Main Content:

Pagini: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 70

PROBE SI DOCUMENTE

Răspuns: PROBE SI DOCUMENTE
« Răspunde #840 : Ianuarie 14, 2014, 22:44:39 »

Si cum ramîne, care dintre ei este bambilici? Ion sau Ioan? Nesimtitii 21-BV-3+1 s-au inflamat de nu mai încapeau pe la colturile portalului. Pai bine boca este frumos ce cacînd, virgula mîncînd caca mare si mult cu ajutorul lui ef 69? Cum ramîne cu Semi confirma? Daca Semi v-a bagat la înaintare sa suporte consecintele. Iosif Ghe. nu crezi ca se impune o banare a celor doi locotenenti portorici? Limitati si marginali, mai draga Cheesy
Memorat
  • maya
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #841 : Ianuarie 14, 2014, 23:32:39 »

Si cum ramîne, care dintre ei este bambilici? Ion sau Ioan? Nesimtitii 21-BV-3+1 s-au inflamat de nu mai încapeau pe la colturile portalului. Pai bine boca este frumos ce cacînd, virgula mîncînd caca mare si mult cu ajutorul lui ef 69? Cum ramîne cu Semi confirma? Daca Semi v-a bagat la înaintare sa suporte consecintele. Iosif Ghe. nu crezi ca se impune o banare a celor doi locotenenti portorici? Limitati si marginali, mai draga Cheesy

ESTE VORBA DESPRE :

http://www.sspr.gov.ro/index.php?cautare
   MOISE  ION

Tata:TUDOR
Mama:VIORICA
Data si locul nasterii:1955-10-06/OLT
Calitate de:Remarcat

SA INTELEG CA AI PRIMIT ORDIN DE A CERE BANAREA? STIM CA DERANJEAZA SUBIECTUL , SITUATIA REALA A REVOLUTIONARILOR ,DAR ACEASTA SITUATIE SE VA PREZENTA TUTUROR INSTITUTIILOR ABILITATE ...FIE CA PLACE , FIE CA NU VA PLACE ! SECURISTILOR ...TU ,NOR SI BAMBILICI SUNTETI DESTABILIZATORII PORTALULUI SI PRIN ACTIUNIILE VOASTRE DEZBINATI INTREAGA MISCARE REVOLUTIONARA !
Memorat
« Răspunde #842 : Ianuarie 14, 2014, 23:46:59 »

HAI SICTIR PERJULE!
Memorat
  • maya
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #843 : Ianuarie 14, 2014, 23:59:42 »

HAI SICTIR PERJULE!
Hai sictir ca berea-i scumpa ,securistule de serviciu...pupin-pontistule si pupin-crinistule ...din cauza unuia ca tine miscarea revolutionara are de suferit...asta e nemultumirea voastra ca s-a inceput aflarea adevarului si nu suportati ...ca vreti ca nu vreti ,adevarul va triumfa ...voi sunteti niste mizerii umane care o sa fiti aruncati la gunoi de societate ...
PS: am crezut ca esti mai cu minte dar m-am inselat ,esti un securist prost ...cum erau militienii pe vremea lui Ceasca ...
Grin
Memorat
  • maya
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #844 : Ianuarie 15, 2014, 00:02:44 »

PENTRU fostul SS Puiu Nicolae FESAN si pentru "sustinatorii" dumnealui : Stim sigur ca si dvs, direct si sustinatorii, urmariti pas cu pas ceea ce  facem. DE ACEEA VA SOLICITAM INCA O DATA : DATI RASPUNS LA INTREBAREA NOASTRA : CAT ATI FOST SECRETAR DE STAT, DE CE NU ATI CONTINUAT PRESCHIMBAREA CERTIFICATELOR PENTRU O PARTE DINTRE PERSOANELE CARORA
 LE CONSTATATI IN COMISIA SSPR, FAPTUL CA INDEPLINEAU CONDITIILE LEGALE ? INAINTATI PROPUNERILE LA CPRD SI ACEASTA LE REFUZA ORI NU ERATI LASAT SA LE INAINTATI? VARIANTA A DOUA : DIN MOTIVE DE INTERES MATERIAL? SAU ERATI SANTAJAT SI AMENINTAT DE GASCA ROSIE CARE VA AVEA LA MANA CU MISMASURILE FACUTE PANA ATUNCI SI CU SITUATIA RETINUTILOR-NERETINUTILOR DIN SIBIU ...VA SOLICITAM IMPERIOS acest RASPUNS : pentru a nu lasa loc de interpretare fata de cele doua "ziceri" ale dumneavoastra, respectiv : "sa mor io" si "nu dau cinstea pe rusine"! In fapt prin raspunsul CORECT PE CARE IL VETI DA la aceasta intrebare veti face dovada ca aceste "ziceri" va caracterizeaza sau, ca au fost simple sintagme politice!SUNTEM MAI MULT CA SIGURI CA ACESTE SINTAGME AU FOST POLITICE ...DOMNIA VOASTRA IN VIATA REALA NU AVETI CARACTER ...VA CUNOASTEM SI PE DVS SI PE CEI APROPIATI DOMNIEI VOASTRE ...CA DE ACEEA SE SPUNE "CINE SE ASEAMANA SE ADUNA"... ASTEPTAM CU NERABDARE RASPUNSUL DUMNEAVOASTRA! Indemnam sustinatorii sa va calauzeasca pasii in a va determina sa PREZENTATI ADEVARUL care nu va poate cauza decat, acceptand tacit sau nu, cea de a doua varianta.

HAI DUTE REPEDE CA BUBICO SI DA-I VESTEA FOSTULUI UTC-IST... Kiss
Memorat
« Răspunde #845 : Ianuarie 15, 2014, 00:15:39 »

HAI SICTIR PERJULE!
Hai sictir ca berea-i scumpa ,securistule de serviciu...pupin-pontistule si pupin-crinistule ...din cauza unuia ca tine miscarea revolutionara are de suferit...asta e nemultumirea voastra ca s-a inceput aflarea adevarului si nu suportati ...ca vreti ca nu vreti ,adevarul va triumfa ...voi sunteti niste mizerii umane care o sa fiti aruncati la gunoi de societate ...
PS: am crezut ca esti mai cu minte dar m-am inselat ,esti un securist prost ...cum erau militienii pe vremea lui Ceasca ...
Grin

Maya-Perju ai un link de studiat,cum a devenit Perju revolutionar , copiii lui Magda Rotaru si familiile ( sot, sotie, copii)revolutionare din Ploiesti!
http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=405.0
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #846 : Ianuarie 15, 2014, 02:42:53 »

De ce sa-i baneze? Sa poata pretinde maya ca nu vrem aflarea adevarului? Lasa-i ca sunt buni de papagali pe fourm. Mai spun o prostie, ne mai distram, mai uitam ca din cauza si cu ajutorul lor avem indemnizatiile taiate.
Poate reuseste careva sa ma enerveze in asa masura incat sa ma determine sa ma apuc sa caut printre postarile mele din timpul in care pedelizdimea era la putere, sa le pun in paralel cu altele, de dupa ce a fost alungata de la bucate, ca sa demonstrez ca am avut continu, indiferent de putere, aceeasi atitudine, in sprijinul aflarii adevarului, a eliminariiimpostorilor, a respecatrii prevederilor Legii 341 din 2004 etc. Ei cred ca-i pot minti pe majoritatea, care au doar lecturi mai recente pe forum, sperand sa nu-i determine nimeni si nimic sa citeasca mai din urma. De exemplu maya, se preface ca nu stie nimic de luptele care s-au dat cu impostorul dezinformator Perju spre finalul primului forum. Se preface ca nu stie cine au fost primii care au strans date si au dovedit ca tocmai cei care se dadeau mari luptatori pentru drepturile revolutionarilor erau niste hoti de cea mai mizerabila speta. In general, toti infractorii doresc sa nu se stie si pentru aceasta vor ca informatia despre ei si faptele lor sa nu fie pastrata. De aceea urasc netul, protalul si froumul in special.
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #847 : Ianuarie 15, 2014, 15:56:07 »

Nu va suparati,indiferent cine ar fi Maya sau in spatele ei,eu vreau sa spun ca tind sa-i dau dreptate si daca vrem sa aflam adevarul si se vrea a face dreptate pana la capat trebuie sa accepta orice pareri si vorbe iar noi sa tragem concluziile ca de asta avem cap pe umeri.
Am spus ca tind sa-i dau dreptate?nu tind chiar ii dau dreptate pentru ca pana sa plece de la sspr,fesan a scos si aprobat dosarele cu dedicatie de la partid sau pe care le-a vrut el si marea majoritate au fost pusi intr-o cutie la pastrare.Chiar daca n-am lucrat acolo lumea mai afla cate ceva ca de asta peretii au ochi si urechi si daca aduni informatiile si le pui cap la cap putem da de adevar.Bine-nteles daca se vrea.
Oare de ce n-am da crezare si altor persoane si musai trebuie  sa credem numai pe cei care vor sa ne abureasca?
P.S. Nu credeti ca ceea ce face Maya,(munca neplatita)mai devreme sau mai tarziu ne poate fi de folos unora dintre noi?
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #848 : Ianuarie 15, 2014, 16:10:19 »

Munca mayei este de acoperire a unui cerc mai extins de infractiuni decat cel cercetat de DNA in cazul Costin & Co. Iar de crezut nu trebuie sa crezi pe nimeni pe cuvant. Verifica singur, abia dupa aceea poti acorda credit cuiva. Peretii pot avea si au ochi si urechi, dar mai conteaza si mediul de transmitere a informatiei. Deci observa si ananlizeaza cine-ti mijloceste accesul la informatie, cine-ti livreaza ceea ce ar fi vazut si auzit peretii.
Memorat
« Răspunde #849 : Ianuarie 15, 2014, 16:55:19 »

MOISE    ION    AS."BRASOV DECEMBRIE 1989"    OLT    06.10.55    VIORICA    TUDOR    4502    LU
MOISE    JANE    AS."BRASOV DECEMBRIE 1989"    OLT    07.05.54    VIORICA    TUDOR

DOMNULE GHEORGHE IOSIF, PUTETI SA-MI FACILITATI O INTILNIRE CU DOMNUL MOISE ION ?
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #850 : Ianuarie 17, 2014, 22:15:01 »

Eu sunt Gheorghe Iosif (ca tot o bruiati cu ideea aceasta). Deci iti raspund:
- Pot sa-ti facilitez o intalnire cu dl Moise Ion, dar trebuie sa-ti ceri m intai scz pt ca l-ai acuzat pe dl Bambilici ca ar putea fi atat de batran, albit si cu burta. I-ai adus prejudicii incomensurabile, pt ca i-ai stricat relatia cu cotoroanta din Hermnstadt. Cum care coto? Aia a voastra, de la congresul impostorilor, ai uitat? Se visa si el un intretinut, sa nu m munceasca toata viata, nu sa-si ia lumea in cap, sa treaca oceanul pt o bucata de paine. Daca nu-i stricai susta, o lua de nevasta si nu m avea probleme toata viata: dna senatoare in sus, dna senatoare in jos, pu, pu, pu si ar fi avut de toate. Unde m pui ca nu ar fi avut senatoarea pe cap decat in week, pt ca ea ar fi trebuit sa fie in... bucale... in rest. Da... Mda... Canada e departe. Totusi, cu clontoasa-n pat...? Hai, gata cu cosmarurile. Iti ceri scz de la Bambilici, ai facilitatea, Nu, incearca directr la el si ai sa vezi tu.
Memorat
« Răspunde #851 : Ianuarie 17, 2014, 22:37:35 »

Eu sunt Gheorghe Iosif (ca tot o bruiati cu ideea aceasta). Deci iti raspund:
- Pot sa-ti facilitez o intalnire cu dl Moise Ion, dar trebuie sa-ti ceri m intai scz pt ca l-ai acuzat pe dl Bambilici ca ar putea fi atat de batran, albit si cu burta. I-ai adus prejudicii incomensurabile, pt ca i-ai stricat relatia cu cotoroanta din Hermnstadt. Cum care coto? Aia a voastra, de la congresul impostorilor, ai uitat? Se visa si el un intretinut, sa nu m munceasca toata viata, nu sa-si ia lumea in cap, sa treaca oceanul pt o bucata de paine. Daca nu-i stricai susta, o lua de nevasta si nu m avea probleme toata viata: dna senatoare in sus, dna senatoare in jos, pu, pu, pu si ar fi avut de toate. Unde m pui ca nu ar fi avut senatoarea pe cap decat in week, pt ca ea ar fi trebuit sa fie in... bucale... in rest. Da... Mda... Canada e departe. Totusi, cu clontoasa-n pat...? Hai, gata cu cosmarurile. Iti ceri scz de la Bambilici, ai facilitatea, Nu, incearca directr la el si ai sa vezi tu.

Doua intrebari: SI tu esti Gheorghe Iosif? Tu esti SI Gheorghe Iosif?  Cheesy Cheesy Cheesy
Memorat

That's why you're here, isn't it?
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #852 : Ianuarie 17, 2014, 23:58:50 »

Cred ca trebuie sa-i intrebi pe BMV-isti. Ei stiu totul, pot totul. Ideal ar fi sa fiu si unul si celalalt. Ia-o pe asta.
Memorat
« Răspunde #853 : Ianuarie 17, 2014, 23:59:53 »

Cred ca trebuie sa-i intrebi pe BMV-isti. Ei stiu totul, pot totul. Ideal ar fi sa fiu si unul si celalalt. Ia-o pe asta.

Idealul cui?  Grin
Memorat

That's why you're here, isn't it?
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #854 : Ianuarie 18, 2014, 00:12:25 »

A trei. Dar nu e ca in Cei trei muschetari, care erau patru, e ca in viata, am m ramas doi.
Memorat
Pagini: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 70
Schimbă forumul: