Main Content:

Pagini: 1 ... 193 194 [195]

CINE SUNT EI? ce au facut inainte de 22 dec.1989? si ce au facut dupa 22 dec.?

• bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Daca are vreo pe la 30 de nickname, nu m are mult pana sa ajunga la urarea mea, de 43.
Dar sa dea sarce pe Google, sa-si gaseasca un psiho bun, cu experienta, pt ca are nevoie, secoflenderu!

Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

A T E N T I E !     A T E N T I E !    A T E N T I E !

Memorat

Asta e de pe portalu instantelor de judecata.

Memorat

Domnul administrator ne-a respectat (și încă o face, deși mulți se folosesc de asta pentru a-l ataca) dreptul de a ne face un cont și de a posta pe forum cu identitatea noastră din acte, sau cu un pseudonim, deși și de una și de alta au abuzat unii dintre noi. Dintre cei dați afara de pe forum și care postau sub identitate reala îl amintesc pe raposatul Daniel Perju, care ajunsese cel mai harnic membru, postand zilnic o multime de mesaje. El a continuat sa posteze si dupa ce a fost dat afara pentru ca mai avea vreo patru pseudonime. Dintre cei care au preferat sa se maifeste cu ajutorul unor pseudonime il amintesc pe ”craisorul”, ”craisorul67” și multe alte pseudonime pe care și le-a luat. Toți au continuat la fel și pe Facebook, ”crăișorul”, sub aceleași pseudonime, sau altele, devenind campion la numarul de identități false sub care se manifestă. Acest individ pare a avea misiune să îi discrediteze, sau măcar să îi atace pe toți cei care se opun vechilor securiști și versiunilor lor actuale. Ca și alții, s-au desconspirat prin frenezia cu care l-au apărat pe Traian Băsescu, un acoperit oficial al Securității Statului, lovind în toți cei care au atras atenția că e securist, că fură, ne încalcă drepturile românilor ș.a.m.d.
Nu aș mai scrie de ”craișorul” și multele sale clone de pe Facebook dacă nu aș vrea să vă atrag atenția asupra excesului de metode securiste pe care le practică cu voi pe internet. Domnul Iosif mi-a trimis un exemplu de delir securistic, un dialog, sub pseudonimul ”Iulian Negrutiu”, cu domnul Marin Stoica. Mi-a indicat faptul că a ajuns la performanta de a-și face conturi (identități false) cărora le dă credibilitate prin aducerea in lista de prieteni a altor identități false, tot ale sale. Exemplul de aici est ”Radu Nemes”. Citiți însă și dialogul pe care l-a avut cu domnul Stoica.

Eu am găsit altul, în care încearcă să o atace pe doamna Dascălu de la secretariatul de stat. Puteți observa că așa-zisul ”Iulian Negrutiu” citează o postare a lui ”Nyky Dumitriu”, care este tot un pseudonim și tot al lui. Acest individ aproape ca nu are postare în care să nu lovească în mine și alți revoluționari și jurnaliști care s-au opus lui Băsescu și l-au demascat ca fiind  ”Petrov”, ”Traian” etc. Aceasta e lumea democrației originale, de tip libertate pe internet în care traim. Atenție la securistul, sau delatorul de langa voi!

Intre timp si-a mai tras o identitate falsa pe Facebook. De la o gelozie absurda, cred ca a ajuns la o boala mintala.

« Ultima modificare: Septembrie 22, 2020, 21:32:24 de către razvan »
Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Am văzut cum speră unii să vină dreptatea de la instutuțiile Uniunii Europene.
Le reamintesc cine e șeful procurorilor europeni: aceeași care i-a înșelat în țară.
Și le mai reamintesc, chiar dacă știu, soțul cui este președintele actual al țării.

Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Voi înțelegeți că acești politicieni pur și simplu își bat joc de noi? Acesta este șeful Grupului de Comunicare Strategică al Guvernului României! Vedeți suplimentar și înregistrarea de la https://www.youtube.com/watch?v=TV9GiuofRNo.

Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Deci iată cum arată „d.l” transgender Eduard Andi Manciu, consilierul lui Orban, șeful Grupului de Comunicare Strategică, ”eroizat” în lupta anti-covid. Transgenderul acesta ne învață zilnic cît și cum „trebuie” purtată botnitza, în așa fel încît să ne moară bătrânii mai repede și copii să se îmbolnăvească purtînd masca la școală, în pauze și în orele de curs. Iar voi stați ca fătălăii și nu ziceți nici pîs! Dacă nu vă vine să credeți, revedeți imaginile din seara aceasta cu Rafila axfisiat de mască în tip ce încerca să dea cîteva explicații scurte la televizor tocmai despre măsurile anticovid.

Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Memorat
  • NVal
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Mai adaug atît: toți revoluționarii (și nu numai ei, toată propaganda falsei drepte, cum îi spune domnul Iosif) care luau foc și mai iau și acum cînd vine vorba de diplome false, sau de studii făcute la ”fără frecvență” (adică de formă, nu mă refer la tipul respectiv de învățămînt), în acest caz și în alte cîteva asemănătorare, aflate între timp, tac de parcă nimic nu s-ar fi întîmplat, dovedind în mod clar că sînt adepții dublului standard. Este o mare rușine.
Memorat
Pagini: 1 ... 193 194 [195]
Schimbă forumul: