Main Content:

Pagini: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18

bine faci, bine gasesti, cine face camine , ca mine sa pateasca

• Ionescu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul WWW
Răspuns: bine faci, bine gasesti, cine face camine , ca mine sa pateasca
« Răspunde #210 : Februarie 10, 2009, 01:41:08 »

Am auzit ca in USA, daca reusesti sa il faci pe unul iti zambeasca, poti sa il in judecata si sa obtii o gramada de bani.
Memorat

Perplex in forma continuata.
« Răspunde #211 : Februarie 10, 2009, 01:43:12 »

Următoarea mea intervenţie pe acest forum va fi atunci când îmi voi demonstra nevinovăţia, până atunci, măcar pentru cei nesuspectaţi de colaboraţionism, toate bune!!
Memorat
« Răspunde #212 : Februarie 10, 2009, 01:46:23 »

Revin pentru omul din Brăila şi, îl asigur de simpatia mea, care, în acest moment, nu-i serveşte la nimic.
Memorat
  • Ionescu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #213 : Februarie 10, 2009, 01:51:38 »

Revin pentru omul din Brăila şi, îl asigur de simpatia mea, care, în acest moment, nu-i serveşte la nimic.
Profund.
Memorat

« Răspunde #214 : Februarie 10, 2009, 02:12:06 »

Năstăsache, nu mă provoca, lasă-mă să-ţi demonstrez, Am multe defecte, dar niciunele dintre ele nu se referă la dumneavosră. Pe cale de consecinţă, chiar nu vă înţeleg provocarea!!!! chiar mă minunez!!!!
Memorat
  • Ionescu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul WWW
« Răspunde #215 : Februarie 10, 2009, 02:16:54 »

Năstăsache, nu mă provoca, lasă-mă să-ţi demonstrez, Am multe defecte, dar niciunele dintre ele nu se referă la dumneavosră. Pe cale de consecinţă, chiar nu vă înţeleg provocarea!!!! chiar mă minunez!!!!

"Cale de consecinta" e beton. In rest, "Fă proasto, du-te dracului de retardată dacă eşti proastă şi dezinformată, iar tu tupeistule faci KK pe tine de deştept ce eşti, iar tu, hahalera-mârlanca retardata lui peşte prăjit care eşti, mârlanule! deşteapto şi cum te mai crezi, retardat-o, KKtule, te-a făcut mă-ta, direct prost şi beat" ca si compilatie din citatele tale ,e asa de amuzant, ca sa nu zic de direct, incat o sa fie la capitolui "pamflet". Lenuta, ce Dumnezeu, nu te provoc eu pe atat de tare pe cat ma amuzi tu Smiley Hic.
Memorat

« Răspunde #216 : Februarie 10, 2009, 02:29:30 »

Nastasache, chiar eşti prost_!!!! Chiar mă minunez de prostia ta.., săracu'de tine, chiar te crezi deştept. Din păcate eşti prost ca noaptea şi asta nu e că te-am turnat eu, deşteptule!!!
Memorat
« Răspunde #217 : Februarie 10, 2009, 02:56:57 »

... şi gata..., de data asta chiar mă voi ţine de cuvânt, nu voi mai vorbi cu voi..., deloc,nicicum, şi, urmează să vă dovedesc!! Atenţie, îmi rezerv dreptul de a interveni, funcţie de intervenţiile voastre. Haideţi să stabilim un lucru, dacă eu nu vă deranjez,nici voi, nu mă  mă deranjaţi... deloc!!!!
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #218 : Februarie 10, 2009, 07:25:45 »

Lenuto,limbajul folosit de tine ,te reprezinta draga mea...nu ma mira acest tip de comportament si limbaj..tocmai asta face diferenta intre noi doua....din fericire nu ma jignita de toti cei care isi propun s-o faca.Nu stii sa te comporti ca o d-na,de aceea nici nu esti..de aceea ai acest pe care il ai. Imi e mila de tine....nu stii ce inseamna fericirea de a fi un om cinstit,sincer,curat,sa fii mama,sa ai un rost pe lume.

Avind in vedere limbajul folosit fata de toti membrii acestui forum il rog pe administrator s-o baneze. Astept o hotarire in acest sens.
Memorat
« Răspunde #219 : Februarie 10, 2009, 10:38:01 »

Marilena nu degeaba se numeste topicul asta asa,de la cei cu limbaj de mahala nu ai ce cere,asa ca nu iti mai toca nervii degeaba.
Memorat
« Răspunde #220 : Februarie 10, 2009, 10:44:44 »

Domnule administrator, sper ca veti lua masurile care se impun impotriva acestei persoane prin banarea permanenta a accesului ei pe acest portal, care pana la aparitia acestei individe nu a cunoscut un asemenea limbaj vulgar impotriva unor revolutionari. Diferente de opinii am mai avut dar sa se adreseze cineva in halul acesta unor revolutionari care si-au castigat respectul nostru pe acest forum si care intotdeauna au ajutat alti colegi este inadmisibil si sper ca nu va trebui sa asteptam foarte mult luarea unor masuri ferme si radicale in privinta persoanei respective.
Faptul ca in incercarea ei de a arunca cu noroi in familia Adam (pe care sustine ca a ajutat-o la un moment dat in existenta ei si care nu ne priveste pe noi)prin deschiderea unui topic in care acele dezvaluiri sa produca alterarea imaginii lui Cristian si Cristinei Adam despre care stia probabil ca posteaza frecvent pe acest portal s-a dovedit un esec total prin faptul ca cei care cunosc aceasta familie i-au pus niste intrebari si nu s-au lasat antrenati in acest joc al ei, probabil au enervat-o foarte mult.
Cei care i-au luat apararea familiei Adam au primit jigniri grave si repetate, iar limbajul folosit atat impotriva Marilenei, vaduva de Erou Martir,cat si al altor prieteni ai nostri este cu atat mai condamnabil cu cat nimeni de pe acest forum nu a jignit aceasta persoana asa cum ea si-a permis sa o faca.
Cer pe aceasta cale banarea permanenta a persoanei pe acest portal si sper ca toti sa mi se alature in acest demers.
Memorat

"Numai doua lucruri sunt infinite, universul si prostia umana, si de univers nu sunt atat de sigur." - Albert Einstein
« Răspunde #221 : Februarie 10, 2009, 10:47:12 »

Da Ana sustin si eu aceasta idee pentru ca aici chiar daca ne-am mai certat nu a reactionat nimeni cu asemenea invenctive suburbane.
Memorat
« Răspunde #222 : Februarie 10, 2009, 11:03:30 »

Iar acum un mesaj pentru tine ...liliana, lenuta sau cum iti mai spui...cine  te crezi tu sa vii si sa iti permiti sa faci pe toata lumea cum iti vine la gura...daca faci un bine cuiva si apoi te apuci sa dai cu goarna in lume..mama ce kkt am facut este egal cu zero..daca ai fi fost intr-adevar cea lezata de sotii Adam te-ai fi multumit sa iti expui o perere proprie pe portal si sa raspunzi frumos si civilizat la eventualele intrebari ca ti-au fost adresate...cred ca ai fi avut mai mult de castigat.
Faptul ca Marilena, vaduva de Erou Martir, care chiar are mult mai multa clasa, educatie, bun simt si tot ceea ce se pare tu nu ai ti-a pus niste intrebari la care nu ai raspuns decat in felul tau specific, prin jigniri nu dovedeste decat faptul ca datorita unora ca tine care folosesc un limbaj de strada, revolutionarii au ajuns sa fie prost vazuti...
Daca asa te comporti tu in general, e si normala atitudinea oamenilor vizavi de tine si in speta e celor de pe acest portal.
Daca Marilena este vaduva nu iti da dreptul sa faci presupuneri referitoare la statul ei educational, personal sau de alta natura, dar se pare jignirile sunt punctul tau maxim de educatie, adica acolo este singurul loc la care ai primit nota 10..atat.
A ajutat mult mai multi oameni si de pe acest portal si din afara lui decat vei putea tu ajuta in toata viata ta patetica vreodata. Sper sa nu mai am greata sa te mai vad pe portal...
Memorat

"Numai doua lucruri sunt infinite, universul si prostia umana, si de univers nu sunt atat de sigur." - Albert Einstein
  • Nr. 1
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #223 : Februarie 10, 2009, 12:05:53 »

Nu, nici vorba de banare, sunt impotriva banarii Lilianei, in primul rand pentru ca nu am primit raspuns la cele 2 intrebari care i-au fost adresate de mine si Marilena, cat priveste limbajul susnumitei, e nevinovata, atata poate, de aceia reiau intrebarile:  "Va aducem la cunostinta ca, datorita functiei pe care o ocupati, ...." "La ce se refera institutia doamna?" Si cea de-a doua: " recunosti aceste lucruri,cele scrise in adresa?".
    Acum, ca tot ti-ai rezervat dreptul de a interveni, in functie de postarile noastre, sper s-o faci, raspunzand acestor intrebari, chiar m-as bucura pentru tine s-o faci, de ce? Pentru ca asa cu ti s-a recunoscut pe acest subiect, e ceva pozitiv ceea ce ai facut tu prin postarea rezolutiei CNSAS, banuiesc, integral. Daca vor sosi si raspunsuri la aceste intrebari, nu mie personal, si doar pe subiect, iar primesti "o bila alba", daca vei incepe iar cu mahalagisme atunci pot spune ca ai fost inspirata la alegerea titlului de subiect, cel putin in a doua parte, caci ai fost destul de curajoasa ca sa te faci cunoscuta si usor de recunoscut. Cam atat, si iti doresc curaj sa fi sincera in cele doua raspunsuri.
Memorat
« Răspunde #224 : Februarie 10, 2009, 12:50:11 »

Tinel este parerea ta si o respect, dar daca doresti ca persoana sa te lamureasca cu privire la intrebarile tale, sa o faca in privat, pe adresa ta de mess daca insisti.Imi mentin ceea ce am sustinut mai devreme...daca persoana respectiva s-ar fi limitat in a posta civilizat parerea ei ,as fi inteles dar asa nu sunt de acord.Nu vreau sa fac discriminari intre urmasi, raniti si luptatori dar pana una alta primele doua calitati mentionate mai sus aduc cu ele , cel putin teoretic o mare durere si suferinta care ar trebui respectate si nu ironizate sau cu atat mai mult luate in deradere.
Nu stiu cati urmasi si raniti si-au luat atatea drepturi cat si-au luat unii si subliniez unii luptatori folosindu-se de grevele la care au participat.
Au fost multe dispute pe acest portal dar dispute civilizate..lipsite de amenintari si de acest iz de mahala care se pare caracterizeaza aceasta persoana.

Memorat

Pagini: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18
Schimbă forumul: