Main Content:

Pagini: 1 2 3 [4]

Răspuns: ORDONANTA

• Mindry
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #45 : Iulie 26, 2015, 22:31:53 »

"Mandri, nu incerca sa ascunzi Postarea asta....spui ca sunt perimat? pai ma expiratule....vezi ca esti pe lista de casari de la Resita)))))Eu nu is fesan sau aia pe care ai reusiot tu sa ii infringi si sa le iei banii, cu mine ai cam pus-o nene."

Mai vrei sa-ti furnizez pentru "memoria" camionului si alte "postari" sa ma poti santaja ?. Sunt copiate  color dupa originalele prezentate de mine la Parchetul Miltar  de pe linga I.C.C.J. inca din 2004 asa ca nu te mai involbura atata ....nesimtitule !.Cere de la ei ...parandaratul !.Te PUI CU TE-NCURCI si te vor CURENTA ... RAU !.

Memorat
  • Mindry
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #46 : Iulie 26, 2015, 22:37:18 »

"Mandri, nu incerca sa ascunzi Postarea asta....spui ca sunt perimat? pai ma expiratule....vezi ca esti pe lista de casari de la Resita)))))Eu nu is fesan sau aia pe care ai reusiot tu sa ii infringi si sa le iei banii, cu mine ai cam pus-o nene."

Mai vrei sa-ti furnizez pentru "memoria" camionului si alte "postari" sa ma poti santaja ?. Sunt copiate  color fara stersaturile efectuate de mine dupa originalele prezentate de mine la Parchetul Miltar  de pe linga I.C.C.J. inca din 2004 asa ca nu te mai involbura atata ....nesimtitule !.Cere de la ei ...parandaratul !.Te PUI CU TE-NCURCI si te vor CURENTA ... RAU !.

Memorat
  • Mindry
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #47 : Iulie 26, 2015, 22:44:52 »

Si ....
  "manipulator media exersat"
  te descrie descreieratule mai mult decat e necesar !. Mani ...p.la ?.Asa ?.O freci de mult de esti asa ...exersat ?.Chiar in public ...in media ?. Fantastic !.
Memorat
  • Mindry
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #48 : Iulie 26, 2015, 22:48:07 »

Hai ca mai am si o imormantare in familie . Esti ...in c.r.letu gol !.Scuze pentru ceilalti cititori!.
Memorat
  • Mindry
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #49 : Iulie 26, 2015, 23:32:46 »

Pentru sfruntata asta ....
"astazi mi-am gasit locuinta de la aceasta adresa sparta. mi s-au furat 10 000 de euro cash si obiecte, televizor LCD, 2 lanturi de aur, documente. Il acuz public pe dl Ion Mindruloiu de faptul ca prin publicarea adresei mele pe acest portal mi-a produs prejudicii. Consider ca oamenii pusi de acesta mi-au jefuit locuinta. Plec acum la politie..."
  ti se cuvine o corectie  de reconsiderare cit se poate de contondenta pentru a "vedea" mai bine ce ti s-a furat "astazi" caci sigur vei mai da dupa, inapoi, celui pe care il acuzi public, mincinos, vatamandu-l !. Nu e amenintare e necesitate,...prevenire spre nemai-publicarea unei asemenea minciuni!.
 Se cheama invatatura de minte dar unde nu e ...poate fi numai  constrangere fizica ca intelect ...ioc!.
  Dumnezeu sa te ierte OPREO , eu te-am iertat dar nu te uit !.
Memorat
« Răspunde #50 : Aprilie 17, 2018, 00:40:54 »

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
DU-TE MA IMPOSTORULE! CE SA VERIFIC TU MA FRAIER COCLIT? CA NICI MACAR NU TE LASA SA INTRI ACOLO. CE TE TOT DAI ROTUND MA PANTALONI RUPTI IN FUND![/size]
Un "vero"...'' (h)apropitar de "radio"...si de "beamveu" ''... Shocked Grin Cry
Memorat
« Răspunde #51 : Mai 19, 2018, 11:23:45 »

Pentru sfruntata asta ....
"astazi mi-am gasit locuinta de la aceasta adresa sparta. mi s-au furat 10 000 de euro cash si obiecte, televizor LCD, 2 lanturi de aur, documente. Il acuz public pe dl Ion Mindruloiu de faptul ca prin publicarea adresei mele pe acest portal mi-a produs prejudicii. Consider ca oamenii pusi de acesta mi-au jefuit locuinta. Plec acum la politie..."
  ti se cuvine o corectie  de reconsiderare cit se poate de contondenta pentru a "vedea" mai bine ce ti s-a furat "astazi" caci sigur vei mai da dupa, inapoi, celui pe care il acuzi public, mincinos, vatamandu-l !. Nu e amenintare e necesitate,...prevenire spre nemai-publicarea unei asemenea minciuni!.
 Se cheama invatatura de minte dar unde nu e ...poate fi numai  constrangere fizica ca intelect ...ioc!.
  Dumnezeu sa te ierte OPREO , eu te-am iertat dar nu te uit !.

Acum am gasit aceasta postare...iulie 2015...ar mai fi timp pt. a-i cere (in Instanta, desigur...nu altfel...) niste consistente daune  materiale/morale...   Domnia sa a considerat ca trebuie iertat...   EU, insa ("hot fiind, cu un cazier incarcat"), NU !!!!!
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #52 : Mai 19, 2018, 11:44:47 »

Ce ”distracție” a putut fi pe forum. Și încă mai e.
Memorat
Pagini: 1 2 3 [4]
Schimbă forumul: