirela, preşedintelui PSD Victor Ponta şi fostului deputat PSD Dorin Lazăr Maior! Lucuri extrem de grave, care se adaugă celor semnalate la DNA Bucureşti, DNA Ploieşti, DNA Oradea.
Pentru toate aceste acuzaţii trebuie să răspunde atît şeful DNA Laura Codruţa Kovesi, cît şi Procurorul general Augustin Lazăr, căci ei îi aveau în subordine pe şefii structurilor DNA din teritoriu! Cu atît mai şocantă apare astfel declaraţia preşedintelui Klaus Iohannis, care a declarat joi: „Nu voi revoca pe procurorul general Augustin Lazăr. Face o treabă foarte bună acolo. Sunt mulţumit”!
Prin această declaraţie iresponsabilă, preşedintele României nu face altceva decît să demonstreze că a fost şi este susţinătorul abuzurilor DNA din aceşti ani, din moment ce îşi afirmă susţinerea faţă de cei care au condus DNA şi Parchetul general, care au tolerat, la rîndul lor, toate aceste abuzuri care au apărut în spaţiul public.

Ion Spanu
Memorat
« Răspunde #748 : Mai 23, 2020, 14:27:49 »

Si a mai trecut un an. Cinci in total. Maior si-a ispasit pedeapsa si de saptamana asta ii liber. Deocamdata e liniste.
Memorat
« Răspunde #749 : Mai 23, 2020, 14:43:11 »

Pe pagina lui de facebuk am gast o discutie care a inceput in 2018 si a fost reluata acum.
Maior Lazar Dorin şi-a schimbat fotografia de copertă.
www.facebook.com/photo.php?fbid=1573950896049800&set=a.1573950926049797&type=3
21 iulie 2018 •

Gheorghe Ianciuc Un semn de aducere aminte,si multe, multe regrete!!!O grabnica revigorare o asteptam!!!!!B N R ul nu a murit!!!!

Flori Maior BNR’89 exista ! BNR’89 rezista !

Matei Dorel Flori Maior cât v-om trăi BNR nu trebuie să piară, sărut mâna doamna Flori și un salut fratesc si camarederesc domnului Dorin

Flori Maior Matei Dorel ii transmit ! BNR nu va pieri atâta timp cât nu vom uita idealurile din Decembrie ‘89 și forța care ne-a unit și ținut cu bune și cu rele pe toți unii langa alții.

Angelica Boltasu # rezistam , e OK ?

Flori Maior Trebuie ! Cum am rezistat eu , trebuie si Dvs sa rezistați ! Mult a fost , puțin mai este !

Grosu MihaelaTanta Asteptam un semn dragilor !

Florin David Fatu Imi pare bine ca DORIN este liber

Florin David Fatu SPRE STIINTA ALTORA BNR A EXISTAT EXISTA SI VA EXISTA DAR CU O MARE DIFERENTA CA CEI CARE AU FORMAT FEDERALA FEDERATIE ,SAU AUTOEXCLUS PLUS CEI CARE AU FOST LA CIRCUL LUI OPREA ALEX DE LA SIBIU SE STIU CEI CU MUSCA PE CACIULA , BNR NU FACE POLITICA ,LUPTA NUMAI PT REVOLUTIONARI "(REPREZENTANTI SUNT CEI DIN COMITETUL DIRECTOR NU ALTII )

Marin Pirvan Mare om,mare caracter.Te dorim cit mai repede alaturi de noi.Multa sanatate,sarbatori inaltatoare.La revedere camarade....!

Tanasoiu Gheorghe Respect enorm pentru acest OM! Aştept cu încredere în revenirea sa! Multă sănătate, să ai grijă de tine prietene! Te îmbrățișez cu mare drag!

Florin David Fatu BNR exista numai uni au lansat zvonul ca nu mai este

Oprea Ioan Beni Tot inainte mîndri si falnici revulutionerii,că revolutionari de cind s-au nascut si pina au murit au fost .Voi sunteti rivulutinerii.

Groza P Petru Abia aștept să revii în rîndul celor ce au fost o dată ce au eliberat din jugul Comunist, și eram mîndri că sîntem Romăni.De asemenea Oamenii au utat șî doresc șă refacem ce am avut înainte un Om cu caracter și Patriot așa se respectă cu EROII.Doamne ajută.

Enne Stefan Te asteptam...cu multa afectiune !
•   
Alexa Dumitru Așteptăm să ne întâlnim cu Dorin și să
•   
Alexa Dumitru Așteptăm să ne întâlnim cu Dorin și să luptam împreună pentru respectarea drepturilor și a legii 341
•   
Dan Talpos Corect Wili, dar numai sa vrea Dorin sa se mai bage! Nu-l putem obliga fiindca numai el stie prin ce a trecut!
•   
Lefter Ion-Cristian Nota 10!
•   
Matei Dorel Bravo!

Florin David Fatu Eu stiu foarte multe dar nu va spun toate la timpul lor acum astept pe tov BUCUR SA SI DEA DEMISIA PENTRU CA TOT TIMPUL SUSTINEA SA SE DESFINTEZE BNR SI LUI FESAN II SURIDEA IDEIA ASA CUM ESTE GROPARRUL INSTITUTULUI REVOLUTIEI ROMANE

Florin David Fatu Bai BENI mai taxați fleanca vb cam pe nas

Florin David Fatu El a plătit pentru alții

Costica Trandafir Avem nevoie de un reprezentant,,al Revoluționarilor,,noua ne lipsește un om care să ne reprezinte, ne lipsește,,un om puternic,care să duca revoluția Din decembrie 89.acolo unde trebuie, avem nevoie de un președinte al Tuturor Revoluționarilor!Felicitări!

Marin Pirvan Respekt!
Memorat
Pagini: 1 ... 48 49 [50]
Schimbă forumul: