Main Content:

Pagini: 1 ... 6 7 [8] 9 10

Cine sunt denunțătorii? Impostorii Revoluției!

Răspuns: Cine sunt denunțătorii? Impostorii Revoluției!
« Răspunde #105 : Decembrie 01, 2016, 21:08:37 »

"Dom" Burada.....Ai postat pe Facebook o imagine cu regretatul Ilarion Ciobanu.....Acel GERULA te-ar fi 'plimbat' precum pe Bastus...oferindu-ti din cand in cand ocazia ...sa povestesti...!!!!!
Memorat
« Răspunde #106 : Decembrie 01, 2016, 21:12:55 »

"Dom" Burada.....Ai postat pe Facebook o imagine cu regretatul Ilarion Ciobanu.....Acel GERULA te-ar fi 'plimbat' precum pe Bastus...oferindu-ti din cand in cand ocazia ...sa povestesti...!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=vxQpAlH5GA4
Memorat
« Răspunde #107 : Decembrie 01, 2016, 21:25:12 »

Tăvălugul o să vă i-a pe voi, haita de hiene lugojene! Realizezi ce se v-a întâmpla dacă se umblă iar la pecuniare din cauza voastră? Nu cred, dementule!

IA ZI-I CE ,MILOG MARUNT .....DAR FA-O CU STIL,SA MA SPERII.....STII VORBA ...Mana intinsa care nu spune o poveste....nu primeste pomana !Zi-i asa sub nik name ca  pentru o otreapa ca tine si asta e act de curaj. Zi-i ca nu strica ....vine vremea sa spui mai mult si poate-ti foloseste. Primariile fac situatii cu foloasele primite de eroii inchipuiti.
Va supara curatenia facuta de Parchet ....Javrelor Huh? Va e frica sa nu fi dat mita degeaba HuhHuh

Daca sunteti curati .....de ce Huh? Ce te supara milogule?Huh??
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #108 : Decembrie 01, 2016, 21:39:11 »

AI  DREPTATE     DOMNULE  RADULESCU     ASA  AM  PATIT   EU   CU   UNI  PE   CARE   EU  I-AM   AJUTAT....MIE   M-EA PARUT  RAU   DE  EI    CA    ERAU ...  REVOLUTIONARI       IL    PRIMESTI  LA  MASA  TA    IL  HRANESTI    IL ....  AJUTI    IL   IMPRUMITI    IAR    DREPT   MULTUMIRE   EL    VREA  SA-TI    FACA   RAU    SI  TE  RECLAMA      TE   INJURA   TE DENIGREAZA    TE FACE   IMPOSTOR      TE  VORBESTE  DE RAU   TE  PARASTE.....PESTE    TOT.....    ASA AU  FACUT  UNI   CU... MINE   DAR   DUMNEZEU   LE  VA PLATI ...  ODATA   PENTRU   TOATE   MIZERILE   CARE  LE-AU   FACUT  .....
Memorat
« Răspunde #109 : Decembrie 01, 2016, 21:53:42 »

AI  DREPTATE     DOMNULE  RADULESCU     ASA  AM  PATIT   EU   CU   UNI  PE   CARE   EU  I-AM   AJUTAT....MIE   M-EA PARUT  RAU   DE  EI    CA    ERAU ...  REVOLUTIONARI       IL    PRIMESTI  LA  MASA  TA    IL  HRANESTI    IL ....  AJUTI    IL   IMPRUMITI    IAR    DREPT   MULTUMIRE   EL    VREA  SA-TI    FACA   RAU    SI  TE  RECLAMA      TE   INJURA   TE DENIGREAZA    TE FACE   IMPOSTOR      TE  VORBESTE  DE RAU   TE  PARASTE.....PESTE    TOT.....    ASA AU  FACUT  UNI   CU... MINE   DAR   DUMNEZEU   LE  VA PLATI ...  ODATA   PENTRU   TOATE   MIZERILE   CARE  LE-AU   FACUT  .....

Sunt niste 'vorbe'...de care nu ai tinut cont...:

"Cand ti-e mila de sarac, vei ajunge sa-i duci traista
Poti sa-l imbraci in aur, sa-l pui bine de la rau
El tot ca el gandeste...cum s-ajunga-n locul tau
Nu tine cont de tine...nici daca-i dai valoare
Dupa ce ca-i sarac...NICI CARACTER NU ARE !!!"
Memorat
  • mercurie2
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #110 : Decembrie 01, 2016, 22:34:58 »

Sa ma iertati , dar cred ca sunteti in greseala ! Ba este bine sa ajuti, insa daca astepti recunostiinta, atunci ajutorul se intoarce in rau. Este iconomia Lui Dumnezeu. Si mai pune mana si necuratul, ca sa va smintiti si sa nu mai ajutati vreodata.

"Nu va impotriviti celui rau; iar cui te loveste peste obrazul drept, intoarce-i si pe celalalt. Celui ce voieste sa se judece cu tine si sa-ti ia haina, lasa-i si camasa. Iar de te va sili cineva sa mergi o mila, mergi cu el doua" (Matei 5, 38-41).
Memorat

DATA VIITOARE VOTATI NATIONALISTI CRESTINI, CACI ACESTIA NU TRADEAZA SI NU FURA ! PANA NU ESTE PREA TARZIU, CACI ALTFEL SE PUSTIESTE ROMANIA SI VIN ALTII IN LOCUL NOSTRU !
« Răspunde #111 : Decembrie 01, 2016, 23:05:57 »

Sa ma iertati , dar cred ca sunteti in greseala ! Ba este bine sa ajuti, insa daca astepti recunostiinta, atunci ajutorul se intoarce in rau. Este iconomia Lui Dumnezeu. Si mai pune mana si necuratul, ca sa va smintiti si sa nu mai ajutati vreodata.

"Nu va impotriviti celui rau; iar cui te loveste peste obrazul drept, intoarce-i si pe celalalt. Celui ce voieste sa se judece cu tine si sa-ti ia haina, lasa-i si camasa. Iar de te va sili cineva sa mergi o mila, mergi cu el doua" (Matei 5, 38-41).

Cu tot respectul, nu vreau sa va contrazic. Dar pe acest principiu...ar insemna sa fim de acord si cu unii care ne intra in casa...sa-i lasam sa fure...eventual sa nu ripostam cand incearca sa comita si alte fapte abominabile...Nu pot avea gandirea preotului din 'Mizerabilii'...la nesfarsit .
Memorat
  • mercurie2
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #112 : Decembrie 01, 2016, 23:57:54 »

Da, aveti dreptate, in cazuri extreme ne aparam si apelam la lege!
Memorat

DATA VIITOARE VOTATI NATIONALISTI CRESTINI, CACI ACESTIA NU TRADEAZA SI NU FURA ! PANA NU ESTE PREA TARZIU, CACI ALTFEL SE PUSTIESTE ROMANIA SI VIN ALTII IN LOCUL NOSTRU !
« Răspunde #113 : Decembrie 02, 2016, 06:23:34 »

Da, aveti dreptate, in cazuri extreme ne aparam si apelam la lege!

Corect...Dar si DRASIUS KEDYS a apelat la lege...intr-un stat membru U.E. ... !!!
Memorat
« Răspunde #114 : Decembrie 02, 2016, 07:23:55 »

https://www.youtube.com/watch?v=vxQpAlH5GA4

'Filantropica' este un fim extraordinar...da' talica nu prea ai inteles ce "vra sa zica"...
Memorat
  • Willy
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #115 : Decembrie 02, 2016, 10:32:06 »

DOMNULE   COLEG  LUCIAN  RADULESCU    IN   ECHIPA  FRATELUI  NOSTRU   DAN IOSIF   ...ERAU  OAMENI    CINSTITI    CORECTI    SIMPLI  ....  REVOLUTIONARI   DAR    ERAU    LUPTATORI  ADEVARATI    ERAU .....  FRATI    SI  AU  FACUT   O LEGE PE  CARE    O  MERITAM   O LEGE  PENTRU   NOI  TOTI     PENTRU  BINELE  NOSTRU    AL  ADEVARATILOR    EROI  AI   ROMANIEI   ....CAND  EL  A  ... PLECAT   AU  APARUT   INTELIGENTI   ... DESTEPTI    ... AU  APARUT   ....TRADATORI  ==  CIRIPITORI.....A  APARUT.....PORTALUL   REVOLUTIONARILOR  ....MARE  PACAT    .... UNDE  SUNTEM   ACUM   ...
Memorat
  • Lugojanca
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #116 : Decembrie 04, 2016, 21:29:43 »

Stie cineva ce a organizat, ocupat, condus pe timpul Revolutiei această individă,  minoră de 16 ani si 9 luni in decembrie 1989 ? Are cineva idee cum a determinat aceasta individa,Curelea (Văsui) Mariana,  Victoria Revolutiei Române din 1989 ? Care o fi relatia familiei Văsui din Timisoara, in care toti 4 membri sunt LRD, cu inculpatul sanda adrian ? Aştept  raspunsuri pertinente, nu de la alti "pupi" de-ai lui sanda !
Memorat
« Răspunde #117 : Decembrie 04, 2016, 21:49:12 »

Stie cineva ce a organizat, ocupat, condus pe timpul Revolutiei această individă,  minoră de 16 ani si 9 luni in decembrie 1989 ? Are cineva idee cum a determinat aceasta individa,Curelea (Văsui) Mariana,  Victoria Revolutiei Române din 1989 ? Care o fi relatia familiei Văsui din Timisoara, in care toti 4 membri sunt LRD, cu inculpatul sanda adrian ? Aştept  raspunsuri pertinente, nu de la alti "pupi" de-ai lui sanda !

Fac tot posibilul sa evit orice urma de impertinenta. Intrebarea dumneavoastra este postata pe topicul potrivit. Insa, cu tot respectul, cred ca ar trebui adresata direct denuntatorilor...fosti, actuali sau viitori...Sunt "unicii" care pot cunoaste asemenea amanunte...Cu exceptia organelor abilitate in acest sens. Cool Cool Cool
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #118 : Decembrie 04, 2016, 22:13:07 »

O fi determinat o stare de barbatie printre revolutionari.
Memorat
  • mercurie2
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #119 : Decembrie 04, 2016, 23:53:04 »

Odata ce s-au blindat cu declaratii nu cred ca se mai poate face ceva..
  Eu, cam pe 24 decembrie, am luat un ... de pe strada, inchipuindu-mi ca va mai fi nevoie de oameni.. A devenit si el revolutionar , insa iata ca nu trebuia sa devina si cu rol determinant, dar a devenit. Si a devenit pt ca in timp a cunoscut si alti revolutionari, iar acestia i-au dat declaratii ca-l cunosc, datand declaratiile incepand cu 22 decembrie, datand si semnand ca primarii.. A intrat printre primii 400 ca rev cu rol determinant. Ce-i de facut ?
Memorat

Pagini: 1 ... 6 7 [8] 9 10
Schimbă forumul: