Main Content:

Pagini: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 190

CINE SUNT EI? ce au facut inainte de 22 dec.1989? si ce au facut dupa 22 dec.?

• mercurie
  • Vizitator

Inseamna ca esti analfabet, daca nu esti in stare sa citesti ce-am scris acolo, de unde , bineinteles, lipseste paragraful lui Scheianu, cu amenintarea de a ma vizita(eu fiind Strungariu), ca sa-mi dea o lectie de "legislatie" europeana.. Cheesy. I-am spus ceea ce s-ar fi intamplat previzibil: agresandu-l pe Strungariu, ar fi ajuns la puscarie..Dar acesta este viteaz din spatele monitorului..Cate scoli ai Valahule de oferi asemenea dovezi ? Sau cat de retardati mintali sunt , dupa mintea ta , ceilalti ? AM SPUS DOVEZI ! CE STUDII AI, CE SCOLI, UNDE FACUTE ? UNDE TE CREZI ? IN AFRICA ? CUBA ?!
Memorat
  • valahul
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Inseamna ca esti analfabet, daca nu esti in stare sa citesti ce-am scris acolo, de unde , bineinteles, lipseste paragraful lui Scheianu, cu amenintarea de a ma vizita(eu fiind Strungariu), ca sa-mi dea o lectie de "legislatie" europeana.. Cheesy. I-am spus ceea ce s-ar fi intamplat previzibil: agresandu-l pe Strungariu, ar fi ajuns la puscarie..Dar acesta este viteaz din spatele monitorului..Cate scoli ai Valahule de oferi asemenea dovezi ? Sau cat de retardati mintali sunt , dupa mintea ta , ceilalti ? AM SPUS DOVEZI ! CE STUDII AI, CE SCOLI, UNDE FACUTE ? UNDE TE CREZI ? IN AFRICA ? CUBA ?!

Domnule administrator, Iosif Gheorghe,
Aveti dovada clara, a unei banari mai mult ca necesare; pentru militianul de serviciu Strugariu Dorel, forumistii sunt analfabeti,retardati mintali, lasi, etc....

Iar tie nulitate, reformata, o zi buna iti doresc!
Te-am avut, ha, ha, ha...
Memorat

In Good We Trust

Valahule,

Nu stiu daca sa te injur sau sa te tratez cu siktir.
Am fost foarte clar ca sunt impotriva banarii. Nu a banarii lui mercurie, nu a lui lake pansatu, nu a cuiva anume de pe forum. Am mai spus clar ca singurul motiv de banare cred ca sunt injuraturile ca la usa cortului.
In alta ordine de idei, pe motivul pe care va certati de la o vreme, chiar mi-e indiferent acest mercurie. Pana acum, nimeni nu a facut dovada ca mercurie e aceeasi persoana cu acel strungaru. Pe Strungaru il bag si eu in masa daca e asa cum scrie Scheianul, pentru ca am incredere ca Scheianul nu minte. Dar pana la proba contrarie, mercurie e mercurie si e doar un nick fara valoare iar Strungaru e un politai care nu e prezent pe forum. Demonstreaza-mi tu contrariu si fara sa-ti folosesti mizeria de limbaj.
Cat despre mercurie, ar face bine ca atunci cand posteaza una alta despre revolutionari sa o faca ca atunci cand ar face-o cu adevaratul nume. Nu de alta, dar nici un secret nu e asa de bine ascuns incat sa nu poata fi descoperit pana la urma.
Memorat

Blogul lui DOFTOREANU pe www.iuliandoftoreanu.blogspot.com
Blogul lui MAIOR pe www.maiorlazardorin.blogspot.com
Blogul ROMEXTERRA BANK pe www.mkbromexterra.wordpress.com
CREATORII DE IMAGINE - www.maroma.ro
FERMA LU'TATICU - www.facebook.com/FermaLuTaticu
EU - www.facebook.com/iuliandoftoreanu
  • mercurie
  • Vizitator

In schimb, in inteligenta ta, speri ca eu sa fiu banat.. Adica tu injuri de zor si nu esti banat. Mai jos, inrosit, mostre de morala si echilibru psihic. Mai de graba scoala de turnatori, zic eu. 
Doftorescu, doftorici cred ca este cazul sa pui de o doftoreala. Esti limitat, scuza-ma. Vi s-a dat mura in gura ce face de fapt acest idiot, militian si pe deasupra bolnav phihic. Fraticule, esti impotriva banari dobitocului dovedit? Nu iti dai seama, ca in inconstienta ta, ii faci jocul dementului?
Gata are un sustinator, unul singur, in demersurile cu misiune care le face. Gasindu-si un aderent va continua la nesfarsit in a ne denigra, insulta si chiar, ameninta. Ce vrei mai mult ?
Ai citit din curiozitate, ce s-a postat in facsimil ?
Au fost amenintari clare de privare de libertate cu dezinvoltura specifica castei nenorocite.
Nu, sunt mai mult ca sigur. Sunt dovezi certe ca militianul a fost « terorist » si a actionat impotriva cursului firesc al evenimentelor decembriste...
Probabil ca daca era ceva legat de Maior al tau, aveai clarviziune. Nu ma mira ca ai fost mana lui dreapta. Coeficientul vostru cerebral este asemanator si nu sunt surprins ca esti in situatia actuala, vai mamitzica ta. Iti meritzi soarta.
Da domnule administrator, mercurie asta, este nimeni altul decat IR sau Garcea seseperistul. Sunt de acord cu banarea propusa de scheianul. Daca nu, voi analiza daca merita sa mai postez pe acest forum. Reactiona-ti intr-un fel !
Se impune asta.
O zi buna va doresc !

Nu-i o jignire, este o constatare...Analfabetismul modern este cauza multor neantelegeri. Mai nou, analfabet nu este cel care nu scrie sau nu stie sa citeasca, ci cel ce nu stie sa invete/inteleaga. A spune ca cineva este analfabet, ca si constatare, nu este o jignire. O jignire ar fi sa pomenesc de cei ce nu te-au ajutat cand trebuia , ca sa ai parte de o educatie mai buna..
Memorat
  • Revo SB
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

SALUTARE,SALUTARE!BINE V-AM REGASIT!
Am si eu ceva de zis:

Domnul scheianul scrie:
[size=12]mercurie
Hero Member
Conectat Conectat

Nume si prenume: mercurie romanul

« Trimis către: scheianul : Iunie 18, 2009, 09:06:22 »

Pune mana si citeste postarile anterioare.., poate te luminezi..Zici ca vrei sa-mi faci o vizita ? De ce faci afirmatii gratuite, pline de "vitejie" ieftina..Daca te duci la acest Strungariu, te ia pe sus si-ti iei indemnizatia din puscarie..Fi un barbat temperat si ai grija ce afirmatii faci.

« Trimis către: scheianul : Iunie 18, 2009, 23:08:31 »

Considera-te amenintat..
! Eu te-am poftit sa recitesti ceea ce n-ai inteles..Ideea este ca analfabet nu este cel ce nu stie sa scrie si sa citeasca, ci cel ce nu stie sa invete, sa inteleaga. Asta din urma a fost bonus de ura, sa fi mai viteaz.[/size]
Domnul Nor scrie:

Multumesc domnule B.Ionel pentru solidaritate. Le multumesc si celorlalti.
Mesajele sunt trimise la administrator. Este vorba de amenintare, va asigur.
Macar stim cu cine avem de a face. Sa fie sanatos, sa-i dea Domnul bine si poate se indreapta. Stiti prea bine: nu trebuie sa dorim moartea pacatosului ci indreptarea lui.
http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?action=profile;u=80;sa=showPosts;start=1095

Domnul Nor scrie:
1099       Discutii generale / Totul despre Revolutie si Revolutionari / Răspuns: Dezvaluiri despre Revolutia Romana din 1989       : Mai 04, 2008, 08:35:09
Ce e domnule mercurie? Ti-am deranjat generalii? De aceea ma ameninti in toiul noptii?
Mantuitorul are un indemn fundamental pentru noi: "Nu va temeti". El este Aparatorul nostru adevarat si doar de El trebuie sa ne temem, fiind si Judecatorul tuturor. Cel Absolut.
Eu nu-mi citesc corespondenta privata de pe portal decat din greseala, de aceea nu v-am raspuns la primul mesaj. In mod normal va dadeam un raspuns, dar cand am observat ca am mesaje private, acum cateva minute, dupa ce am postat un raspuns pentru Cristian, am gasit ambele e-mail-uri al caror expeditor sunteti, deci era venit si al doilea, cel cu amenintarea. Nu raspund pe adresa privata la asa ceva si nu reactionez conventional la santaj. Daca va spuneti functia si gradul, aici, pe forum, e posibil sa accept sa ne vedem intre patru ochi. Altfel nu va ramane decat sa ma cautati, asa cum ma amenintati.
http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?action=profile;u=80;sa=showPosts;start=1095

Adio ACVILA? Ramai!
Forum -> MAI
offtopic: mercurie,pentru a doua si ultima oara te rog sa respecti regulile acestui forum.
Adaugat de ex-ad la Wednesday 08 April 2009 - 18:06:15

Adio ACVILA? Ramai!
Forum -> MAI
Stimata ex-add, eu nu stiu de ce admiti ca un tip ca mercurie sa ne improase cu atat noroi
in numele romanilor "patrioti". As dori sa te informez ca are o gramada de incercari de a posta si pe alte forumuri, unde surpriza, ghici ce s-a intamplat cu contul sau avand in vedere parerile "deosebit de nationaliste" pe care le are - ca sa nu mai pun la socoteala placerea deosebita de apartenenta vis-a-vis de societatile secrete-..... Mercurie SUSPENDAT Data inscrierii: 10/Iun/2008 Mesaje: 21 Localitate: ROMANIA si am dat decat un exemplu... sunt cel putin 10 daca ai vrea sa cauti... Multumesc si sper sa iei exemplul celorlalti administratori.
Adaugat de hacks la Thursday 09 April 2009 - 06:11:31..................

Adio ACVILA? Ramai!
Forum -> MAI
mercurie, du-te la somn ca nu intelegi ce e in lumea asta si s-arputea sa o iei razna.
.. MULT MAI RAU DECAT ESTI ORICUM !!! Smiley
Adaugat de BEAST la Wednesday 08 April 2009 - 09:09:46

Existenta enigmaticului "NUCLEU"...!!!???
Forum -> General
Bai nene Mercurie, in primul rand vad ca tu dai dovada de lipsa de cultura
pentru ca nu stii altceva decat sa jignesti.Daca nu-ti lasi mintea deschisa la nou si la faptul ca orice se poate intampla, nu ai putea recunoaste adevarul nici daca defileaza prin fatza ta.Prea multe din ceea ce spune el este intarit si de altii cu dovezi clar.Deci lasa-ma si daca ai o opinie diferita de a altora incearca sa o prezinti fara sa incerci sa jignesti pe altcineva.Fa si tu diferenta intre sf- si realitate , chiar daca sunt impletite frumos.
Adaugat de No3 la Tuesday 07 April 2009 - 22:21:25

INFORMATICIENII si SRI-ul
Forum -> SRI
Chalcocondil, X_X , intrebarile tale sunt de 13 ani. Mercurie intr-adevar e gelos pe viitorul tau salariu de James Bond, fiindca daca n-ai aflat inca, baietii de la SRI ti-au dat deja un indicativ: agentul 008.
Daca vrei sirene si girofaruri, ti-ai gresit locul, mai bine gandeste-te la secretara aceea la limita legalului care iti va servi cafeaua. Lasand glumele la o parte, ar trebui sa-ti pui bine intrebarea ce vrei tu de la viitorul loc de munca.
Adaugat de JC Denton la Monday 06 April 2009 - 00:37:54

Adio ACVILA? Ramai!
Forum -> MAI
offtopic: mercurie,pentru a doua si ultima oara te rog sa respecti regulile acestui forum.

...http://www.semperfidelis.ro/search.php?t=all&r=0&q=mercurie&s.x=0&s.y=0&s=Cauta.

Forum -> SRI
Baiatu, da-ti demisia..
.Sau macar nu incerca sa te bagi acolo unde n-ai face fata. Cand un agent fluiera in vant... mor romani, la propriu. Tu macar te du acolo unde naivitatea ta n-o sa faca prapad. Filmulete cu James Bond sunt pentru vulg... mercurie, forumul asta are reguli, batrine... credeam ca le stii... chalcocondil, pina nu vei ajunge in locul in care vei fi repartizat, nimeni nu-ti poate spune de acum cu ce te vei ocupa exact... ai rabdare, invata cit poti de mult intre timp...
Adaugat de ex-ad la Tuesday 07 April 2009 - 21:30:52

...http://www.semperfidelis.ro/search.php?t=all&r=0&q=mercurie&s.x=0&s.y=0&s=Cauta

Discutii generale / Totul despre Revolutie si Revolutionari / Răspuns: CINE SUNT EI? ce au facut inainte de 22 dec.1989? si ce au facut dupa 22 dec.?       : Iunie 28, 2009, 00:39:40
  Eu nu stiu cum puteti fi atat de "curajosi" si labili sa scrieti tampeniile pe care le scrieti din spatele unui calculator, cand in viata de toate zilele sunteti frica personificata ?! Cum puteti sa spuneti ca sunt politistul Strungariu si ca proliferez amenintari si jigniri , fara sa puteti posta asa ceva ? MAI BAIETI, VOI V-ATI ASUMAT CU ADEVARAT VRE-UN RISC REAL IN VIATA DE TOATE ZILE , DAR PENTRU ALTII SI NU PENTRU VOI ? PT CA DACA V-ATI FI ASUMAT, ALTA ERA PSIHOLOGIA ..SUNTETI UN GRUP DE INFORMATORI, NAIMITI SA MONOPOLIZATI FORUMUL SI SA ELIMINATI PE TOTI CEI CARE NU CATA DUPA "ORCHESTRA".

Si mai sunt,da"m-am plictisit de cautat.
Domnule administrator,se impun masuri!

Memorat
  • mercurie
  • Vizitator

Toate aceste postari imi fac cinste si n-au nici o relevanta. Din punct de vedre moral si legal sunt in regula..Nici macar o gasca intreaga de informatori n-o sa poata posta ceva imoral despre mine..La 20 de ani de la Revolutie voi incercati sa ma "aranjati" cu psihologia cominternista, delatoare, a anilor 45 ? Va mai intreb o data : pe cine luati aici pe forum de retardati mintali ? Cati credeti ca n-au coloana vertebrala, demnitate ? Cine credeti ca o sa-si inchipuie ca voi aveti painea si cutitul..? Pai la cat de "diversionisti" sunteti , pot face  linistit o lista cu informatori/ delatori..Vreti monopol aici ? Pai puterea noastra nu este aici sau dincolo, este Sus si pana acolo nu va "mananca" sefii vostrii, ci sfiintii !
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator

Voi imi aduceti de pofta lui Ceausescu de a fi aplaudat in SUA, cand ii era lumea mai putin draga..S-a dat ordin ca toti agentii infiltrati in SUA sa iasa pe traseu si sa-l aplaude, cu orice riscuri. Gestul a frizat nebunia in domeniu informatiilor..Cine-i "desteptul" mobilizator de va scoate pe toti la vedere ?
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator

Pentru seful vostru- o dedicatie din "negura" neamului meu :
Ascultã strãine!
asculta straine,
asculta vecine,
asculta-ma bine!
de foame adus
tacut la-nceput
in casa la mine
ti-am scos si ti-am pus
din tot ce ce-am avut
si pîine si sare
si laptele muls
cald, alb in sistare
pe masa la mine!
de sete supus
ai vrut de baut pe masa la mine
ti-am scos si ti-am pus
în cana de lut
si vin si licoare
si dulcele must
fierbînd în ulcioare
în casa la mine!
de truda rapus
cazut ai zacut
in casa la mine
ti-am scos si ti-am pus
curat asternut
si ierburi si floare
si piele de urs tîlhar de mioare
în casa la mine!
si nu te-ai mai dus
tribut mi-ai cerut
pe masa la mine
m-ai scos si mi-ai spus
aici m-am nascut
sunt mare si tare
credeai ca m-ai smuls
punîndu-ma-n fiare
din tot ce-i la mine?
asculta straine,
asculta vecine,
asculta-ma bine! la mine la prag
a fost valmasag
de haite cu steag
ca valul s-au spart
zbatura-se-n streang
in pulbere zac
la mine la curti
veneau lacomii multi
mai mari, mai temuti
de-un cap sunt mai scurti
la mine la porti
e rînjet de colti
e pleznet de glont
e umblet de hoti se spulbera toti
sub brazda mea morti
asculte oricine,
asculte-ma bine!
asculta straine
in numele meu
n-are loc viclenia
in numele meu
am topit omenia
dar tu seama tine straine
ca-n numele meu
înflorit cum e ia
mai e si mînia!!!
Memorat
  • valahul
  • Sr. Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Militianule Strugariu,
Fratzicule, esti dus cu pluta! Ma tu esti pericol public, cum de te-au lasat astia liber? Spitalul 9, alo....Halatul, da halatul, cat costa? 112 veniti, va rog!!! Urgent, Bucuresti, str. Patulului nr.8 etj 7 ap 40 sector 3. Urgent, urgent, urgent...
Memorat

In Good We Trust
  • mercurie
  • Vizitator

Lasa-ti seful sa citeasca poezia. Este creata pentru chipul si asemanarea sa..Poate-i om de "litere", nu ca tine ! Nu ti-am spus ? Nu-s Strungariu.. Cheesy
Memorat
  • Revo SB
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Bai nene,ti-am pus oglinda-n fata si tot nu te recunosti?Este clar ca ai o problema.Te compatimesc.

Hai sa ti le ingros,ca poate vezi mai bine.

Domnul scheianul scrie:
[size=12]mercurie
Hero Member
Conectat Conectat

« Trimis către: scheianul : Iunie 18, 2009, 09:06:22 »

Pune mana si citeste postarile anterioare.., poate te luminezi..Zici ca vrei sa-mi faci o vizita ? De ce faci afirmatii gratuite, pline de "vitejie" ieftina..Daca te duci la acest Strungariu, te ia pe sus si-ti iei indemnizatia din puscarie..Fi un barbat temperat si ai grija ce afirmatii faci.

« Trimis către: scheianul : Iunie 18, 2009, 23:08:31 »

Considera-te amenintat..! Eu te-am poftit sa recitesti ceea ce n-ai inteles..Ideea este ca analfabet nu este cel ce nu stie sa scrie si sa citeasca, ci cel ce nu stie sa invete, sa inteleaga. Asta din urma a fost bonus de ura, sa fi mai viteaz.

Domnul Nor scrie:

Multumesc domnule B.Ionel pentru solidaritate. Le multumesc si celorlalti.
Mesajele sunt trimise la administrator. Este vorba de amenintare, va asigur.
Macar stim cu cine avem de a face.
Sa fie sanatos, sa-i dea Domnul bine si poate se indreapta. Stiti prea bine: nu trebuie sa dorim moartea pacatosului ci indreptarea lui.

Domnul Nor scrie:
1099       Discutii generale / Totul despre Revolutie si Revolutionari / Răspuns: Dezvaluiri despre Revolutia Romana din 1989       : Mai 04, 2008, 08:35:09
Ce e domnule mercurie? Ti-am deranjat generalii? De aceea ma ameninti in toiul noptii?
Mantuitorul are un indemn fundamental pentru noi: "Nu va temeti". El este Aparatorul nostru adevarat si doar de El trebuie sa ne temem, fiind si Judecatorul tuturor. Cel Absolut.
Eu nu-mi citesc corespondenta privata de pe portal decat din greseala, de aceea nu v-am raspuns la primul mesaj. In mod normal va dadeam un raspuns, dar cand am observat ca am mesaje private, acum cateva minute, dupa ce am postat un raspuns pentru Cristian, am gasit ambele e-mail-uri al caror expeditor sunteti, deci era venit si al doilea, cel cu amenintarea. Nu raspund pe adresa privata la asa ceva si nu reactionez conventional la santaj. Daca va spuneti functia si gradul, aici, pe forum, e posibil sa accept sa ne vedem intre patru ochi. Altfel nu va ramane decat sa ma cautati, asa cum ma amenintati.

Adio ACVILA? Ramai!
Forum -> MAI

Adio ACVILA? Ramai!
Forum -> MAI
Stimata ex-add, eu nu stiu de ce admiti ca un tip ca mercurie sa ne improase cu atat noroi in numele romanilor "patrioti"
. As dori sa te informez ca are o gramada de incercari de a posta si pe alte forumuri, unde surpriza, ghici ce s-a intamplat cu contul sau avand in vedere parerile "deosebit de nationaliste" pe care le are - Mercurie SUSPENDAT Data inscrierii: 10/Iun/2008 Mesaje: 21 Localitate: ROMANIca sa nu mai pun la socoteala placerea deosebita de apartenenta vis-a-vis de societatile secrete-..... A si am dat decat un exemplu... sunt cel putin 10 daca ai vrea sa cauti... Multumesc si sper sa iei exemplul celorlalti administratori.
Adaugat de hacks la Thursday 09 April 2009 - 06:11:31..................

Adio ACVILA? Ramai!
Forum -> MAI
mercurie, du-te la somn ca nu intelegi ce e in lumea asta si s-arputea sa o iei razna... MULT MAI RAU DECAT ESTI ORICUM
!!! Smiley
Adaugat de BEAST la Wednesday 08 April 2009 - 09:09:46

Existenta enigmaticului "NUCLEU"...!!!???
Forum -> General
Bai nene Mercurie, in primul rand vad ca tu dai dovada de lipsa de cultura
pentru ca nu stii altceva decat sa jignesti.Daca nu-ti lasi mintea deschisa la nou si la faptul ca orice se poate intampla, nu ai putea recunoaste adevarul nici daca defileaza prin fatza ta.Prea multe din ceea ce spune el este intarit si de altii cu dovezi clar.Deci lasa-ma si daca ai o opinie diferita de a altora incearca sa o prezinti fara sa incerci sa jignesti pe altcineva.Fa si tu diferenta intre sf- si realitate , chiar daca sunt impletite frumos.
Adaugat de No3 la Tuesday 07 April 2009 - 22:21:25

Forum -> SRI
Chalcocondil, X_X , intrebarile tale sunt de 13 ani. Mercurie intr-adevar e gelos pe viitorul tau salariu de James Bond, fiindca daca n-ai aflat inca, baietii de la SRI ti-au dat deja un indicativ: agentul 008.
Daca vrei sirene si girofaruri, ti-ai gresit locul, mai bine gandeste-te la secretara aceea la limita legalului care iti va servi cafeaua. Lasand glumele la o parte, ar trebui sa-ti pui bine intrebarea ce vrei tu de la viitorul loc de munca.
Adaugat de JC Denton la Monday 06 April 2009 - 00:37:54

Adio ACVILA? Ramai!
Forum -> MAI

...http://www.semperfidelis.ro/search.php?t=all&r=0&q=mercurie&s.x=0&s.y=0&s=Cauta.

Forum -> SRI
Baiatu, da-ti demisia...Sau macar nu incerca sa te bagi acolo unde n-ai face fata. Cand un agent fluiera in vant... mor romani, la propriu. Tu macar te du acolo
unde naivitatea ta n-o sa faca prapad. Filmulete cu James Bond sunt pentru vulg... mercurie, forumul asta are reguli, batrine... credeam ca le stii... chalcocondil, pina nu vei ajunge in locul in care vei fi repartizat, nimeni nu-ti poate spune de acum cu ce te vei ocupa exact... ai rabdare, invata cit poti de mult intre timp...
Adaugat de ex-ad la Tuesday 07 April 2009 - 21:30:52

...http://www.semperfidelis.ro/search.php?t=all&r=0&q=mercurie&s.x=0&s.y=0&s=Cauta

Discutii generale / Totul despre Revolutie si Revolutionari / Răspuns: CINE SUNT EI? ce au facut inainte de 22 dec.1989? si ce au facut dupa 22 dec.?       : Iunie 28, 2009, 00:39:40
  Eu nu stiu cum puteti fi atat de "curajosi" si labili sa scrieti tampeniile pe care le scrieti din spatele unui calculator, cand in viata de toate zilele sunteti frica personificata ?! Cum puteti sa spuneti ca sunt politistul Strungariu si ca proliferez amenintari si jigniri , fara sa puteti posta asa ceva ? MAI BAIETI, VOI V-ATI ASUMAT CU ADEVARAT VRE-UN RISC REAL IN VIATA DE TOATE ZILE , DAR PENTRU ALTII SI NU PENTRU VOI ? PT CA DACA V-ATI FI ASUMAT, ALTA ERA PSIHOLOGIA ..SUNTETI UN GRUP DE INFORMATORI, NAIMITI SA MONOPOLIZATI FORUMUL SI SA ELIMINATI PE TOTI CEI CARE NU CATA DUPA "ORCHESTRA".

Domnule administrator,mercurie recidiveaza.Se impun masuri.
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator

Si administratorul ar trebui sa inceapa sa sufere si el de analfabetism .....NU MERGE BAIETI ! INCERCATI SI VOI ALTFEL......
Memorat
  • bambilici
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Hai sa incercam atunci, caci daca se retrage si Diplomatul, Mercurie si-a atins scopul, nu v-ati prins? Hai s-o rezolvam cu bosimanul. Votam pro sau contra banarii lui Mercurie? Ati vazut ca are si sustinatori. Daca mai mult de trei sferturi vor fi pentru banare, trimitem cererea pe adresa administratorului, ca sa ia nota si sa respecte parerea celor deranjati de bruiajul agentului. Daca nu, fie il suportam, fie plecam noi. Mi se pare democratic. Pacat ca o facem cam tarziu. Sper sa nu-i ia urma lui Remus, ca daca pleaca si Diplomatul007, am plecat si eu. Nu-mi pasa daca e sau nu Strugariu, da-mi pasa ca deviaza mereu discutiile.
Memorat
Pagini: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 190
Schimbă forumul: