Main Content:

Pagini: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 190

CINE SUNT EI? ce au facut inainte de 22 dec.1989? si ce au facut dupa 22 dec.?

dar ti se pare normal ca certificatul sa fie ridicat de costin cand dosarul lui CRISTEA a avut aviz si reprezentat de CARROM ?
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

asa cum i-am promis celei care a fost o femeie de o inalta tinuta morala,o luptatoare adevarata si care va avea pt. totdeauna un loc aparte in inima mea -MAGDA ROTARU- ca impreuna cu DAN PERJU nu vom mai permite nimanui sa isi bata joc de adevaratii REVOLUTIONARI, eu va anunt ca am inceput cu costin si nu ma voi mai opri indiferent de cine va fi vorba. DANE adu-ti aminte acele vb. din ultimele clipe "va rog, nu ii mai lasati sa isi bata joc de oameni"

DA  CORNELE  ;  DE VRE-O TREI ORE  , STAU SI REMEMOREZ  MULTE DIN ACTIUNILE DOAMNEI  MAGDA ,

IN DECURSUL CELOR 15 ANI DE MUNCA IN INTERESUL REVOLUTIONARILOR.

CIND AM PLECAT IMPREUNA  DE LA PROFESORUL  VLAD CIUREA  SPRE  PLOIESTI , STII BINE CUM ERAM.

AI VORBIT , POATE PRINTRE ULTIMII LIDERI DE OPINIE DIN RINDUL REVOLUTIONARILOR , CU DOAMNA

MARIA MAGDALENA ROTARU ;  STII BINE  CA NU MAI AVEA  NICI  ' SANSA UNEI OPERATII  CU TOATE

CA ERA DISPUSA SA-SI ASUME ORICE RISC ,...

STII BINE  CE A SPUS  CORNELE  : ECHIPA DE LA SSPR NU ELIBEREAZA OAMENILOR , O DATA CU CERTIFICATUL

SI ADEVERINTELE  NECESARE FIECARUI INDREPTATIT.. ERA DEZAMAGITA  DE CEEA CE FACE ATIT MIRELA  CIT

SI CRISTINA ECATERINA CORUT  PE CARE O  CONSIDERASE  UN OM DE CUVINT ...

SI CE A SPUS  MAGDA , ATUNCI :  " NU-I LASATI SA-SI BATA JOC DE OAMENI  "

MI-ASI  DORI  CA PENTRU TOTI CEI CARE , CITITI ACEST PORTAL  SI SUNTETI  IMPLICATI IN ACTIVITATILE

ASOCIATIILOR DE REVOLUTIONARI  SA NU UITATI ACEST INDEMN  AL CELEI CE A FOST  PRESEDINTE FONDATOR

AL SINDICATULUI LIBER INDEPENDENT AL REVOLUTIONARILOR DIN DECEMBRIE 1989_ LIGA EURO-ATLANTICA:

" NU-I  LASATI SA-SI BATA JOC DE OAMENI ! "

Realitatea zilei o stiti ;

Ramine doar sa va ginditi si sa decideti ;  CE ESTE DE FACUT ?  CONCRET  PENTRU CA REVOLUTIONARII

SUNTEM IN PRIMUL RIND OAMENI SI SUNTEM MINTITI....ATIT DE SSPR CIT SI DE  www. gov. ro !

Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Cornele,ce fac salariatii sspr iar nu ma mira.E o cloaca de interese si nepasare acolo incit..ma astept la orice din partea lor.
Alt aspect:Cristea trebuia ca in revocarea procurii sa-i solicite lui Costin sa predea procura pe care o are .Mandantul e un contract intre parti,la fel ca contractul de vinzare-cumparare,in care pot fi introduse anumite clauze....
Din pacate Cristea a avut ghinion si a dat peste un notar cam slab pregatit:atit cel care i-a intocmit procura cit si cel la care el a revocat procura.Trebuia sa-i spuna sa trimita revocarea procurii tuturor partilor implicate.De urgenta sa faca asta .
Poate Costin nu-i da certificatul pentru ca mandatul s-a facut cu titlul oneros..si Cristea trebuie sa plateasca numite cheltuieli.
Te rog sa postezi procura data de Cristea lui Costin.
Memorat

DANE eu iti promit ca atata timp cat DUMNEZEU ma va tine sanatos eu ma voi lupta ca adevaratii revolutionari sa nu mai fie bataia de joc a nimanui.
Memorat

dar ti se pare normal ca un functionar al SSPR sa ii spuna ca ia trimis certificatul la retiparit cand de fapt certificatul a fost ridicat de costin cu doua zile in urma de data cand CRISTEA trebuia sa isi ridice certificatul ?
Puteti sa ne spuneti cine este functionarul de la Secretariatul de Stat pentru Problemele Revolutionarilor care a colaborat cu domnului Costin pentru a-l impiedica pe cel in drept sa intre in posesia propriilro acte? Spun colaborat, dar as putea spune complice.
« Ultima modificare: Octombrie 01, 2009, 01:02:49 de către razvan »
Memorat

surioara nu generaliza pt. ca nu toti salariati sunt jigodii,eu cunosc printre cei de la SSPR si oameni carora nu pot decat sa le multumesc ca lucreaza pt. noi si sa ii asigur ca de cate ori vor avea nevoie sa ii ajut nu voi spun niciodata NU .
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

DANE eu iti promit ca atata timp cat DUMNEZEU ma va tine sanatos eu ma voi lupta ca adevaratii revolutionari sa nu mai fie bataia de joc a nimanui.

NU-MI PROMITE MIE , CORNELE ....

MEDITEA-ZA DOAR  SI  PREGATESTE-TE  "PENTRU VIITOAREA  CONFRUNTARE : PROBABIL  UN NOU

PICHET DE PROTEST "

MEDITEAZA...

http://www.youtube.com/watch?v=a0a1QB5tW-8&feature=related

[/b][/i][/color]

SI ROAGA-TE LA BUNUL DUMNEZEU  SA NE DEA  PUTERE  !!!!....

PUTEREA  DE A RELUA LUPTA SI A SPRIJINI PE CEI MULTI,

PINA LA ULTIMA NOASTRA SUFLARE...

CU INCREDERE IN DUMNEZEU , SLUJIND  CAUZA  LIBERTATII !
Memorat

Diplomatule maine dupa ce voi discuta cu doamna Ministru am sa va spun
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Din cite am inteles Cristea  i-a dat procura lui Costin in 2005...dar cu declaratia pt cnsas cum a facut Costin? A avut vreo declaratie notariala de la Cristea ?Pai cind i-a dat-o Cristea?
 Cristea cind s-a razgindit? Cu 2 saptamini inainte sa-si ia certificatul? Ceva nu se leaga Cornele....
Oricum ,repet,ceea ce a facut Costin e revoltator...dar trebuie vazuta procura...
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Nu vreau sa se inteleaga ca-l apar pe Costin..dar trebuie vazuta procura....
Cristea i-a dat aceasta procura totusi de buna-voie si cind s-a vazut cu sacii in caruta,adik cu 2 saptamini inainte sa-si ia certificatul ii revoca procura...Dar pina atunci de ce a acceptat aceasta situatie de santaj...?
Ramin la opinia mea precum ca cei de la sspr nu au avut nici o vina daca procura era corect intocmita...poate cheia rezolvarii sta in acea declaratie pt cnsas...
Memorat

CRISTEA din martie 2008 este la CARROM de procura am aflat in august si l-am trimis sa o revoce .
Memorat

pt. dosarul lui s-a muncit IULIA nu costin , costin a venit ca intotdeauna la sfarsit sa ii ceara prin contract toate drepturile cum a procedat cu toti
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Conform programarii de pe site sspr,Cristea trebuia sa-si ridice noul certificat pe 18 sept.
Daca functionarul sspr i-a spus ca certificatul lui a fost ridicat pe data de 16 sept de catre Costin,intreb si eu,conform carei programari?
Pe site sspr nu scrie ca s-au eliberat certificate pe 16 sept in nici un oras.
De ce Cristea a sunat pe 28 sept cind sa-si ia certificatul? El trebuia pe 16 sept sa se duca sa-l ridice.
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Pai si cind el a aflat de la IULIA ca i-a trecut dosarul de ce nu a revocat imediat procura? A asteptat pina in ultima clipa?
Dosarul lui a fost avizat de catre comisia sspr din 23 martie 2009.
El din aceasta data a avut confirmarea rezolvarii dosarului lui.Totusi pina in 6 aug a trecut ceva timp....suficient timp cit Costin sa-si faca jocurile...
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Conform programarii de pe site sspr,Cristea trebuia sa-si ridice noul certificat pe 18 sept.
Daca functionarul sspr i-a spus ca certificatul lui a fost ridicat pe data de 16 sept de catre Costin,intreb si eu,conform carei programari?
Pe site sspr nu scrie ca s-au eliberat certificate pe 16 sept in nici un oras.
De ce Cristea a sunat pe 28 sept cind sa-si ia certificatul? El trebuia pe 16 sept sa se duca sa-l ridice.

Rectific,scuze,el trebuia sa se duca pe 18 sept sa-si ridice certificatul.

Daca el a fost pe 18 sept si deja nu mai era la sspr inseamna ca Costin a ridicat certificate direct din sediul sspr fara nici un fel de programre.
Iar doamna Corut tace si face?
Memorat
Pagini: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 190
Schimbă forumul: