Main Content:

Pagini: 1 2 3 [4]

Regionala Revolutionarilor din MOLDOVA

Răspuns: Regionala Revolutionarilor din MOLDOVA
« Răspunde #45 : Noiembrie 13, 2017, 21:26:21 »

AAAAAA ;)D-AIA,A CĂZUT VICTIMĂ UȘA SEDIULUI...,,MICI FOCHIȘTI,,STRIGAU VREM LEMNE...LUCICÂÂÂÂ Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy...DA PE ,,CRAIȘOR,,CÂND ÎL FELIEZI CU DRUJBA,VEZI SĂ REGLEZI SUBȚIRE ,,SĂ AJUNGĂ LA TOATĂ LUMEA,, Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Memorat
« Răspunde #46 : Noiembrie 14, 2017, 03:25:28 »

AAAAAA ;)D-AIA,A CĂZUT VICTIMĂ UȘA SEDIULUI...,,MICI FOCHIȘTI,,STRIGAU VREM LEMNE...LUCICÂÂÂÂ Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy...DA PE ,,CRAIȘOR,,CÂND ÎL FELIEZI CU DRUJBA,VEZI SĂ REGLEZI SUBȚIRE ,,SĂ AJUNGĂ LA TOATĂ LUMEA,, Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Domnule Valerica...avem centrale pe gaz (gestionat si vandut de catre francezi... Shocked Grin )... Dar, nepunand ghilimelele de rigoare...''...DA PE ,,CRAIȘOR,,CÂND ÎL FELIEZI CU DRUJBA,VEZI SĂ REGLEZI SUBȚIRE...'', unii "binevoitori" m-ar putea suspecta ca sunt capabil sa comit anumite fapte antisociale... Drujbe am...dar nu le fosesc eu...nu ma pricep...!!! In copilarie nu am invatat decat sa cant la pian... !!!  Grin Grin Grin  Ai dorit sa fii simpatic, banuiesc si sper...''dar mi-a ramas in cap..."aia cu mamele"...''
Memorat
« Răspunde #47 : Noiembrie 14, 2017, 15:59:21 »

AȘA INSIȘTI...PE POSTAREA AIA CU ,,MAMELE,,...BINE Sad AM SĂ VĂ SPUN LA TOȚI,DAR ÎNȚELEGEȚI-MĂ ȘI NU MAI VORBIM DESPRE ASTA :(ÎNTRADEVĂR ME-O ASUM.DAR VĂ JUR CĂ DUPĂ POSTAREA ACEIA,...AM TRĂIT DRAMA VIEȚI MELE, PE 22 IAN 2015 MAMA A...PLECAT Cry
Memorat
« Răspunde #48 : Noiembrie 14, 2017, 16:03:17 »

AȘA INSIȘTI...PE POSTAREA AIA CU ,,MAMELE,,...BINE Sad AM SĂ VĂ SPUN LA TOȚI,DAR ÎNȚELEGEȚI-MĂ ȘI NU MAI VORBIM DESPRE ASTA :(ÎNTRADEVĂR ME-O ASUM.DAR VĂ JUR CĂ DUPĂ POSTAREA ACEIA,...AM TRĂIT DRAMA VIEȚI MELE, PE 22 IAN 2015 MAMA A...PLECAT Cry
Dumnezeu sa o odihneasca !!!
Memorat
« Răspunde #49 : Noiembrie 14, 2017, 16:05:18 »

SCUZE PENTRU POSTAREA CU DRUJBA ...TOATĂ LUMEA ȘTIE CĂ SUNTEȚI DOAR UN,,TĂIETOR DE LEMNE NORMAL,,...CU PIANUL
Memorat
« Răspunde #50 : Noiembrie 14, 2017, 16:14:08 »

SCUZE PENTRU POSTAREA CU DRUJBA ...TOATĂ LUMEA ȘTIE CĂ SUNTEȚI DOAR UN,,TĂIETOR DE LEMNE NORMAL,,...CU PIANUL
Grin Grin Grin  Va multumesc (in Romana, ca sa mi fie vreun dubiu  Wink ) si imi cer la randu-mi scuze, daca (poate) am "sarit calul" in postarile ce v-au vizat.
Memorat
Pagini: 1 2 3 [4]
Schimbă forumul: