Main Content:

Pagini: 1 ... 8 9 [10]

Cine sunt denunțătorii? Impostorii Revoluției!

Răspuns: Cine sunt denunțătorii? Impostorii Revoluției!
« Răspunde #135 : Decembrie 05, 2016, 22:30:59 »

Unul dintre ei, am fost EU dle. Radulescu. Si asta am declarat si pe data de 23 martie 2016 cand am fost audiat de doi ofiteri de la IGPR Bucuresti. Care este problema?

Era o intrebare retorica. Oricum va multumesc pentru raspuns. Dar...totusi...PIROMANIE ? ? ? De ce...? ? ? In ce scop ? ? ? Initiatorului ii sunt adresate aceste intrebari...nu in mod expres domniei voastre.
   De ce ?...ptr-ca a fost Revolutie , ce trebuia sa faca ? sa spele geamurile primariei ?...trebuia ars ca sa iasa sobolanii afara .
Au tras in noi ......A curs sange ....au murit copii.....DUPA O ORA SEDIUL DE PARTID ARDEA .    simplu si mai ales FIRESC.

Edificandu-ma putin...nu mai consider explicatia 'dvs.' : "DUPA O ORA SEDIUL DE PARTID ARDEA .    simplu si mai ales FIRESC."...plauzibila !!! Ati fost cumva 'PIROMAN SEF' ? ? ? ? ?
Memorat
« Răspunde #136 : Decembrie 05, 2016, 22:49:04 »

Unul dintre ei, am fost EU dle. Radulescu. Si asta am declarat si pe data de 23 martie 2016 cand am fost audiat de doi ofiteri de la IGPR Bucuresti. Care este problema?

Era o intrebare retorica. Oricum va multumesc pentru raspuns. Dar...totusi...PIROMANIE ? ? ? De ce...? ? ? In ce scop ? ? ? Initiatorului ii sunt adresate aceste intrebari...nu in mod expres domniei voastre.
   De ce ?...ptr-ca a fost Revolutie , ce trebuia sa faca ? sa spele geamurile primariei ?...trebuia ars ca sa iasa sobolanii afara .
Au tras in noi ......A curs sange ....au murit copii.....DUPA O ORA SEDIUL DE PARTID ARDEA .    simplu si mai ales FIRESC.

Edificandu-ma putin...nu mai consider explicatia 'dvs.' : "DUPA O ORA SEDIUL DE PARTID ARDEA .    simplu si mai ales FIRESC."...plauzibila !!! Ati fost cumva 'PIROMAN SEF' ? ? ? ? ?
Deloc .....eram doar fumator .
Memorat
  • thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #137 : Decembrie 05, 2016, 23:10:42 »

Dle. Radulescu, nu gust glumele de prost gust sau misto-ul ieftin. Dupa ce s-a tras asupra persoanei mele, dupa ce m-am trantit pe burta si am mirosit iarba vesteda, am cerut unui imbuibat handicapat membru de partid sa arunce tabloul lui Ceausescu pe geamul Primariei. Stiti ce a facut cretinul? A inceput sa ne spuna rezultatele meciurilor de fotbal. Cretinul habar nu avea ca urasc fotbalul la fel de mult ca si comunismul, pe Ceausescu si asa zisi smecheri. Deci, .... rezultatul a fost o Primarie in flacari, cu tot cu tablouri, cartile si capodoperele celui mai iubit fiu al poporului si restul. Mai aveti nelamuriri?
Memorat
« Răspunde #138 : Decembrie 05, 2016, 23:20:50 »

Dle. Radulescu, nu gust glumele de prost gust sau misto-ul ieftin. Dupa ce s-a tras asupra persoanei mele, dupa ce m-am trantit pe burta si am mirosit iarba vesteda, am cerut unui imbuibat handicapat membru de partid sa arunce tabloul lui Ceausescu pe geamul Primariei. Stiti ce a facut cretinul? A inceput sa ne spuna rezultatele meciurilor de fotbal. Cretinul habar nu avea ca urasc fotbalul la fel de mult ca si comunismul, pe Ceausescu si asa zisi smecheri. Deci, .... rezultatul a fost o Primarie in flacari, cu tot cu tablouri, cartile si capodoperele celui mai iubit fiu al poporului si restul. Mai aveti nelamuriri?

Nici eu nu sunt microbist... nu cred ca era necesara mentiunea : "imbuibat handicapat"...'Misto'...tradus corect ...inseamna...bine. Smecher...nu sunt...AICI, PE ACEST FORUM...SUNT REVOLUTIONAR.
Memorat
« Răspunde #139 : Decembrie 05, 2016, 23:24:05 »

Deloc .....eram doar fumator .
Multumesc pentru raspuns. Nu era necesar, totusi, avand in vedere ca nu sunt...nici anchetator...nici "praduitor"...Dar e o.k. mentiunea 'dvs.'...poate nu va mai intreaba altcineva, citind-o...Sau...cine stie ? ? ?
Memorat
« Răspunde #140 : Noiembrie 27, 2017, 01:44:12 »

Sursa Facebook:

"Alex Oprea
1 oră ·
Pentru denigratorii fasciști de la REALITATEA, lumina se va stinge DE LA SIBIU"

Nu se va stinge nimic pentru cei de la Realitatea TV !!!
SE INCEARCA "STINGEREA LUMINII" PENTRU ROMANIA !!!

A trecut un an...si cei de la Realitatea TV, - printre care si Rares Bogdan, si Hoandra, s.a.m.d. -, "au lumina in continuare; si mai "luminoasa", se pare''...''chiar de la Sibiu'', d.p.m.d.v....!!!!!
Memorat
« Răspunde #141 : Noiembrie 27, 2017, 01:58:06 »

TOMA TRIFON NICOLAE ........TU CEL CARE FIGUREZI IN CERCETARE CU UN SANTAJ INREGISTRAT.......dA NUME JIGODIE ...DA NUME SI APARI IN PUBLIC.
Astept de ma usuc SA ITI ASUMI !
La fel ii cer si lui Perici ......Daca stii despre cine erau numiti impostori .....fa urmatorul pas >
ASUMA-TI SI DA NUME !
Aia sunt acolo nu pentru ca sunt PSD-isti .....ci pentru ca un PROCUROR  (si nu orice procutor ) si un judecator ,si-au asumat decizia in urma unor FAPTE  .Mai cititi odata raportul corpului de control facut de PSD-isti !
E  jale .. Ati vrut "JOS SANDA " Huh?...e jos ....mai jos nu se putea . Si e abia inceputul .RENASTEM IN CURATENIE !......Si DOARE !...DOARE RAU !

Este o posibila explicatie a US(U)CARII pomilor fructiferi din livada pe care o detineti. Or fi realizat si ei (pomii) de catre cine sunt exploatati...!!!

rĂDULESCU TU ESTI OFTICAT CĂ bURADA NU ȚI-A DAT ȘI ȚIE SANDVISURI?! pAI PE TINE NU TE IUBEȘTE MĂH. nUMAI EU AM DREPTUL SA SERVESC MASA LA GHEGHE NU TOTI NESPĂLAȚII!
Eu servesc masa la restaurant...nu mananc sandwich-uri...sau altceva...de foame !!!
'' Da, nea' 'gheghe'..."s-ar putea sa doara"  Roll Eyes...dar pe cine  Roll Eyes...nu se stie inca Shocked Cry  ... Cu "SANDVISURI"-le cum 'mai procedati'...le mai consumati "alle beide" ? ? ?  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Grin Grin Grin ''
Memorat
« Răspunde #142 : Noiembrie 27, 2017, 02:29:10 »

Calculatoarele din SSPR au fost luate de procurori.. momentan nu mai au baza de date .
Cum ne vom primi la timp cartelele de metrou si biletele de tren? Deocamdata nu au un raspuns.
nu vă e rușine să întrebați așa ceva cind REVOLUTIA este atacată de fasciștii din presă, de securisti de comuniști? RUȘINE, uite de asta suntem văzuti asa cum suntem. Platiti-va biletele ! RUSINE!
Astept scuze publice asa cum m-ai jignit fara sa stii cine sint si ce am facut .Baza de date pe care SSPR nu o mai are chiar e o problema.
"Sfatul" unui fost "indignat" (la cea' data); adica..."dom' " ''(h)alex..(h)oprea''..."actualmente ''reprezentant de imagine'' al "comitetului ('de ce fel'  Roll Eyes...nu retin  Grin)",  "demolator"  (in prezent) si "datator cu bata" (si in trecut),  conform afirmatiilor, verbale si scrise, ale 'mnealui'... Shocked Shocked Shocked  Grin Grin Grin Cry Cry Cry
Memorat
« Răspunde #143 : Ianuarie 02, 2018, 09:27:49 »

Continut inadecvat.
« Ultima modificare: Ianuarie 03, 2018, 00:49:24 de către razvan »
Memorat
Pagini: 1 ... 8 9 [10]
Schimbă forumul: