Main Content:

Pagini: 1 2 [3] 4 5

avem un nou forum

Răspuns: avem un nou forum
« Răspunde #30 : Noiembrie 25, 2008, 12:08:40 »

Kronstadtule esti iertat. Hai ca esti mai tare decat timisorenii mei. Cum ai gasit vrajeala omului pe internet habar nu am. Nu i-o fi usor acu cu madam Alexandrescu. Cred ca doarme cu basca pe cap de frica facaletului.
Astia din Timisoara zic ca a deschis subiect pentru noi pe forumu de pe saitu unde e moderator. Nu moderator. Administrator. Iti dai seama ce ratat sant ca eu nici moderator nu am reusit sa ajung. Nu am intrat acolo ca nu stiu cum stau astia de la internetcafe cu antivirusu. Mai iau ceva de la amorezu asta de Aetziu... Poate intru dimineata de la firma (daca am timp) ca acolo e tot ce trebe pe calculatoare. Te las sa te delectezi cu semiprofilu revolutionarului de mai jos comparand mereu cu mai putin reusitu lui inaintas (text de la Timisoara).

Numai dumnezu iarta,nu am nevoia de iertarea nimanui!
Ti-am atras atentia ca ateziu nu este FNS-ist!Are el pacatele lui dar nu cel cu FSN-ul!
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #31 : Noiembrie 25, 2008, 12:50:42 »

Mai mai mai. Eu am intrebat daca a fost pecerist. Si feseneaua de pe reveru lui Che Guevara nu vine de la deputatu de Iasi. Lasa-l sa raspunda el. Tu ma ingrijorezi ca devi prea teapan. Eu te iert pentru ca e post si e normal sa fac asta. O pot face si fara aprobarea ta. Puteam fi prieteni dar probabil consideri ca e degradant sa stai pe creaca cu un mitic. Cum vrei. Eu am prieteni destui si cine nu imi e prieten nu inseamna ca il trec in tabara dusmanilor.
Memorat
  • nicoleta
  • Vizitator
« Răspunde #32 : Noiembrie 25, 2008, 13:07:53 »

Devii STUPID ;i insistent NANI,NANI !. Opreste-te te rog si nu mai raspunde tuturor in dodii !.Pls. Cry
Memorat
  • nicoleta
  • Vizitator
« Răspunde #33 : Noiembrie 25, 2008, 13:19:39 »

"Am prieteni buni din Timisoara. Mai bine te alaturi lor. Impreuna cu cel care le are cu desenu am facut glume nu odata. Chiar daca parem noi inca ne coborati din copac sa sti ca e mai faina perspectiva de aici de pe creaca."
 Ce va face 2Nani sa credeti ca n-ar fi si prietenii familiei mele ?. Asta nu inseamna ca prieteni comuni fiind v-ar accepta naravurile !!!.
Memorat
  • nicoleta
  • Vizitator
« Răspunde #34 : Noiembrie 25, 2008, 13:32:27 »

IAR STELELE PE CARE LE PRETINDETI ca le-ati avea pe forum nu ma impresioneaza !. Denota insistenta si multe raspunsuri naspa nu ...CULTURA !. Cry
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #35 : Noiembrie 25, 2008, 14:28:57 »

Aha. E corect ce spuneti cu prietenii. Uite ca la asta nu m-am gandit. Daca asa stau lucrurile poate ca stiti si cine sant. Ok nu e o problema ca mai stiu si altii. Macar stiti ca nu sant revolutionar facut la apelu nomenclaturii. Cu stelele fac si eu haz. Cand am intrat prima data pe forum mi-au scuipat uni seminte in scafarlie. Erau vechi si a toate stiutori. Am fost intimidat un pic chiar daca am incercat sa nu las sa se vada. Deci e un fel de autobascalie. Traiasca Timisoara! Voi nu ne faceti mitici?
Memorat
« Răspunde #36 : Noiembrie 25, 2008, 16:25:26 »

Mai mai mai. Eu am intrebat daca a fost pecerist. Si feseneaua de pe reveru lui Che Guevara nu vine de la deputatu de Iasi. Lasa-l sa raspunda el. Tu ma ingrijorezi ca devi prea teapan. Eu te iert pentru ca e post si e normal sa fac asta. O pot face si fara aprobarea ta. Puteam fi prieteni dar probabil consideri ca e degradant sa stai pe creaca cu un mitic. Cum vrei. Eu am prieteni destui si cine nu imi e prieten nu inseamna ca il trec in tabara dusmanilor.
Nu întelg de ce te supra chestia cu Mitica,te poti supara pe Caragiale?
http://ro.wikisource.org/wiki/Mitic%C4%83
- Mitică... şi mai cum?
- E destul atâta: Mitică - de vreme ce şi dumneata îl cunoşti tot aşa de bine ca şi mine. Fireşte că trebuie să-l cunoaştem: îl întâlnim atât de des - în prăvălii, pe stradă, pe jos, în tramvai, în tramcar, pe bicicletă, în vagon, în restaurant, la Gambrinus - în fine pretutindeni.
Mitică este bucureşteanul par excellence. Şi fiindcă Bucureştii sunt un mic Paris, şi Mitică, se-nţelege, este un mic parizian.
El nu e nici tânăr, nici bătrân, nici frumos, nici urât, nici prea-prea, nici foarte-foarte; e un băiat potrivit în toate; dar ceea ce-l distinge, ceea ce-l face să aibă un caracter marcat este spiritul lui original şi inventiv.
Mitică este omul care pentru fiecare ocaziune a vieţii găseşte un cuvânt de spirit la moment, şi pentru asta simpaticul parizian al orientului este foarte căutat şi plăcut în societate.
Mitică are o magazie, un arsenal, o comoară de vorbe, de întrebări, de răspunsuri, cari fac deliciile celor ce au fericirea să-l cunoască.
Mai cu seamă pe provinciali, micul nostru parizian îi epatează cu verva lui scânteietoare.

P.S. Sint prieten cu toata lumea,dar toate au o limita!
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #37 : Noiembrie 28, 2008, 17:04:48 »

Am intrat pe mult laudatu forum de pe celalalt sait al asociatiei 21 Decembrie sa ma minunez si eu de ceva facut de Aetziu Che Guevara. Tipu e "Site Admin". M-a dat gata! Azi ne tin la munca pana vin tirurile ca sa le descarcam asa ca am timp sa poestez ce au scris ei despre noi. Le fac reclama ca sant la inceput si au declarat ca au nevoie de ajutor de aici ca sa le creasca ratingul.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #38 : Noiembrie 28, 2008, 17:10:48 »

Asa ca va indemn sa intrati la http://asociatia21decembrie.ro/phpBB2/viewforum.php?f=1&sid=532ccb5e3189db9aa7c238c7c6cb6565 pentru ca acolo au un subiect dedicat noua. Se numeste Pentru Raspandacii de pe Portal si e facut de Che Guevara de Dambovita. Numele e naspa da am observat ca foloseste majuscule si asta il tradeaza adica arata ca el in ascuns ne admira. Bravo revolutionarule. Atunci hai sa il ajutam sa i se mareasca aia de zicea el ca s-a nascut cu ea mica.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #39 : Noiembrie 28, 2008, 17:30:03 »

Corectez: cu el mic ca era vorba de rating si numa el poate si i se mai mareasca. Desi au intrat cativa de pe portal acolo (Sucurtudean si Carmen) la subiectu cu pricina nu a postat decat Che aetziu frumos al nostru. Am dat linku da nu ma pot abtine sa nu reproduc aici zicerile din tastatura ale poetului aetziu despre netrebnicii de noi.

Pentru Raspandacii de pe Portal
lucian
Site Admin
Motto:
... Omul, bunioara, de par egzamplu, dintr-un nu-stiu-ce ori ceva, cum e nevricos, de curiozitate, intra la o idee; a intrat la o idee? fandacsia e gata; ei! si dupa aia din fandacsie cade în ipohondrie. Pe urma, fireste, si nimica misca.

De cateva zile, cam de cand am postat anuntul ca site-ul Asociatiei 21 decembrie gazduieste un nou forum destinat revolutionarilor, pe Portalul clevetitorilor subventionati, sa starnit mare zarva.
Conu Leonida si biata Efimita, s-au pus vrednic pe scurmat si pe clevetit.
Si sincer sa fiu nu pot decat sa le multumesc, pentru ca la asemenea publicitate gratuita pe sus numitul portal, sincer nu ma asteptam.
Astfel am aflat si eu ca sunt FSN-ist de cand mama saraca m-a adus pe lume, ca mai mult ca sigur am supt lapte de culoare rosie, ca sunt mare latifundiar, desigur prin fraudarea Legii Recunostintei, si peste toate mai sunt si posesor de calculator, nu ca alti amarati care trbuie sa scormoneasca pe internet la serviciu,ascunzandu-se de ochii sefului ca sa gaseasca tot felul de clone ale lui Che.
Nu pot sa ma abtin sa-i rog sa continue caci bietul nustru forum e inca mititel si trebuie ajutat sa creasca.

lucian
Site Admin
Ii multumesc Nicoletei pentru interventie, dar cred ca nu e cazul sa stricam bunatate de publicitate gratuita pe portal, din moment ce eu oricum nu voi mai posta nimic acolo.
Faptul ca balacaritorii de serviciu scormonesc si rontaie indelung acest subiect , nu face decat sa mareasca ratingul forumului de aici.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #40 : Noiembrie 28, 2008, 17:34:04 »

Am o singura nedumerire pana aici: unde imi e subventia? Pai eu scriu de ma lasa degetele si altii isi impart si subventia mea? Guevara te rog sa ii dai in gat pe aia si sa imi zici care e partea mea. Hai ca iti iau o basca noua.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #41 : Noiembrie 28, 2008, 17:39:10 »

Sa trecem la alt subiect de pe forumu ala al asociatiei lui Maries ca pe asta doar atat e postat. Asta a fost un subiect facut numa pentru a-si obloji Che aetziu orgoliu ranit aici. Adica nimeni n-a pus botu.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #42 : Noiembrie 28, 2008, 18:04:22 »

Au si un subiect imbietor: Bun venit pe forum http://asociatia21decembrie.ro/phpBB2/viewtopic.php?t=3 Stati sa vedeti cum incepe:

lucian
Site Admin
Posted: Wed Nov 26, 2008 1:16 am
Dupa experientele neplacute avute pe portalul revolutiei, a aparut necesitatea creerii unui forum nou adesat revolutionarilor, in care discutiile sa nu mai fie coordonate de o mana de numiti de la "centru" si care sa controleze, nu lipsa de bun simt, si limbajul suburban al unor postatori, ci apartenenta la un grup agreat de organizatori.
Va promit ca pe acest forum nu va exista cenzura decat in masura depasiri limitelor bunului simt si folosirii unui limbaj suburban.
Va exista insa o impunere obligatorie tuturor si anume asumarea opiniilor fara ascunderea in spatele anonimatului.
Deci fiecare va posta sub numele real si va avea o adresa de mail

A vorbit adanc si apasat de la bun inceput. Da numa inceputu a fost bun pentru ca dupa numa cateva alte postari au aparut problemele.

Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #43 : Noiembrie 28, 2008, 18:06:50 »

Dupa cateva batai de incurajare pe umar si o limba autoadministrata vine socu:

ionela popescu
Ati specificat ca generalul Dan Voinea a dat un interviu in ziarul Adevarul. Poate aveti voi un alt ziar, ca eu am cautat pe ziarul adevarul si nu apare nici un interviu cu Dan Voinea ci doar chemarea lui la comisia de disciplina de catre Kovesi. Postati linkul catre articol - va rog frumos.
Si forumul - domnule administrator Lucian - l-ati creat, l-ati sters, iar l-ati creat ..... asta ce mai inseamna ? Cenzura - cumva ? de la sefu dvs - Maries ?
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #44 : Noiembrie 28, 2008, 18:09:44 »

Luat prin surprindere Che lucianu nostru da din colt in colt:

lucian
Site Admin
Scuzati-ne pentru brambureala cu mutatul forumului, ea a fost cauzata de necesitarea eliminarii benerelor publicitare. De acum forumul va avea un curs normal.
Memorat
Pagini: 1 2 [3] 4 5
Schimbă forumul: