Main Content:

Pagini: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 190

CINE SUNT EI? ce au facut inainte de 22 dec.1989? si ce au facut dupa 22 dec.?

comparati voi 80.000 de euro cu cateva mil.de euro si vorbim care trebuie sa stea mai mult la loc de odihna
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

DANE te rog sa nu vorbim de asociatii cu drept de avizare ( spaga )din aceasta categorie fac exceptie doar 4 sau 5 care o fac fara spagi, ca si tu sti ca d.p.d.v. legal nu este constitutional

s
Memorat
  • DAN PERJU
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

DANE te rog sa nu vorbim de asociatii cu drept de avizare ( spaga )din aceasta categorie fac exceptie doar 4 sau 5 care o fac fara spagi, ca si tu sti ca d.p.d.v. legal nu este constitutional

CORNELE :  NU AM VRUT SA INTRU PE PORTAL MAI DEVREME DE 10 OCTOMBRIE...

DRAGULIN SI LUCIA SABAU AU AVIZAT  JURIDIC  CERERILE DE ELIBERARI CU PROCURA.......

CIT DESPRE DREPTUL DE AVIZARE... SA SPUNA DOAMNA CONSILIER  CIND MERGE LA CPRD  SI

SEF DE CABINET SI MEMBRU CU DREPT DE VOT IN COMISIA SSPR !!!!!!!   CUM STAM CU

DEROGARILE DE LA PREVEDERILE HG 566/1996  ATUNCI CIND SECRETAR DE STAT  ERA  VASILE

EMILIAN CUTEANU  ,  OMUL DEALTFEL DE I-A SEMNAT ANGAJAREA..

DACA ACEASTA ASOCIATIE NU ESTE IN HG 566/1995 , AVIZUL ESTE NUL !

SI INCA UN ASPECT...LA DATA LA CARE A SCHIMBAT AVIZUL  OMUL NU A FACUT PROCURA

REPREZENTANTULUI ASOCIATIEI   CAROM  ?

DACA EXISTA O ASTFEL DE PROCURA ,  SSPR  ERA OBLIGAT SA COMUNICE  VOINTA LIBER EXPRIMATA DE

TITULAR  SI CELEILALTE PARTI ,  DAR NU STIU CE SA MAI SPUN ......

INCURCATURI  SI JOCURI INTR-UN LABIRINT NUMIT SSPR

Dragulin , Lucia , Mirela ;

Cei chemati sa descurce  itele ......incilcite  ale

unui certificat pierdut ;

"  EU AS APELA SI PENTRU URMATOAREA FORMULA  DE PUBLICARE IN MONITORUL OFICIAL

AL ROMANIEI "  SE ADUCE LA CUNOSTINTA  PIERDEREA CERTIFICATULUI  seria LRM-    nr.......

din data......  in conditii necunoscute mie si independente de vointa mea; solicit,pina

la recuperarea originalului si identificarea faptuitorilor,  eliberarea unui duplicat "
Memorat

pt diplomatul 007: procura postata cred ca este doar un model si nu  e procura originala,pt ca atunci nu inteleg ce sint cu acele modificari facute...

Eu dau avize pe spaga!!!!!!!! Grin Grin Vrea cineva?

P.S. nu va inghesuiti pt ca asociatiile de urmasi nu dau avize... Grin Grin
Singurul aviz pe care trebuie sa-l obtin este cel pentru somn. Lucrurile incep sa se miste intr-o directie buna si in privinta acestui vulpoi plesuv care-i trateaza pe revolutionari ca pe niste sclavi. Va doresc succes tuturor celor care incercati sa puneti cap nedreptatii. Noapte buna doamna.
« Ultima modificare: Octombrie 01, 2009, 00:59:53 de către razvan »
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Dane,se elibereaza duplicate?
Eu zic sa-l notifice pe COSTIN si sa notifice urgent  casa de pensii....si ce a mai scris el in mandat..daca nu e postat..cum sa-l ajutam?
Doar pe ghicite?
d-NA Corut sa nu-i elibereze lui Costin adev pt casa de pensii..
Memorat

nb rev. adevarati !
Memorat

marilena daca procura era beton nu il mai forta sa semneze contractul si ii dadea certificatul  Wink
Memorat
  • Martinel
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

1.INTRE REVOLUTIONARI-ASOCIATIE-SSPR NU EXISTA O RELATIE DE NATURA COMERCIALA.
2.CE COSTURI A SUPORTAT ASOCIATIA,ALTELE DECIT ERA OBLIGAT (DEPLASARE,PAPETARIE,LUCRURI MARUNTE,PT. CARE A PRIMIT COTIZATIE ANUALA)?
3.SSPR A SPECIFICAT CLAR CA PROCURILE SE RETIN IN ORIGINAL DE CATRE REPREZENTANTUL SSPR-ULUI
4.DE ACEEA ERA NEVOIE DE ACEL CONTRACT DE REPREZENTARE,CA SA SUBSTITUIE PROCURA.
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Dane,se elibereaza duplicate?
Eu zic sa-l notifice pe COSTIN si sa notifice urgent  casa de pensii....si ce a mai scris el in mandat..daca nu e postat..cum sa-l ajutam?
Doar pe ghicite?
d-NA Corut sa nu-i elibereze lui Costin adev pt casa de pensii..
Nu vreti sa ma credeti ca dl Costin sustine campania electorala a lui Basescu.
Memorat
  • nor
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Toni in loc sa multumesti ca cineva posteaza aceste probleme de care suntem acuzati toti ca am fi niste profitori,o iei iar razna?

Te asigur Jeane ca inca nu am inceput sa o iau razna dar atunci cand va fi te voi anunta din timp sa sti.
Jeane adevarul trebuie o data spus nu crezi? Aici nu este vorba de mine si iti dau cuvantul meu ca nu am nevoie de ajutorul si sprijinul nimanui decat de la Bunul Dumnezeu !. Cat privesti prostiile si inertiile ce sau scriis pe acest portal e de-a dreptul jenant.Informatiile reale si interesante au fost facute de Domul Iosif si inca doua persoane restul mai avea un pic si se transforma in informatii de piata de gen : Cat e kg. de morcov sau cartof ?
Daca tu crezi ca eu inghit ,,gogosiile'' spuse de diplomatul007 ,nor sau mercurie te inseli amarnic.
Cat de ticalos sau de prost trebuie sa fi ca sa te trezesti ca te iei de cineva care nu are treaba cu tine, domnule Toni? Sa nu crezi ca nu am observat ca m-ai luat peste picior si nici sa nu crezi ca nu am reactionat de frica misto-ului tau gretos. Speram ca-ti trece sau ca te trage cineva de maneca si o sa ne mai scutesti un timp. Dar vad ca nu te duci la culcare nici daca toata lumea intalnita in drum iti spune ca esti beat. Cum poti sa fi atat de nesimtit incat sa exulti de bucurie atunci cand Diplomatul007 a postat un document convenabil pentru visele tale de revolutioner de la Valcea, http://www.portalulrevolutiei.ro/forum/index.php?topic=24.375, ca apoi sa-l iei peste picior? Cum se impaca "SUPERRRRRRRRRR !!!!!!!!" cu <,,gogosiile'' spuse de diplomatul007>? Nu astept raspuns. Ti-am scris numai pentru ca badarania nu e bine sa fie lasata nesancitonata.
Memorat

Cornele,spune-i lui Cristea sa ma puna martor in orice demers pe care-l face.Cunosc totul si ce voi spune ii va fi de un real folos.Stii si tu.Asadar,sa ma puna martor fara nici o retinere.Restul nu e pentru postat pe site ci pentru pus pe hartie unde trebuie.Doamne ajuta!
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Dane,din pacate nu e nevoie de martor decit daca totul se va rezolva pe cale amiabila si se vor doar niste discutii.
Daca se va opta pentru un demers in instanta...nu prea e nevoie de martori.

Te rog Cornele sa ne precizezi si noua astazi data cind i s-a eliberat lui Cristea certificatul.
Daca i s-a eliberat mai devreme de 18 sept atunci chiar va trebuie sa protestam fata de modul in care d-na Corut procedeaza.
D-na nu poate tolera si nu poate gira aceste ilegalitati.
Doamna este in slujba noastra la sspr,a acelor care inca mai asteapta  preschimbarea certificatelor si a acelor care au inca nevoie de sprijin in aplicarea legii 341.
Memorat

au furat
Memorat

Marilena,iti voi explica in particular.In functie de calea pe care va opta sa mearga in instanta,e foarte probabil sa aiba nevoie de martori.De fapt,aproape sigur.Te sun si iti spun.Omul asta trebuie si isi va recupera certificatul.Am o "colectie" serioasa de cazuri similare,totul e sa fie puse cap la cap dar asta e o problema conexa.Sunt satul de razboaie si de mocirla,de aceea stau pe bara de la o vreme dar totul are o limita.Nu stiu de unde are Cornel atata energie dar un lucru e cert:va merge pana la capat
Memorat
  • Marilena
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul

Cornel sa se lase pagubas? Nici vorba...lupta pina la capat...bravo lui...
Memorat
Pagini: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 190
Schimbă forumul: