Main Content:

Pagini: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 512

ORDONANTA

Răspuns: ORDONANTA
« Răspunde #1380 : Ianuarie 15, 2015, 15:48:52 »

Revoluționari cu moț din taxele noastre!
Pentru ei Balconul operei este mai important decât Catedrala din Timișoara unde au murit tineri,oare de ce?
Sa fie adevărat ca tata-socru a închis porțile catedralei?
Memorat
  • Mr. G
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1381 : Ianuarie 15, 2015, 15:52:28 »
Memorat
« Răspunde #1382 : Ianuarie 15, 2015, 15:53:01 »

Am zis , abia astept necrologul cu cine a mai murit  ,si cui va aduce fericire ingroparea luptatorilor remarcati din  restul tarii prin  o asa rusine. Si rade ,acest burete de padure . Ho , ca de acum incepe ce este mai interesant.
Nu va tulburati , trimiteti la toti sa stie toti cine este ,,timisoara,, si acum scriu intentionat timisoara.
Memorat
« Răspunde #1383 : Ianuarie 15, 2015, 15:55:12 »

Trebuie postata în fiecare zi ca sa știți cine sunt trădătorii, de ce nu va puteți plați creditele,medicamentele,etc,ei va rid în fata!

Memorat
  • valahul
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1384 : Ianuarie 15, 2015, 15:58:59 »

K 2, cam câți crezi că numără cele cinci asociațiuni trădătoare? Reprezintă măcar un 3-4%?
Memorat

In Good We Trust
  • voica
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1385 : Ianuarie 15, 2015, 16:05:01 »

Trebuie postata în fiecare zi ca sa știți cine sunt trădătorii, de ce nu va puteți plați creditele,medicamentele,etc,ei va rid în fata!

Observ ca sunt toti din Timisoara.  Sanda a facut o lege doar pentru Timisoara. Cred ca si acest lucru se paote folosi intr-un proces.
Memorat
« Răspunde #1386 : Ianuarie 15, 2015, 16:07:49 »

Nu știu!
K 2, cam câți crezi că numără cele cinci asociațiuni trădătoare? Reprezintă măcar un 3-4%?
Memorat
« Răspunde #1387 : Ianuarie 15, 2015, 16:12:37 »

si Bucurestiul    , unde sunt si legiunea lmposturusa ... in cantitatea si calitatea trebuincioasa doar au fost victime inaite de 22 acolo, nu?  .
timisoara e mititica , avea nevoie de coada ca sa se exprime justificat.
Nu  i-a durut  ca  legiunea Impostorusa  o legalizeaza peste capul nostru!
Este sau nu asa?
Memorat
« Răspunde #1388 : Ianuarie 15, 2015, 16:22:52 »

Legalizează oamenii lui Costin-Metrou fost SS!
Gărzile-patriotice  "IMGB face ordine!"!
 Petrică Dorin Balint&comp ( Lugoj) și alți ....
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1389 : Ianuarie 15, 2015, 16:28:02 »

De ieri, nu mai reprezintă decît grupul infracţional transpartinic Timişoara-Bucureşti. Subminînd drepturile revoluţionarilor din restul ţării, cu cele cîteva excepţii, din interese in primul rand materiale, meschine, timişorenii şi-au îngropat trecutul glorios sub lespedea trădării. Ei sînt morţii deja, numai că încă nu îşi dau seama.

Cred ca in momentul de fata nu trebuie sa ne concentrăm pe cine a trădat, cine a fost nerecunoscator, cine a uitat. E evident, de 3 ani încoace, ca primul ministru si intregul lui cabinet au uitat ce s-a intamplat acum 3 ani în Piata Universitatii şi că mișcarea revolutionarilor a stat la baza debarcarii guvernului Boc. Nu cred că mai e cazul sa ne pierdem timpul si energia încercând să îi amintim asta... Îl doare în cur.
Cat despre trădarea celor din Timișoara, asa o fi. Nu Dar cred ca in momentul ăsta, nu contează asta.contrazic pe nimeni pentru ca nu am argumente. Noi cei din restul tarii si cu cei ramasi onesti din Timișoara trebuie să formăm nucleul care sa lupte în continuare pentru dreptul revoluționarilor adevărati. O lupta internă nu ne ajută cu nimic acum. Dacă vom reusi vreodată să așezăm lucrurile în matca lor firească, vom vedea si ce s-a intamplat cu cei din Timișoara. Dar repet, nu cred ca are rost sa ne pierdem timpul şi energia acum cu asta... Şi aşa suntem divizati in zeci de grupulete si asociatii din cauza unor motive ridicole adesea. Hai sa ne unim şi sa ne luptăm pentru drepturile noastre... Lăsati-i pe ăia care sunt javre. Nu avem timp pentru ei acum...Hai sa continuăm protestele până la retragerea OUG 95.

Am citit mult din ce a scris domnul Bambilici pe acest forum al revoluţionarilor şi am observant, cu mult timp înainte de discuţiile actuale, că a insistat foarte mult, enervant de mult, pentru multişori dintre cei care frecventăm portalul, pe două teme conexe. Să ne definim duşmanii şi să ne executăm tradatorii. Ambele teme au fost tratate la plesneală, mai mult la nervi, în loc să devină ceea ce propunea el, o activitate susţinută, continua, de lungă durată. Dacă am fi procedat astfel, am fi îngustat căile de influenţă ale celor care şi-au bătut joc de noi şi poate că am fi reuşit să fim într-o poziţie mai puţin dezastruoasă ca acum. E momentul să ne trezim la realitate şi să facem lista tradătorilor macar acum.
Memorat
« Răspunde #1390 : Ianuarie 15, 2015, 16:29:04 »

Legalizează oamenii lui Costin-Metrou fost SS!
Gărzile-patriotice  "IMGB face ordine!"!
 Petrică Dorin Balint&comp ( Lugoj) și alți ....

si cum va su a asta? timisoara e mica ? ACUM E DEMOCRATIE!
Memorat
  • Alex63
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • partid în Ro = „ grup infracţional organizat "
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1391 : Ianuarie 15, 2015, 16:35:35 »

Alex vreau sa te contactez telef. da-mi nr. daca nu-i cu suparae
Costică ţi-am trimis numărul meu prin mesaj personal
Memorat

„ Nimic nu e mai periculos pentru conştiinţa unui popor decât priveliştea corupţiei, a nulităţii recompensate, decât ridicarea  în sus a nemeritului.” - Mihai Eminescu
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #1392 : Ianuarie 15, 2015, 17:14:59 »

Salut Alex,azi am citit mesajul.am vazut si nr. de tel. dar te rog sa ma crezi ca n-am avut posibilitatea sa-ti raspund la mesaj pentru ca computatorul a fost ocupat de fica-mera iar pe leptopul sotiei nu prea ma descurc.Ce sa-i faci asa-i marlanul,mai greu de cap.Sigur te voi suna in seara aceasta.Cu stima Kostas
Memorat
  • Ionescu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #1393 : Ianuarie 15, 2015, 17:40:28 »

Nu treceti nepasatori peste dezvaluirea domnul Gheorghe Tanasoiu:

https://www.youtube.com/watch?v=9My7fmerD-Q

Timisorenii care sprijina OUG95 vor afla poate prea tarziu cat de sofisticat au fost manipulati.

Memorat

Perplex in forma continuata.
« Răspunde #1394 : Ianuarie 15, 2015, 17:44:38 »

Și azi fiind 15 ianuarie să ne amintim cum spunea ziaristul Mihai Eminescu:
 „Nimic nu e mai periculos pentru conștiința unui popor decât priveliștea corupției și a nulității recompensate”.
Memorat
Pagini: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 512
Schimbă forumul: