Main Content:

Pagini: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 190

CINE SUNT EI? ce au facut inainte de 22 dec.1989? si ce au facut dupa 22 dec.?

• valahul
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

IULIANE ?  CE FACI ?

AI TRECUT LA DEMOLARI ?

CA SA NU MOR PROST , CE AI TU CU  GEORGE COSTIN SI ASOCIATIA METROU 23 DECEMBRIE 1989.

CE EVENIMENTE REVOLUTIONARE AU FOST IN BUCURESTI IN  17-20
DECEMBRIE 1989  SI  IN CE MOD AU FOST REPRIMATE ACESTEA , IN PERIOADA SUS AMINTITA  DE CATRE  GARZILE PATRIOTICE  CONDUSE DE INDIFERENT ORICINE.

SCRII DE ATITA TIMP PE PORTAL  DAR NICIODATA NU AI POMENIT
CUM A FOST PROMOVAT DOSARUL TAU.  STII DE CE SPUN ACEST LUCRU;
    PENTRU CA , INTR-O POSTARE ANTERIOARA O DOAMNA SE PLINGE DE SITUATIA  FRATELUI EI RANIT, CARE NU ARE PINA LA ACEASTA DATA , NOUL CERTIFICAT.  DE CE NU TE OFERI SA O AJUTI CONCRET,
PENTRU CA STII DEJA DRUMUL PE CARE TI L_AU ARATAT ALTII.....

JOCUL POLITIC SI CARNEA DE PORC SUNT FOARTE GRELE SI NU
    LE RECOMAND NIMANUI.

PENTRU MINE , PRIMEAZA INTERESUL GENERAL.

TERMENELE PREVAZUTE IN LEGEA 341/2004 VOR FI PROROGATE  

PENTRU CA SUNT MULTI REVOLUTIONARI CARE  NU AU CERERILE DE PRESCHIMBARE SOLUTIONATE  PRINTRE ACESTIA FIIND SI MULTI RANITI CIT SI URMASI DE EROI MARTIRI.

HAIDETI , CARE MAI PUTEM SA FIM REALISTI , SA AJUTAM

COLEGII REVOLUTIONARI , INDIFERENT CINE VA FI VIITORUL SECRETAR DE STAT.

Demolari a ce? Nu inteleg?

Dane, eu vreau sa se clarifice lucrurile. Cutean l-a acuzat pe Costin. Costin i-a cerut dovezi, a spus lucrul de bun simt de care zici si tu, ca in 17 nu s-a intamplat nimic la Bucuresti. Cutean a insistat ca are nu stiu ce dovezi deja trimise la DNA. Dar nu le-a aratat. Trebuie clarificat. Cutean nu cred ca e asa aerian sa nu isi dea seama ca in 17 nu a fost nimic la Bucuresti; daca stie ceva secret de care noi nu stim, sa spuna. Sau sa spuna DNA. Sa nu ramana ca in tren. Asta e referitor la pozitia mea fata de Costin si Metrou 23.

Despre dosarul meu: nu inteleg ce vrei sa imi transmiti cand zici despre promovarea dosarului meu. Stiu ca m-ai sprijinit, cel putin moral, te cred ca si mai mult, cautandu-l cand aia l-au pierdut, dar nu cred ca imi vei spune acum ca datorita unei interventii am fost promovat sau merit certificatul fiindca ai intervenit. Ar fi jenant. Intreaba-l pe Fesan ce i-am spus cand am fost in audienta la el, e drept, chemat prin intermediul tau, dar pentru cu totul alte motive (site-ul) despre cum imi doresc eu sa imi fie promovat dosarul.

Ajutorul pe care il pot oferi eu unor raniti e limitat de cu totul alte lucruri. Sunt destul de suparat acum pe tine ca insinuezi, cumva, ca nu m-as oferi ferm, si ca as sti drumuri pe la spate, prin careva cu influenta. Ar fi o mare mizerie. Nu pot sa cred ca suna ajutorul tau a avantaj care s-ar fi incercat a se lua in fata mea. Vrei sa stii de ce nu pot sa fac nimic, dar nimic, in clipa asta, ca s-o ajut pe d-na Dragomirescu printre altii cativa? Ca n-am credit pe telefon, de-aia, sa sun la nenorocitele alea de telefoane la care mi se raspunde 'du-te-n asociatie'.
Perjule, apevistule ce esti, care a fost rolul tau in evenimente? Fa si tu cateva precizari de bun gust, ce mama naibi, ca tot ai multe pe constiinta...
Cred ca te fac vedeta cat de curand! Ce zici? Da halatul asta cat costa, da halatul??!!!
Ai tupeu, fratioare, nu gluma, sau ai scapat de camasa de forta, ah?
Memorat

In Good We Trust

Dl.Perju ai si tupeu,cine face politica PDL,pe forum,nu dumneata( ai uitat sa postez punctul de "promovare" a rev. in programul de partid PDL)?
Cei din Kiselef erau oameni manipulati de Maior,Costin,Lesu(care vrea sa isi faca si cele 2 fete revolutionari,avind una 12 ani si alta 14 ani la revolutie si certificate eliberate de Costin in anul 2000),Perju , ati luat " dreptul" pentru dosare mai este putin pina in 30/06/2006,si nu stiti cum veti raspunde fata de cei care au fost manipulati de dvs.
Cit costa un certificat dvs.& comp puteti da un raspuns!
Explicatii,ca tot sunteti a "tot stiutor" de unde are Costin 7000 de revolutionari(garzi patriotice),si Maior 3000?
Acum este tirziu dar miine caut pe forum unde tot dvs. afirmati,ca un certificat costa 5000 € + Cazul Onfrei,fiindca m-am saturat de M.A.N.I.P.U.L.A.R.E.A.dvs.!
DL; Perju va rog nu  mai insultati inteligenta forumistilor,ajunge cu sloganuri "heirupiste"
Jocuri murdare faci dumneata,pentu Costin si Maior pe acest forum!
P.S.http://www.revolutie89.info/index.php?lg=ro_RO&p=mof_list
http://www.revolutie89.info/index.php?lg=ro_RO&p=mof_view&cor=a.&cso=&cpg=&MID=39664
PERJU DANIEL
Cert. L42:12118
Calitatea:LUPTĂTOR
Titlul:
Asociatia:AS. "BRASOV DECEMBRIE 1989"

Data nasterii:
Act:Lista SSPR 568bis:
Cocluzie,M.O. COSTIN,AS. MAIOR!

Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

VALAHULE:  MULTE PE CONSTIINTA , ARE APEVISTA  CARE TE-A ADUS PE LUME , NU EU.

FACETI UN JOC MIZERABIL , SCIRBELOR BOMINTERNISTE  CARE VA

ASCUNDETI DUPA NIK-URI.

CE SPUI SI TU SI NASTASACHE-?  GEORGE COSTIN SA PREZINTE LUI CUTEAN DOVEZI?

EI BINE; V_A ASCULTAT; LE_A PREZENTAT IN JUSTITIE CU CEVA REZERVE PENTRU RECURS....

NUMITUL EMILIAN VASILE CUTEAN A FOST CONDAMNAT  LA 5 ANI CU EXECUTARE; COMPLICEA DANIELA ZBIRCEA,LA 3 ANI CU SUSPENDARE(are relatii in fosta securitate)

CHIAR ASA DE DISPERAT ESTI ACUM , VALAHULE ?

RUSINE!
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Dl.Perju ai si tupeu,cine face politica PDL,pe forum,nu dumneata( ai uitat sa postez punctul de "promovare" a rev. in programul de partid PDL)?
Cei din Kiselef erau oameni mani****ti de Maior,Costin,Lesu(care vrea sa isi faca si cele 2 fete revolutionari,avind una 12 ani si alta 14 ani la revolutie si certificate eliberate de Costin in anul 2000),Perju , ati luat " dreptul" pentru dosare mai este putin pina in 30/06/2006,si nu stiti cum veti raspunde fata de cei care au fost mani****ti de dvs.
Explicatii,ca tot sunteti a "tot stiutor" de unde are Costin 7000 de revolutionari(garzi patriotice),si Maior 3000?
Acum este tirziu dar miine caut pe forum unde tot dvs. afirmati,ca un certificat costa 5000 € + Cazul Onfrei,fiindca m-am saturat de M.A.N.I.P.U.L.A.R.E.A.dvs.!
DL; Perju va rog nu  mai insultati inteligenta forumistilor,ajunge cu sloganuri "heirupiste"
http://www.revolutie89.info/index.php?lg=ro_RO&p=mof_view&cor=a.&cso=&cpg=&MID=39664
PERJU DANIEL
Titlul:

Data nasterii:

NU O DA PE COTITE,  KNORSTADT 2; PROBLEMA ASOCIATIEI BRASOV E A VOASTRA, STRICT A VOASTRA NU A TARII; 
   DACA AI SINGE IN INSTALATIE , SPUNE-I LUI MAIOR LA BRASOV CE AI DE SPUS; NU IL CODOSI PE IUN PORTAL PE CARE SE PARE CA NU ARE TIMP SA IL CITEASCA...

CIT DESPRE SPAGA,  TE ASIGUR CA SUNT LINISTIT ATIT EU CIT SI CO...DORM LINISTIT SI NU AM OBLIGATII,....IAR DATA DE 30 NU ESTE MORTALA PENTRU NICI UN DOSAR.......................

CIT COSTA UN CERTIFICAT:

SE PARE CA STII DAR EU NU CONDUC BIROUL RELATII PUBLICE AL SSPR;

CU CARE DEALTFEL ESTI PRIETEN PENTRU CA ESTE PE VAL,  DELFINULE .
Memorat

http://www.jurnalul.ro/stire-special/henri-coanda-harta-tradatoare-15428.html
Ia vezi Perjule cum sta Costin cu terenurile!
"CU CARE DEALTFEL ESTI PRIETEN PENTRU CA ESTE PE VAL,  DELFINULE"
Explica-te,dezvolta!
Memorat

Afirmatia este a ta(cu 5000€) undeva pe forum,cit costa un certificat,miine o sa caut sa vezi ce declaratii faceai acum un an pe forum!
Memorat
  • Ionescu
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul WWW

Dane, Cutean sa prezinte lui Costin dovezi, nu invers, asa s-a pus problema in schimbul lor de replici. Gata, Costin l-a 'facut' pe Cutean, Cutean i-o 'zice' lui Costin, si sunt cativa care cred ca toata lumea ii crede pe vreunul din ei. Aiurea. Amandoi au batut apropo-uri jenante de care prea multi s-au saturat. Dar de ce e asa inflamant subiectul asta? Sa se clarifice, si gata. E razboiul LOR de interese colosale, Dane, nu-i al meu si sper ca nici al tau. Un razboi murdar, in care se umbla cu strambe de toate felurile, cu dovezi la sertar si cu aluzii diversioniste, cu manipulari de ultima speta, de parca toti am fi prosti, in timp ce oamenii care chiar si-au varsat sangele sau si-au dat viata in Decembrie 1989 asteapta rezultatele instantelor. Chiar nu se vede din satelit treaba asta?
Memorat

Perplex in forma continuata.
  • valahul
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

VALAHULE:  MULTE PE CONSTIINTA , ARE APEVISTA  CARE TE-A ADUS PE LUME , NU EU.

FACETI UN JOC MIZERABIL , SCIRBELOR BOMINTERNISTE  CARE VA

ASCUNDETI DUPA NIK-URI.

CE SPUI SI TU SI NASTASACHE-?  GEORGE COSTIN SA PREZINTE LUI CUTEAN DOVEZI?

EI BINE; V_A ASCULTAT; LE_A PREZENTAT IN JUSTITIE CU CEVA REZERVE PENTRU RECURS....

NUMITUL EMILIAN VASILE CUTEAN A FOST CONDAMNAT  LA 5 ANI CU EXECUTARE; COMPLICEA DANIELA ZBIRCEA,LA 3 ANI CU SUSPENDARE(are relatii in fosta securitate)

CHIAR ASA DE DISPERAT ESTI ACUM , VALAHULE ?

RUSINE!

Bã, pe mama sã n-o amesteci, tzopârlan de maghernitã; pe mã-ta coclitule apevist! Ce bulangiu esti! Cand n-ai motivatzii o scalzi si sari din lac în put..lã! Esti bocciu rãu alcoliicule iar sindicatul tau c.a.c.a.t are multe victime la activ. Câteva zile mai ai si cred cã dai cu subsemnatul la DIICOT; asta cã te-ai luat de icoana vietii mele! Nu te las parodie de mahala! Esti un circar nesimtit...
Memorat

In Good We Trust

Cei din Kiselef erau oameni mani****ti de Maior,Costin,Lesu(care vrea sa isi faca si cele 2 fete revolutionari,avind una 12 ani si alta 14 ani la revolutie si certificate eliberate de Costin in anul 2000),Perju , ati luat " dreptul" pentru dosare mai este putin pina in 30/06/2006,si nu stiti cum veti raspunde fata de cei care au fost mani****ti de dvs.
PERJU DANIEL
Titlul:

Data nasterii:

NU O DA PE COTITE,  KNORSTADT 2; PROBLEMA ASOCIATIEI BRASOV E A VOASTRA, STRICT A VOASTRA NU A TARII; 
   DACA AI SINGE IN INSTALATIE , SPUNE-I LUI MAIOR LA BRASOV CE AI DE SPUS; NU IL CODOSI PE IUN PORTAL PE CARE SE PARE CA NU ARE TIMP SA IL CITEASCA...

CIT DESPRE SPAGA,  TE ASIGUR CA SUNT LINISTIT ATIT EU CIT SI CO...DORM LINISTIT SI NU AM OBLIGATII,....IAR DATA DE 30 NU ESTE MORTALA PENTRU NICI UN DOSAR.......................

CIT COSTA UN CERTIFICAT:

Apropo,Maior nu stie sa citeasaca( cind tipi la el da in bilbiala),stie numai sa fure ,vezi ca si el e pe la DNA
http://www.wall-street.ro/articol/Companii/65547/Zece-oameni-de-afaceri-de-la-Romexterra-Brasov-anchetati-de-Parchet.html
Costin o sa ajunga si el pe la DNA.pentru certificatele duplicat!
Memorat

PERJU DANIEL
Titlul:

Data nasterii:

CIT COSTA UN CERTIFICAT:

Gresit!
Problema Asociatiei din Brasov este deja a tarii si nu numai a Brasovenilor.
Am fost zilele trecute intr-un capat de tara unde m-am vazut cu cativa revolutionari, care mi-au povestit cum oamenii din asociatia lui Maior si-au stabilit TARABA in locatia respectiva si au facut revolutionari de la vladica la opinca, pe toata lumea care a dat banu. Mi-au povestit despre betii jenante, camasi rupte, circ, propuneri de tepe, tepe, bani cheltuiti pe placerile baietilor bnr, acte prin care baietii ii reprezentau pe platitori, platitori in drept sau nu, teancuri de imputerniciri pentru BNR (ma si intrebam de unde are BNR-ul atatia membrii), mizerie, scarba, santaj, strangeri de oua, frica, gealati, chiolhanuri, cotizatii, taxe, murdarie, scandal, totul in cel mai pur spirit revolutionar maiorescian & gasca de actori profesionisti.
Cat despre sangele din instalatie, nu e vina lui Kronstadt2 ca Maior nu stie sa manevreze la butoane.
Si sa nu crezi ca daca ii spune careva cat de mizerabil e el si gasca lui, prin forum sau direct, il doare in dos pe dumnealui. Are o gramada de sustinatori de voie si de nevoie care sa-i intretina senzatia ca e invincibil.
Memorat

Blogul lui DOFTOREANU pe www.iuliandoftoreanu.blogspot.com
Blogul lui MAIOR pe www.maiorlazardorin.blogspot.com
Blogul ROMEXTERRA BANK pe www.mkbromexterra.wordpress.com
CREATORII DE IMAGINE - www.maroma.ro
FERMA LU'TATICU - www.facebook.com/FermaLuTaticu
EU - www.facebook.com/iuliandoftoreanu
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

S-a incins forumul! Cine spunea ca e pe cale s-o traga pe dreapta, gresea. E adevarat ca as prefera sa se scrie zece la suta din semnele de acum, dar sa fie mai rational. Nu mai scriu nimic astazi. Stau sa citesc. Am nevoie de masca de gaze, vesta antiglont, asigurare? De ce nu emigrati voi, tiptil, tiptil, pe forumul de la 21? Acolo e pace, liniste si buna intelegere. Se poate dormi perfect. Mai gem gazdele ca prin somn uneori, "securitatea", "maries", "portalul", dar asta face parte din monotonia fermecatoare a locului, caci revin apoi la obisnuitul monolog dialogat. E un farmec vetust, o buna intelegere, o distinctie in tot ce se scrie acolo incat nu va mai inteleg deloc. De ce nu luati exemplul lor? Ar adormii si supraveghetorii din umbra, iar sefii lor nu ar mai ave motive sa le dea salariile frumusele si oricum nemeritate.

(Nu e chiar "O adaptare libera dupa un text al Diplomatului 007", dar am incercat si eu, aspirantul, sa imit stilul capodoperelor de pe "Una pe zi". Noapte buna, copii.)
Memorat

Sper ca noua asociatie care se va infiinta sa faca toate sesizarile de acest gen. Mai sunt si sesizari personale, pe care le putem depune si ar trebui sa primim raspuns fara discriminarea datorita faptului ca n-am fi reprezentativi. Din pacate si astea pot ramane ca-n tren, daca cei care le citesc nu pot sa le asigure continuitatea normala. Iti dau exemplul Aprofirei: Doftoreanu si cu mine am semnnat o sesizare, depusa oficial la cele doua institutii, prin care ceream SSPR si CPRD sa analizeze cu atentie dosarul ei, fiindca la Revolutie avea zece ani. Nu stiu daca Doftoreanu a primit raspuns in termenul legal, si care a fost acesta (eu am contrasemnat, probabil nu era de asteptat sa primesc si eu un raspuns), insa lucrurile dupa aceea au mers cam asa: SSPR i-a acordat avizul (desigur, pe sest). CPRD a constatat ca nu se regaseste in baza de date (nu ca avea zece ani si ca a primit sesizarea). Mai mult, am informatia ca Aprofirei i s-a si tiparit certificatul, doar ca Cutean a refuzat semnarea lui. Nimic referitor la verificari suplimentare sau contestari. Deci sezizarea si-a pierdut efectul pe traseu. Adica a ramas mai rau decat ca in tren. I s-a dat curs ca si cum (aproape) nimeni nu a vazut nimic. Probabil la fel se intampla cu toate.

PS: (am citi 'dupa' mesajul tau referitor la Fesan): da, ar fi foarte bine daca dl. Fesan ar interveni, ar discuta cu noi, ar pune pe masa totul si i-am ataca decis. Insa nu sunt eu in masura sa ii sugerez asta, nu l-am cunoscut personal atat de bine incat sa imi pot permite sa ii fac propuneri; poate e si felul meu de a fi, mai timid. El trebuie sa decida si sa aiba initiativa, din punctul meu de vedere.
Pai sa-ti spun Iuliane cum am vazut eu lucrurile.
Am semnat impreuna acea plangere, sesizare, petitie sau cum vrei sa o numesti, in doua exemplare, una pentru SSPR si alta pentru CPRD. Eu am intrat cu una la SSPR sa o depun la secretariat si unde am discutat vreo ora cu Fesan iar tu ai fugit la CPRD sa depui aceeasi hartie.
La SSPR m-a asigurat Fesan ca din ce stie el dosarul Aprofirei a fost retras, blocat, oprit, ca nu are cum sa treaca pentru ca nu a putut fi revolutionara la 10 anisori si oricum nu poate fi vorba de preschimbare pentru ca nu a avut certificat pe 42. Mi-a mai povestit despre cei minim 5000 de euroi pe care-i cer unii cu interese mari de a trece dosarele, si cate falsuri si cate interese a descoperit, asigurandu-ma ca atata timp cat e dumnealui la SSPR nu o sa treaca sub nici o forma dosarul impostoarei.
Tu ai depus la CPRD si in termenul legal, mi-a venit un plic mare mare cu antetul parlamentului Romaniei si al CPRD, de m-a salutat postasul pana la pamant, si in care domnul Raimond Luca imi spunea cu multa siguranta ca nu exista un astfel de dosar la CPRD si ca sesizarea se va duce catre comisie pentru a o lua in evidenta pentru cazul in care va aparea un astfel de dosar.
Am aflar si eu in luna mai ca un certificat Aprofirei a venit de la imprimerie, semnat de CPRD si ca nu a vrut sa-l semneze si Cutean sau mai mult, ca l-a rupt. Nu stiu cat de reala este, ca pe urma am mai aflat ca gargarita de 10 anisori (la revolutie) are deja noul certificat pus in rama, la firma lui Maior sau in dormitor, nu mai stiu exact unde, si ca se lauda cu asta peste tot in urbe.
Recunosc, este posibil ca toate informatiile pe care le-am primit sa fie false, dar cele discutate cu Fesan si hartia de la Raimond Luca sunt reale.
Memorat

• nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Si ne miram ca s-au blocat pe dinauntru. Este evident ca nu le convine sa raspunda intrebarilor noastre. Pana la urma va face cineva gestul sa cumpere un program ca cel din reclama de mai jos si-i inundam cu e-mailuri.

Buna ziua,

Va multumim ca ati deschis acest email. Daca tot ati facut-o atunci...

Nu ratati ocazia de a afla totul despre Email Marketing si despre cum va puteti promova cat mai eficient afacerea pe care o aveti.

Nu ratati ocazia de a achizitiona super ghidul "Email Marketing" - Ghid care contine urmatoarele:

1. Avantajele Email Marketing-ului
2. Software - Programe utile
a) programe de extras adrese de email
b) programe de trimis email-uri in masa
3. Legea 365/2000
4. 600.000 de adrese de email din Romania structurate astfel:
a) persoane fizice
b) persoane juridice

IL PUTETI COMANDA ASTFEL:

- completand formularul de comanda de la www.em-impact.com
- trimitand un sms la numarul 0726.960.780 care sa contina: numele, prenumele si adresa completa la care doriti sa primiti cd-ul
- trimitand un email la pentru_publicitate@yahoo.com care sa contina: numele, prenumele si adresa completa la care doriti sa primiti cd-ul

Intrebari si raspunsuri:

1. Pot folosi baza de date din acest ghid?
Da, cu conditia respectarii in totalitate a legii 365/2000.
2. Cat costa?
399 lei, pretul este final si include toate taxele postale.
3. Cum pot plati?
Plata se face ramburs la primirea pachetului.
4. Cum se face livrarea?
Livrarea se face prin Posta Romana. Ghidul este in format digital, deci il veti primi pe CD.
5. Cat dureaza livrarea?
Maxim cinci zile lucratoare din momentul primirii comenzii.
6. CD-ul este original?
Da. CD-ul este original si este protejat de legea dreptului de autor. Multiplicarea sau distribuirea continutului sau fara acordul nostru contravine legii 8/1996

COMANDA ACUM DOAR PENTRU 399 LEI (toate taxele incluse) GHIDUL “EMAIL MARKETING” SI
Memorat
  • ocneanu
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

O afacere nationala,
  - ca oriunde in lume,cea mai buna "vaca de muls" ramane statul.
  - preschimbarea certificatelor a devenit o afacere banoasa,plina de miere,
    facuta tocmai de cei care clameaza fapte marete in slujba natiunii!
  - la Bacau,dupa cum am mai scris,unul din cele mai militarizate orase din
    tara,a fost posibila un transfer pasnic de putere.Tocmai faptul ca prin
    masurile luate de noi s-a putut evita varsarea de sange ramane un fapt
    deosebit.Astazi,la 20 de ani de la acele evenimente,sunt confirmati 20
    persoane de CPRD pentru preschimbari certif.Demnitatea celor care atunci
    a ramas si astazi fara repros,desi unii au incercat sa faca afaceri.
  - din pacate"cum este sacul este si petecul",iar unele persoane "revolu-
    tionari" de taraba dar cocotati in varfuri,cu gura mare,abili,promitand ca
    datorita lor se va primi mantuitorul "certificat" stau bine-merci si fac
    jocurile.Din cei cateva mii de membrii dintr-o organizatie mare cati sunt
    pe "bune" si cati sunt impostori? Da ! Cum este sacul este si petecul !
    De fapt,mizeria morala a societatii este poate mai abitir transferata
    revolutionarilor (de fapt impostorilor),de aceea lumea ne priveste cu
    neincredere,chiar dezgust.
                                 Ocneanu.

Memorat

Are cineva lista tuturor acelor Monitoare Oficiale BIS?
Ar fi interesant de analizat o lista completa, cu numar de monitor cu data publicarii si bisurile cu datele publicarii.
Memorat

Pagini: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 190
Schimbă forumul: