Main Content:

Pagini: 1 ... 116 117 [118]

DIVERSE; anunturi, petitii, reactii, confirmari...

Răspuns: DIVERSE; anunturi, petitii, reactii, confirmari...
« Răspunde #1755 : Septembrie 05, 2020, 20:55:47 »

Asta e pentru ruperea Transilvaniei de Romania si candideaza ca independent. La primar ceangau si presedinte judetean tigan merge si un tradator tefelist.
Memorat
« Răspunde #1756 : Septembrie 27, 2020, 13:00:12 »

Zi speciala - anunt special!

La fel ca in taota tara, este o zi mult asteptata si de catre locuitorii municipiului, atat de cei care candideaza in alegerile locale de azi, cat si de cei care voteaza, un moment important in viata brasovenilor, prilej de care profit ca sa le multumesc consilierilor locali, care isi incheie astazi mandatele de patru ani, pentru gestul de a ne fi acordat in aceasta vara, celor care am infiintat primul Consiliu Local al Brasovului – in urma cu 30 de ani, dupa Revolutia din 1989 –, Titlul de ”Cetatean de Onoare al Municipiului Brasov”.
A fost o onoare sa fim in slujba brasovenilor intr-un moment dificil si chiar periculos al municipiului nostru, le adresez in numele fostilor consilieri locali gratitudinea noastra tuturor si succes in alegeri consilierilor care solicita un nou mandat, ca si tuturor candidatilor din aceste alegeri. Sa dea Dumnezeu sa fie o zi fasta a istoriei noastre!

In fotografie se afla, pe randul de sus, de la stanga la drepata, Alexandru Vulsan, primul viceprimar al Brasovului dupa Revolutie, George Scripcaru, actualul Primar, alaturi de Cornel Salajan, primul primar al municipiului in 1990, iar pe randul de jos sunt fostii consilieri locali din 1989-1990 Gheorghe Maftei si Victor Mungiu.
Memorat
« Răspunde #1757 : Septembrie 30, 2020, 09:25:53 »

Felicitari domnule Iosif si felicitari si celorlalti fosti consilieri locali care ati fost recunoscuti ca cetateni de onoare ai Brasovului!
Chiar trebea sa treaca 30 de ani pentru asta? Dar e mai bine ca s-au hotarat macar acum. Mai bine mai tarziu decat niciodata.
Memorat
« Răspunde #1758 : Septembrie 30, 2020, 09:44:52 »

Sorin Boaca · 1 oră ·
www.facebook.com/photo.php?fbid=2465121007037995&set=a.1375994052617368&type=3&theater
LISTA CU CEI PROPUSI DE ASOCIATIA REVOLUTIA 21 DECEMBRIE 1989 BRASOV PENTRU TITLUL DE CETATEAN DE ONOARE A MUNICIPIULUI BRASOV . DESI NU AM FOST CONSULTAT DIN POZITIA DE VICEPRESEDINTE AL ASOCIATIEI IN LEGATURA CU ACEASTA LISTA , MENTIONEZ CA SUNT DE ACORD CU PERSOANELE NOMINALIZATE , CU MENTIUNEA CA DACA AS FI FOST CHEMAT LA DISCUTII CU PRESEDINTELE SI PRIM VICEPRESEDINTE PROPUNEREA MEA AR FI FOST CA EROII MARTIR SA FI PRIMIT ACEST TITLU POST MORTEM . INTRUCIT FUNCTIA MEA IN ACEASTA ASOCIATIE PARE A FI DE DECOR , MI-AM INAINTAT DEMISIA INCEPIND CU DATA DE 30.11.2019 .

Demi a ajuns si el cetatean de onoare? Si Boaca (Boacana cum ii zicea Bambilici) chiar nu mai face parte din asociatia inventata de ingamfarea lui Demi? Am vazut ca Demi s-a fotografiat fericit cu primaru Scripcaru (acum e fost primar da i-or fi ajuns 20 de ani de afaceri din scaunu primariei) si ma gandesc ca l-o fi facut si pe el si pe cei din lista din cererea lui cetateni de onoare. Ba cred ca inaintea voastra ca amandoi au fost in reteaua lui Basescu.

Memorat
« Răspunde #1759 : Septembrie 30, 2020, 09:59:07 »

Am vazut din campanie ca la Brasov stia dinainte sereiu care vor fi rezultatele alegerilor locale din anul asta!
Le-o programat bine de tot ca acum avem conducere neomarxista in cel mai anticomunist oras din Romania!
Si nu numa ca e conducere neomarxista userista (adica sosrosista) da nici nume romanesti nu au au avut principalii candidati. Of of in ce hal au ajuns brasovenii!

Memorat
« Răspunde #1760 : Septembrie 30, 2020, 10:13:36 »

Si la Brasov s-a verificat adevarul spus de parintele Iustin Parvu da eu mai adaug ca tineretul se tampeste si cu internetu in plus.

Uite si dovada ca nemtii dicteaza politica partidelor zise de dreapta din Romania. Pe asta l-au bagat la liberali numa ca sa fie sasii in consiliu.
Memorat
« Răspunde #1761 : Septembrie 30, 2020, 10:33:29 »

Acum puteti vedea cata dreptate a avut Milosevici si prin contrast ce clasa politica am ajuns sa avem noi la Bucuresti si in toata tara.

Memorat
« Răspunde #1762 : Septembrie 30, 2020, 11:07:02 »

Peneleu a ajuns in starea asta pentru ca s-a lasat cumparat de secu. Asa ca Basescu a distrus doua partide istorice: P.N.T. si P.N.L.
Memorat
« Răspunde #1763 : Septembrie 30, 2020, 11:17:17 »

Pe grupul Brasov de pe Facebook politica neomarxista o face un hatis de conturi false ale unor nume la fel de false. Prin ei sint combatuti cei care critica.

Memorat
« Răspunde #1764 : Septembrie 30, 2020, 11:21:43 »

Cei care au facut acele conturi de postaci nu au date de identificare si folosesc fotografii de pe alte conturi (de nunti de exemplu).

Memorat
« Răspunde #1765 : Octombrie 21, 2020, 10:05:13 »

Nerusinarea lui Basescu nu mai are limite. Acum impune brasovenilor un nemernic sub acoperire CA CAndidat la Camera Deputatilor!

Memorat
Pagini: 1 ... 116 117 [118]
Schimbă forumul: