Main Content:

Pagini: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 511

ORDONANTA

• emirad
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: ORDONANTA
« Răspunde #60 : Decembrie 30, 2014, 12:03:55 »

EMIRAD
"Da prietene: 800 militari și milițieni, 800 contabili ți însămânțători artificiali, 800 florari și grădinari, 800 dogari și ciubotari... Ce rahat de prostii mai puteți inventa?... Singurul lucru ce se poate face este scoaterea celor care nu aveau ce preschimba la Legea 341/2004. Atât... Și eventual, cazuri individuale care pot fi dovedite cu martori și probe, pe bază de denunțuri sau alte dezvăluiri... "

DACA EXISTA CINEVA CARE NU A AVUT CERTIFICAT PE LEGEA 42 SI I-A FOST ELIBERAT UN CERTIFICAT PE LEGEA 341/2004(LEGE A PRESCHIMBARE NUDE EMITERE DE CERTIFICATE NOI)ASTA ESTE O INFRACTIUNE GRAVA A EMITENTILOR.LA PUSCARIE...FARA DISCUTIE SI CEL CARE A EMIS SI CEL CARE A PRIMIT.

Corect. Dar românului îi place să complice lucrurile. Cel mai simplu și mai ușor de constatat era aceasta: identificarea celor care nu au avut certificat pe Legea 42/1990 și eliminarea lor...Cu sau fără pușcărie, cu sau fără recuperarea sumelor...Pe mine nu asta mă interesează. Se și împuținau semnificativ revoluționarii și nu avea cine ce să comenteze. Pe mine ce mă interesează și ce mi se pare inacceptabil este lipsa de transparență a SSPR-ului...Trebuia deja să sară cu un comunicat și să ne spună despre ce ordonanță este vorba... Iar eu aș mai lansa o provocare. Nu este niciunul pe forumul ăsta care să aibă certificat doar pe Legea 341, fără certificat pe L.42?... Poate intervine și vine cu ceva argumente și explicații din care să reiasă că este OK și cu această categorie...Ai?
Memorat

Doamne ajută!
  • buzdugan
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #61 : Decembrie 30, 2014, 12:08:33 »

Buzdugane,
Crezi ca i-au murit laudatorii? Nu te prinde "misia" de... avocat pledant!

,,,,,,,,,,,,,,,,,
Eu am aratat doar adevarul.Burada este un conducator al revolutiei din Lugoj si,este un luptator  eficace impotriva impostorilor.Burada mai merita laude pentru osteneala lui in recastigarea imaginii revolutiei si a revolutionarilor.De asemenea el are actiuni impreuna cu alti revi pentru repunerea in drepturi a revilor(incontestabili).Eu apreciez asemenea oameni.
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #62 : Decembrie 30, 2014, 12:45:25 »

Nu aş fi aşa de entuziasmat de eficienţa domnului Burada, căruia, o declar de la început, nu-i port vreo pică oarecare. Cred ca este un revoluţionar autentic şi activ pînă acum (spre deosebire de majoritatea), dar ineficient şi prea credul. Ineficient în lupta cu impostorii, în special în cea împotriva numitului Balint, caci, de exemplu, cu o plangere penala bine sustinuta, ar fi realizat mult mai mult în privinţa eliminării acelui impostor. Prea credul pentru că s-a încrezut, rand pe rand, în toţi secretarii de stat care l-au minţit ca să scape de el, Meşter, Socaciu, Sanda, inclusiv doamna secretar general, care se pare că îşi bate joc cu multă voluptate de asemenea naivi. I se mai poate reproşa şi o anumită osîrdie care l-a dus la derapaje morale, cum ar fi colaborarea cu un infractor ca George Costin, de la care a sperat înlăturarea lui Balint pentru că se aflau în tabere politice adverse. Este adevarată deducţia conform căreia duşmanii duşmanilor mei sînt prietenii mei, dar a te alia cu un infractor pentru a elimina alt infractor are mai mult semnificaţia amestecului în troaca porcilor, decît al luptei justiţiare.
Memorat
  • Petru
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • nimic-OO FARA INSULTE; neindoelnic, obiectiv
  • Vezi Profilul
« Răspunde #63 : Decembrie 30, 2014, 12:55:56 »

ORDONANTA:

DE  CE   CREDETI   CA  REVOLUTIA  ROMANA  DECEMBRIE  1989    ati  facut o  numai  voi,  cei  care  strigati  in gura  mare;  JOS  IMPOSTORII, JOS  ARMATA, JOS  CEI DUPA 1992  sau 1996.  ASA  O  FII,  numai  voi  ati  fost???
  EU  CRED  CA  VOI  VA  URCATI  PE  CADAVRE  PENTRU  ALTE  INTERESE PERSONALE.
   SUNTETI  SUBIECTIVI................  NUMAI  NOI......  LA  ACEASTA  REVOLUTIE  IN  TOTA  TARA  AU  PARTICIPAT  PESTE  500000  DE  OAMENI  dar  numai  unii  au  mers  mai  departe  constituindu-se  in  organizatii.  FITI  UNITI  SI  CONTINUATI-VA  LUPTA.     INTRE  VOI  NU  SUNT  IMPOSTORI  ci  SUNT  MAI  MULTI  AGITATORI  CARE  VOR  SA  VA DEZBINE,SA VA DESFIINTEZE  SA  VA  DEMORALIZEZE, DESTRUCTUREZE.
    MAI  SCRIA  CINEVA : DACA  NU  PRICEPETI  VA  DESENAM  LASATI  BIRFA  de  aceia  nu  vi  sa  dat  bani  pentru  ca  guvernul  asteapta  sa  va  restructurati, sa  va  eliminati  singuri. TOT INAINTE.
Memorat

Petre,
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Propunere referitoare la Legea 341 completată și m
  • Vezi Profilul
« Răspunde #64 : Decembrie 30, 2014, 13:04:30 »

MISCAREA CIVICA REVOLUTIA CURATA
SURSE GUVERNAMENTALE
ref. la aplicarea L 341

INFORMARE

Ieri in cadrul sedintei de Guvern, dl Adrian Sanda a prezentat un proiect de OUG privind acordarea indemnizatiilor pentru Luptatorii din DECEMBRIE 89. Premierul Victor Ponta i-a spus in mod clar sa isi vada de treaba si sa trimita la CASA NATIONALA DE PENSII listele cu luptatorii care detin certificat pe L 341 si BREVET acordat de Presedintele Romaniei, altfel il va schimba. Sanda de revelion are de facut liste deci. Deasemenea premierul i-a atras atentia lui Sanda ca ii creeaza grave deservicii atit politic cit si la nivel de Guvern.
Miscarea Civica REVOLUTIA CURATA sustine in aceasta cauza pozitia exprimata de premier si ii cere acestuia demiterea de urgenta a domnului ADRIAN SANDA.

PS. Va rog nu ma sunati sa va ofer mai multe detalii decit cele publicate aici, deoarece nu doresc sa fiu deranjat cu tot felul de aberatii...
Alex Oprea
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #65 : Decembrie 30, 2014, 13:09:26 »

Vă exprimaţi jignitor la adresa noastră. Mai bine nu aţi fi făcut această "informare".
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #66 : Decembrie 30, 2014, 13:11:00 »

ORDONANTA:

DE  CE   CREDETI   CA  REVOLUTIA  ROMANA  DECEMBRIE  1989    ati  facut o  numai  voi,  cei  care  strigati  in gura  mare;  JOS  IMPOSTORII, JOS  ARMATA, JOS  CEI DUPA 1992  sau 1996.  ASA  O  FII,  numai  voi  ati  fost???
  EU  CRED  CA  VOI  VA  URCATI  PE  CADAVRE  PENTRU  ALTE  INTERESE PERSONALE.
   SUNTETI  SUBIECTIVI................  NUMAI  NOI......  LA  ACEASTA  REVOLUTIE  IN  TOTA  TARA  AU  PARTICIPAT  PESTE  500000  DE  OAMENI  dar  numai  unii  au  mers  mai  departe  constituindu-se  in  organizatii.  FITI  UNITI  SI  CONTINUATI-VA  LUPTA.     INTRE  VOI  NU  SUNT  IMPOSTORI  ci  SUNT  MAI  MULTI  AGITATORI  CARE  VOR  SA  VA DEZBINE,SA VA DESFIINTEZE  SA  VA  DEMORALIZEZE, DESTRUCTUREZE.
    MAI  SCRIA  CINEVA : DACA  NU  PRICEPETI  VA  DESENAM  LASATI  BIRFA  de  aceia  nu  vi  sa  dat  bani  pentru  ca  guvernul  asteapta  sa  va  restructurati, sa  va  eliminati  singuri. TOT INAINTE.

E falsă afirmaţia dumneavoastră. Impostorii există, numai că mulţi dintre ei ocupă poziţii importante în politică, justiţie, servicii secrete, poliţie etc. şi un fricos cum este domnul Adrian Sanda se teme să se atingă de ei. Dacă nu ar exista impostori, aşa cum susţineţi dumneavoastră, cum explicate apariţia aşa-zisului monitor oficial tipărit la Piatra Neamţ? Răspundeţi la această întrebare şi am să renunţ la a crede ceea ce am început să cred despre dumneavoastră.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #67 : Decembrie 30, 2014, 13:16:20 »

Intradevar draftul OUG a fost pe ordinea de zi a sedinteie de guvern de astazi 29.12.2014 dar - din considerente juridice lesne de inteles - a fost trimisa spre analiza Consliului Legislativ care sa puna un punct de vedere, intrucit aceasta OUG introduce o discriminare care nu este nici in spiritual si nici in litera Legii 341/2004. Urmeaza ca decizia finala sa se ia in sedinta de guvern din 6 sau 7 ianuarie 2015. Aceasta OUG prevedea ca se acorda drepturi banesti numai LRFD din cele 7+1 orase martir nominalizate de SSPR prin Sanda si lacheii sai

Să sperăm domnule că nu va trece draftul de acel CL, iar discriminarea bine sesizată de d-ta să le dea de gândit. Altfel vor avea de tras la greu pentru gafa ce doresc să o pună în aplicare. Nu știu dacă seseul Sanda este de vină, dar dacă se dovedește real, a băgat-o pe mânecă. Poate fi acționat direct în justiție, ceea ce nu cred că i-ar face plăcere. Nu cred că vechea maximă cu lucrul manual îl caracterizează. Poate mă înșel, mai știi...

@ VALAHULE,
Daca aveai cont pe Facebook si urmarea discutiile din Grupul Revolutionarilor, atunci ai fi stiut ca Sanda a tot insistat pe la Guvern sa i se aprobe draftul de OUG cu favorizarea celor 7 orase martir din Vestul tarii, plus Bucuresti(ca prea era de tot daca omitea si Bucurestiul!). A fost trimis "la plimbare", dar el tot insista, convingindu-l si pe Iliescu de aceasta idee "mareata". Nu ai sesizat ca timisorenii tac milc, parca ar fi "urecheati in papusoi"? Si ceilalti "revolutionari-mai-revolutionari-decit-revolutionarii", din celelalte sase orase martir nominalizate isi freaca miinile de bucurie, ca doar a dat-o dracului de "camaraderie" cind este vorba de indemnizatie. Acum, "revolutionarii-mai-revolutionari" se comporta precum romanii la pomana unui hram unde se da sarmale gratis(dar numai pentru orase cu multi morti, ca si cind acest lucru ar fi un titlu de glorie! Oricum, aceasta stire a fost postata si pe Portal dar, citiva "binevoitori" au avut grija "sa o ingroape urgent", postaind fel de fel de materiale care erau gata pregatite pentru "acoperirea" eventualelor "stiri stinjenitoare". Asta, tot in spiritual... camaraderie!

te inseli MORTUA. Eu sunt din Sibiu si am participat alaturi de colegii din Bucuresti si citiva din tara la huiduirea lui SANDA. Eu nu sunt de acord cu porcariile propuse de acest individ , din mai multe motive. Juridic , daca e sa discutam, aceste propuneri frizeaza penibilul si pun in pericol previzibilitatea sistemului legislativ, statul de drept si prezumtiile bunei credinte. o asemenea abordare, ma refer la cea de tip SANDA o intilnim doar in statele totalitare sau subdezvoltate din pct de vedere democratic. Miscarea pe care o conduc nu poate sustine legi impotriva statului de drept.

Draga ALEX,
Nu ma numar printre cei care denigreaza Miscarea Revolutia Curata pentru ca o consider o incercare de a coagula in jurul ei multi dintre camarazii nostril aflati in suferinta si pentru ca acolo activeaza un camarad de-al meu din Prahova, Aleonte Dorin, un tip de toata isprava dar mult prea bataios, ceea ce ii adduce multe critici si... nu numai! Dincolo de acea disputa absurda, din orgoliu nemasurat, dintre Pitca Adrian si Aleonte Dorin, trebuie sa-ti confirm - inca o data! - ca Aleonte Dorin este un revolutionar autentic(am avut discutii pe tema dosarului sau cu generalul Popa Dimitrie si prefectul, de atunci, Balanoiu Nicolae, cei care i-au dat si declaratii de martor).
In ceea ce priveste "inselarea mea", te rog sa-mi spui unde m-am inselat?
Am spus ca OUG a fost inaintata Consiliului Legislativ pentru avizare legislativa. N-am avut dreptate? Am spus ca este discriminare. N-am avut dreptate? Am spus ca urmeaza ca in sedinta de guvern din 6-7 ianuarie 2015 sa ni se decida "soarta". Crezi, cumva, ca nu am dreptate? Am spus ca Sanda a pierdut multe zile pe culoarele Palatului Victoria, incercind sa-l convinga pe Ponta sa aprobe draftul de OUG cu cele 7+1 orase martir si ca Ponta l-a trimis "la plimbare(mai mult, una din "trompetele timisorene", vocal atit pe Facebook cit si pe Portal, a sustinut ca insusi Ion Iliescu a fost de accord ca numai LRFD din cele 7+1 orase martir, Timisoara, Lugoj, Caransebes, Arad, Sibiu, Brasov, Resita si Bucuresti sa primeasca recompense material, chiar daca acelsi Ion Iliescu sustinea in 1996, cind s-a redeschis Legea 42/1992 ca Revolutia Romana nu putea fi infaptuita numai de 1800 de LRFD cit erau atinci cu Certificat). Nu am avut dreptate? Am spus ca timisorenii au intrat intr-un fel de "silenzzio stamppa", cerut de Sanda, stiind ca ei vor fi pusi in plata cu prioritate(sau in exclusivitate!) si numai "pe alese"(ca orase martir dintre orasele martir ale tarii). Nu am avut dreptate? Am spus ca Revolutia este una Romana si ca ea nu a fost facuta numai in zona de Vest a tarii(idee acreditata de Talpes intr-un interviu, in care sustine ca la Timisoara cei care au amorsat actiunile au fost indivizi ai servicilor secrete straine, in special din Ungaria care dorea sa anexeze Ardealul si ca alti "zurbagii" s-au raliat, distrugind si incendiind). Nu am avut dreptate? Am spus ca "bravii camarazi timisoreni" se considera mai "camarazi decit camarazii", dar numai pina la... indemnizate. Si, nu am dreptate? Am spus ca sunt indivizi care au misiunea de a "ingropa" postarile incommode, mai ales pe Protalul Revolutiei. Si, nu am dreptate?
Atunci, de unde concuzia ca nu am dreptate?
Nicioda nu am lezat, cu ceva, Miscarea Revultia Curata, eu considerind ca ea are menirea de a dezvalui multe din "dedesubturile" intrigilor tesute si intretinute in jurul impostorilor, impostori care - se va vedea! - sunt in special indivizi cu "greutate" in luarea deciziilor politice, in Justitie, Administratie si in alte domenii absconse(SRI, SIE, MAI, SIICOT, Inalta Curte, CCR, etc).

CORECT, INSA AM SIMTIT O ANUME ACUZA LA ADRESA NOASTRA CUM CA AM SUSTINE DOAR CELE 7 PLUS 1 ORASE MARTIR. nU mORTUA, NOI , MISCAREA CONSIDERAM CA REVOLUTIA AU FACUT-O ROMANII DIN TOATA TARA. EA A FOST CONDUSA, ORGANIZATA SI DUSA LA CAPAT DE CEI REMARCATI.Miscarea noastra sustine ca nu poate exista Sibiu fara Iasi, Cluj, Constanta...sau alt oras. Daca nu se intimpla cum s-a intimplat astazi vorbeam ruseste! Ori este impropiru sa fim tocmai noi cei acuzati ca dorim reducerea recunostintei doar la citeva orase martir. Ce s-ar fi intimplat cu craioveanul care a ocupat sediul Primariei daca revoluta ar fi fost infrinta? Riscul a fost peste tot, nu e mai revolutionar ala din Timisoara decit bucuresteanul....notiunea nu are grade de comparatie. Daca am inteles gresit te rog scuza/ma Mortua Est!

Cat despre demisia lui ADRIAN SANDA o sustinem pentru urmatoarele motive:
1. AROGANTA
2. Incalcarea Legii 341 in mod continuu
3. Calomnierea revolutionarilor- cum ca exista impostori si inca nu a adus nici o proba
4. Tratament egal pentru revolutionarii autentici cu cel al impostorilor ( deoarece el sustineca sunt impostori si tot el spune ca nu plateste luptatorii)
5. Lipsa de transparenta decizionala
6. Pregatirea in secret a tot felul de masuri legislative, fara o dezbatere reala ( abuz contra intereselor publice)
7. Prostie ( eu am iesit in decembrie 89 impotriva prostiei si a comunismului)
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #68 : Decembrie 30, 2014, 13:17:46 »

Vă exprimaţi jignitor la adresa noastră. Mai bine nu aţi fi făcut această "informare".

NVal, daca te simti jignit e problema strict a ta. Vreau sa imi explici unde jignesc si pe cine, concret nu asa la gramada cum o face Sanda.
Memorat
  • gogiie
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #69 : Decembrie 30, 2014, 13:19:17 »

SURSE GUVERNAMENTALE
ref. la aplicarea L 341

INFORMARE

Ieri in cadrul sedintei de Guvern, dl Adrian Sanda a prezentat un proiect de OUG privind acordarea indemnizatiilor pentru Luptatorii din DECEMBRIE 89. Premierul Victor Ponta i-a spus in mod clar sa isi vada de treaba si sa trimita la CASA NATIONALA DE PENSII listele cu luptatorii care detin certificat pe L 341 si BREVET acordat de Presedintele Romaniei, altfel il va schimba. Sanda de revelion are de facut liste deci. Deasemenea premierul i-a atras atentia lui Sanda ca ii creeaza grave deservicii atit politic cit si la nivel de Guvern.
Miscarea Civica REVOLUTIA CURATA sustine in aceasta cauza pozitia exprimata de premier si ii cere acestuia demiterea de urgenta a domnului ADRIAN SANDA.

PS. Va rog nu ma sunati sa va ofer mai multe detalii decit cele publicate aici, deoarece nu doresc sa fiu deranjat cu tot felul de aberatii...
Alex Oprea

BAGA MARE
Memorat
  • voica
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #70 : Decembrie 30, 2014, 13:21:43 »

SURSE GUVERNAMENTALE
ref. la aplicarea L 341

INFORMARE

Alex Oprea

Domnule "Revolutia Curata"  ceea ce spunetie o aberatie. Nucred ca Ponta l-a trimis pe Sanda la plimbare, eu cred ca Ponta i-a cerut sa restranga listele. Nu fa din Ponta trup si suflet pentru revolutionari, nu tine. Stim ce vrea Sanda,  dar sa spui ca Ponta nu e de acord, chiar e o mare magarie.  Noi stim ce-i poate pielea lui Ponta referitor la noi, luptatorii remarcati prin fapte deosebite.
Memorat
  • Petru
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • nimic-OO FARA INSULTE; neindoelnic, obiectiv
  • Vezi Profilul
« Răspunde #71 : Decembrie 30, 2014, 13:25:12 »

fac  parte din STRUCTURI  ORGANIZATE AGITATORII
Memorat

Petre,
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #72 : Decembrie 30, 2014, 13:38:49 »

SURSE GUVERNAMENTALE
ref. la aplicarea L 341

INFORMARE

Alex Oprea

Domnule "Revolutia Curata"  ceea ce spunetie o aberatie. Nucred ca Ponta l-a trimis pe Sanda la plimbare, eu cred ca Ponta i-a cerut sa restranga listele. Nu fa din Ponta trup si suflet pentru revolutionari, nu tine. Stim ce vrea Sanda,  dar sa spui ca Ponta nu e de acord, chiar e o mare magarie.  Noi stim ce-i poate pielea lui Ponta referitor la noi, luptatorii remarcati prin fapte deosebite.

eu spun ce a fost la guvern. ATIT. Daca Ponta e sau nu cu noi, nu ma intereseaza! Cert este faptul ca SANDA a devenit atit de aberant incit pina si Ponta e deja deranjat de idiot.
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #73 : Decembrie 30, 2014, 13:48:34 »

Ponta a cerut fiecărui secretar de stat numit de el să scoată impostorii din rîndurile revoluţionarilor pe baza legii existente, nu să modifice legea ca să poata micşora "mecanic", deci abuziv, ilegal, numărul lor. Domnul Adrian Sanda însă nu are curajul acesta, nu vrea să-şi asume responsabilitatea numirii (X, Y, Z) şi eliminării impostorilor şi nici nu are bunul simţ de a-şi da demisia. Timişoara a timis în secretariatul de stat numai oameni slab pregătiţi, labili sau escroci. Imi pare rău să constat aceasta, dar aşa stau lucrurile. Din cauza şi cu cooperarea preşedinţilor băsişti, s-au tăiat indemnizaţiile, din cauza fugii de responsabilitate a celor pesedişti, Ştefănescu, Bucur, Curta, în special a celor angajaţi la Secretariat, Meşter, Socaciu, Sanda, plus elemente precum Băcană, Pavel ş.a.m.d., revoluţionarii îndreptăţiţi nu-şi primesc drepturile. Prin aceasta, toţi aceştia nu sunt duşmanii impostorilor, ci ai revoluţionarilor adevaraţi. Deci opusul la ce doreşte şi a cerut premierul Ponta.
Memorat
  • alexpress1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #74 : Decembrie 30, 2014, 13:58:25 »

Ponta a cerut fiecărui secretar de stat numit de el să scoată impostorii din rîndurile revoluţionarilor pe baza legii existente, nu să modifice legea ca să poata micşora "mecanic", deci abuziv, ilegal, numărul lor. Domnul Adrian Sanda însă nu are curajul acesta, nu vrea să-şi asume responsabilitatea numirii (X, Y, Z) şi eliminării impostorilor şi nici nu are bunul simţ de a-şi da demisia. Timişoara a timis în secretariatul de stat numai oameni slab pregătiţi, labili sau escroci. Imi pare rău să constat aceasta, dar aşa stau lucrurile. Din cauza şi cu cooperarea preşedinţilor băsişti, s-au tăiat indemnizaţiile, din cauza fugii de responsabilitate a celor pesedişti, Ştefănescu, Bucur, Curta, în special a celor angajaţi la Secretariat, Meşter, Socaciu, Sanda, plus elemente precum Băcană, Pavel ş.a.m.d., revoluţionarii îndreptăţiţi nu-şi primesc drepturile. Prin aceasta, toţi aceştia nu sunt duşmanii impostorilor, ci ai revoluţionarilor adevaraţi. Deci opusul la ce doreşte şi a cerut premierul Ponta.

da, si Pontacul s-a prins de abia de curind de asta....Cum?! EEE...VETI AFLA IN FEBRUARIE CUM. Oricum, ai mare dreptate in ceea ce spui. Ponta nu ne iubeste , ci acum isi apara pielea si atit....sa nu ni-l facem prieten...
Memorat
Pagini: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 511
Schimbă forumul: