Main Content:

Pagini: 1 [2] 3 4 ... 191

CINE SUNT EI? ce au facut inainte de 22 dec.1989? si ce au facut dupa 22 dec.?

Pt.Cornel:Sunt foarte sigur ca cei din servicii stiu totul despre noi si presedintii de asociatii revolutionare care ne reprezinta.Ar trebui sa facem o adresa sa putem primi aceasta informatie.
Memorat
  • contra
  • Membru nou
  • *
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

STIE CINEVA CUMSE NUMEA LIGA LUI NESIMTITU ININTE DE 96"SA U 2000"ASA DE FASON INTREB VREU SA VAD DACA LA LISTA RUSINI CU CERTIFICATE DUPLICATE PRINTRE ALTI NU APARE SI EUROATLANTICA (SA U)DUPA ACEA PUNEM TOTUL CAP LA CAP
Memorat
  • razvan
  • Administrator
  • Membru
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

AM RUGAMINTEA SA NU MAI POSTATI ACELASI MESAJ IN MAI MULTE SUBIECTE
Memorat
  • contra
  • Membru nou
  • *
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

DA NIMENI NU STI SA U TOTA LUMEA FACE PE MORTU USOR USOR AFLAM DACA PARCHETU LUCREAZA SI NU SE DESFINTEZA TRAIM IN ROMANIA SI NU MA MIRA NIMICA  Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh
Memorat
  • dumitru
  • Full Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

[/b]
DA
Memorat

Dupa ce am obtinut certificatul pe legea 42/1990 am mers cu actele sa obtin acele drepturi conferite,si stiti ce mi sa raspuns?Cine ti-a dat actele ala sa iti dea si drepturile.Bineinteles ca sa rezolvat adica am avut scutire de impozit pe salariu si am mai beneficiat de camin gratuit pentru baiat pina la intrarea la scoala si apoi de aceea bursa.Inafara de cele 12 drumuri pe CFR.Si atat.
Memorat
  • 10555
  • Vizitator

MAI AI DREPT LA  CIMITIR
JANE

Memorat

Multumesc frumos fratioare sa ne traiesti.
Memorat
  • 10555
  • Vizitator

X MOLDOVENE STITIU CA AI INTELES DESCHIDETI CAPU TOTI PENTRU UNU VIVA   am revenitr moartye imbrligatorilor
Memorat
  • 10555
  • Vizitator

pt jegosu care se crede alceva decat SCHIMBATOR  DE MACAZ MULTA MUIE  SA U MAI NOU U    E
Memorat

Bravo frate te sustin cu toata inima doar ma cunosti.
Memorat

sal. pe toti rev. adevarati Wink
Memorat

mof
Memorat

mof Huh
Memorat

in m.of din 92 nu esti, in m. of din 96 nu esti,Maria te rog lumineaza-ne in ce m. of esti Huh Huh Huh
Memorat
Pagini: 1 [2] 3 4 ... 191
Schimbă forumul: