Main Content:

Pagini: 1 ... 23 24 [25]

PRESCHIMBAREA CERTIFICATELOR

• cristy_s6
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Nevoia - este "darul" nepretuit al cunoasterii !
  • Vezi Profilul
Răspuns: PRESCHIMBAREA CERTIFICATELOR
« Răspunde #361 : Iunie 11, 2013, 18:28:53 »

Am "gasit" lista cu LUPTATORII conform certificatelor emise pe L/341 !
LINKUL :http://www.presidency.ro/static/probl_rev/main/luptatori.htm

DISTRACTIE PLACUTA !

Memorat

"Am dorit o democrație ideală si o societate liberă în care toate persoanele să trăiască în armonie si cu egalitate de sanse. E un ideal cu care vreau să trăiesc si să reușesc. Dar dacă este necesar, este un ideal pentru care sunt dispus să si mor.” - Nelson Mandela
  • cristy_s6
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #362 : Iunie 11, 2013, 18:36:57 »

PENTRU A VA USURA CAUTAREA AM IMPARTIT TABELUL IN PATRU CATEGORII
1. Luptatori 21.527 certificate - http://www.presidency.ro/static/probl_rev/main/luptatori.htm
2. Retinuti 2.825 certificate - http://www.presidency.ro/static/probl_rev/main/retinuti.htm
3. Raniti 761 certificate - http://www.presidency.ro/static/probl_rev/main/raniti.htm
4. Raniti in legatura cu... 330 certificate - http://www.presidency.ro/static/probl_rev/main/eroimartiri.htm
Memorat

"Am dorit o democrație ideală si o societate liberă în care toate persoanele să trăiască în armonie si cu egalitate de sanse. E un ideal cu care vreau să trăiesc si să reușesc. Dar dacă este necesar, este un ideal pentru care sunt dispus să si mor.” - Nelson Mandela
  • nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #363 : Iunie 11, 2013, 20:06:26 »

Am "gasit" lista cu LUPTATORII conform certificatelor emise pe L/341 !
LINKUL :http://www.presidency.ro/static/probl_rev/main/luptatori.htm

DISTRACTIE PLACUTA !

aceasta nu este lista cu legea 341 de unde ai scos aberatia cai lista 341 este lista pe legea 42
Memorat
« Răspunde #364 : Iunie 11, 2013, 21:01:55 »

Mincinosii leprosi care stau toata ziua pe calculator si citesc bancuri posteaza ce isi aduc aminte.Cacialmisti platiti sa faca diversiune.
Dupa cum ati observat multi s-au retras de sila,altiiau fugit pe faceboc sa-si faca reclama dar niciunul nu raspnde concret sau ia o initiativa.
Bancuri trai bun la calculator ,ziua trece leafa sau pensia merge si ii doare,n pix . de calitatea de rev.
Incep sa cred ca e adevarat ca multi sunt falsi ,totul se observa di atitudine.
Pe nimeni nu mai i tereseaza nimic.Acu e vacanta la revi,din iulie la parlamentari si uite asa o tinem numai intr-o vacanta.
Multi cu ,care am vorbit sunt scarbiti si o iau pe cont propriu cu justitia.
Pensionarii care sunt falsi primesc banii statului iar revolutionarii adevarati NU.
Luptati in instanta pe acest fapt.
Se castiga sigur.
Memorat
« Răspunde #365 : Iunie 11, 2013, 21:34:40 »

Cristy_s6 mai e unul care se da drept Diaconu Lucian si care posteaza ACEEASI IMPARTEALA CA SI TINE PE FACEBOC.
DACA SUNTETI UNUL SI ACELASI MERGE-TI LA CEI CARE V_AU TRIMES CA AVETI FIGURA DE militieni care se vede din AVION.
Memorat
  • cristy_s6
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #366 : Iunie 12, 2013, 06:50:24 »

Daca nu iti convine ceva...de ce nu faci trimitere la originile celor care le-au pus pe site-ul cu pricina si te OFUSCHEZI ca le-am "lansat eu pe site-ul asta ?
Cat priveste "ce sunt" - este doar o chestiune de SEMANTICA si nu incerca sa JICNESTI - ca nici macar nu stii cu adevarat cu cine TE BAGI in vorba...!

Daca ti-as spune ca mamitica TA este ...un animal /ti-ar conveni ?
Deci, mai usor cu VORBA ...si GANDESTE !!!
Memorat

• cristy_s6
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #367 : Iunie 12, 2013, 06:57:42 »

Si apropo - TU PE CARE "LISTA" - ESTI ?
Memorat

• nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #368 : Iunie 12, 2013, 07:58:34 »

Daca nu iti convine ceva...de ce nu faci trimitere la originile celor care le-au pus pe site-ul cu pricina si te OFUSCHEZI ca le-am "lansat eu pe site-ul asta ?
Cat priveste "ce sunt" - este doar o chestiune de SEMANTICA si nu incerca sa JICNESTI - ca nici macar nu stii cu adevarat cu cine TE BAGI in vorba...!

Daca ti-as spune ca mamitica TA este ...un animal /ti-ar conveni ?
Deci, mai usor cu VORBA ...si GANDESTE !!!
daca nu sti ca ce lista este in site-ul respective de ce inventezi cai lista pe 341 acea lista este facuta de Dan Iosif asa ca nu te da rotund pe acel site-ul nu scrie nicaieri de 341 ca na existat cind sa facut acea lista
Memorat
  • cristy_s6
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #369 : Iunie 12, 2013, 08:15:38 »

ASA O FI !
Ca prea spui cu "foc" ...!
Ce pot EU sa spun este ca acea lista - se pare - ca este LISTA COMPLETA
De aceea toti care vorbesc pe "sticla" - ne spun ca suntem 30000 !!!
Deci, ce este asa de "OFUSCANT" ?
De ce "trebuie" sa sariti ca arsi la popou ?
Ce nu "convine" ?

SPUNE CE "DOARE" ?
Memorat

• nicu1957
  • Hero Member
  • Deconectat Deconectat
  • Vezi Profilul
« Răspunde #370 : Iunie 12, 2013, 13:11:43 »

vezi ca iar vorbesti prosti pe legea 341 nu sin 30000 asa cum susti tu sin 22 de mii ma doare ca spui minciuni
Memorat
Pagini: 1 ... 23 24 [25]
Schimbă forumul: