Main Content:

Pagini: [1] 2 3 ... 5

avem un nou forum

• aetziu
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
avem un nou forum
« : Noiembrie 19, 2008, 16:59:05 »

De azi avem un nou forum in care ne putem dezbate ideile, pe situl Asociaţiei 21 decembrie 1989  http://www.asociatia21decembrie.ro . Nu va exista nici o singura limitare a dreptului de exprimare , cat timp aceasta nu se va abate de la regulile civilizatiei si bunului simt.
                          Va asteptam pe toti.
Memorat
Răspuns: avem un nou forum
« Răspunde #1 : Noiembrie 19, 2008, 18:26:59 »

Bravo! Felicitari asociatiei! Dati tele foane pe la "omologii" vostrii sa-si faca si ei. Sau sa le folosesasca macar pe astea care sint pe portal. 90 la sua dintre ei nu dau nici un raspuns chiar daca sint intrebati luni la rand ceva.
Memorat
« Răspunde #2 : Noiembrie 20, 2008, 13:09:08 »

Conform sloganului “ Ei cu ei,noi cu noi” va puteti exprima liber pina la un punct, sa nu il criticati pe Maries si  sa  nu semnalati manipularea( mai ales cea de la CEDO si cea cu petitiile), vorba lui Ilescu pentru” linistea noastra,mai draga!” .
 Va urez “ succesuri”,cu noul forum !
Memorat
« Răspunde #3 : Noiembrie 20, 2008, 14:12:11 »

Vad ca nu se poate citi nimic daca nu iti faci parola. Pe forumu asta numa pentru imagini trebe se ai parola. Va fi aglomaeratie mare pe forumu ala al asociatiei 21 Decembrie. Cum zicea Kronstadt zic si eu: succesuri!
Memorat
  • aetziu
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Noiembrie 22, 2008, 11:48:20 »

Vad ca nu se poate citi nimic daca nu iti faci parola. Pe forumu asta numa pentru imagini trebe se ai parola. Va fi aglomaeratie mare pe forumu ala al asociatiei 21 Decembrie. Cum zicea Kronstadt zic si eu: succesuri!

se poate citi si fara iregistrare, dar nu poti scrie
Memorat
  • aetziu
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Noiembrie 22, 2008, 11:52:05 »

Conform sloganului “ Ei cu ei,noi cu noi” va puteti exprima liber pina la un punct, sa nu il criticati pe Maries si  sa  nu semnalati mani****rea( mai ales cea de la CEDO si cea cu petitiile), vorba lui Ilescu pentru” linistea noastra,mai draga!” .

Critica-l cat poftesti , dar fa-o intr-un mod civilizat si asumandu-ti responsabilitatea in cazul colportarii unor calomni
Memorat
« Răspunde #6 : Noiembrie 22, 2008, 13:13:16 »

Conform sloganului “ Ei cu ei,noi cu noi” va puteti exprima liber pina la un punct, sa nu il criticati pe Maries si  sa  nu semnalati mani****rea( mai ales cea de la CEDO si cea cu petitiile), vorba lui Ilescu pentru” linistea noastra,mai draga!” .

Critica-l cat poftesti , dar fa-o intr-un mod civilizat si asumandu-ti responsabilitatea in cazul colportarii unor calomni
Domnule nu stiam ca sintem la “la-pertu”: pe viitor foloseste persoana a-II-a ,cred ca administratorul are dreptate ca esti "obraznic".Respecta ca sa fii respectat! Cred ca va fii ultima discutie cu dvs.,eu nu accept niciodata " rolul de victima ca si altii"
Cind am de gind sa ma insor o sa ma inscriu si pe forumul dvs.am observat ca aveti reclame la matriomoniale! Grin
"Succesuri" in munca depusa!
Memorat
  • aetziu
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Noiembrie 22, 2008, 14:33:34 »

scuze pentru gresala de adresare si multumesc pentru vizita
Memorat
  • nicoleta
  • Vizitator
« Răspunde #8 : Noiembrie 22, 2008, 14:48:21 »

Domnule nu stiam ca sintem la “la-pertu”: pe viitor foloseste persoana a-II-a ,cred ca administratorul are dreptate ca esti "obraznic".Respecta ca sa fii respectat! Cred ca va fii ultima discutie cu dvs.,eu nu accept niciodata " rolul de victima ca si altii"
Cind am de gind sa ma insor o sa ma inscriu si pe forumul dvs.am observat ca aveti reclame la matriomoniale! Grin
"Succesuri" in munca depusa!

NU CRED CA ESTE CAZUL SA FITI MALITIOS(OASA) !. INITIATIVA E LAUDABILA SI UN NOU FORUM NU E CONCEPUT PENTRU A RIDICA OSANALE CUIVA SAU CUIVA ANUME !.LUCIAN...CA ADMINISTRATOR LA DUMNEATA PE FORUM SPER CA SI AICI VEI DA DOVADA DE UN VADIT FAIR PLAY !. TOATE CELE BUNE !.CINE NU E INTERESAT POATE SA NU INTRE PE ACEL FORUM CARE ...DESI CU PUTINI PARTICIPANTI LA DISCUTII NU A CREAT (PINA ACUM SPER ) SCANDALURI !. ORICE FORUM E BENEFIC DACA AI CEVA DE SPUS SI VREI S-O FACI !. KRONSTADT 2 MAI MEREUT CU TEPII !. CA NU V-A ATACAT NIMENI ...PERSONAL !.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Noiembrie 22, 2008, 23:15:33 »

Sa verific: galeata este si e plina. Spoitoru e si el. Timp de lucru ar fi destul. Buun. Atunci pun si eu o intrebare prealabila. De cand aveti voi la Asociatia 21 Decembrie moderator fesenist?
Memorat
  • aetziu
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Noiembrie 23, 2008, 10:26:50 »

Sa verific: galeata este si e plina. Spoitoru e si el. Timp de lucru ar fi destul. Buun. Atunci pun si eu o intrebare prealabila. De cand aveti voi la Asociatia 21 Decembrie moderator fesenist?

Poti detalia, la cine te referi?
Memorat
  • aetziu
  • Membru
  • **
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #11 : Noiembrie 23, 2008, 10:34:40 »

Iar la malitioasa remarca a lui Kronstadt, ca avem reclame pentru matrimoniale, sunt nevoit sa-i raspund, ca noi nefiind subventionati de nimeni, suntem obligati sa folosim o platforma de forum gratuit,deci care se sustine prin publicitate,iar aceasta nu e aleasa de noi.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Noiembrie 23, 2008, 16:12:48 »

Cat costa sa pun o reclama pe forumu vostru? Asa va ajut sa il platiti si nu o sa poata nimeni sa va acuze ca santeti subventionati. Chiar. De unde ti-a venit idea cu subventia? Cine mai este subventionat ca eu nu stiu?
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #13 : Noiembrie 23, 2008, 19:11:47 »

Pai raspundeti sau nu? Vad ca nici doamna Carmen nu ma baga in seama. Am vrut sa trec peste anumite chestii da vad ca sant invitat sa detaliez. Imediat. Mai intai o observatie venita de la Timisoara. Ei au citit anutu si au inteles ca situtatia e grava.
"De azi avem un nou forum in care ne putem dezbate ideile, pe situl Asociaţiei 21 decembrie 1989  http://www.asociatia21decembrie.ro . Nu va exista nici o singura limitare a dreptului de exprimare , cat timp aceasta nu se va abate de la regulile civilizatiei si bunului simt.
                          Va asteptam pe toti."
Spun sa atrag atentia ca nu exista garantii pentru dreptul la libera exprimare in anutu lui aetziu. Citat din observatiile lor: "Nu va exista nici o singura limitare a dreptului de exprimare, cat timp aceasta". Care "acesta"? Conform frazei, este vorba de "situl Asociaţiei 21 decembrie 1989  http://www.asociatia21decembrie.ro". Prin urmare, dreptul de exprimare este garantat doar pana cand situl Asociatiei 21 decembrie 1989 nu se va abate de la regulile civilizatiei si bunului simt. Dar cand se va abate, el, situl, nu vor exista garantii.
Am recitit de doua ori textu pus de aetziu si asa este. Timisorenii au dreptate. Scrie negru pe alb. Acum daca am inteles corect fraza ma intreb de ce or fi strecurat ei chestia asta inca din anunt? Ce au de gand sa faca? Nu pot sa presupun ca sant prosti si nu stiu limba romana (chiar daca au mai demonstrat altii adevaru asta) pentru ca nu sant nescoliti ca mine si scuzabili.

Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #14 : Noiembrie 23, 2008, 21:34:03 »

Iaca ce rezultate fainute da colaborarea intre revolutionari adevarati. Cei din Timisoara au venit cu ilustratia la textu meu. Cum care text? Ala care urmeaza sa il postez. Ala cu detalierea... E!
Memorat
Pagini: [1] 2 3 ... 5
Schimbă forumul: