Main Content:

Pagini: 1 ... 3 4 [5]

Asociaţia 16-21 Decembrie 1989 - Lugoj

• thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
Răspuns: Asociaţia 16-21 Decembrie 1989 - Lugoj
« Răspunde #60 : Octombrie 15, 2013, 21:25:05 »

Stimate domn Nor, abia azi am vazut ca aceasta relicva a fost reactivata de Dvs. Va multumesc ca ati postat ce am spus pe facebook, dar la ce acte am prezentat, mai trebuia sa aduc si o bomba? Asa zisa Asociatie, prezentata pompos si aici prin bunavointa prietenului meu Gheorghe Iosif si care la final, pe acte se pare ca este doar o sucursala? Daca este si asta. Ramane de vazut. Si asa ceva a promovat dosare la Legea 341. Daca asta nu este revoltator, atunci ce Dumnezeu mai este?
Memorat
  • thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #62 : Noiembrie 01, 2013, 21:16:19 »

Bideul din Lugoj e m tare decat SR din BMV. Diplomatul, fiind un 007, va indicat ce spate are si pana unde urca relatiile Bideului, in loc sa duca la canal. Eu m adauga ca pute a coruptie si in justitia de la voi, altfel nu inteleg cum de m e rev si cum de m e liber. Liber sa mearga la seseperea, sa stea de vb cu Sugaciu la masa, sa dea cu pumnul in ea, daca nu-i convine ceva, pt ca nu i-a pus nimeni catusele la timp etc.
Memorat
  • thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #63 : Noiembrie 15, 2013, 15:57:32 »

Aici, puteti viziona Revolutia din Decembrie 1989 Lugoj neprelucrata, exact cum a fost facuta captura de pe caseta VHS. Persoanele care apar imbracate in Garzi Patriotice, sunt fraierii de luptatori care s-au dat la o parte de la imparteala functiilor si au preferat sa intre voluntari in data de 22 decembrie 1989 in garzi si sa asigure paza obiectivelor importante din municipiu si sa asigure si linistea si ordinea.
http://youtu.be/Ifhy3rWvB58
Memorat
  • thunder66
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nihil Sine Deo
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #65 : Mai 10, 2015, 20:08:49 »

Inca mai exista acest topic care poarta numele unei asociatii inexistente? Culmea, exista si o sentinta judecatoreasca in acest sens. Dar, ... este ok. Macar exista o proba pentru instantele viitoare.
Memorat
Pagini: 1 ... 3 4 [5]
Schimbă forumul: