Main Content:

Pagini: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 190

CINE SUNT EI? ce au facut inainte de 22 dec.1989? si ce au facut dupa 22 dec.?

• mercurie
  • Vizitator

Este usor sa vin si eu cu vreo 20 de "biblici", pe care sa-i pun sa ceara banarea lui Purec, pe motiv de tradare de neam  si patrie..Ba mai mult, vor tipa pe vreo 20 de pagini ca a injurat si amenintat cu arte martiale pe toata lumea, in special pe nevetele si copii forumistilor...Ca urmare domnul administrator, poate pacalit, ar determina banarea criminalului de raboi Purec. Grin
Memorat
  • Martinel
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

NOAPTEA ESTE UN SFETNIC BUN!
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Am facut ieri o propunere care ar fi diminuat mult astfel de certuri inutile si contraproductive. Ce jalnic arata pagina asta. Si incepuse bine. O propunere necesara (sa cunoastem mai bine angajatii SSPR), un caz deosebit, documente pe care nu credam sa le vad pe aici... si iata ce a iesit. Desi declarati ca individul trebuie evitat, va luati in clont cu el de cat ori aveti ocazia. E ilogic. Faceti un subiect dedicat si mergeti acolo cand aveti chef de paruiala. Scandal cu mercurie ar fi un titlu bun. Consider ca demersul Diplomatului007 a fost comporomis ieri. Am reusit sa pierdem cu totii. Ce prostie.
Propunerea poate nu este viabila. In regula, veniti cu alta mai buna, dar incetati sa va contrati cu mercurie. Cred ca s-a imbatat de fericire ieri, cand a vazut ca-i tine pe deplin diversiunea. Interventiile lui sunt educative, in sensul ca profita de lipsa noastra de disciplina pe care o sanctioneaza astfel. Ne-m propus sa nu-l mai bagam in seama? Da. De ce-i dam atentie atunci? Pentru ca suntem vanitosi, nauci si ripostam prosteste (la stimulii unui individ care e posibil sa fie bolnav psihic). O meritm? O da. Din plin.
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Propunerea mea pentru administratori. Sa fie banat daca scrie rupt de subiectul care se discuta si daca, in mod vadit, va incerca si in saptamana aceasta sa formuleze acuzatii gratuite la adresa membrilor forumului si sa fragmenteze discutiile dintre noi. Tipul va rezista doar daca se va retrage in subiectul sau despre profetii. Doar acolo poate rezista pentru ca profetia e ceva incontrolabil rational, deci pe placul sau. Daca recidiveaza fara sa fie banat, imi fac blog si parasesc forumul. Puteti face la fel si am terminat cu obsedatul care vad ca a devenit obsesie pentru ceilalti.
« Ultima modificare: Iunie 29, 2009, 00:17:37 de către razvan »
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator

Monstre de off-topic, de cand in hoarda incercati sa ma expulzati de pe forum, datorita faptului ca n-am fost de acord cu defaimarea lui Emil Cuteanu, cat si a celorlati revolutionari, prin postarea inutila de trivialitati si insinuari gratuite, neconforme cu adevarul..CE MA, JUSTITIA NU-I SUFICIENTA PENTRU VOI ? Vreti propria voastra dictatura ? N-o s-o aveti. Nici cu ajutorul tuturor Puricilor, din si din afara Romaniei.

Militianule Strugariu,
Fratzicule, esti dus cu pluta! Ma tu esti pericol public, cum de te-au lasat astia liber? Spitalul 9, alo....Halatul, da halatul, cat costa? 112 veniti, va rog!!! Urgent, Bucuresti, str. Patulului nr.8 etj 7 ap 40 sector 3. Urgent, urgent, urgent...

Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Nu am nici o retinere sa arat lucrurile bune ale domnului Cutean (nu Cuteanu, in versiunea "insolitului" aparator, de unde certe dubii privind pretuirea pe care i-o arata), chiar daca trebuie sa sap serios ca sa gasesc asa ceva. Ca dovada, atasez doua documente dintre cele care circula intens pe net, dar pe care nimeni nu intentioneaza sa le arate. Deci lucrurile nu se exclud. Pana acum exista un singur "aliat" al indezirabilului, dl Doftoreanu. Sa mai asteptam una sau doua zile. Apoi rupem pisica.
Memorat

Mercurie,ce valoare sa recunosc?N-am citit poezia dar plasand-o in contextul perioadei lui Romulus Vulpescu,aceasta capata alta semnificatie.Oricum nu ma incanta.Daca era o "creatie"destinata portalului,era o tampenie.Acum ce sa fac,sa iau si eu citate de ici sau de colo sa ti le prezint?Consider ca am ceva mai multa minte,"literatule".Mai ai putin si te iau superiorii la intrebari pentru ca ai fost banat fara a-ti indeplini misiunea de compromitere,intimidare si culegere de date
Memorat

Patosul acesta nu prea e pe placul meu,ce sa fac?Provine din perioada cand asemenea trairi,asemenea atitudini erau stimulate,favorizate,radacinile fiind descoperite in alte vremuri cu care nu mai avem aproape nici o legatura,din pacate.Romulus Vulpescu s-a format si a trait asa,a simtit si a scris.desprizand din context si folosind aceste versuri in acelasi mod cum folosesti invataturile crestine,nu faci decat sa-ti arati adevaratele intentii si lipsa totala de scrupule,tipica pentru un anumit soi de militian
Memorat

Poate are cineva timp sa numere voturile pentru banare de pana acum.Ne-am saturat de diversiunea celui care-si spune mercurie,pentru care a fi onest e un lucru de-a dreptul imposibil si de neinteles.Asta nu mai e forum ci "Mercurie show",racolari online,defaimare publica a revolutionarilor sau orice altceva.
Memorat
  • Revo SB
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Bine ai revenit,Tudor!

Penttu banare dar si blocarea accesului de la acest IP.Daca derbedeul cu epoleti intra cu alt nik,e mai rau decat sa nu fie banat.Am inteles ca deja golanul a facut o plangere penala.afara cu el!

Supun la vot si blocarea IP-ulu

DA.Banare totala.banarea IP si nick.
M-am saturat sa revina sub diferite nik-uri.

Mercurie.Nu good way of searching for here!
Memorat
  • Revo SB
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Monstre de off-topic, de cand in hoarda incercati sa ma expulzati de pe forum, datorita faptului ca n-am fost de acord cu defaimarea lui Emil Cuteanu, cat si a celorlati revolutionari, prin postarea inutila de trivialitati si insinuari gratuite, neconforme cu adevarul..CE MA, JUSTITIA NU-I SUFICIENTA PENTRU VOI ? Vreti propria voastra dictatura ? N-o s-o aveti. Nici cu ajutorul tuturor Puricilor, din si din afara Romaniei.

Si din alte locuri ai fost dat afara.

Adio ACVILA? Ramai!
Forum -> MAI
offtopic: mercurie,pentru a doua si ultima oara te rog sa respecti regulile acestui forum.

Adaugat de ex-ad la Wednesday 08 April 2009 - 18:06:15

Adio ACVILA? Ramai!
Forum -> MAI
Stimata ex-add, eu nu stiu de ce admiti ca un tip ca mercurie sa ne improase cu atat noroi
in numele romanilor "patrioti". As dori sa te informez ca are o gramada de incercari de a posta si pe alte forumuri, unde surpriza, ghici ce s-a intamplat cu contul sau avand in vedere parerile "deosebit de nationaliste" pe care le are - Mercurie SUSPENDAT Data inscrierii: 10/Iun/2008 Mesaje: 21 Localitate: ROMANIca sa nu mai pun la socoteala placerea deosebita de apartenenta vis-a-vis de societatile secrete-..... A si am dat decat un exemplu... sunt cel putin 10 daca ai vrea sa cauti... Multumesc si sper sa iei exemplul celorlalti administratori.
Adaugat de hacks la Thursday 09 April 2009 - 06:11:31..................

Adio ACVILA? Ramai!
Forum -> MAI
mercurie, du-te la somn ca nu intelegi ce e in lumea asta si s-arputea sa o iei razna... MULT MAI RAU DECAT ESTI ORICUM
!!! Smiley
Adaugat de BEAST la Wednesday 08 April 2009 - 09:09:46

Existenta enigmaticului "NUCLEU"...!!!???
Forum -> General
Bai nene Mercurie, in primul rand vad ca tu dai dovada de lipsa de cultura pentru ca nu stii altceva decat sa jignesti
.Daca nu-ti lasi mintea deschisa la nou si la faptul ca orice se poate intampla, nu ai putea recunoaste adevarul nici daca defileaza prin fatza ta.Prea multe din ceea ce spune el este intarit si de altii cu dovezi clar.Deci lasa-ma si daca ai o opinie diferita de a altora incearca sa o prezinti fara sa incerci sa jignesti pe altcineva.Fa si tu diferenta intre sf- si realitate , chiar daca sunt impletite frumos.
Adaugat de No3 la Tuesday 07 April 2009 - 22:21:25

INFORMATICIENII si SRI-ul
Forum -> SRI
Chalcocondil, X_X , intrebarile tale sunt de 13 ani. Mercurie intr-adevar e gelos pe viitorul tau salariu de James Bond, fiindca daca n-ai aflat inca, baietii de la SRI ti-au dat deja un indicativ: agentul 008
. Daca vrei sirene si girofaruri, ti-ai gresit locul, mai bine gandeste-te la secretara aceea la limita legalului care iti va servi cafeaua. Lasand glumele la o parte, ar trebui sa-ti pui bine intrebarea ce vrei tu de la viitorul loc de munca.
Adaugat de JC Denton la Monday 06 April 2009 - 00:37:54

Adio ACVILA? Ramai!
Forum -> MAI
offtopic: mercurie,pentru a doua si ultima oara te rog sa respecti regulile acestui forum.
Adaugat de ex-ad la Wednesday 08 April 2009 - 18:06:15

...http://www.semperfidelis.ro/search.php?t=all&r=0&q=mercurie&s.x=0&s.y=0&s=Cauta.

INFORMATICIENII si SRI-ul
Forum -> SRI
Baiatu, da-ti demisia...Sau macar nu incerca sa te bagi acolo unde n-ai face fata. Cand un agent fluiera in vant... mor romani, la propriu. Tu macar te du acolo unde naivitatea ta n-o sa faca prapad. Filmulete cu James Bond sunt pentru vulg... mercurie, forumul asta are reguli, batrine... credeam ca le stii... chalcocondil, pina nu vei ajunge in locul in care vei fi repartizat, nimeni nu-ti poate spune de acum cu ce te vei ocupa exact... ai rabdare, invata cit poti de mult intre timp...
Adaugat de ex-ad la Tuesday 07 April 2009 - 21:30:52

...http://www.semperfidelis.ro/search.php?t=all&r=0&q=mercurie&s.x=0&s.y=0&s=Cauta

Go in Somalia mercurie.Aici not well venit.Nu you play the game.
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Sunt de acord cu banarea militianului!

Am reusit sa-l trasez prin satelit si am si coordonatele: 44°24"48' N si 26°10"3'

http://wikimapia.org/#lat=44.4134784&lon=26.1675829&z=18&l=0&m=a&v=2

Am si IP-ul lui! Este sigur Strugariu Dorel!

http://www.youtube.com/watch?v=orJQjpTQrpo

DUMNEZEU SA IL AIBA IN PAZA !
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Pentru Dorel Strugariu , luptator Ranit in Revolutia din Decembrie

http://www.youtube.com/watch?v=orJQjpTQrpo
Memorat

In razboiul celor doua roze, cel putin pana in prezent, n-a fost banat nimeni. Dl. Mercurie a postat ultima data in 23 mai, prin urmare la trei zile dupa acuzele aduse privind banarea sa. Deci a fost, cu multa indulgenta, o lipsa de atentie, dar mai corect ar fi sa vorbim de (inca) o acuza nemeritata. In privinta liu Kronstadt a fost vorba de altceva, situatia fiind mai complicata. Se poate insa observa cum posteaza in voie in continuare sub nik-ul secund. E a nu stiu cata oara cand ma obligati sa-mi demonstrez buna credinta. Sper sa nu ma seduca oboseala.
Este cu adevarat greu domnule Iosif sa decideti intr-un astfel de caz. E o mare responsabilitate. Dar sunt sigur ca veti actiona cum va dicteaza constiinta si nu va veti lasa sedus in nici un fel.
Pentru cei care m-au pus deja intr-o tabara sau alta, va atrag atentia ca nu agreez principiul conform caruia "CINE NU E CU NOI E IMPOTRIVA NOASTRA".
Eu m-am pronuntat foarte clar impotriva banarii in general si nu impotriva banarii cuiva in particular, si cu atat mai putin in sustinerea cuiva.
Memorat

Blogul lui DOFTOREANU pe www.iuliandoftoreanu.blogspot.com
Blogul lui MAIOR pe www.maiorlazardorin.blogspot.com
Blogul ROMEXTERRA BANK pe www.mkbromexterra.wordpress.com
CREATORII DE IMAGINE - www.maroma.ro
FERMA LU'TATICU - www.facebook.com/FermaLuTaticu
EU - www.facebook.com/iuliandoftoreanu
Pagini: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 190
Schimbă forumul: