Main Content:

Pagini: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 45

Demiterea lui Klaus Werner Johannis

Răspuns: Demiterea lui Klaus Werner Johannis
« Răspunde #150 : Aprilie 23, 2016, 07:07:46 »

Mai intii, bine ai revenit in Romania si p'acilea...
        Mai apoi, daca doar dupa un an ai uitat ca traiesti in "Eterna si fascinanta ROMANIE", ce sa-i faci...
        Ai si matale, ca multi altii, oleca de "GHINION"!!!
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #151 : Aprilie 23, 2016, 12:25:58 »

Ce sa facem bre Bambi asa este cand vrei sa scapi de ala necuratu' dai direct peste bunicasu nu mai treci pe la tat-su.
Cum spune vorba aia;ceasu'rau,pisica neagra,sarpele cu clopotei si femeia-n negru=ghinion curat bre,ghinion curat nu altceva.Dar cine stie poate Dumnezeu ne da mintea romanului cea de pe urma si .....................
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #152 : Aprilie 23, 2016, 14:41:49 »

Ati ales presedinte al Ro un traficant de copii de ro, insurat cu fiica unui securila din Hermanstadt, sef de clan mafiot in domeniul imobiliar, o rusine pt minoritatea din care face parte, prieten al informatorilor locali si sluga a marimilor EU si USA, fara copii, talamb, mincinos si nesimtit in relatiile cu ro, in general si cu revii in special. Erati beti sau ro si-au vandut voturile? Normali nu mai sunteti, asta e sigur.

Daca ne-ai lasat singuri... am gresit locul de stampilat, dar oricum nu prea aveam ce alege.
Domnule nou american, esti cam scump la scris. Speram sa raspunzi mai prompt la mesaje.
Uite un bonus de la domnul administrator si un indemn de la mine ca sa fii mai prezent.
Familia imobiliara a Romaniei, https://www.youtube.com/watch?v=QchKUcsWKH4.

Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #153 : Aprilie 24, 2016, 16:50:35 »

A fost o furie anti pesedistă, domnule. Mulți oameni simpli au votat ca să-l oprească pe Victor Viorel Ponta din ascensiune. Dacă pesediștii își alegeau un alt candidat, poate că ar fi avut mai multe șanse. Există și suspiciunea unei fraude, mai ales sub presiunea unor forțe externe, dar este greu de demonstrat fără ajutorul datelor serviciilor de informații. Răsturnarea votului românilor din țară, prin participarea masivă a celor din străinătate e destul de dubioasă, dar P.S.D.-ul și-a asumat înfrîngerea, deci ce vină ni se mai poate reproșa nouă, cei care am votat. Klaus Johannis a avut susținătorii lui, mulți fanatici, care nu au acceptat argumentele raționale, nu au permis dezbaterea subiectelor campaniei, preferînd să ne eticheteze ca fiind P.S.D.-iști pe cei care am avut atitudini critice la adresa candidatului lor. Mult timp după victoria în alegeri, am fost tratați urît, jigniți și calomniați de partizanii președintelui de pe forum. După ce s-a văzut cît e de avar și de disprețuitor cu românii, dar mai ales după ce activitatea sa infracțională și a soției sale a început să fie dovedită în justiție, mulți au preferat să nu mai discute, adică refuză și acum dialogul. Am văzut că și dumneavostră ați pățit în trecut la fel, în mai multe probleme, de aceea cred că o să credeți că ceea ce vă spun e sincer și dezinteresat.
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #154 : Aprilie 27, 2016, 10:52:44 »

Presedintele paradoxal al Romaniei (e paradoxal pentru ca este concomitent si sas si snapan) are mult prea multe vacante.
Numai asa se explica problemele cu umarul si nevoia unei operatii, pentru ca joaca prea mult tenis de camp in timpul liber.

Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #155 : Aprilie 27, 2016, 22:42:01 »

"Guvernul meu” (al lui Iohannis) dă semne de destramare la nici o jumătate de an de la aducerea lui la putere împotriva românilor. Trei miniștri sînt ”pa” de azi! Am avut surpriza să-i văd pe tinerii frumoși dar stupizi că au protestat la Palatul Victoria împotriva premierului Cioloș (pe care l-au huiduit și chiar i-au cerut demisia) pentru că l-a destituit pe ministrul culturii. În paralel, observ că oamenii Monicăi Macovei, cea mai scîrboasă slugă a Bruxelului, ocupă toate portofoliile din guvern. Vremurile devin din ce în ce mai imprevizibile, mai periculoase. (Mulțumesc domnule Remus pentru această imagine gif și pentru ajutorul acordat.)
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #156 : Mai 02, 2016, 18:58:51 »

Incerc sa ma readaptez. Cred ca acesta este locul corect pt randurile si imaginile urm.

Marius Albin Marinescu
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1301276619885069&set=a.687426307936773.1073741827.100000082317835&type=3&theater
Breaking News: Comandantul suprem al armatei, tovarasul Klaus Iohannis si sotia sa, savant de renume mondial, au fost primiti cu caldura in Afganistan. Panouri cu chipurile lor au fost purtate cu mandrie de oameni ai muncii afgani si romani. Traiasca prietenia intre popoare! Oameni ai muncii din Romania trudesc alaturi de afgani pentru refacerea tarii prietene, care a fost distrusa de imperialistii americani.

Primele imagini primite de la corespondentul nostru, Radu Tudor, participant si el la defilarea de 1 Mai de ieri, din Afganistan.

Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #157 : Mai 02, 2016, 19:11:29 »

Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #158 : Mai 02, 2016, 19:14:34 »

E fb ca i se supne Prima Doamna. Va dati seama daca ar fi pretins ca e prima femeie a Ro?
Memorat
  • kostas
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #159 : Mai 02, 2016, 19:19:41 »

Voi observati in spatele grupului ce se intrezareste?Oare sa fi fost cu intentie ales peisajul sau sa fie vre_un semn divin?
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #160 : Mai 03, 2016, 00:23:19 »

Ai dreptate! Vad. Vad si ma amuz! Smiley)))

Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #161 : Mai 07, 2016, 00:38:12 »

Pt presul exportat din Hermanstadt:

Citesc pe www niste tampenii facute de presul Ro! Ma intreb cum de ati "reusit" sa-l votati pe idiot?
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #162 : Mai 10, 2016, 15:33:23 »

Marius Albin Marinescu
https://www.facebook.com/groups/grupulromandesecuritate/1259166694126343/?notif_t=group_activity&notif_id=1462780224862298

Klaun Joianis nu a tinut receptia de Ziua Nationala a Romaniei, motivand ca respecta memoria tinerilor morti in clubul Colectiv cu o luna inainte. Cu cateva zile inainte uitase de piosenia asta si instala ministrii din "guvernul meu", cu fanfara dupa el si ciocnind cupe de sampanie.
 Ieri, 9 mai, la Palatul Cotroceni a avut loc receptia data de presedintele Iohannis de Ziua Europei, desi in aceeasi zi soseau in tara trupurile celor doi militari ucisi in Afganistan, in misiune, nu accidental intr-o carciuma incendiata! Parerea mea este ca armata romana nu are ce cauta in Afganistan, fiindca nu este razboiul nostru, dar asta este o alta poveste.
 Ieri ar fi fost logica si normala suspendarea receptiei, nu pe 1 Decembrie! Se vede clar ca alogenului asta putin ii pasa de Romania, doar UE conteaza pentru el.
 Tot ieri a fost si Ziua Independentei Romaniei si individul numit Gauleiter peste colonie nu a spus nimic despre aceasta mare sarbatoare a neamului romanesc, ca si cum data de 9 mai 1877 - cand ministrul de externe, M Kogalniceanu, a proclamat independenta Romaniei - nici nu ar fi existat in calendar!
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #163 : Mai 11, 2016, 01:28:15 »

Acesta e presul Ro, adus din Hermanstadt ca sa-i pice bine lui Mekel cafeaua din dimineata de dupa alegerile de la noi.
Ce nu pricepe poaporul romarlan este genocidul pe care cei de sus il aplica impotriva celor de jos. Altfel direct la Targoviste
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #164 : Mai 12, 2016, 01:12:32 »

Hai sa vad care are curajul sa spuna ca nu e chiar asa situatia, exact cum o prezinta caricatura aceasta.

Memorat
Pagini: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 45
Schimbă forumul: