Main Content:

Pagini: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 192

CINE SUNT EI? ce au facut inainte de 22 dec.1989? si ce au facut dupa 22 dec.?

• Martinel
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

DOMNULE 007,ORICINE A-TI FI,AVETI VALOARE,DESI V-A CONCUREAZA SERIOS CONTRALICHELE.FOARTE BENEFIC.
Memorat
  • Martinel
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

IN CEEA CE MA PRIVESTE AM FOST IN 2007 LA DOAMNA LUCIA SABAU,IN O ASA ZISA AUDIENTA.IN 2 MIN. M-A LAMURIT:DOSAR SIGILAT,NU ARE VOIE SA IL DESCHIDA,SA AM PUTZINTICA RABDARE CA STIU EI CE AU DE FACUT.
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Stiu intotdeauna ce au de facut, dar o fac in foarte putinte cazuri. Ar fi interesant sa aflam despre care dintre angajatii SSPR ar fi curiosi revolutionarii sa afle mai multe. Odata ce au inchis pagina web, nu mai avem acces nici macar la lista lor. Luni e finalul procesului contra domnului Cutean? Ar putea fi momentul 0 al deblocarii institutiei.
Memorat
  • Martinel
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

CINE RASPUNDEA LA 0732731466,CONSILIER?ERA UN BAIAT DE TREABA.DACA IL SUNAI DIMINEATZA ERA O.K.
Memorat
  • Ionescu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul WWW

Stiu intotdeauna ce au de facut, dar o fac in foarte putinte cazuri. Ar fi interesant sa aflam despre care dintre angajatii SSPR ar fi curiosi revolutionarii sa afle mai multe. Odata ce au inchis pagina web, nu mai avem acces nici macar la lista lor. Luni e finalul procesului contra domnului Cutean? Ar putea fi momentul 0 al deblocarii institutiei.
Despre toti ar trebui sa stim cine sunt. Nu sunt toti platiti din banii publici? Fiecare are un rol acolo si poate influenta bunul mers al institutiei. Chiar si femeia de serviciu.
Memorat

Perplex in forma continuata.
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

De acord, dar exista o ordine a interesului, niste prioritati pe care ar fi bine sa le aflam pentru a ne documenta sau pentru a solicita informatii. Ar fi ridicol sa incepem cu femeia de serviciu, chiar daca ar fi bine sa stim cine e si respectiva (de exemplu daca a fost revolutionar, cum multi dintre angajati sunt). La fel, dar eu nu ma pot angaja la o asemenea munca pentru ca imi lipsesc mijloacele, ar fi important sa refacem istoricul angajarilor si perioadelor de munca ale functionarilor de acolo, ca si ale celor numiti in functii de conducere. Pentru cercetarea intreprinsa de dvs cred ca ar fi esential, ca si pentru cei care ar dori sa cerceteze fenomenul infractional legat de aceasta institutie.
Memorat
  • Mindry
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

CINE RASPUNDEA LA 0732731466,CONSILIER?ERA UN BAIAT DE TREABA.DACA IL SUNAI DIMINEATZA ERA O.K.

BAIATUL DE TREABA ERA Dl. POPESCU GEORGE ..DIRECTOR DE CABINET !. DAR NU MAI RASPUNDE CA A DEMISIONAT ! . MARE PACAT  !.
Memorat

Gresit, baiatul de treaba care raspunde la tel de mai sus este Mihai Gadina, OM DEOSEBIT. Dosarele sigilate au fost avizate de fostii Secretari de Stat (ca actualul inca nu a lucrat nimic) si nimeni nu mai are dreptul sa le desigileze decat daca se face contestatie la CPRD. Nu vad ce mai aveti cu dosarul din moment ce el a fost avizat de SSPR. George Popescu prieten cu Emil nu e chiar asa cum se spune. Sunt si eu pintre ei o data pe saptamana si mai cunosc situatia cat de cat.
Memorat
  • Mindry
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Gresit, baiatul de treaba care raspunde la tel de mai sus este Mihai Gadina, OM DEOSEBIT. Dosarele sigilate au fost avizate de fostii Secretari de Stat (ca actualul inca nu a lucrat nimic) si nimeni nu mai are dreptul sa le desigileze decat daca se face contestatie la CPRD. Nu vad ce mai aveti cu dosarul din moment ce el a fost avizat de SSPR. George Popescu prieten cu Emil nu e chiar asa cum se spune. Sunt si eu pintre ei o data pe saptamana si mai cunosc situatia cat de cat.

Jean Valjan alias  JEAN ...Ciochina ... presedinte asociatia 22 radio ...NUUU ?. Va salut Dle. !. Numele meu e in clar !. Il stiti bine doar ati fost prezent alaturi de SS Fesan in recursul meu pe obligatie de a face !. Ca-s multi baieti buni sau rai in SSPR nici nu confirm nici nu infirm !. La acest numar de la cabinet raspunde numai Daniela Sbarcea si directorul de cabinet !. Daca Mihaita ar dori totusi sa raspunda la acest numar nu poate caci el de ceva timp face parte din COMISIA SSPR !> Mutumesc totusi ptr. precizare chiar daca e lipsita d e exactitate !. De ...bine !.
Memorat

Va inselati stimate domn, eu sunt din TIMISOARA. Am sunat la acel numar si an vorbit cu Mihai Gadina. In rest numai de bine.
Memorat
  • Martinel
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

CINE DIN SSPR ESTE PORECLIT MICUL NAPOLEON?
Memorat

In nici un caz domnul Preda. El este un individ inalt si bine proportionat, are slujba la stat, unde nu sta degeaba, o sa vedeti, are o multime de relatii, fiind si mason cu un grad important in cadrul lojei de care apartine. Relatiile masonice i-au folosit in mai multe ocazii, una dintre cele mai importante fiind cea a procesului pe care l-a avut cu Secretariatul de Stat pentru Problemele Revolutionarilor. Un proces pe care nu ar fi putut sa-l castige fara un sprijin ocult, cu alte cuvinte, fara incalcarea legii.
Memorat

Sa nu se creada ca am cine stie ce surse pentru informatiile acestea. De acest proces am aflat la poarta secretariatului, pur si simplu vorbeau oamenii stransi acolo in asteptarea momentului in care urmau sa intre in audienta. Cred ca noi, toti, stim mult mai multe decat presupunem in cele mai optimiste aprecieri. Trebuie insa sa colectam si sa conservam informatiile pe care fiecare le detinem in mod fragmentar. Apoi, anumite concluzii vor putea fi trase de la sine. De aceea, las loc si pentru informatiile si comentariile dumneavoastra si mai atasez doua pagini referitoare la procesul respectiv al domnului Preda Valentin Gheorghe Marin.
Memorat

Sigur, masoneria induce daca nu respect cel putin teama, deci pot sa inteleg retinerea tuturor de a comenta asemenea informatii. Stiu ca persoana care este subiectul acestor "dezvaluiri" (pun ghilimele pentru ca lucrurile am constatat ca sunt cunoscute de catre foarte multi revolutionari) se foloseste de un cont pe forum pentru a vedea ce documente se vehiculeaza si ar trebui sa ma astept sa intervina. Dar ceilalti, chiar nimic?
Memorat
  • Martinel
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

In nici un caz domnul Preda. El este un individ inalt si bine proportionat, are slujba la stat, unde nu sta degeaba, o sa vedeti, are o multime de relatii, fiind si mason cu un grad important in cadrul lojei de care apartine. Relatiile masonice i-au folosit in mai multe ocazii, una dintre cele mai importante fiind cea a procesului pe care l-a avut cu Secretariatul de Stat pentru Problemele Revolutionarilor. Un proces pe care nu ar fi putut sa-l castige fara un sprijin ocult, cu alte cuvinte, fara incalcarea legii.
La ce va referiti?singurul mason declarat este Prigoana,dar altceva nu ne spune nimeni,nimic.cu ce se ocupa?sint militari?
Memorat
Pagini: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 192
Schimbă forumul: