Main Content:

Pagini: [1]

Marian Munteanu.

• vamesu
  • Membru nou
  • *
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Marian Munteanu.
« : Decembrie 18, 2008, 21:30:43 »

Aduc la cunostinta tuturo celor care au citit ca Marian Muntean este ' membru fondator " la Asociatia 21 Decembrie 1989.
Pe aceasta cale aduc la cunostinta tuturo ca am lista de infintare a asociatie 21 Decembrie 1989 , care cuprinde 21 de persoane,in care nu apare numele lui Marian  Munteanu...am s-o postez cu prima ocazie..
Daca se doreste..
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: Marian Munteanu.
« Răspunde #1 : Decembrie 18, 2008, 23:52:05 »

Bine inteles ca dorim sa postezi lista. Hai s-o vedem si sa discutam apoi afirmatiile dumneavoastra.
Memorat
  • vamesu
  • Membru nou
  • *
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Decembrie 20, 2008, 14:02:06 »

Bine inteles ca dorim sa postezi lista. Hai s-o vedem si sa discutam apoi afirmatiile dumneavoastra.
==========================================================================
Memorat
« Răspunde #3 : Decembrie 20, 2008, 14:26:44 »

http://www.munteanu.ro/
Revolutia din Decembrie 1989
A participat la Revolutia românã din 1989, dar nu a acceptat si nu detine “certificat de revolutionar”. A fost unul dintre primii membri ai Asociatiei “21 Decembrie”, alãturi de Lucian Mihai, Dragos Pâslaru s.a., participanti activi în prima zi a Revolutiei din Decembrie 1989 în Bucuresti. Nu este implicat în nici un fel în actuala activitate a asociatiei cu acest nume, a cãrei componentã (si, mai ales, reprezentare publicã) diferã radical de asociatia constituitã în Decembrie 1989.
Lista dvs.se opreste la nr. 21 de observat nr. legitimatiei a lui Marian Munteanu este 0031,o postez!
Interesant lipseste din lista cei care pastoresc acum aceasta as. Maries,Alexandrescu Carmen plus sotul Huh
Memorat
  • Nr. 1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Decembrie 20, 2008, 18:09:46 »

Sunt curios , din cei 21 cati mai sunt astazi ...
Memorat
  • vamesu
  • Membru nou
  • *
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Decembrie 20, 2008, 20:15:19 »

Sunt curios , din cei 21 cati mai sunt astazi ...
=================================================
Salut...
 am o rugaminte ...te rog ia legatura personal cu Marian Munteanu sa-ti confirme el daca este sa nu membru fondator...
EU am facut rost de aceasta lista de la membrii Asociatiei...
EU ..nu vad numele de " Marian Munteanu "...trecut in caeasta lista...!
Memorat
  • Marius
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Decembrie 22, 2008, 22:58:03 »

Aduc la cunostinta tuturo celor care au citit ca Marian Muntean este ' membru fondator " la Asociatia 21 Decembrie 1989.
Pe aceasta cale aduc la cunostinta tuturo ca am lista de infintare a asociatie 21 Decembrie 1989 , care cuprinde 21 de persoane,in care nu apare numele lui Marian  Munteanu...am s-o postez cu prima ocazie..
Daca se doreste..

A spus vreodată Marian Munteanu că a fost printre membrii fondatori ai asociaţiei "21 Decembrie"? Văd că scrie că a fost printre primii membri, asta nu înseamnă neapărat că a fost pe tabelul înaintat judecătoriei la înfiinţarea asociaţiei.
Are legitimaţia nr. 31, deci a fost printre primii membri, chiar dacă la judecătorie au fost doar 21 de persoane.
Nu văd relevanţa discuţiei acestea dacă a fost sau nu Munteanu (sau Mărieş sau alţii) membri fondatori, cîtă vreme ei nu au susţinut aşa ceva. E sigur că Munteanu, cît şi Mărieş, încă din primele luni ale lui 1990 s-au arătaţi preocupaţi de problemele revoluţiei, de pedepsirea celor care au tras în 1989, spre deosebire de mulţi alţii care s-au trezit să se declare revoluţionari numai după ce au auzit de Legea 42 (şi care cred că au ajuns majoritari prin asociaţiile de revoluţionari).
Memorat
« Răspunde #7 : Ianuarie 19, 2009, 12:21:33 »

Pentru cei care birfesc:
http://asociatia21decembrie.ro/phpBB2/viewtopic.php?p=404&highlight=#404
link-ul cu legitimatia lui Marian Munteanu
http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=159.0
Chiar nu a disparut  Wink
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Ianuarie 19, 2009, 23:05:00 »

Mai Carmen..ma bufneste rasul ....
am intrat pe '' portal ''..si la rubrica " lista membrilor fondatori"..de la 21 Dec.89'....unde s-a postat lista cu membrii fondatori au sters tot
si la tine si la .....plus ca au scos si legitimatia lui '' munteanu ''.....
Rad si acum ce prosti pot fii , cu situl lur cu tot....

Ne vedem la sedinta...

Pe tipu asta care incearca sa il copieze pe presedintele tarii in ce are el mai drag (e poza care o are pe forumu lor)

Am intrat de cateva ori ca ma gandeam ca Ateziu-Lucian-Che Guevara vrea sa ne dea clasa cu forumu facut de el. Da de unde. Ei de fapt s-au refugiat acolo ca sant numa ei si e caldut si bine. Ii mai ia somnu da se trezesc vorbind singuri asa din senin si apoi iar picotesc ca nu ii deranjeaza nimeni.
« Ultima modificare: Ianuarie 19, 2009, 23:06:12 de către razvan »
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Ianuarie 20, 2009, 01:52:29 »

Credeam ca ne sar la gat aici. Da nu. Stau pitulati acolo unde au totu sub control. Ce Aetziu nostru si-a dat seama de grozavia debitata la betie de forumistu lor si a incercat sa-l calmeze ca sa nu se dea in spectacolul uiversului web.
"Stai linistit ca nu le-a sters nimeni, oricum ei au acuma alta grija, sa faca o turma si un pastor, caci prea multe asociatii sunt greu de monitorizat."
Si i-a dat si explicatia sa nu faca turmentatu vreo boroboata si mai mare din lipsa de neuroni din alcolu din capu lui.
"Iar pe portal, cand vrei sa vezi poze, trebui sa fi logat."Bai sant vreo trei patru pe forumu ala de e distractie! Daca rezisti sa nu te ia somnu ajungi la poante si razi de cazi pe jos.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Ianuarie 20, 2009, 01:58:32 »

Vicepresedinta nu s-a putut abtine sa nu fie pe gustu presedintelui si ii da un ghiont lui Fesan:
"Dacă mă gândesc mai bine, măcar E. Cuten a făcut ceva pentru revoluţionari, dar să incerci să aduni semnături pt. un ss care de câte ori a ieşit pe sticlă a subliniat ce profitori sunt revoluţionarii care iau câte 10000 de euro, mi se pare de-a dreptul absurd.
Şi să ne mirăm de reacţia societăţii faţă de noi când îi promovăm pe cei care ne ponegresc.
Ce mai poţi comenta!!!"

Cu tot respectu datorat varstei... i-as zice cam asa: cum vrei tanti sa scapam de impostori? Facand apel pentru lichele? Crezi ca am dat in mintea lui Liiceanu? Ei nici chiar asa. Noi santem revolutionari nu guristi pe la mesele stapanilor ca ala.
« Ultima modificare: Ianuarie 20, 2009, 01:59:37 de către razvan »
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #11 : Ianuarie 20, 2009, 02:07:42 »

Da de ce le dau eu oare atat atentie la ora asta? Numa pentru ca nu am somn? E o tipa rea de gura acolo care s-a scapat direct pe forumu lor si a zis-o pe bine.
"Maaaare plictiseala domnilor pe acest forum.
Este infinit mai interesant sa-i citesc pe cei de pe portal. Chiar daca nu am cont si nici nu imi fac pe portal - pentru ca nu vreau (pur si simplu nu vreau), aici e maaaaare plictiseala.
Este cumva vreun jurnal al unei singure persoane ? Ca nu posteaza nimeni nimic ! Decat Carmen ....
Trist !
De cand v-am lasat eu, doamna Carmen, va simtiti mai bine ? Ca parca spuneati ca : "la noi este un obicei - sa insulti gazdele si sa le ocupi spatiul". Acum va simtiti mai bine ca v-am lasat spatiul atat de liber ..... Huh?
Va doresc, in 2009 ce mi-ati dorit si voi mie !!!!!!!!!!!!!!! ------ sa va dea Dumnezeu voua !!!!!!!!!!!!!!!! )))"

Ce sa mai adaug eu? Nu are rost ca fata asta a zis cam tot ce era de zis. Va las sa radeti in voie. Plec sa picotesc si eu ca ieri a fost mai usor la munca da azi nu stiu ce ma asteapta.
Memorat
Pagini: [1]
Schimbă forumul: