Main Content:

Pagini: 1 2 [3] 4

Regionala Revolutionarilor din MOLDOVA

Răspuns: Regionala Revolutionarilor din MOLDOVA
« Răspunde #30 : Noiembrie 12, 2017, 08:46:06 »

ACUM ȘTIU, :(TOTUL PÂNĂ LA BANI Embarrassed CÂND AM ATINS SUBECTUL,AȘA CU MĂ DUCE PE MINE CAPUL,...ȘI VOI RĂMÂNE CONSECVENT.  DAR ȘI INSUPORT7IL(PE ACEST FORUM)...PTR CĂ NICI UNUL NU AȚI APRECIAT CE SPUN...VĂ INTERSEAZĂ DOAR SĂ RĂMÂNĂ BANI,BĂNUȚI NOȘTRI... Cry Cry :'(CINEVA SPUNEA CĂ ȘI O MONEDĂ DE UN BAN DE AI ÎN BUZUNAR TE APLECĂ DE LA DIRECȚIA DREAPTĂ,CINSTITĂ, CREȘTINĂ  Angry Angry >:(TOȚI SUNTEM LA FEL...SPUNEM CĂ TREABA CU LĂCOMIA E ANACRONICĂ.DAR LACOMIA ESTE UN PĂCAT CARE DEZUMANIZEAZĂ ȘI SATANIZEAZĂ...NU MAI SPUN NIMIC Lips sealed Lips sealed Lips sealed Lips sealed Cry Cry Cry Cry
Personal, 'suport mult si multe'...dar...nu este imperios sa va inteleaga toata lumea "consecventa"...si '' sa va aprecieze "spunerili" '' !!!
Memorat
« Răspunde #31 : Noiembrie 12, 2017, 09:04:27 »

AM SĂ MĂ ABȚIN Lips sealed Lips sealed :-XSCUZAȚI-MĂ...POATE MĂ LECUIESC ȘI FĂRĂ CURA DE NOMOL DE LA TE...PARDON DE LA FORUM... PORTALUL REVO....NU MAI ZIC DE TĂRÂȚE ȘI PORK Angry
Memorat
« Răspunde #32 : Noiembrie 12, 2017, 09:10:56 »

AM SĂ MĂ ABȚIN Lips sealed Lips sealed :-XSCUZAȚI-MĂ...POATE MĂ LECUIESC ȘI FĂRĂ CURA DE NOMOL DE LA TE...PARDON DE LA FORUM... PORTALUL REVO....NU MAI ZIC DE TĂRÂȚE ȘI PORK Angry
Daca aveti de vanzare...sunt direct interesat ("doar daca a fost hranit cu tarate"  Wink)...!!!  Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #33 : Noiembrie 12, 2017, 09:18:00 »

Pana la 'Domnul'...incercati la un medic de specialitate...!!!
Memorat
« Răspunde #34 : Noiembrie 12, 2017, 10:05:39 »

CUM SĂ SPUN LA PSIHOLOG...CĂ AM FOLOSIT UN ANUME ,,NĂMOL,,...PRECIS ZICE CĂS INCURABIL  Shocked Roll Eyes Shocked Roll Eyes Shocked ::)IAR LA DOMNU TRE SĂ TE DUCI CU CEVA ÎN,,TRĂISTUȚA CU PĂCATE,, ALT FEL CÂND TE ÎNTREABĂ DE FOSTUL ,,DOMICILIU, DE SUB CARPAȚI,,VA ZICE= SFINTE PETRE ĂSTAI,, SUSPECT,,... ,ÎL PUNEM PE FÂȘIA DINTRE IAD ȘI RAI ÎN VEȘNICĂ CERCETARE  Smiley
Memorat
« Răspunde #35 : Noiembrie 12, 2017, 10:31:36 »

APROPO DE ,,OBÂRȘIE,,NU AM VRUT SĂ ADUC NICI O DENIGRARE...DAR UN ISTORIC ÎNCĂ ÎN VIAȚĂ LA 101 ANI SPUNE ÎNTR UNA DIN ULTIMILE CĂRȚI CĂ ROMANI AU DEMOLAT ,,VOLUNTAR,,PODUL DE LA ADAMCLISI,DEOARECE AUTOHTONI,,CEI MAI VITEJI DINTRE...,,TRECEAU ÎN LEGIUNILE DE LA SUD LA,, ȘHOPPING,,...CU Ș DE LA ȘUTEALĂ :)ȘI NU MAI FĂCEAU FAȚĂ ,...NICI ROMANI...NICI AUTOHTONI...
Memorat
« Răspunde #36 : Noiembrie 12, 2017, 10:39:25 »

CUM SĂ SPUN LA PSIHOLOG...CĂ AM FOLOSIT UN ANUME ,,NĂMOL,,...PRECIS ZICE CĂS INCURABIL  Shocked Roll Eyes Shocked Roll Eyes Shocked ::)IAR LA DOMNU TRE SĂ TE DUCI CU CEVA ÎN,,TRĂISTUȚA CU PĂCATE,, ALT FEL CÂND TE ÎNTREABĂ DE FOSTUL ,,DOMICILIU, DE SUB CARPAȚI,,VA ZICE= SFINTE PETRE ĂSTAI,, SUSPECT,,... ,ÎL PUNEM PE FÂȘIA DINTRE IAD ȘI RAI ÎN VEȘNICĂ CERCETARE  Smiley
Nea' Valerica...n-am cum sa fiu "suspect...pe fasie"...din moment ce...EU SUNT :

https://www.youtube.com/watch?v=_c4DzjEG6hY
Memorat
« Răspunde #37 : Noiembrie 12, 2017, 10:43:29 »

APROPO DE ,,OBÂRȘIE,,NU AM VRUT SĂ ADUC NICI O DENIGRARE...DAR UN ISTORIC ÎNCĂ ÎN VIAȚĂ LA 101 ANI SPUNE ÎNTR UNA DIN ULTIMILE CĂRȚI CĂ ROMANI AU DEMOLAT ,,VOLUNTAR,,PODUL DE LA ADAMCLISI,DEOARECE AUTOHTONI,,CEI MAI VITEJI DINTRE...,,TRECEAU ÎN LEGIUNILE DE LA SUD LA,, ȘHOPPING,,...CU Ș DE LA ȘUTEALĂ :)ȘI NU MAI FĂCEAU FAȚĂ ,...NICI ROMANI...NICI AUTOHTONI...
Nu va avatajeaza...incoerenta...in gandire  sau exprimare !!!
Memorat
« Răspunde #38 : Noiembrie 12, 2017, 10:45:43 »

Scuze...pentru un "n" lipsa...
Memorat
« Răspunde #39 : Noiembrie 12, 2017, 11:45:37 »

AIA CU PISICOLGUL Cheesy ȘI DOMNUL E DESPRE MINE...ȘI INDIFERENT DE ,,REPARTIȚIE,, SPER SĂ AM ,,ÎNTREVEDERE,,HAZLIE... ,,DINCOLO,,.SIGUR,,BUNUL,,ARE UMOR...ATÂT CÂT SE SPUNE DE ,,ACOLO,, ...CĂ ESTE VIAȚĂ VEȘNICĂ...DECI NU E OMOR E UMOR... Cheesy.NU MĂ ADRESEZ CUIVA ,ZIC ÎN GENERAL. NU VREU SĂ MĂ CERT,MĂ MÂHNEȘTE...VORBIM ȘI NOI.IAR POSTAREA  A DOUĂ ,ESTE O REITERARE A VORBELOR LUI  N DJUVARA CARE, BĂNUESC CĂ AU CEVA ,,IZVOARE HISTORICE,,...DACĂ SPUNEȚI ATÂT DE,,INCOERENȚA,,MEA Huh ???SAU ÎȚI FI TAMAN PISICOLG...  Cheesy Cheesy Cheesy DAR DE E REALĂ POVESTEA CU ,,TERMOPANUL ȘI TOPORUL,,...CRED CĂ SUNTEȚI PERFEC SĂNĂTOS ȘI NORMAL Wink SĂ VĂD ACUM CÂT DE CONTODIENT VEȚI FII (AȘ DORI CA ASTA SĂ FIE TESTUL DESPRE UMOR)
Memorat
« Răspunde #40 : Noiembrie 12, 2017, 11:59:43 »

AIA CU PISICOLGUL Cheesy ȘI DOMNUL E DESPRE MINE...ȘI INDIFERENT DE ,,REPARTIȚIE,, SPER SĂ AM ,,ÎNTREVEDERE,,HAZLIE... ,,DINCOLO,,.SIGUR,,BUNUL,,ARE UMOR...ATÂT CÂT SE SPUNE DE ,,ACOLO,, ...CĂ ESTE VIAȚĂ VEȘNICĂ...DECI NU E OMOR E UMOR... Cheesy.NU MĂ ADRESEZ CUIVA ,ZIC ÎN GENERAL. NU VREU SĂ MĂ CERT,MĂ MÂHNEȘTE...VORBIM ȘI NOI.IAR POSTAREA  A DOUĂ ,ESTE O REITERARE A VORBELOR LUI  N DJUVARA CARE, BĂNUESC CĂ AU CEVA ,,IZVOARE HISTORICE,,...DACĂ SPUNEȚI ATÂT DE,,INCOERENȚA,,MEA Huh ???SAU ÎȚI FI TAMAN PISICOLG...  Cheesy Cheesy Cheesy DAR DE E REALĂ POVESTEA CU ,,TERMOPANUL ȘI TOPORUL,,...CRED CĂ SUNTEȚI PERFEC SĂNĂTOS ȘI NORMAL Wink SĂ VĂD ACUM CÂT DE CONTODIENT VEȚI FII (AȘ DORI CA ASTA SĂ FIE TESTUL DESPRE UMOR)
1. Este reala 100 % ... dar...cum am descris faptele...NU MA REPET !!!
2. NICI SANATOS NU PREA SUNT...NICI..."PERFEC" NORMAL !!!
3. Pentru alte lamuriri...0741541288...Va multumim pt. intelegere !!!  Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #41 : Noiembrie 12, 2017, 13:01:34 »

CÂTA SINCERITATE ȘI TREI EMOTICOANE CU GURA LU ILIESCU( SAU CUM SE ZICE UNIUNEA GURĂ-URECHI)...AȘA TRE SĂ FIM ,SĂ AJUNGEM ...,UNDE,, NU E ÎNTRISTARE NICI SUSPIN,,...TE ASIGUR CĂ COLEA SUS E, PENTRU ,,VESELI,,...CARE AU DAT CU BARDA ÎN TATA ȘI ALȚI,,DEMOLATORI DE SEDII Tongue Tongue Tongue Tongue
Memorat
« Răspunde #42 : Noiembrie 12, 2017, 13:19:08 »

CÂTA SINCERITATE ȘI TREI EMOTICOANE CU GURA LU ILIESCU( SAU CUM SE ZICE UNIUNEA GURĂ-URECHI)...AȘA TRE SĂ FIM ,SĂ AJUNGEM ...,UNDE,, NU E ÎNTRISTARE NICI SUSPIN,,...TE ASIGUR CĂ COLEA SUS E, PENTRU ,,VESELI,,...CARE AU DAT CU BARDA ÎN TATA ȘI ALȚI,,DEMOLATORI DE SEDII Tongue Tongue Tongue Tongue
Nu am ce cauta acolo...din moment ce sunt de dincolo...!!!  Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #43 : Noiembrie 12, 2017, 16:38:28 »

NU TE ÎNTRECE CU GLUMA :)IADUL TRADIȚIONAL CU SMOALĂ A FALIMENTAT  ;)ȚIȚEIU E TOT MAI SCUMP Cheesy Cheesy Cheesy ACUM SUNT DOUĂ Shocked UNUL CU URANIU ÎMBOGĂȚIT PTR VIPURI ȘI ALTUL MAI OLTENESC PE BAZĂ DE COCENI PTR PULIME,VORBA CU CODRIN ȘTEFĂNESCU PTR CEI SĂRACI...AȘA CĂ FĂ ROST CERTIFICAT DE VEDETĂ,CĂ ALTFEL TE COC DRACI LA FOC MIC Cheesy Cheesy Cheesy
Memorat
« Răspunde #44 : Noiembrie 12, 2017, 23:21:30 »

NU TE ÎNTRECE CU GLUMA SmileyIADUL TRADIȚIONAL CU SMOALĂ A FALIMENTAT  ;)ȚIȚEIU E TOT MAI SCUMP Cheesy Cheesy Cheesy ACUM SUNT DOUĂ Shocked UNUL CU URANIU ÎMBOGĂȚIT PTR VIPURI ȘI ALTUL MAI OLTENESC PE BAZĂ DE COCENI PTR PULIME,VORBA CU CODRIN ȘTEFĂNESCU PTR CEI SĂRACI...AȘA CĂ FĂ ROST CERTIFICAT DE VEDETĂ,CĂ ALTFEL TE COC DRACI LA FOC MIC Cheesy Cheesy Cheesy
Nea' Valerica, n-ai inteles...!!!  ''Supusii mei (aia micii, de care 'faci pomenire'...  Wink) fac si intretin focul.....cu "material lemnos...ca d-aia (nu Domnul Ministru...) avem topoare"...!!!''  Grin Grin Grin
Memorat
Pagini: 1 2 [3] 4
Schimbă forumul: