Main Content:

Pagini: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18

bine faci, bine gasesti, cine face camine , ca mine sa pateasca

Răspuns: bine faci, bine gasesti, cine face camine , ca mine sa pateasca
« Răspunde #195 : Februarie 10, 2009, 00:32:52 »

Fă proasto , Marileno, dă-mi terenul pe care l-am luat şi mai du-te dracului de retardată!!! pentru spaţiu i-am dat unui rănit în revoluţie 8000 DM şi mi-a cedat spaţiu!! Dacă eşti proastă şi dezinformată, întreabă-i pe Adami. Îţi spun ei adevătul despre câţia ani am plătit eu acest spaţiu şi, mai mult acum nu-l mai am(de spaţiu e vorba!!!).
Memorat
« Răspunde #196 : Februarie 10, 2009, 00:40:21 »

nana nani , tupeistule te ascunzi după un ID şi faci KK pe tine, de deştept ce eşti, vrei să-ţi dau adresa mea, să mă vizitezi, şi pe urmă să văd, "deşteptule" pe unde-ţi scoţi cămaşa!!
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #197 : Februarie 10, 2009, 00:41:47 »

Lenuta securista are niste bube mari. Tu esti din Sibiu si nu ai cum sa le afli. Aici stiu mai multi de ea si uni stiu de ani buni pentru ca au fost si de aia care au avut de suferit din cauza ei. Nici nu stiu cum de a avut curaju sa stea in mijlocu nostru la atatea actiuni. Cred ca o sa-i dea Calu o copita cand o sa o prinda data viitoare de o sa-si revina la morga. Da n-o sa intru in amanunte. Ma gandesc ca fata s-a scandalizat din cauza gestului familiei Adam si ca pe ea a navalit cu atacu de pe forum si ca ar fi normal sa ii lasam pe ei sa povesteasca mai intai mizeriile fufei expirate. Sa ne spuna ei ce funcii a avut si mai are ca uite cum i se adresaza Leantei vicepresedintele (conf. uiv. dr. Virgiliu-Leon Tarau) institutiei in adresa ceneseasului din  29 ianuarie anu asta:

Domanei Lenuta Nistor
Revolutionar

Stimata Doamna,

Va aducem la cunostinta ca, datorita functiei pe care o ocupati, avand in vedere cererea doamnei Cristia Adam de verificare a dumneavoastra, potivit art 3 lit. z din Ordonanta de Urgenta a Guvernului nr 24/2008 privind accesul la propriul dosar si desconspirarea Securitatii, aprobata cu modificari si completari prin Legea nr. 293/2008, institutia noastra va proceda in conformitate cu norma legala invocata.
Pentru orice alte informatii va rugam sa luati legatura cu Directia Comunicare, la numarul de telefon 0374189025.

Va multumim pentru intelegere si cooperare.

Deci colaboratoarei ii zice Doamna (cu D mare) iar solicitanta e pentru domn vice doar doamna cu d mic. Si ii mai si multumeste pentru intelegere... Frate te apuca batu! Roaga si multumeste politicosu de zici ca-i viciu nu vice.
Memorat
« Răspunde #198 : Februarie 10, 2009, 00:47:33 »

Nu credeti ca  limbajul folosit nu reprezinta o " doamna" este un forum,nu suntem obligati sa va suportam mahalgismele!Acelasi limbaj ati folosit si pe notele informative Grin
Aveti tupeu cu carul!
Memorat
  • Cristian
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • eu
  • Vezi Profilul
« Răspunde #199 : Februarie 10, 2009, 00:49:50 »

Fă proasto , Marileno, dă-mi terenul pe care l-am luat şi mai du-te dracului de retardată!!! pentru spaţiu i-am dat unui rănit în revoluţie 8000 DM şi mi-a cedat spaţiu!! Dacă eşti proastă şi dezinformată, întreabă-i pe Adami. Îţi spun ei adevătul despre câţia ani am plătit eu acest spaţiu şi, mai mult acum nu-l mai am(de spaţiu e vorba!!!).

NU POT SA TE SUSTIN CA AI DAT BANI VREUNUI RANIT PENTRU A-TI CEDA SPATIUL,NU AM FOST DE FATA,NU MAI INCERCA SA FOLOSESTI NUMELE NOSTRU IN CEEA CE TE PRIVESTE,NU MAI POT SA ITI SAR IN AJUTOR ASA CUM AM FACUT-O DE NENUMARATE ORI,AVAND IN VEDERE MINCIUNA IN CARE AI TRAIT TOATA VIATA,NU MAI PREZINTI GARANTIE SI CRED CA AFIRMATIA CA AI DAT BANI  PT.OBTINEREA SPATIULUI ESTE UNA DIN MINCIUNILE TALE CARE TE REPREZINTA.IN SITUATIA DATA AI INCEPUT UN RAZBOI PREA MARE PENTRU TINE,"CINE RIDICA SABIA,DE SABIE VA PIERI !"
Memorat
« Răspunde #200 : Februarie 10, 2009, 00:50:58 »

Marileno, să-ţi mai spun ceva, sigur că reacţia mea nu a fost tocmai normală când am postat acest mesaj, însă, tu eşti o ,mare hahaleră care eşti, şi te bagi în seamă, în mod, absolut gratuit. N-ai tu trebă nici cu revoluţia, nici cu Adamii, poate doar cu văduvia ta. Faptul că eu sunt stearpă nu te priveşte pe tine jurista lui peşte prăjit. Şi să nu mai îndrăzneşti, mârlanco retardată, să te mai bagi în seamă cu mine. Mai mult, când îmi vei demonstra că sunt turnătoare, te oblig să-mi faci dovada.
Memorat
« Răspunde #201 : Februarie 10, 2009, 00:56:24 »

nani- nani, eşti de-a dreptu bolnav!!!! e clar!!!! eu sunt brăileancă nu sibiancă, măi deşteptule!!!!
Memorat
« Răspunde #202 : Februarie 10, 2009, 01:06:03 »

În  ce priveşte "domnia" mea, eu chiar sunt un om liber, nu am fost niciodată căsătorită, nu am copii, aşa cum scrie, deştepţilor, în dosarul de securitate, în concluzie sunt ceea ce se cheamă o "fată bătrână", respectiv "domnişoară", şi pe cale de consecinţă, mârlanule, te rog să-ţi revizuieşti poziţia.
Memorat
« Răspunde #203 : Februarie 10, 2009, 01:11:37 »

http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=195.60
dovada!

Pentru limbaj meritati banarea!
Nu credeti ca in justitie va puteti rezolva problemele!Chiar credeti ca noi   credem in povesti!.
Numai justitia poata sa spuna sunteti sau nu !
Memorat
« Răspunde #204 : Februarie 10, 2009, 01:15:08 »

Cristi, nu mă aşteptam să mă susţii, este adevărat că nu ai fost martor când am dat acei bani, dar, chiar tu m-ai sfătuit, la un moment dat, să renunţ la a mai plăti "soldă" lui Gabi. La asta mă refeream, când v-am cerut să confirmaţi că aveţi cunoştinţă de faptul că timp de aproape zece ani, majoritatea banilor şi i-a luat Gabi. Dacă vreţi să spuneţi, bine, dacă nu, NU, nu vă acuz.
Memorat
  • Nani Nani
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #205 : Februarie 10, 2009, 01:21:31 »

Regula nr. 1 Nu intra beata pe forum.
Regula nr. 2 Daca intri nu scrie.
Regula nr. 3 Daca scri nu te mira.
Eu ma adresam lui Bionel betivo. Cam cat se stia de faptele tale pana saptamana trecuta se stie si de mine cine sant. Nu e un secret chiar asa mare. Da pentru mine e mai comod si am mai multa linist acasa asa. Legea nu sanctioneaza numa inregistreaza. La tine e altfel. Esti inregistrata in dosarele securitatii si legea santioneaza. Lenuto sezi bland ca nu vin eu. Vor veni potereii. Atunci sa te vedem pe unde iti scoti tu camesuta. Si cine crezi ca o sa mai vina la tine dupa ce se va afla peste tot ce hram porti? Hotii? Instalatoru? Postarita cand o sa-ti aduca surpriza la plic? Sau vreo gasca de copii care sa-ti strige la fereastra Lentuta securista a cazut si si-a rupt... certificatu?
Pune hotararea judecatoreasca ca nici usturoi n-ai mancat si nici gura nu-ti pute si ma opresc. Ba nu. Imi cer chiar iertare. Ai cautat ani la rand sa-ti faci imagine de revolutionar ca sa ti se piarda urma de turnatoare cu simbrie. Te-ai invartit pe langa noi si ai semnat acte trecandu-ti numele printre ale noastre si te ai fotografiat cu noi ca sa ai "dovezi" si ai facut tot posibilu sa-ti continui "munca" bucurandu-te si de drepturile ce se cuveneau numa victimelor tale. Hai tireaza-te de pe forum ca vrem sa dam cu spirt in urma ta.
Memorat
« Răspunde #206 : Februarie 10, 2009, 01:25:21 »

Apropo, Marileno, juristo, deşteapto şi cum te mai crezi, retardat-o,nici măcar spaţiul nu-l mai am.
Memorat
« Răspunde #207 : Februarie 10, 2009, 01:30:50 »

KKtule, care-ţi faci probleme de situaţia mea juridică, nu ţi se pare că nu ai bani să-mi plăteşti daunele, în caz că vă demonstrez că nu am fost turnătoare?
Memorat
  • Cristian
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • eu
  • Vezi Profilul
« Răspunde #208 : Februarie 10, 2009, 01:33:23 »

Cristi, nu mă aşteptam să mă susţii, este adevărat că nu ai fost martor când am dat acei bani, dar, chiar tu m-ai sfătuit, la un moment dat, să renunţ la a mai plăti "soldă" lui Gabi. La asta mă refeream, când v-am cerut să confirmaţi că aveţi cunoştinţă de faptul că timp de aproape zece ani, majoritatea banilor şi i-a luat Gabi. Dacă vreţi să spuneţi, bine, dacă nu, NU, nu vă acuz.
NU POT SPUNE CA IL CUNOSC PE ACEL GABI SAU CUM S-O MAI NUMI,L-AM VAZUT O SINGURA DATA,NU AM CUNOSTINTA DACA LUCRURILE STAU ASA CUM LE PREZINTI TU,SI IARASI ITI REPET NU POT GARANTA PENTRU TINE,TE-AM SFATUIT SA NU ITI MAI OPREASCA DIN BANII DE CHIRIE  A SPATIULUI IN URMA SITUATIEI PREZENTATA DE TINE ,NU AM VAZUT  SI NICI NU AM PARTICIPAT LA VREO DISCUTIE DINTRE TINE SI ACEL GABI . NU MA INTERESEAZA PROBLEMELE TALE CU TERTE PERSOANE , ATAT TIMP CAT FATA DE NOI TI-AI DAT ARAMA PE FATA CINE ESTI DE FAPT .ITI SPUN PENTRU ULTIMA DATA:NU VREM SA TE MAI CUNOASTEM!VEZITI DE VIATA TA.
Memorat
« Răspunde #209 : Februarie 10, 2009, 01:37:51 »

nani-nani, te-a făcut mă-ta, direct prost şi beat şi adormit. Dacă aş fi beată aş pune virgula între subiect şi predicat, în timp ce, tu , nu ştii, nici treaz, limba română, deşteptule!!!!
Memorat
Pagini: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18
Schimbă forumul: