Main Content:

Pagini: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 70

PROBE SI DOCUMENTE

Răspuns: PROBE SI DOCUMENTE
« Răspunde #960 : Septembrie 09, 2014, 13:28:04 »

Mai milogule impostor, diploma am postat-o pentru a nu lasa loc de interpretari sau speculatii. N-am afirmat ca este diploma mea. Am rugat un prieten sa-mi dea o scanare. Daca esti atît de curios cum arata, roaga-ti seful escroc si santajist sa-ti arate diploma lui originala. Nu stiu la cine faci aluzie, dar acum ti-ai dat pe fata caracterul de fost turnaret - informaret cu sifonul la baie. Securim, securim, limbim si sugem în continuare. Imi pun insa o întrebare. Sifonarule esti in posesia unei astfel de diploma? Ce remarcari ai avut? Cu boschetul la ciordeala?

PS Scopul vostru este de a face spam si a întrerupe sirul dezvaluirilor cu probe din ultimul timp.
Memorat
« Răspunde #961 : Septembrie 09, 2014, 13:42:57 »

SCOPUL TAU E SA FI JIGODIE , ASTA AI FOST TOATA VIATA SI CIND SCOTI LA IVEALA O JIGODIE, AIA NU INSEAMNA SIFONAR ! TU ESTI UN PUIUT DE SECURIST CARE TE-AI DESCONSPIRAT DE ATITEA ORI, DE CE NU AI DIPLOMA AIA DIN 21?! NU AVEA CUM SA TI-IO SEMNEZE CRIMINALUL ILICI CA SI EL A APARUT DUPA, ODATA CU TINE ! UNDE TE AFLAI IN 21 DEC. 1989 PRAMATIE CEAUSISTA?Huh??
Memorat
« Răspunde #962 : Septembrie 09, 2014, 13:57:25 »

SCOPUL TAU E SA FI JIGODIE , ASTA AI FOST TOATA VIATA SI CIND SCOTI LA IVEALA O JIGODIE, AIA NU INSEAMNA SIFONAR ! TU ESTI UN PUIUT DE SECURIST CARE TE-AI DESCONSPIRAT DE ATITEA ORI, DE CE NU AI DIPLOMA AIA DIN 21?! NU AVEA CUM SA TI-IO SEMNEZE CRIMINALUL ILICI CA SI EL A APARUT DUPA, ODATA CU TINE ! UNDE TE AFLAI IN 21 DEC. 1989 PRAMATIE CEAUSISTA?Huh??

Hai sa rupem pisica-n doua Grin
Ce cautai sifon cu alt sifon (achiriloaie) la secu? Cine te-a dat afara din securitate? Hai fomistule milog, raspunde la obiect Cheesy
Memorat
« Răspunde #963 : Septembrie 09, 2014, 14:03:49 »

Tu ai diploma din 21? Semi are? Nu prea cred. Cine dintre revi are o diploma în care este specificata data de 21?
Pe 21 eram la ma-ta îi dam o muie sincera si dezinteresata Grin
Memorat
« Răspunde #964 : Septembrie 09, 2014, 14:07:02 »

CE PISICA SA RUPI TU IMPOSTORULE, CARE AI DUS-O CA IN PAMPAS PE VREMEA LUI CEASCA?! NU DEVIA DE LA SUBIECT, UNDE TE AFLAI IN 21 DEC. 1989 Huh
Memorat
« Răspunde #965 : Septembrie 09, 2014, 14:14:19 »

Hai sictir, dute-n ma-ta! Ti-am raspuns cu muiutul si pe tine te-am trimis la revolutie Grin
Totusi ce cauta-i cu securistul Achiriloaie? Cine te-a dat afara din secu si de ce?
Boschet 153 raspunzi sau nu?
Memorat
« Răspunde #966 : Septembrie 09, 2014, 14:19:55 »

Tu ai diploma din 21? Semi are? Nu prea cred. Cine dintre revi are o diploma în care este specificata data de 21?
Pe 21 eram la ma-ta îi dam o muie sincera si dezinteresata Grin

MAI PAPAGALULE FRICOS, ASTA E EDUCATIA CARE AI PRIMIT-O DE LA TATICUL SECURIST?! EU N-O SA SPUN NIMIC DE MAMICA TA, DAR ITI PROMIT, CIND O SA PUN LABUTA PE TINE O SA VORBESTI PRINTRE DINTI, DACA O SA-I MAI AI !!!!!!!!! PINA ATUNCI BUCURA-TE DE SMECHEREALA DIN SPATELE TASTATURII !
Memorat
« Răspunde #967 : Septembrie 09, 2014, 14:32:34 »

Ups, ce frica-mi este Grin De acum încolo fereste-te, am sa ti-o trag cînd nu te astepti. Saseste ca la munte! Taticul securist? N-am în neam podoabe de felul asta!
În schimb tu ai avut doi sau trei tati securisti (Nae, Gelu, Nelu) plus frati de sifon ca martori la dosar.
Totusi ce cauta-i cu securistul Achiriloaie? Cine te-a dat afara din secu si de ce?
Nu cumva aveai de gînd sa devii criminal terorist?
Memorat
« Răspunde #968 : Septembrie 09, 2014, 16:21:18 »

Ups, ce frica-mi este Grin De acum încolo fereste-te, am sa ti-o trag cînd nu te astepti. Saseste ca la munte! Taticul securist? N-am în neam podoabe de felul asta!
În schimb tu ai avut doi sau trei tati securisti (Nae, Gelu, Nelu) plus frati de sifon ca martori la dosar.

MAI LACHITA VULGARA SI MEDIOCRA CARE BEI TOATA ZIUA CAFEA SI DAI LA TASTE DUPA CARE SE UMFLA MUSCHII PE TINE, PINA FACI SI DESFACI VEZI SA NU TE CACI PE TINE, LASA PROSTIILE SI POVESTESTE-LE LA REVI CUM IMEDIAT DUPA REVOLUTIE AI AJUNS VICEPRESEDINTE , MINA DREAPTA A LUI SARMASI, GRAD SECU, DUPA CARE AI AJUNS SIMPLU MEMBRU, APOI AI LUAT-O LA SANATOASA, PARCA TE-AI FACUT SI PRESEDINTE SINGUR CIND AVEAI ACTELE PE MINA, DAR N-AI MAI APUCAT. IN FINE, VA-TI TRAS-O UNII LA ALTII CA INTRE TOVARASI. MAI INTERESANT AR FI SA POVESTESTI LA REVI CIND NICI NU SE RACISERA BINE MORTII NOSTRI CUM MATALUTA , HIENA AVARA VROIAI SA DEVI PRESEDINTELE FDTL, TREABA CU UTC-UL, CU BANII!!!! VROIAI SA TRAIESTI BINE SI TU LACHITA, CA PE VREMURI, CHIAR MAI BINE ! DAR AU FOST ALTII MAI COAIE CA TINE, DE EXEMPLU NITA-PSD ACTUALMENTE MINISTRU, CARE TI-A TRAS-O DIN TOATE POZITIILE!!!!! CE VREMURI MAI LACHITA, CE SPRITURI SE MAI FACEAU LA CRAMA POSTAVARUL !!!! CE SA-TI FAC N-AI AVUT NORORC !!!!! NICI DE UNA NICI DE ALTA, CA NUMAI FUNCTII AI AVUT IN CAP, MAI PE ROMANESTE NICI DE VARZA CALITA, NICI DE PULA MEA BELITA !!!!!! IN FINE MAI TOVARASELULE, ESTI O MARE CANALIE !!!!!!!!!
Memorat
« Răspunde #969 : Septembrie 09, 2014, 17:14:15 »

Noroc cu tine mai coaiele mele, ah scuze 8 (opt) clase si necalificat. Cîrcagiu boschetar si fetita de gara. Nu mai pun la socoteala zbîrna pe boschet care ai facut-o. Nu ne putem compara.
Am dus-o de cînd ma stiu bine. Dar sa acuzi ca as fi impostor, motivînd ca am trait bine pe vremea lui ceasca este argumentul suprem. Din putul gîndirii sifonului ce în fiecare joi dupa masa dadeai, varsai gusa la baie sa nu-ti inmoaie 620-ul coastele.
Nu am iesit în strada datorita faptului ca nu aveam stare materiala, ci pentru ca libertatea, democratia si drepturile omului nu erau respectate. Posedam si posed mai multe propietati plus multe altele. Mi-a placut sa muncesc dintotdeauna. Iar asta face diferenta.
Tu boschetarule, în afara de profesia de asa zis rev ce-ai realizat. Sau esti smardoi de profesie, sanchi, cel care se ascunde dupa fuste si fuge cînd este vorba de mardeala?
Ma confuzi. N-am nici în clin nici în mîneca cu fdtl cu Nita pesedistu sau vreo alta organizatie post decembrista. Poate unul ca Bejgu care a facut puscarie. Sau Samson sau Demi, sau Rusu, sau Iosif sau Scorteanu. N-am fost vice nicaieri. Pe vremea înainte 1989 nici macar membru pcr n-am fost. N-am avut origine sanatoasa ca voi. Grin
Totusi ce cautai cu securistul Achiriloaie? Cine te-a dat afara din secu si de ce?
Sînt documente în acest sens si pot face dovada ca ai actionat împotriva revolutiei si revolutionarilor. Daca mai continui sa faci afirmatii gratuite, sa ma insulti, sau calomniezi fara un temei legal, fac demersurile necesare sa fi pedepsit conform legii. Amenintarile si limbajul suburban mi-au pus capac. Ajunge!
Memorat
  • Viasat
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #970 : Septembrie 09, 2014, 18:37:26 »

Părerea mea este că nu trebuie să mai aşteptaţi să faceţi cunoscute dovezile pe care le pomeniţi. Daca le aveţi, evident. Însă dacă le aveţi şi nu le aduceţi la cunoştinţa autorităţilor în drept, riscaţi să fiţi acuzat de tăinuire. Dacă aveţi cu adevărat acele documente, prin care puteţi "face dovada că" a "acţionat împotriva revoluţiei şi revoluţionarilor", persoana beneficiind de legea recunoştinţei, puteţi fi oricînd acuzat de o serie de infracţiuni, începînd cu tăinuirea şi sfîrşind cu acuzaţii privind terorismul. Părerea mea este să faceţi fără alte întîrzieri inutile, agravante de fapt, denunţul la care vă obligă legea.
Memorat
« Răspunde #971 : Septembrie 09, 2014, 18:54:41 »

UITE, HAI CA SA TERMINAM CU RUPTUL PISICII, ORICUM PT MINE ESTI O PROBA DE SECURIST SCIRBOS, DUPA CUM ZICE PERSOANA DE MAI SUS CARE SE INTREABA DE CE NU AI FACUT-O PINA ACUM POATE TE AJUT EU INTR-UN STIL CARACTERISTIC TIE, FA PROBA CA DE NU TE BAG IN PIZDA MATII PE ROMANESTE! N-AI CE PROBA SA FACI SUGACIULE! DACA AI CEVA DE FACUT FA PE TINE ! EU NU TE DAU IN JUDECATA DOMNISOARA FUTA-N GIT, DAR DACA NU POTI SA FACI PROBA LA BAIE TE NUMESC DE PE ACUM TIRFA DIAVOLULUI !!! SI CUM ORICE TIRFA TREBUIE EXORCIZATA.....

http://www.youtube.com/watch?v=bSxuXQCEC7M
Memorat
« Răspunde #972 : Septembrie 09, 2014, 19:01:08 »

@ viasat. Numai azi am aflat de existenta acestor documente. Nu mi s-a trimis un facsimil pentru conformitate. Din momentul cînd voi intra în posesie si dupa verificarea autenticitatii acestuia cu cel putin 3 surse credibile, va asigur ca voi face toate demersurile posibile. Din cîte am înteles asociatia brasoveana detine si acest document. Si alte asociații sau persoane detin probe devastatoare. Cu toate acestea nu s-a procedat pîna-n momentul de fata la vreun denunt. Iar consecintele se stiu. Cînd se apropie funia de par, reactioneaza în felul lor, denigrator.
Memorat
« Răspunde #973 : Septembrie 09, 2014, 19:19:00 »

Bomba zilei! În aceasta seara, un coleg de-al nostru v-a posta o serie de documente revelatoare ce vor clarifica definitiv identitatea si participarea luptatorilor combatanti activi din decembrie 1989. Foarte greu s-a lasat convins. Mi-am luat o urecheala zdravana din cauza ca nu m-am putut abtine si-am intrat în polemica cu niste limitati marginali. Îmi fac mea culpa si cer scuze înca odata bunului meu prieten si coleg. Grin
Memorat
  • Viasat
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #974 : Septembrie 09, 2014, 22:13:17 »

Am citit ultimul dumneavoastră mesaj. Am să rămîn cu forumul deschis, ca să văd ce documente vor fi postate şi sper să nu fie o farsă, pentru că natura acuzaţiilor făcute mai înainte este forarte gravă şi cu posibile consecinţe foarte grave. Văd că spiritele sînt încinse la maxim, din care cauză cred că miza e reală, nu una închipuită, sau o cacealma.
Memorat
Pagini: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 70
Schimbă forumul: