Main Content:

Pagini: [1]

LOC DE SCANDAL (pentru frustrari de tot felu si rafuieri) tata shreck VS.bambilc

• judecator
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • cand eu am fost! voi unde erati?
  • Vezi Profilul

DRAGIMEI AM CREAT ACEST TOPIC SA VA PUTEI BALACARI IN LINISTE SI SA VA MASURATI IN MUSCHI
Memorat

'Only the dead have see the end of war.' Plato'
Răspuns: LOC DE SCANDAL (pentru frustrari de tot felu si rafuieri) VS.bambilc
« Răspunde #1 : Octombrie 24, 2014, 17:44:26 »

Daca citeai tot portalul vedeai ca mai exsita un topic "LOC DE BALACARELI"" ASA AI MAI CREAT O DIVERSIUNE  Shocked Huh Shocked
Memorat
  • judecator
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Daca citeai tot portalul vedeai ca mai exsita un topic "LOC DE BALACARELI"" ASA AI MAI CREAT O DIVERSIUNE  Shocked Huh Shocked
GRESIT!! gresit nu creez nici o diversiune dar mam cam saturat sa vad pe portal pe fiecare topic cum se injura se balacaresc.... sau cum se masoara in muschi.si cred ca sunt lucruri mai serioase si mai dureroase decat luptele de fara sfarsit de cocosei!!!
Memorat

• bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns
« Răspunde #3 : Octombrie 24, 2014, 18:08:47 »

V..A are dreptate, judecatorule. Ai creat degeaba topical pt ca eu cam lichidez pe aici si-o iau frumusel spre Atlantic si peste el. Te las cu nesimtiti tai din BMV. Ai timp sa-i reeduci pana revin in Ro, desi, tinand cont de cat de prosti si rau intentionati sunt, ai sanse min de reusita. Poate cu socuri electrice.
Stergeti topical, dle admin, pt ca eu n-am sa m tastez.
Memorat
  • judecator
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

V..A are dreptate, judecatorule. Ai creat degeaba topical pt ca eu cam lichidez pe aici si-o iau frumusel spre Atlantic si peste el. Te las cu nesimtiti tai din BMV. Ai timp sa-i reeduci pana revin in Ro, desi, tinand cont de cat de prosti si rau intentionati sunt, ai sanse min de reusita. Poate cu socuri electrice.
Stergeti topical, dle admin, pt ca eu n-am sa m tastez.

BAMBILICI!! TE AM RUGAT SA TERMINI BALACAREALA! PE TOPICUL ANUNTURI DAR VAD CA TU CONTINUI CHIAR NU POTI SA TE ABTII SAU, ITI CREAZA ADRELALINA, SA TE TOT SICANEZI CU BOACA? am o propunere, il aduc eu pe BOACA LA IASI SI VA INTALNITI FATA IN FATA SI REZOLVATI PT: TOT DEAUNA CONFLICTUL SI SURPLUSU DE ADRELALINA, CA CHIAR NE AM SATURAT DE EXAGERARILE VOASTRE PE ACELASI SUBIECT SI PREDICAT!!!
Memorat

• bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns:
« Răspunde #5 : Octombrie 25, 2014, 09:45:25 »

Mie-mi face placere sa tratez cu un judecator rev, pt ca trebuie sa fie corect, deci impartial in judecati. Deci, dle jude, care sunt exagerarile mele "pe acelasi subiect si predicat"? Mergi mataluta la topical Asociaţia Luptătorilor, Răniţilor şi Urmaşii Eroilor „Braşov Decembrie 1989”, in subtopicul "cine sunt ei? Demi.Petrascu.si Boanca ce au facut la revolutie?", adica acasuca la voi, in BMV si imi explicit acolo, pe-ndelete, ce exagerari am tastat eu. Dar, daca iti voi demo ca am apreciat corect faptele si situatiile, iti dai demisia din functia de jude si te angajazi portar la trebunl? Sa te vad.
Memorat
Pagini: [1]
Schimbă forumul: