Main Content:

Pagini: 1 ... 28 29 [30]

Invazia islamistă

• bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: Invazia islamistă
« Răspunde #435 : Februarie 07, 2018, 04:05:32 »

Priviti afisul, iata o punere justa a problemei raportului dintre invadatori si stabii din U.E.
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #436 : Februarie 10, 2018, 12:10:55 »

Mai vreți o serie de emigranți? Nu am rezolvat încă nici problema primilor, dar, prin tăcerea voastră, se pare că acceptați.
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #437 : Martie 05, 2018, 11:24:20 »

Ne batem joc de înțelepciunea, lupta și reușitele înaintașilor. Noi..., mai bine spus cei care ne conduc.

Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #438 : Martie 21, 2018, 03:36:19 »

Saint-Denis (France) Muslim immigrants attack a Catholic church
https://www.youtube.com/watch?v=MKVYNGPWnNY.
S-a intamplat in urma cu cateva ore.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #439 : Martie 21, 2018, 03:39:57 »

Police say incendiary device, not package bomb, exploded at Austin Goodwill store and wasn't related to prior bombings
https://www.msn.com/en-us/news/crime/authorities-new-bombing-reported-at-austin-goodwill-store/ar-BBKrYby?li=BBnb7Kz&ocid=iehp
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #440 : Martie 27, 2018, 14:19:28 »

EXTRA NEWS
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #441 : Martie 27, 2018, 14:25:35 »

EXTRA NEWS,
https://extranews.ro/teroristul-in-craiova-mesaj-socant-scoateti-le-ochii-cu-un-cutit-decapitati-i-ardeti-i-de-vii-luati-le-femeile-ca-sclave
Teroristul din Craiova, mesaj șocant: „Scoateți-le ochii cu un cuțit. Decapitați-i. Ardeți-i de vii. Luați-le femeile ca sclave”

Luigi Constantin Boicea, acuzat de propaganda terorista, a fost condamnat la 3 ani si 4 luni de inchisoare pentru propaganda terorista. Sentinta data anul trecut in luna noiembrie de magistratii Curtii de Apel Craiova este definitiva.

Constantin Luigi Boicea a fost retinut prima data in anul 2015 de procurorii DIICOT pentru propaganda jihadista. Tanarul a fost eliberat atunci sub control judiciar, insa in 2016 a fost arestat din nou. Elevul din Craiova si-a recunoscut vina in fata magistratilor, iar in octombrie 2017 a fost condamnat defintiv la 3 ani si 4 luni de inchisoare.

Tanarul acuzat de propaganda jihadista a lansat in mediul online un demn socant la atentate. „In data 18.03.2015, user-ul de facebook ”ZAID HAMID” a diseminat imaginea unei persoane incendiate (conform comentariului inserat de utilizator ar fi vorba de un musulman ucis de crestinii din Pakistan pentru ca purta barba). Postarea, care a provocat o dezbatere intensa pe Facebook, a atras atentia inculpatului Boicea Luigi Constantin, alias ”O___ Al Romaani”, care a postat urmatorul comentariu: «Taiati-le limbile. Taiati-le urechile. Taiati-le nasurile. Scoateti-le ochii cu un cutit. Impuscati-i in partile neletale ale corpului (sa-i faceti sa sufere). Injunghiati-i cu un cutit. Executati-i cu un AK 47. Decapitati-i. Ardeti-i de vii. Distrugeti-le casele. Distrugeti-le vietile. Distrugeti-le familiile. Luati-le femeile ca sclave. Trebuie sa va aduceti aminte ca Allah pune teroarea in inimile lor“, scrie cancan.ro.

Si-a povestit convertirea la Islam pe internet
Constantin Luigi Boicea, a povestit pe un blog cum s-a convertit la islamism. „Numele meu este Omar al-Faruq dupa ce a fost (…) si am 16 ani si jumatate. M-am nascut si am crescut crestin ortodox si am devenit muslman dupa ce am gasit adevarul”, scria tanarul, in ianuarie 2014, pe blogul Gazda Islamica. „Am avut un prieten pe nume Omar Hamadi (…) care stapanea bine limba romana. (…) Mi-a spus despre evenimentele care au avut loc in Siria si pentru ca am trai intr-o tara europeana nu am auzit despre aceste evenimente vreodata si, cand am aflat ce s-a intamplat cu el, m-am dus sa fac unele cercetari pe aceasta tema”, spune tanarul.

El povesteste ca a urmarit pe internet evenimentele din Siria si ca, intr-o prima inregistrare, a putut vedea armata lui Bashar al-Assad, care l-a socat. „Dupa cinci luni de cercetare, am aflat ce s-a intamplat in Siria si ca nu reprezinta Islamul si apoi am incercat sa gaseasc musulmanii din Craiova/Romania si ii multumesc lui Allah ca am gasit-o pe sora (Damian Maya)”, afirma baiatul.

Tanarul spune ca i-a povestit acesteia despre informatiile obtinute si i-a spus ca vrea sa stie mai multe despre Islam, pentru a deveni musulman. „Ii multumesc lui Allah, a fost de acord sa ma invete cum sa devin musulman si dupa trei luni de predare a Islamului am devenit un alt om, un musulman. (…) Multumesc lui Allah ca m-am oprit de la toate relele, cum ar fi fumatul, alcoolul, drogurile (…)”, mai scrie tanarul.

Tanarul a povestit si despre planurile sale, dupa ce va implini 18 ani: „La 18 ani, dupa finalizarea studiilor, voi lua bacalaureatul si permisul de conducere si apoi vreau sa merg la Universitatea Islamica din Medina (cu voia lui Allah), in scopul de a salva Coranul Sfant si cartile Hadith si Islamul, in scopul de a cunoaste povestea completa si a devenit un predicator islamic”.

Sursa: Adevarul.ro

Memorat
« Răspunde #442 : Mai 09, 2018, 22:37:18 »

Vestea că Andrei Năstase dă în chirie Chișinăul pentru 50 de ani arabilor,
a ajuns și în vizorul agenției de presă arabe, Al Jazeera.
Vă invităm să urmăriți mai jos buletinul de știri și reportajul realizat de Al Jazeera.
Pierdem Chisinaul? - www.youtube.com/watch?v=qgtfIb0vnW8.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #444 : Mai 09, 2018, 23:39:30 »

Aici l-au avut pe sefu`!

Falsuri video despre campania lui Andrei Năstase
Falsurile și campania de denigrare asupra candidatului forțelor antioligarhice la alegerile locale pentru municipiul Chișinău, Andrei Năstase nu contenesc. Pe rețelele de socializare au apărut mai multe filmulețe care se vor a fi spoturi electorale realizate de Platforma DA. Falsurile cuprind elemente noi de dezinformare, dar și trucuri folosite în campania prezidențială. Pe de altă parte, în campania electorală pentru alegerile locale din Bălți, PD-ul nu mai ascunde că susține candidatura PSRM.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #445 : Mai 22, 2018, 07:35:27 »

De ce Obama si ai lui → ff fericiti pt ca eurofraierii au inghitit pe nemestecate galusca political correctness a nuntii princiare din perfidul Albion.
De ce mi-a provo sila manipu de aseara, de la Antena3, a pastorului tv Gadea, despre seminifi nuntii peinciara interasiala political correctness.
Ofer un dus rece pt "nuntasii" din UE si planetari, in special pt cei albi si incep prin a preciza ca fenomenul a fost pregatit din timp pt gura-casca.

Creditul Stephen Chernin / Associated Press
Printul Maximilian din Liechtenstein (din ingamfata "noastra" U.E.)
si mireasa sa, designerul de moda (U.S.A.) Angela Gisela Brown,
la nunta lor de la Biserica Sf. Vincent Ferrer din New York in 2000.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #446 : Mai 23, 2018, 01:16:53 »

The most islamic countries in Europe The Calculated guess (2017-2057)
https://www.youtube.com/watch?v=4mH039aSPik&feature=share
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #447 : Mai 25, 2018, 01:50:12 »

Mai adaug ceva in sera aceasta, ceva din arsenalul teoriei conspiratiei.
Printul Harry, Meghan Markle si liniile de sange ale antihristului.
http://www.instoria.it/home/ultimi_giorni_ceaucescu.htm.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #448 : Mai 26, 2018, 02:17:25 »
Memorat
Pagini: 1 ... 28 29 [30]
Schimbă forumul: