Main Content:

Pagini: 1 ... 104 105 [106] 107 108

DIVERSE; anunturi, petitii, reactii, confirmari...

Răspuns: DIVERSE; anunturi, petitii, reactii, confirmari...
« Răspunde #1575 : Aprilie 23, 2018, 03:29:27 »

" Este...lizibil (observi, sper, ca nu am facut nicio modificare a fonturilor...de aceasta data)...  Nu si foarte  clar/sincer  !!!  ''Adevarul clamat de tine'' il detine cumva "beige"-u'...? ? ? Roll Eyes Shocked Cool "

Vezi tu, mai Rumburak , eu as avea timp sa-ti explic, problema este ca tu n-ai timp sau capacitatea sa intelegi ! Grin Grin Grin
[/size]

De fapt , lucrurile sint simple adevarul trebuie scos la iveala cu orice pret si asta si fac ! Si anume ca " forte obscure " sa n u le mai spun pe nume ca m-am saturat de citi mi-au atras atentia sa le numesc direct si in concret , Grin Cheesy Roll Eyes Shocked Huh , au facut TOTUL  prin " palmasii naimiti " dar deocamdata nenumiti  Grin sa faca disparute dosarele depuse pentru recunoasterea amaritei calitati de revolutionar.Si atita INDIRJIRE in rau demna de un Dzerjinski Fericitu' si urmasii , m-a impresionat  Shocked Roll Eyes Cry si m-a convins sa merg pina la capat.Si hai sa-ti fac si hatiru' nu ca ai merita cumva ci asa de flori de mar, trebuie sa recunosc ca ma tenteaza si posibilitatea ( cheful vine pe parcurs, asa cum pofta vine mincind...) sa ies la pensie cu 5 ani mai devreme , nu la 65 de ani ca nu apuc eu virsta asta.Ca m-am saturat de citi cunoscuti am care n-au prins o zi de pensie deswi au cotizat o viata intreaga la rahatul ala de sistem de pensii !!!  Cry Cry Grin
Memorat
« Răspunde #1576 : Aprilie 23, 2018, 10:54:55 »

" Este...lizibil (observi, sper, ca nu am facut nicio modificare a fonturilor...de aceasta data)...  Nu si foarte  clar/sincer  !!!  ''Adevarul clamat de tine'' il detine cumva "beige"-u'...? ? ? Roll Eyes Shocked Cool "
Vezi tu, mai Rumburak , eu as avea timp sa-ti explic, problema este ca tu n-ai timp sau capacitatea sa intelegi ! Grin Grin Grin[/size]
De fapt , lucrurile sint simple adevarul trebuie scos la iveala cu orice pret si asta si fac ! Si anume ca " forte obscure " sa n u le mai spun pe nume ca m-am saturat de citi mi-au atras atentia sa le numesc direct si in concret , Grin Cheesy Roll Eyes Shocked Huh , au facut TOTUL  prin " palmasii naimiti " dar deocamdata nenumiti  Grin sa faca disparute dosarele depuse pentru recunoasterea amaritei calitati de revolutionar.Si atita INDIRJIRE in rau demna de un Dzerjinski Fericitu' si urmasii , m-a impresionat  Shocked Roll Eyes Cry si m-a convins sa merg pina la capat.Si hai sa-ti fac si hatiru' nu ca ai merita cumva ci asa de flori de mar, trebuie sa recunosc ca ma tenteaza si posibilitatea ( cheful vine pe parcurs, asa cum pofta vine mincind...) sa ies la pensie cu 5 ani mai devreme , nu la 65 de ani ca nu apuc eu virsta asta.Ca m-am saturat de citi cunoscuti am care n-au prins o zi de pensie deswi au cotizat o viata intreaga la rahatul ala de sistem de pensii !!!  Cry Cry Grin
Poti incerca, totusi. Timp am...,pt. 'capacitate'...''pot umbla la "chiuai"...''... Grin Grin Grin
'La sto' : Poti fi si sincer ? ? ?  Nu creeed !!!
'Serios' : Sa fii sanatos si sa te bucuri de pensie si de indemnizatie f. multi ani de-acum incolo !!!
'Tot la sto' : Da'..., ''daca nu esti cuminte...'pe mana cui ai prefera sa te dau'...a lui...'Genrikh Grigoryevich sau Lavrentiy Pavlovich'...? ? ? Cry Cry Cry ''... Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #1577 : Aprilie 23, 2018, 13:24:53 »

Stiu si eu , Felix Edmundovici ... Grin Sad ???Poate -ti fac aia o statuie si ti-o pun in fata casei , daca vei fi asa " productiv " si in continuare... Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #1578 : Aprilie 23, 2018, 13:27:36 »

Memorat
« Răspunde #1579 : Aprilie 23, 2018, 13:31:51 »

Stiu si eu , Felix Edmundovici ... Grin Sad ???Poate -ti fac aia o statuie si ti-o pun in fata casei , daca vei fi asa " productiv " si in continuare... Grin Grin Grin
Nu e cazu' Cool..., nu ti-am zis ca "sunt vecin cu Gerard"... Roll Eyes Kiss Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #1580 : Aprilie 23, 2018, 13:37:59 »

"image"
Stiu si eu... Roll Eyes Embarrassed Cool  De intentia ta de a strica nu ma indoiesc...!!! Cry Cry Cry  Doar ca nu sunt lamurit...cum/CU CE...gandesti...? ? ? Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #1581 : Aprilie 23, 2018, 16:00:41 »

Nu e cazu' Cool..., nu ti-am zis ca "sunt vecin cu Gerard"... Roll Eyes Kiss Grin Grin Grin

Care ? Depardieu ? In Rusia Huh Grin Grin Grin Grin Grin
Memorat
« Răspunde #1582 : Aprilie 23, 2018, 16:47:02 »

Care ? Depardieu ? In Rusia Huh Grin Grin Grin Grin Grin
Doar nu Philipe..., care..."ti-a interpretat...personajul..."... Kiss Cool Grin Cry
Memorat
« Răspunde #1583 : Aprilie 24, 2018, 17:41:29 »

" Doar nu Philipe..., care..."ti-a interpretat...personajul..."... Kiss Cool Grin Cry "

Bravo , ai de la mine un pahar de pentru asta si aia cu ion Barbu...
Memorat
« Răspunde #1584 : Aprilie 24, 2018, 19:47:16 »

Ce mai pot zice...  ' Datorita '' celor 7 d-acas' ''..., iti multumesc...  Neavandu-i tot timpul ''la purtator'', insa,..."un pahar...? ? ?, 'chitrosule'...!!!"... Kiss Grin Angry '
Memorat
« Răspunde #1585 : Aprilie 26, 2018, 10:40:32 »

Din ceea ce am constatat pe Portalul Instantelor de Judecata, astazi ar trebui sa se dea pronutarea in mai multe procese cu revolutionari trimisi in judecata de catre Parchetul de pe langa Tribunalul Brasov.
Memorat
« Răspunde #1586 : Aprilie 26, 2018, 10:45:09 »

www.jurisprudenta.com/dosare-procese/2018/312q197q2018qa1-197
Joi, 26 aplilie 2018

Dosar 312/197/2018/a1 din 04.01.2018
măsuri şi excepţii dispuse de judecătorul de cameră preliminară

Informatii dosar
Numar dosar:
Dosar 312/197/2018/a1
Data dosar:
04.01.2018
Instanta:
Judecătoria Brașov
Departament:
PENAL
Obiect:
măsuri şi excepţii dispuse de judecătorul de cameră preliminară
Categorie:
Penal
Stadiu proces:
Fond

Parti proces

•   TARBĂ MIHAIL
Inculpat
•   BUCUR MARIANA la Cab Av Drăgan Angela
Inculpat
•   COMAN MARIA
Inculpat
•   CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI BRAŞOV, DIRECŢIA FISCALĂ, PRIN REP LEGAL
Parte civilă
•   CASA JUDEŢEANĂ DE PENSII BRAŞOV, PRIN REP LEGAL
Parte civilă

Sedinte
•   Urmatoarea sedinta in data de 17.04.2018 la ora 09:00
Complet: P11-CC
•   Sedinta din data de 29.03.2018 la ora 09:00
Complet: P11-CC
•   Amână cauza
amana cauza la data de 17.04.2018, pentru desemnarea unui avocat din oficiu pentru Coman Maria
Incheiere de sedinta din 29.03.2018

Flux dosar

Fond

Fond
Memorat
« Răspunde #1587 : Aprilie 26, 2018, 11:18:46 »

Avem si o sentinta definitiva impotriva Comisiei Parlamentare a Revolutionarilor din Decembrie 1989 (CPRD 1989).
Sentinta prin care comisia este obligata de catre instanta de judecata sa acorde avizul favorabil unui revolutionar.
Memorat
« Răspunde #1588 : Aprilie 26, 2018, 11:48:56 »

http://infodosar.ro/d.php?dosar=961/62/2017/a1&submit=Cauta
Miercuri, 20 decembrie 2017

Dosar nr. 961/62/2017/a1 inregistrat la Tribunalul Brasov

Partile din dosar si Calitatea acestora:
Detalii pe portal.just.ro

Date dosar nr. 961/62/2017/a1 (Fond):
Instanta: Tribunalul BRASOV Complet: SECŢIA A II-A CIVILĂ, DE CONTENCIOS ADMINISTRATIV ŞI FISCAL
Stadiu procesual: Fond
Materie: Contencios administrativ si fiscal
Obiectul dosarului: reexaminare amenda judiciara
Data inregistrarii dosarului: 2017-11-09
Data ultimei modificari: 2017-12-16

Cai de atac:
Nu exista informatii.
Sedinte de judecata:
1.Data: 2017-12-14  Ora: 09:00
Complet: CAF7 -CC
Solutie: Anulează cererea Pronuntata in data de 2017-12-14
Tip solutie: Incheierefinalacameraconsiliu
Memorat
« Răspunde #1589 : Aprilie 26, 2018, 11:50:24 »

Memorat
Pagini: 1 ... 104 105 [106] 107 108
Schimbă forumul: