Main Content:

Pagini: [1] 2 3 ... 18

bine faci, bine gasesti, cine face camine , ca mine sa pateasca

Atentie!!! revolutionari adevarati!!!! Feriti-va de magarusi!!! Avem printre noi "familii" "autentice" de "revolutionari"!!! Atentie!!!!, aveti grij(a) (e)!!! nu invitati in casa domniilor voastre "familia revolutionara " formata din Adam Cristian si Adam Irina Cristina, aveti grije, daca le da-ti sa mananance vreo cinci ani, dintre care doi ani prin restaurante, insotiti de toti membrii familiei lor, adica la acea vreme patru insi mancaciosi, aveti grije ca va fac cerere la C.N.S.A.S. ca sa va dovedeasca securisti sau colaboratori a-i securitatii!!!! In cel mai scurt timp revin cu amanunte . Va Iubesc si va respect si va comunic  adresa mea  lenis1969@yahoo.com
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: bine faci, bine gasesti, cine face camine , ca mine sa pateasca
« Răspunde #1 : Februarie 07, 2009, 04:02:10 »

Va asteptam. Ma intreb insa daca aceasta este singura dvs reactie? Ma gandesc, oarecum cu umor, ca si reciproca ar fi valabila.
Memorat
  • Cristian
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • eu
  • Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Februarie 07, 2009, 08:47:11 »

Atentie!!! revolutionari adevarati!!!! Feriti-va de magarusi!!! Avem printre noi "familii" "autentice" de "revolutionari"!!! Atentie!!!!, aveti grij(a) (e)!!! nu invitati in casa domniilor voastre "familia revolutionara " formata din Adam Cristian si Adam Irina Cristina, aveti grije, daca le da-ti sa mananance vreo cinci ani, dintre care doi ani prin restaurante, insotiti de toti membrii familiei lor, adica la acea vreme patru insi mancaciosi, aveti grije ca va fac cerere la C.N.S.A.S. ca sa va dovedeasca securisti sau colaboratori a-i securitatii!!!! In cel mai scurt timp revin cu amanunte . Va Iubesc si va respect si va comunic  adresa mea  lenis1969@yahoo.com

IMI PARE RAU LILI CA AI AJUNS LA ASEMENEA JOSNICIIE!MINTI CAND SPUI CA TU NE-AI DAT DE MANCARE TIMP DE 5 ANI ASA CUM MINTI CA NOI TI-AM FACUT CERERE LA C.N.S.A.S.TU AI DEPUS DECLARATIA IN CEEA CE PRIVESTE RIDICAREA CERTIFICATULUI DE REVOLUTIONAR IN CARE SE SPECIFICA DACA AI FACUT POLITIE POLITICA!!TU AI SEMNAT ACEEA DECALARATIE!IN CEEA CE NE PRIVESTE NOI NU TE CUNOSTEAM INAINTE DE 89 CA SA NE POTI AFECTA.NU INCERCA SA CAUTI TAPI ISPASITORI  PRIN FAM.ADAM IN CEEA CE PRIVESTE TRECUTUL TAU INAINTE DE 89!FAPTUL CA C.N.S.A.S TI-A DAT ACEEA DECIZIE DE COLABORATOR AL SECURITATII NU ESTE VINA FAM.ADAM!STII BINE CA NOI CHIAR SUNTEM AUTENTICI ,IAR TU IN RAPORT CU NOI NUY AI FACUT DECAT SA NE MINTI,SA NE MURDARESTI CASA SI AI AVUT ATATA TUPEU SA NE BOTEZI COPILUL!TOT CE AI FACUT A AVUT UN SCOP PE CARE NUMAI TU IL CUNOSTI!NU NE BAGA PE NOI IN MIZERIILE PE CARE LE-AI FACUT TU!SA TE UITI IN OGLINDA SUFLETULUI TAU ,SA-TI FIE RUSINE PENTRU AFIRMATIILE FACUTE DAR TU ESTI LIPSITA DE SCRUPULE,IAR PRIN COMPORTAMENTUL TAU INTELEG CA ACEEA DECIZIE DE COLABORARE A POLITIEI POLITICE ESTE ADEVARATA! Kiss
Memorat
  • Cristian
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • eu
  • Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Februarie 07, 2009, 09:22:08 »

IN CEEA CE PRIVESTE MERSUL PRIN RESTAURANTE ,ESTE ADEVARAT IN PARTE,NU UITA CA TREBUIA SA TE ADUNAM DE PE JOS!NUMAI LACEANU ESTE UNUL DINTRE MARTORII CARE ITI SPUNEA SA NU MAI BEI SI CA" FRATELE" TAU CRISTI ARE DREPTATE ATUNCI CAND CHELTUIAI BANII PE DEDICATII MUZICALE.NU ARE FAM.ADAM NICI O VINA CA TU AI PROBLEME CU ALCOLUL ASA CUM AI PROBLEME SI CU C.N.S.A.S.ESTI ATAT DE MURDARA SI DE JOSNICA INCAT NU NE VINE SA CREDEM CA AI STAT LANGA NOI.SINCER IMI PARE RAU CA TE-AM LASAT SA O BOTEZI PE ANA-MARIA ELENA SI CA TE POTI NUMI NASA COPILULUI NOSTRU ! DACA TU CREZI CA TE MAI POTI NUMI ASA .TOTI CARE NE INTREBAU DE TINE IN URMA DISPARITIEI TALE DIN LUMEA REVOLUTIONARA NU POT AFIRMA CA NOI AM VORBIT LA ADRESA TA URAT,DIN CONTRA EI FACEAU AFIRMATII CA :"CE MAI FACE PRITENA VOASTRA NASA TURNATOARE"?NOI INTODEAUNA AM CAUTAT SI SPERAT CA NU ESTE REAL ACEEA DECIZIE DE COLABORATOARE A SECURITATII,ACUM CRED CEEA CE TU NE-AI DAT SA CITIM(DECIZIA) CA FIIND REALA,ASA CA VOI CE CITITI FACETI-VA OPINIA DVS.CU PRIVIRE LA TITLUL PUS DE ADEVARATUL MAGARUS.MAGARUSULE ESTI IN MISIUNE?DE DENIGRARE A FAM.ADAM?CEI CE NE CUNOSC SI TE CUNOSC STIU CE JOCURI MURDARE JOCI.SA-TI FIE RUSINE CELEBRA LILIANA NISTOR{LENUTA MAGARUS}
Memorat
  • Cristian
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • eu
  • Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Februarie 07, 2009, 09:43:57 »

"Va Iubesc si va respect si va comunic  adresa mea  lenis1969@yahoo.com " pana cand te bagi in sufletele lor si ii torni .ASTA ESTE MENIREA TA PE ACEST PAMANT!NICI CEAPA NU AI MANCAT SI NICI GURA NU ITI MIROASE  Wink
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Februarie 07, 2009, 09:50:16 »

Cristina,Cristi,va rog din suflet sa nu va coboriti la nivelul acestei Liliana Nistor.
Cei care va cunosc cu adevarat,atit caracterul si si casa sau sufletul va iubesc pentru ceea ce sinteti cu adevarat:oameni exceptionali SI ADEVARATI PRIETENI.
E adevarat ca nu ma pot lauda ca am stat la masa prin restaurante nici cu fam.Adam nici cu Nisor.Dar din cit ii cunosc pot spune doar un singur lucru:ma bucur ca sint prietena lor si ca exista oameni ca ei.
Totusi Liliana Nistor asteptam de fapt altceva de la dvs,nu injurii si mojicii: postati adresa de la CNSAS. si dati-ne explicatiile necesare.A-ti beneficiat de drepturile legii 42? si 341? cum v-ati gindit sa returnati banii inapoi?
Aici,pe acest portal se discuta despre revolutie nu despre impresiile dvs si despre cit de mult atit dat sau de mincare unor oameni. Sa va fie rusine !! Acesta e Portalul Revolutiei!!
Memorat
  • Nr. 1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Februarie 07, 2009, 10:57:58 »

Pai dupa cum spune titlul acestui subiect,dozmna Liliana, noi sau mai bine zis eu, nu pot intelege decat atat:
  1. Indiferent de regim, sa nu fiu colaborator, caci orice schimbare s-ar petrece pe scena politica, adevarul despre fiecare, va iesii la iveala.
  2. Daca am colaborat, sa nu ma dau cu cei care au facut schimbarea prin a incerca cumpararea lor cu mese pe la restaurante si botezuri, caci voi plange dupa bani.

Asta am inteles ca ati facut si patit, eu nu va cunosc deci nu va suparati pe mine pt concluzia trasa, dar asta am inteles din titlul ales si cuprins  Cheesy

Cat despre familia Adam daca ar fi sa vorbim referitor la ce ati spus in legatura cu restaurantele, se pare ca asa este cu mica adaugire ca se aflau pe acolo ca sa va culeaga caci aveti probleme cu alcoolul, sa reiese din postarea lor.

Acum ca sa nu o injurati doar pe Marilena, va intreb: cand ati intrat pe forum ati citit despre ce e vorba pe aici, sau nu ati putut vedea? De ce credeti ca ne intereseaza bucataria dvs?
Memorat
  • buzdugan
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Februarie 07, 2009, 12:15:44 »

Asta este aluatul din care sunt plamaditi cei care-si vand aproapele pentru-n blid de linte.Asa sunt jegosii,asa sunt activistii pcr,securistii si informatorii lor.Acesti ticalosi au adus multa suferinta romanilor.Din cauza lor tara noastra este printre ultimele tari din europa la toate capitolele.Mai grav este cu cei care sunt inca activi si acoperiti.Eu zic sa-i ierte Dumnezeu,ca nu stiu ce fac.Dar daca nu vor marturisi si nu se vor indrepta,vor merge in iad.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Februarie 07, 2009, 12:45:37 »

Hopa! Nu e vorb cumva de Liliana Nistor care a trimis fotografii pentru a fi postate pe portal de la greva foamei de la parlament din 2006? Intrati aici ca sa ne spuneti si noua care e. http://www.portalulrevolutiei.ro/documente/proteste/2006/greva2006_1009.jpg Cea din stanga sau cea din dreapta? Cred ca trebe sa il anuntam pe domnu Iosif ca are colaboratori infomatori la portal. Cum s-ar zice informatorii colaboreaza la portal ca sa ne informeze pe noi. Valeleu! Valeleu! zice un cantec din Ardeal. Poate nu chiar din Brasov da de pe acolo.
Memorat
  • Cristian
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • eu
  • Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Februarie 07, 2009, 12:58:58 »

Asta este aluatul din care sunt plamaditi cei care-si vand aproapele pentru-n blid de linte.Asa sunt jegosii,asa sunt activistii pcr,securistii si informatorii lor.Acesti ticalosi au adus multa suferinta romanilor.Din cauza lor tara noastra este printre ultimele tari din europa la toate capitolele.Mai grav este cu cei care sunt inca activi si acoperiti.Eu zic sa-i ierte Dumnezeu,ca nu stiu ce fac.Dar daca nu vor marturisi si nu se vor indrepta,vor merge in iad.
aveti dreptate domnule!trecutul urat al fiecaruia ne ajunge din urma.Asta le este menirea si pregatirea turnatorilor de a ne denigra,sau bagat intre noi ,ne-au castigat increderea ,iar cand sunt desconspirati cauta un tap ispasitor!Din cauza acestui magarus constat ca baietii cu ochi albastrii detineau toate informatiile cu privire la familia mea si nu numai. In ceea ce ii priveste pe cei care inca sunt sub acoperire cu siguranta ii vom afla mai devreme sau mai tarziu.Ma mandresc cu mine si cu familia mea care este compusa din 4 copii si 2 adulti, nu mi se pot aduce argumente sau alte probe ca sunt un imoral sau un turnator,atat mie cat si sotiei mele ne-au iesit deciziile .c.n.s.a.s de necolaborare cu securitatea.
Memorat
  • Cristian
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • eu
  • Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Februarie 07, 2009, 13:04:55 »

Hopa! Nu e vorb cumva de Liliana Nistor care a trimis fotografii pentru a fi postate pe portal de la greva foamei de la parlament din 2006? Intrati aici ca sa ne spuneti si noua care e. http://www.portalulrevolutiei.ro/documente/proteste/2006/greva2006_1009.jpg Cea din stanga sau cea din dreapta? Cred ca trebe sa il anuntam pe domnu Iosif ca are colaboratori infomatori la portal. Cum s-ar zice informatorii colaboreaza la portal ca sa ne informeze pe noi. Valeleu! Valeleu! zice un cantec din Ardeal. Poate nu chiar din Brasov da de pe acolo.
DL.Nani-Nani,in ceea ce priveste fotografiile de la greva foamei de la Parlamentul Romaniei din vara anului 2006 "magarusul" din foto este cea mica de inaltime  ,prima femeie din stanga foto 1 si foto 3 prima din stanga.Intradevar acesti magarusi sunt printre noi si vor denigrarea revolutionarilor fara de pata.
Memorat
« Răspunde #11 : Februarie 07, 2009, 13:05:20 »

Pe saitu S.S.P.R. nu apare. Am gasit o postare a ei pe vechiu forum, unde spune asa "Liliana Nistor - dos. nr.3718/20.10.2004". Pai tot voi bucurestenii ar trebui a-o stiti.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Februarie 07, 2009, 13:36:54 »

Cu foarfeca si bidineaua aranjasi mucavaua. Ca nu merita suport mai de soi pentru un portret de turnatoare. Iac-o mai jos. Nu stiu daca are decizie definitiva (poate ne spuneti domnu Cristian si asta si unde a lucrat inainte si dupa revolutie) ca as fi tentat sa-i zic "portret de turnatoare revolutionara in greva foamei" pentru ca a facut greva foamei ca sa ia certificat de revolutionar chiar daca era turnatoare. Pai cum? Se obisnuise sa fie rasfatata puterii. Adica sa ia o "indemnizatie" de la baietii aia (stiti voi care) sa aiba pile la repartizari de diverse si la avansari de tot soiu. Cum sa ramana fara astea dupa Revolutie? Deci i-a tras o greva a foamei ca sa-si redobandeasca "drepturile" de turnatoare din Legea Recunostintei. Brava fata!
Memorat
  • Cristian
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • eu
  • Vezi Profilul
« Răspunde #13 : Februarie 07, 2009, 13:49:55 »

am facut demersuri in aceasta dimineata,catre C.N.S.A.S ,in urma postarii acesteia ,fiind nasa copilului meu ,sa imi transmita daca isi mentin decizia de colaborare a acesteia cu securitatea.Noi am avut incredere in ea si am crezut ca totul este o facatura,dar constat ca este adevarat deoarece am vb cu niste cunoscuti atat de ai ei cat si de ai mei si mi-au spus aceea decizie de colaborator este mentinuta de catre cei de la C.N.S.A.S in continuare.Atunci cand voi avea dovada in mod oficial  o voi posta pe portal.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #14 : Februarie 07, 2009, 14:04:11 »

Imi dau seama ca nu va e usor domnule Cristian. Da stiti si dumneavoastra ca nu santeti primu care pateste asa ceva si nici ultimu (va asigur eu de asta) de aceea insist sa ne mai spuneti doua trei lucrusoare despre tanti. Unde a lucrat inainte de 1989 si unde dupa si daca stiti unde zice ca a participat la revolutie? E bine sa bagam la tartacuta chestiile astea.
Memorat
Pagini: [1] 2 3 ... 18
Schimbă forumul: