Main Content:

Pagini: 1 2 3 [4]

REVOLUTIONARI!!!! NU VA-TI SATURAT DE MINCIUNI?

• nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
Răspuns: REVOLUTIONARI!!!! NU VA-TI SATURAT DE MINCIUNI?
« Răspunde #45 : Mai 05, 2013, 19:39:42 »

Daca le adresai niste urari de sarbatori, poate ca ti-ar fi raspuns. Deci e greseala ta. Nu am inteles foarte bine la ce contradictii te referi in privinta afirmatiilor din articol. Poate nici lugojenii n-au inteles.
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #46 : Mai 05, 2013, 19:41:54 »

Insa fotografia e reusita, indiferent de ce contradictii e vorba.

Memorat
« Răspunde #47 : Decembrie 29, 2016, 06:51:29 »

Nu stiu cat o sa mai tina cu minciunile si hotiile comisiilor care pe zi ce trece ne mint si ne duc cu presul de pe o zi pe alta. Nu stiu la cine sa mai apelez sau sa mai zic ceva pt ca de 4 ani nu sa rezolvat nimic,doar pt aceia care la revolutie nu stiu macar unde se aflau si sant marii revolutionarii .PE BANI domnilor si pe minciuni.Am certificat,brevet,sant in aceleasi monitoare cu domnul Iliescu,cu domnul Cuteanu,fost presedinte al comisiei parlamentare,la care daca nu ai dat ceva nu ai trecut de comisie,eu nu am vrut sa dau si presedintele asa zisa asociatie 16-21 Decembrie Lugoj mi-a cerut 54 de mil cotizatie din 2004 pana acuma,nu stiu la care asociatie din tara asta se mai cere cotizatie de 170 ron pe luna?Si acuma ma chinui sa imi primesc certificatul.In primul certificat sant trecut ca Luptator si eu de fapt sant Retinut cu acte in regulaVa rog daca cititi aceste randuri sa-mi spune-ti si mie unde sau cu cine sa vb sa-mi primesc drepturile

'Buchisind' la un sprit (in lipsa altei ocupatii  Wink), am gasit aceasta postare...interesanta, cel putin...nu stiu cat adevar contine...dar...merita citita, dupa parerea mea.
Memorat
« Răspunde #48 : Ianuarie 02, 2017, 02:48:46 »

Citat din mesajul lui: boy01boy din Martie 02, 2009, 20:02:25

Nu stiu cat o sa mai tina cu minciunile si hotiile comisiilor care pe zi ce trece ne mint si ne duc cu presul de pe o zi pe alta. Nu stiu la cine sa mai apelez sau sa mai zic ceva pt ca de 4 ani nu sa rezolvat nimic,doar pt aceia care la revolutie nu stiu macar unde se aflau si sant marii revolutionarii .PE BANI domnilor si pe minciuni.Am certificat,brevet,sant in aceleasi monitoare cu domnul Iliescu,cu domnul Cuteanu,fost presedinte al comisiei parlamentare,la care daca nu ai dat ceva nu ai trecut de comisie,eu nu am vrut sa dau si presedintele asa zisa asociatie 16-21 Decembrie Lugoj mi-a cerut 54 de mil cotizatie din 2004 pana acuma,nu stiu la care asociatie din tara asta se mai cere cotizatie de 170 ron pe luna?Si acuma ma chinui sa imi primesc certificatul.In primul certificat sant trecut ca Luptator si eu de fapt sant Retinut cu acte in regulaVa rog daca cititi aceste randuri sa-mi spune-ti si mie unde sau cu cine sa vb sa-mi primesc drepturile

La data postarii, Secretar de Stat era domnul Puiu Fesan, domnul Raymond Luca fiind Presedinte la Comisia C.P.R.D. . In urma unui posibil ajutor, acordat si posibil primit benevol din partea domnului Iulian Nastasache, nu a mai avut nici nelamuriri, nici intrebari...!!! Dar...a facut cateva acuzatii (ce este subliniat !)...total nefondate...A LA LUGOJ !!!  Concluzia ? ? ?  Avand in vedere ca atat domnul Cutean cat si domnul Fesan au fost si sunt departe de orice suspiciune de 'foloase necuvenite' primite in scopul acordarii de 'Certificate de Revolutionar' nemerituos..."boy-ul"..."si-a facut datoria...de...denigrator !!!
Memorat
Pagini: 1 2 3 [4]
Schimbă forumul: