Main Content:

Pagini: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 190

CINE SUNT EI? ce au facut inainte de 22 dec.1989? si ce au facut dupa 22 dec.?

• mercurie
  • Vizitator

Ma bag, dar Purec si gasca lui nu ma lasa... Cheesy
Memorat
  • néant
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

ALO MERIINCUR SI EU FAC PARTE DIN GASGA LUI DANY PUREC  SI ORICUM TU TE BAGI NUMA LA PROSTELA VB SERIOS SI FA BOTU MIC MIC MIC CATI SPUN BANCU CU LIFTU
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator

De aceea am si ales sa fiu "singur" pe lume..Sa nu ma conduca alde Purec..
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator

Treziti-va ! Stiu ca v-ati saturat de imobilism si aveti marea nevoie de a va suordona unuia cu personalitate, putin sarm, putina cultura, ceva tehnici de manipulare, etc. , insa Purec nu-i omul vostru, este al altora..Chiar nu-mi place ce fac acum, dar mari dezamagiri o sa aveti !
Memorat
  • néant
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

DUTY BA CA NU AI INTELES SI ITI SUN BANCUL CU LIFTU CAT PRIVESTE DANY DA LA CA CA O DAI COTITA SI ITI SPUN BANCUL CU LIFTUL
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator

Pastreaza-l pentru ziua dezamagirii..Eu oricum nu contez..Cum spuneam : sunt neica nimeni. Oricum n-am facut Revolutie cu voi si pentru aceleasi idealuri..
Memorat
  • néant
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

A  DA AM INTELES( SINGUR )PE LUME  TU CU TINE SI CU STANGA SORA LUI DREAPTA GATA AM INTELES CAND TE LASA STANGA SCRI CU DREAPTA SI VICEVERSA  DA TOT ITI SPUN BANCUL CU LIFTU
Memorat

iar am tacut dar acum ma vad nevoit sa raspund unui om care din ce observ improasca pe oricine ii vine la gura:Mai nea Mercurie i-a spune citi oameni ai ajutat?Cel putin Dan Purec a ajutat destui.In al doilea rind vad ca lucrezi pe zicalele comunistilor:Cine nu este cu mine ,este impotriva mea si ii improsti pe toti cu noroi.Ti-am spus si din postarile mele anterioare:Spune cine esti si lasa-ne nene in pace.
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator

Sa-ti spun cine sunt ? Neica nimeni sunt ! Dan Purec trebuia sa pluseze cu ceva de-a lungul timpului ! De ce nu i-a ajutat pe majoritatea ? Bine ar fi fost ! Vrei stapan ? Fa-ti stapan din Dan Purec!
Memorat
  • mercurie
  • Vizitator

Cine ajunge in doi timpi si trei miscari in SSPR ca angajat ? Eu, ca sa muncesc prin strainataturi, am invatat nu m-am glumit. ..Stiu cum se aranjeaza marirea si conducerea fara munca .
Memorat

Si care ar fi problema domniei tale daca l-as vrea stapin pe Dan Purec?
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Bla, bla, bla. Ce plictisala! Continuati sa-l combateti, traba voastra. V-am mai spus ca-si extrage energia din atentia pe care i-o acordati. Poate mai intru si maine, dar nu sunt sigur ca mai are rost.
Memorat

In noua mea calitate de sef,de turnator,de agent de influenta,de manipulator,de impostor,de personaj aservit nu stiu caror forte sau grupari,ma simt mai capabil decat Napoleon.Ar trebui sa fiti mandri ca sunteti contemporani cu mine pentru ca un al doilea om cu atatea inzestrari nu se naste de doua ori.Ii multumesc lui Mercurie pentru portretul facut si il asigur de toata veneratia mea.Am remarcat la mercurie-nici nu se putea altfel-distinctia,nobletea sufleteasca ce respira prin toti porii.Geniul e o povara grea si periculoasa iar mercurie nu e lipsit de geniu.O povara periculoasa pentru ca in contact cu mediocritatile sar scantei si omul inzestrat cu geniu risca sa fie neinteles,marginalizat sau chiar acuzat pe nedrept.Forta spirituala a lui mercurie,ideile sale novatoare au dat o noua turnura discutiilor de pe forum.Imi fac deosebit de placuta datorie de aduce o raza de lumina menita sa dezvaluie personalitatea marcanta a acestui mare om al secolului XXI.Totodata,multumindu-le prietenilor care mi-au luat apararea si fara ale caror postari nu m-as fi grabit sa ma loghez,le cer scuze pentru ca le-am devenit sef iar ei servitori.Aici ma bizui pe profunzimea si finetea intuitiei lui mercurie.

IN CE TAMPENIE S-A TRANSFORMAT TOPICUL ASTA!
MULTUMIM DIN INIMA,MERCURIE!
COLEGII NOSTRI NU AU NEVOIE DE SEF.ADEVARATUL SEF ESTI TU.FACI CE VREI PE AICI,ITI BATI JOC DE NOI IAR DACA CINEVA E MAI VEHEMENT,INCERCI SA-L COMPROMITI.CEI CARE SUNTEM PRIETENI NU SUNTEM "GASCA LUI X",CHIAR DACA NU-TI CONVINE SAU NU STII CE-I ACEEA PRIETENIE.CULMEA E CA TAMAN PRIETENII MEI TE-AU  "INJURAT" CEL MAI PUTIN,NESIMTITULE!
Memorat

Am citit cateva acuzatii la adresa lui Dan Perju si tin sa aduc unele lamuriri chiar cu riscul de a-mi sari multi in cap:au existat cateva reclamatii complet aiuristice la adresa lui Dan,cum ar fi aceea ca l-a pus pe unul sa-i munceasca sase luni contra sustinerii dosarului s.a.m.d.La un moment dat,acestea au avut darul de a-l induce in eroare pe domnul Secretar de Stat Puiu Fesan,care a reactionat in consecinta dar s-a lamurit ulterior.Impetuos si nestapanit uneori,Dan Perju a exagerat dar scandalurile s-au linistit,cum era firesc.Ciocnirile de pe Portal poarta amprenta acelorasi izbucniri de ambele parti,cum s-a intamplat de nenumarate ori.Atat mie cat si unora dintre voi ni se intampla sa sarim peste cal dar de aici si pana la demonizarea unuia sau altuia e cale lunga.Dan chiar se bate pentru oamenii lui si mai mult,a preluat cazurile unora care n-au avut bani sa le dea presedintilor de asociatii sau bolnavi in stadii terminale.Asta stiu si despre asta vorbesc,motiv pentru care poate ca ar fi bine ca de ambele parti sa se mai desclesteze putin dintii in acest "razboi".Totodata,il rog pe Dan sa nu scrie nimic de bine despre mine pentru ca sa nu fim suspectati de nu stiu ce sustinere reciproca.
Memorat

Am citit cateva acuzatii la adresa lui Dan Perju si tin sa aduc unele lamuriri chiar cu riscul de a-mi sari multi in cap:au existat cateva reclamatii complet aiuristice la adresa lui Dan,cum ar fi aceea ca l-a pus pe unul sa-i munceasca sase luni contra sustinerii dosarului s.a.m.d.La un moment dat,acestea au avut darul de a-l induce in eroare pe domnul Secretar de Stat Puiu Fesan,care a reactionat in consecinta dar s-a lamurit ulterior.Impetuos si nestapanit uneori,Dan Perju a exagerat dar scandalurile s-au linistit,cum era firesc.Ciocnirile de pe Portal poarta amprenta acelorasi izbucniri de ambele parti,cum s-a intamplat de nenumarate ori.Atat mie cat si unora dintre voi ni se intampla sa sarim peste cal dar de aici si pana la demonizarea unuia sau altuia e cale lunga.Dan chiar se bate pentru oamenii lui si mai mult,a preluat cazurile unora care n-au avut bani sa le dea presedintilor de asociatii sau bolnavi in stadii terminale.Asta stiu si despre asta vorbesc,motiv pentru care poate ca ar fi bine ca de ambele parti sa se mai desclesteze putin dintii in acest "razboi".Totodata,il rog pe Dan sa nu scrie nimic de bine despre mine pentru ca sa nu fim suspectati de nu stiu ce sustinere reciproca.
Nimic nu ii da dreptul sa-i insulte pe brasoveni!Daca Fesan sa lamurit trebuia sa retracteze acuzele, fata de Perju, oricum trebuie sa isi ceara scuze!
Atita timp cit nu isi cere scuze eu nu il las!
Nu suntem obligati sa-i acceptam insultele si "campania" electorala pe care o face pe acest forum!Poate sa se exprime intr-un mod civilizat,fiindca nu suntem "soldatii" lui!
Am vazut pentru ce "lupta",pentru promovarea lui Maior si Costin,am impresia ca ne meritam soarta daca asemnea " modele" avem in fruntea revolutionariilor!

Memorat
Pagini: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 190
Schimbă forumul: