Main Content:

Pagini: 1 ... 3 4 [5]

avem un nou forum

• valahul
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: avem un nou forum
« Răspunde #60 : Ianuarie 14, 2011, 14:59:33 »
Memorat

In Good We Trust
  • vamesu_2
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #61 : Februarie 18, 2011, 15:19:30 »

/////////////////////////////////////////////////////////

MA DOMNULE   GATLAN   TE DAI VALAH ACUM Huh??
Memorat
« Răspunde #62 : Februarie 18, 2011, 17:05:58 »

Pentru gasca AA, care nu produc nimic pentru Ro,decit gargara,insultindu-ne inteligenta tot timpul,cu actiuni securiste ,- manipulatoare,aveti un forum,de ce nu va exprimati pe el,vamesu2 alias Tony Huh

I-mi dau seama că am de-a face cu nişte ţucălari. Personajele astea au cărat şi cară ţucalul de-o viaţă. Cară  ţucalul şi se caţără spre dregătorii.

Din 90 aţi început să arătaţi că un ţucălar nu cunoaşte cu adevărat decât obedienţa. Restul e vânare de vânt. Care este sistemul vostru de azi? Cum aşezaţi valorile, care sunt strategiile voastre? Ne fluturaţi pe sub nas modele de doi lei.

Ţucălarilor de pretutindeni, – care aţi luptat prin delăsare, incompetenţă, obedienţă, oportunism şi lipsă totală de capacitate, ar fii cazul sa nu ne mai insultati inteligenta.

Nu, domnilor ţucălari, nu a fost visul şi speranţa celor , care au murit. Batrinii nostrii mor de foame şi se sting neglijaţi, fără rost, fără demnitatea pe care o aveau altă dată, gestionaţi de voi, înghesuiţi în modele jalnice, de tot râsul.

Domnilor Ţucălari, o singură concluzie se poate trage: nu sunteţi buni de nimic! Nu înţelegeţi nimic. Ceea ce probează încă odată că cel care a dus ţucalul, va împrăştia toată viaţa parfumul materiei pe care ani de zile a cărat-o.

Daragi tucalari  revolutionari anticomunisti priviti-va parintii si copiii in ochi si spuneti-le eu sunt un tucalar si datorita mie tara se  darima cu totul, dar eu tucalaru am o profesie de baza tucalar – revolutionar , pacat ca nu este in nomenclatorul  profesiilor!

Din 90 in afara de-a tucarii, si a va trage drepturi ce ati mai facut util pentru  tara?
Memorat
  • k@os
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #63 : Februarie 18, 2011, 17:40:04 »

Dragi colegi,va recomand tuturor participantilor din acest Forum un toolbar cu multiple functii utile,sper,tuturor revolutionarilor. Link descarcare:  http://decembrie1989.ourtoolbar.com/
Memorat
  • vamesu_2
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #64 : Februarie 19, 2011, 17:05:09 »

Pentru gasca AA, care nu produc nimic pentru Ro,decit gargara,insultindu-ne inteligenta tot timpul,cu actiuni securiste ,- mani****toare,aveti un forum,de ce nu va exprimati pe el,vamesu2 alias Tony Huh

I-mi dau seama că am de-a face cu nişte ţucălari. Personajele astea au cărat şi cară ţucalul de-o viaţă. Cară  ţucalul şi se caţără spre dregătorii.

Din 90 aţi început să arătaţi că un ţucălar nu cunoaşte cu adevărat decât obedienţa. Restul e vânare de vânt. Care este sistemul vostru de azi? Cum aşezaţi valorile, care sunt strategiile voastre? Ne fluturaţi pe sub nas modele de doi lei.

Ţucălarilor de pretutindeni, – care aţi luptat prin delăsare, incompetenţă, obedienţă, oportunism şi lipsă totală de capacitate, ar fii cazul sa nu ne mai insultati inteligenta.

Nu, domnilor ţucălari, nu a fost visul şi speranţa celor , care au murit. Batrinii nostrii mor de foame şi se sting neglijaţi, fără rost, fără demnitatea pe care o aveau altă dată, gestionaţi de voi, înghesuiţi în modele jalnice, de tot râsul.

Domnilor Ţucălari, o singură concluzie se poate trage: nu sunteţi buni de nimic! Nu înţelegeţi nimic. Ceea ce probează încă odată că cel care a dus ţucalul, va împrăştia toată viaţa parfumul materiei pe care ani de zile a cărat-o.

Daragi tucalari  revolutionari anticomunisti priviti-va parintii si copiii in ochi si spuneti-le eu sunt un tucalar si datorita mie tara se  darima cu totul, dar eu tucalaru am o profesie de baza tucalar – revolutionar , pacat ca nu este in nomenclatorul  profesiilor!

Din 90 in afara de-a tucarii, si a va trage drepturi ce ati mai facut util pentru  tara?

////////////////////////////////////////////////////////////
auzi mai ....C.J.....JILAVA ...DACA AI TARE SI ONOARE IESI LA INTERVAL..STIU CINE ESTI ..TI-AM POSTAT INITIALELE...
VINO  LA FANTANI SA VEDEM CAR-I MAI TARE...FII BARBAT SI ARATATE...

C...de la Cor...
si J...de la Jila..
EU ZIC SA-TI VEZI DE TREABA TA..SI PUPAL IN CUR PE FESAN , ILIESCU...ETC.
NU MA FACE SA POSTEZ CE NU-TI PLACE PE PORTAL..SA TE FAC DE KAKA...OOOO
Memorat
« Răspunde #65 : Februarie 19, 2011, 18:46:45 »

Pentru gasca AA, care nu produc nimic pentru Ro,decit gargara,insultindu-ne inteligenta tot timpul,cu actiuni securiste ,- mani****toare,aveti un forum,de ce nu va exprimati pe el,vamesu2 alias Tony Huh

////////////////////////////////////////////////////////////
auzi mai ....C.J.....JILAVA ...DACA AI TARE SI ONOARE IESI LA INTERVAL..STIU CINE ESTI ..TI-AM POSTAT INITIALELE...
VINO  LA FANTANI SA VEDEM CAR-I MAI TARE...FII BARBAT SI ARATATE...

C...de la Cor...
si J...de la Jila..
EU ZIC SA-TI VEZI DE TREABA TA..SI PUPAL IN CUR PE FESAN , ILIESCU...ETC.
NU MA FACE SA POSTEZ CE NU-TI PLACE PE PORTAL..SA TE FAC DE KAKA...OOOO
Un tucalar din gasca AA care pupa fese anti= Maries , Costin, fese portocalii,nici macar nu are bunul simt sa respecte eroii revolutii,nu produce nimic dar isi da cu pararea Grin, pardon uitasem produce anticomunism,asteptind sa fie platit lunar ca mare luptator, vorba lui Basescu,mai si munciti pentru tarisoara noastra,daca se anuleaze indeminzatiia esti fiul ploii Grin
 Cauta mai bine ca nu mai nimerit Shocked
http://www.jurnalul.ro/sc-nteia/jurnalul-national/mihai-gatlan-rockerul-martir-de-la-dalles-524799.html   
Memorat
  • k@os
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #66 : Martie 08, 2011, 15:55:00 »

"La multi ani"
tuturor femeilor

•.✿✿✿*...(◕‿◕)(◕‿◕)(◕‿◕)(◕‿◕)(◕‿◕)...*✿✿✿.•

Descarca toolbarul 1989
http://decembrie1989.ourtoolbar.com/

Memorat
« Răspunde #67 : Septembrie 28, 2011, 01:04:31 »

De azi avem un nou forum in care ne putem dezbate ideile, pe situl Asociaţiei 21 decembrie 1989  http://www.asociatia21decembrie.ro . Nu va exista nici o singura limitare a dreptului de exprimare , cat timp aceasta nu se va abate de la regulile civilizatiei si bunului simt.
                          Va asteptam pe toti.
Nu s-au implinit trei ani de la acest anunt al domnului Aetziu si acum aflu ca a devenit un fel de persona non grata pe forumul asociatiei sale. Nu e bine, nu-i frumos ce se intampla si-i sfatuiesc pe noii cenzori sa mai mediteze la motivele care i-au scos in strada in Decembrie 1989. Daca au fost acolo, desigur.
Memorat
  • remus43de
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #68 : Octombrie 04, 2011, 01:00:36 »

E trist, foarte trist ca intr-adevar s-a ajuns la asemenea practici. Cel mai surprins sint de faptul ca acestea se intampla la Asociatia 21.
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #69 : Octombrie 04, 2011, 10:52:25 »

FB. Ramai asa, surprins. Te-am apreciat f mult cand ai publicat paginile din dosarul penal al lui Cutean. A fost un act de curaj si de dreptate, dar obs ca ai facut acel gest pt ca faci parte din gasca lui Costin. E fb ca l-a dat in judecata si ca a castigat procesul, dar e f rau ca e singura lui fapta buna si, si aceea, interesata, pt ca s-a vazut ca totul a fost facut pt a ajunge el pe scaunul de SS. Ma gandesc (dar nu sustin) ca daca ar fi ramas Cutean pe functie, acum nu am avea atatia impostori printre noi si probabil nici Boc nu s-ar fi apucat sa ne sufoce. Ramane sa m analizam.
Memorat
Pagini: 1 ... 3 4 [5]
Schimbă forumul: